sora - 2011-05-07 12:23:50

Anneaviel, administratorka Polskiego fanclubu SHINee podała dzisiaj taką informację:

K-pop w Europie żyje i ostatnie wydarzenia są tego doskonałym przykładem. Europejscy fani nie są gorsi od tych z Azji, tak samo kochamy swoich idoli i tak samo chcemy cieszyć się ich występami, wspierając tym samym ich karierę. Musimy zacząć walczyć o uwagę koreańskich wytwórni, by także mieć okazję uczestnictwa w koncertach oraz eventach.
W Polsce znalazła się firma PRESTIGE PROMOTION, zajmująca się promocją artystów, którzy dopiero wkraczają na określony rynek. Firma wstępnie wyraziła zainteresowanie rozpoczęciem negocjacji z SM Entertainment, by zorganizować koncert SHINee, jednak musimy najpierw zebrać minimalnie 6000 podpisów pod tą petycją, by PRESTIGE PROMOTION mogło zacząć działać. Wydarzenie miałoby miejsce w Polsce lub Niemczech, czyli samym centrum Europy, by każdy europejski fan miał taką samą szansę na nie przyjechać.

Dlatego prosimy wszystkich o rozsyłanie tej petycji do wszystkich fanów, jakich znacie. Zjednoczmy się, by spełnić nasze wspólne marzenia!

PODPISZCIE SIĘ!Ja się przyłączam do tej prośby, błagam podpiszcie! Pomóżcie nam sprowadzić chłopaków do Polski!

Jak wymienic plyn chlodniczy golf4 jak zdjac klapke w iphone 4 golf 4 długo sie nagrzewa speosne kawaly tradycje są określane jako schematy wg Benedict