#1 2011-04-14 18:30:21

LaLuna

Gość

UWAGA!!! YamaPi w Polsce!

Prima Aprilis :D Gomen, po prostu potrzebowałam Was tu jakoś ściągnąć xDD A więc...

Uwaga! Tłumacze, korektorzy, timmerzy i wszyscy użytkownicy! Zaczynamy nowy projekt KT-NEWS!!!

Jak każdy dobrze wie, na naszym  forum zamieszczamy również dramy, które mają już swoje polskie tłumaczenia. Jednak biorąc pod uwagę, że jesteśmy forum fanclubowym, to powinny znaleźć się tu wszystkie projekty z naszymi ulubieńcami, ne? Dlatego startujemy z krótkoterminowym projektem przetłumaczenia wszystkich dublowanych dram...razem. Im więcej ludzi tym lepiej. Może uda się nam zrobić tak, że przy jednym tytule każdy kto się zgłosi będzie miał tylko 1-2 odcinki do przetłumaczenia? No i oczywiście każdy, kto będzie chciał dać od siebie trochę więcej będzie przyjmowany z otwartymi ramionami ;)

Pierwsza drama, która się napatoszyła to Dragon Zakura ^^ 11 odcinków po 45 minut ;) Fabuła lekka i przyjemna, więc tłumaczenie nie powinno sprawiać większych kłopotów ;P Każdy kto chciałby wziąć udział w takim  naszym "wspólnym" projekcie proszony jest o zostawienie posta w tym temacie ^^ A najlepiej napisanie mi swojego gg czy to tu czy na PW, bym mogła podać więcej szczegółowych informacji oraz linki ;)

Na razie lista wygląda mniej więcej tak:
(w miarę zgłoszeń będę uzupełniać ;))

Tłumacze:
- LaLuna
- Tsuki (wybacz, nawet nie pytam o zgodę :P xDD)
- Hikaru-chan
- anthja
- Kitsune

Korektorzy:
- LaLuna

Hard i upload:
- Hikaru-chan


Zaraz po "Dragon Zakurze" ruszy kolejny krótkoterminowy projekt, jednak tytuł nie jest nam jeszcze znany ;) (prawdopodobnie Litr łez albo Last Friends albo Panna młoda i ojciec, ale nie ruszymy z nimi, dopóki nie skończymy tego!!! xD) Przyda się każda pomoc i proszę nie zrażać się tym, że ktoś jeszcze nigdy tego nie robił, czy nie wie czy podoła...wystarczy umieć "jako tako" angielski (od czego są słowniki? :P) i odrobina chęci, naprawdę ;) Każdy odcinek i tak będzie bardzo szczegółowo i wnikliwie przeze mnie korektorowany, więc nie ma się czego bać ;) Jak czegoś nie wiecie to zawsze poprawię ^^ A to akurat wspaniała okazja, by wypróbować swoich sił czy przyczynić we wspólne tworzenie tego forum ^^ Kto wie, może komuś się spodoba i dołączy już do naszej ekipy na zawsze? :D ( nie będziemy ukrywać, że po części i o to nam chodzi ^^ xD) A zrezygnować można w każdej chwili ;) Oczywiście oczekujemy wsparcia również od użytkowników, którzy już są tłumaczami :P Bo im nas więcej tym lepiej :*

P.S. Można się zgłaszać również w czasie trwania projektu :D Przy Kurosagim ostatnie odcinki przydzieliłam jakiś tydzień przed wydaniem, więc to naprawdę nie gra roli :P xD


Każdego zainteresowanego zapraszam TUTAJ

Ostatnio edytowany przez LaLuna (2011-04-14 18:32:49)

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minipigs.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl www.theshinobiworld.pun.pl