#1 2011-05-25 09:37:37

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Roczek z KTNews ^^

Cóż dzisiaj kończymy roczek^^ (jacy my młodzi^^)

W sumie chciałam podziękować wszystkim naszym użytkownikom, moderom, korektorom, tłumaczom, czasówkowiczom, osobom od banerków i wszystkim, którzy aktywie pracują na naszym forum, pomagają nam i wspierają^^ Bez Was byśmy tego nie osiągnęli ^^ Arigatou:*
Mam nadzieję, że za rok, w nasze drugi urodzinki będzie nas jeszcze więcej^^


Fani KAT-TUN i NEWS, łączmy się^^



http://images37.fotosik.pl/838/1590aabdec421f7cmed.jpg

Offline

 

#2 2011-05-25 16:13:45

Yamahoshi

Gość

Re: Roczek z KTNews ^^

Tak właśnie!!! Jeee!!!
CIESZMY SIĘ I BAWMY SIĘ!
A ja tu jestem dopiero od 1,5 miesiąca... Ale się cieszę, że jestem! Normalnie nie mogę!
Nie mogę się też doczekać, ąż Suna doda ten wierszyk XD Nie wiem co się dzisiaj w szkole działo bo na prawie wszystkich lekcjach go wymyślałam... XD

Ja nie moge!!! Jak ja się cieszę, że założyłaś to forum!!! NORMALNIE JESTEŚ MOIM GÓRU HIKARU-SAMA! ;*

 

#3 2011-05-25 16:24:25

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Roczek z KTNews ^^

No to wszystkiego najlepszego forumowicze xD Duuużo zdr... nie wróć xD Dużo postów na forum, wpisów na czata oraz wspaniałych dni/tygodni/miesięcy/lat spędzonych w miłej atmosferze ;D
Oby na forum nie zdarzały się już nieporozumienia, oby ludzie tutaj byli jeszcze bardziej aktywni i aby wszystkie rzeczy programy/dramy/piosenki/anime itp. wciąż rosła ich ilość ^^

Również chciałam podziękować tłumaczom - za użyczenie swojej znajomości języka na większą skalę dla fanów ;*, czasówkowiczom - za waszą precyzyjną i czasochłonną pracę ;*, korektorom - za to że jesteście i dzięki wam zdania mają sens i nie są z błędami ortograficznego xD;*, osobom od banerków - za to że dzielicie się swoją kreatywnością i wprowadzacie taką barwną aulę na forum ;*, moderatorom - za to, że pilnujecie porządku i potraficie serio powiedzieć co myślicie ;* ;D No i dziękuję Admince Hikaru-chan ^^ za wciągnięcie mnie tutaj xD xD i wciągnięcie mnie w wyższe szeregi (bycie modem jest fajne XD) no i to że zawsze służy pomocą czy też zwyczajną rozmową ;*;D Arigato za utworzenie tego Fanclubu <3 ;*


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#4 2011-05-25 16:27:51

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Roczek z KTNews ^^

Ja też chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w tworzenie tego forum bo to bardzo miłe i przyjazne miejsce. Mam nadzieję, że to nigdy się nie zmieni

OTANJOUBI OMEDETOU KTNEWS!


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#5 2011-05-25 16:54:27

Sunako

Gość

Re: Roczek z KTNews ^^

Na sam początek z okazji naszej rocznicy wierszyk:
                                                   
                                                        "Żar forumowych serc"

Rok czasu minął jak z bicza strzelił.
Od tego czasu każdy z nas bardzo się rozweselił.
A całe to zamieszanie stworzyła Hikaru,
która razem z Freyą dołożyła żaru,
do naszych serc NEWS'em i KAT-TUN'em rozgrzanych,
które wciąż więcej o Johonnys pragną danych.
Korektorzy,graficy,moderatorzy,tłumacze,
wszyscy całe serce wkładają w swą pracę.
By razem z innymi jarać się sexiakami,
bo my jesteśmy ich największymi fankami.

Nasze kochane NEWS'owe kociaki
wciąż wymyślają nowe draki.
Massu za gyozę oddałby życie
a Keii-chan ciągle ramen swój chlipie
Pi wciąż ćwiczy swą sexowną klatę
a Shige prawo wkuwa na kanapie
głos Tego swą mocą szyby wprawia w drżenie
a Ryo z gitarą przeżywa miłosne uniesienie.

Chłopcy z KAT-TUN'a emanują sexu tyle
że za NEWS'em wcale nie zostają w tyle.
Yuichi swym bitem fanki rozbraja
a Koki bad boy'a ciągle odwala
Choć Jin odszedł to wciąż dobrze się trzyma
a Kame swym głosem laski wyrywa.
Ueda nad innymi ciągle się znęca
a Junno do sztuk walki ich zawsze zachęca.

                                                                 THE END:D

Ten o to wiersz wymyśliłyśmy razem z Yamahoshi i chce jej bardzo za to podziękowąć:**

A teraz z okazji naszej rocznicy wielkie TANJOUBI OMEDETOU:D
Życze nam aby forum dalej tak prężnie się rozwijało i żeby na następne urodzinki było nas więcej ;D
Specjalne podziękowania dla Hikaru i Freyi bo gdyby nie one to nas by tu nie było:**
No i oczywiście podziękowania dla wszystkich użytkowników i modów i korektorów i tłumaczy i wszystkim innym * (wiem powtarzam się za Hiką wybaczcie xD)
A więc dalej cieszmy się tym forum następny pełny rok a nawet jeszcze więcej,bawmy się i jarajmy chłopakami xD

Jeszcze raz :TANJOUBI OMEDETOU:****

Ostatnio edytowany przez Sunako (2011-05-25 16:57:31)

 

#6 2011-05-25 17:48:20

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: Roczek z KTNews ^^

Ja również chciałam wszystkim osóbkom podziękować za wszelaką pomoc oraz wsparcie duchowe i materialne (w postaci ich prac, tłumaczeń, opowiadań, przemyśleń, opinii i co tam się jeszcze da stworzyć i tutaj u nas zamieścić ). I oby nasze forum dalej rosło w siłę

Niech MOC KATTUNOWO-JINUSIOWO-NEWSOWA BĘDZIE Z WAMI!!!


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#7 2011-05-25 22:04:53

Freya22

Gość

Re: Roczek z KTNews ^^

Kto by pomyślał, że to już rok minął^^ Myślę, że naprawdę sporo udało nam się osiągnąć i całkiem nieźle rozwinąć przez ten czas. Jak wspominała Hikaru - wszystko dzięki naszej ekipie i użytkownikom, których wkład (nawet ten cichy) doceniamy, xiexie nimen ;* (a tak napiszę Wam po chińsku ). Mam nadzieję, że to forum będzie się dalej rozwijać, a jego prestiż będzie rósł. Jeśli się postaramy, przez kolejny rok możemy dokonać nowych cudów. Mam tylko nadzieję, że choć trochę zachęcimy użytkowników do aktywności, a wszystkie kłótnie uda nam się pokojowo załatwić:) Wszystko przed nami.

Sunako i Yamahoshi - świetny wierszyk Jesteście boskie.

Fani, bądźcie z nami dalej! Twórzmy tę wspaniałą rodzinę KATTUNOWO-NEWSOWĄ

 

#8 2011-05-26 15:26:40

soniqa121

Gość

Re: Roczek z KTNews ^^

Co prawda troszkę się spóźniłam, ale najlepsiejszego :3
Gdyby nie te forum to bym się pewno nudziła po szkole i nie mogła zrelaksować (też po szkole xD)
Także cieszę się że jestem wśród was i w ogóle (wiem, że wy też się cieszycie, że macie mnie x3)

 

#9 2011-06-15 17:42:00

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Roczek z KTNews ^^

Już rok forum, a mój rok za 11 dni. Uwierzycie? Jestem tu, z Wami calutki, okrąglutki roczek! O.o Jak ten czas leci. A ja raz się czuję jak małe bobo, innym razem jak zjadliwa starucha XD

Czytając wasze posty i podziękowania bardzo się wzruszyłam i cóż... podziwiam za wspaniałe pomysły, cudowne i obejmujące wszystkich podziękowania, zabawny a jak trafny wierszyk, no i za to że jesteście^^

Ogólnie, to małe poczucie winy mam - główny burzyciel przeprasza serdecznie za dobijanie dziwnymi pomysłami i obawami^^

To tak, moje życzenia bardziej będą przeprosinami i podziękowaniami niż czymkolwiek, co się na urodziny rzuca, ale w końcu - urodziny to jak sprawozdanie z całego roku życia, ne? Oglądamy się za siebie i patrzymy, przebimbaliśmy ten rok czy może zrobiliśmy jakiś dobry uczynek?!

Mogę powiedzieć tylko jedno, ja wykorzystałam ten czas najlepiej jak umiałam^^ Trochę namieszałam, trochę pomogłam <a może jednak nie?>, trochę podenerwowałam, a na pewno to forum wykorzystałam jak umiałam najlepiej XD Dlatego zacznę od podziękowań dotyczących mnie, tego co we mnie zmieniło, co  forum mi dało a odebrało, a za co koniec końców jestem wdzięczna <3

Dziękuję za możliwość tłumaczenia jaką nam dają Administratorzy - jestem wam totalnie wdzięczna za to, że pozwalacie WSZYSTKIM spróbować coś przetłumaczyć. Za to, że test na tłumacza nie jest za trudny<hahaha> A zwłaszcza za to, że przychodząc na forum, tzn. po jakimś czasie usłyszałam od pewnej kochanej Adminki: "A nie chciałabyś czegoś przetłumaczyć? Dasz radę, zobaczysz!"
Te słowa zdeterminowały mój los, świadomie czy nie, ukierunkowały mnie do tego kim stałam się dla forum teraz, przynajmniej w aspekcie tłumaczenia Bardzo, ale to bardzo za to bym chciała uściskać i podziękować. Rozglądając się tu i tam, wiedząc jak jest z moim angielskim, obawiałam się, teraz... nie dość, że coś nie coś tłumaczę to wiem, mam świadomość mojej poprawy języka. A to tylko dlatego, że odważyłam się dzięki tobie podzielić się swoim dziełem. Co innego z samych tłumaczeniem, bo jak się okazuje do tłumaczenia to trzeba mieć kopa – moim, była dwójka kochanych formowych świrków XD ana3.33 i Zefirek23 - dziękuję, zwłaszcza za to, że przeczekałyście ten rok delikatnie naciskając, ale nie wytykając mi mojego podejścia "To później.." do tłumaczenia naszego pierwszego projektu. Niestety dopiero nie dawno, pokonałam obawę - mogę tłumaczyć coś małego, ale większemu nie podołam. Wielkie podziękowania mojej sorze, która starła moje strachy na proch i zmusiła<żart> do tłumaczenia pierwszej dramy, mówiąc coś ala: Dzięki miłości do MinWoo, damy radę! Teraz wiem, jak patrzeć na kolejne projekty, bo z miłości do JinDy zabrałam się za mój pierwszy projekt i miłość powinna mną kierować przez cały jego czas^^

Dlatego, życzę wszystkim na forum, żeby zawsze słyszeli takie miłe słowa, pytania łechtające ich ambicję, odkrywcze dewizy i aby potrafili z tego w porę skorzystać, jak ja^^ 

Chciałabym podziękować także osobie, która jest moim guru od type i czasówki, harda i uploadu. To jej zawdzięczam swój pierwszy samodzielny projekt. ana3.33, dziękuję <3 Twoje rady, cierpliwość, łopatologiczne tłumaczenia różnych ticków-techników okazały się bezcenne. Pokazałaś mi czym jest świat kolorów, wprowadziłaś w arkany robienia czasówki i okazałaś zrozumienie dla powolnego pojmowania obsługi różnych programów-niezbędników dla hardsuberów i uplauderów^^ Dziękuję ci także za wspieranie i dokładanie ognia do mojej miłości, w sensie Uedki i uedkopodobnych, gdyby nie twoja akceptacja i chęć wsparcia, mimo niechęci do moich ulubieńców, trudniej mi byłoby się zebrać do dalszej edukacji i rozwoju na rzecz wydania czegokolwiek i kiedykolwiek na forum^^ Dziękuję<3 

A wszystkim użytkownikom życzę, by to forum stało się miejscem jeśli nie rozwoju starej przyjaźni to poznania nowej, pouczającej i dającej wciąż i wciąż kolejne cele do zdobycia.

Dziękuję także wszystkim, którzy mają odwagę powiedzieć: "Człowieku, twoje tłumaczenie jest makabryczne! Daj to komuś do korekty." Albo na odwrót: „To było super!”.
Cóż, to pierwsze bolało. Gdy coś takiego usłyszałam publicznie, bolało, że hej. Ale dzięki wam- użytkownikom, korektorom, czasówkowiczom, typeserom i innym tłumaczom - i waszemu bystremu wzrokowi oraz szczerej aczkolwiek czasem brutalnej prawdy, wiem gdy wydaję coś, co wymaga większej troski i pracy. Bez waszych uwag i pomocy nigdy bym się tak w wielu rzeczach nie poprawiła, ani tylu nie nauczyła

Tak więc, życzę wszystkim, którzy rzucą się na głębokie wody, by w porę odkryli osoby, które są szczere i doradzą, co zrobić by być lepszym. Pamiętajcie: Nie jesteśmy sami! Są inni, chętni do pomocy!

A teraz podziękowania od Użytkowniczki KwiatWschodu

Dziękuję Użytkownikom, w których cała życiodajna moc forum. Każdy z nas, pełniąc lub nie pełniąc jakąś funkcję – oddaje cząstkę siebie i swego czasu dla forum. To dzięki naszym użytkowniczym szczerym słowom w postach, zabawnym dyskusjom na chacie i radom, jakie sobie dajemy, wiemy, że warto… Jesteśmy wspaniałymi fanami KAT-TUN i News, bezinteresownie pisząc swoje zdanie budujemy w sobie zapał do dalszej pracy, do coraz większego wzbogacania forum w ciekawostki o KAT-TUN i News. Za tą aktywność – dziękuję i życzę, byśmy wszyscy zawsze pamiętali, że jesteśmy najważniejsi na forum. Fan KAT-TUN i News, bez względu na pełnione stanowisko jest wszystkim, czego temu forum trzeba! 

Dziękuję tłumaczom i korektorom, jako że ostatnio zauważyłam, że bez korektora praca tłumacza nie zawsze jest perfect  Bardzo, dziękując tłumaczom za chęć podzielenia się swoim dziełem, a korektorom za dokładanie się do tego, by było one jak najlepiej oszlifowane. Jesteście wielcy, nawet nie wiedząc jak bardzo^^ Wasza pomoc jest nieoceniona, a to, że mamy szansę nacieszyć oczy efektem waszej pracy jest najlepszym prezentem..

Dziękuję czasówkowiczom za to, że ciężko pracują nad czasem w napisach. Czasówkowicz ma ciężką pracę, czas płynie razem z filmem, ale podzielmy jego czas przez minuty i sekundy, a dostaniemy odpowiedź jak wiele czasu nad naszymi projektami spędzają te ciche osóbki. Nigdy na żadnej z prac się nie zawiodłam pod tym względem i życzę wam więcej takich idealnych projektów! A także satysfakcji z tego co robicie, bo to najważniejsze^^

Dziękuję ludziom od type i banerków, chociaż to niby inna działka a jednak, nadajecie swoimi kolorami, czcionkami i innymi efektami niepowtarzalny smak czegokolwiek, co nam podacie. Czasem tonacja biało-czarna wystarczy, a jednak wszelkie kombinacje są odświeżeniem, któremu z przyjemnością się poddaję i z zachłannością wypatruję. Dziękuję moi drodzy.

Za pracę także dziękuję osóbkom zajmującym się hardem i uplaudem. Wiem, wiem, że to czasochłonne i żmudne zajęcie, nie raz odcinające was od świata i nie raz denerwujące złym efektem zlepienia filmu z napisami. Podziwiam was za cierpliwość i chęć niesienia pomocy i życzę wam, byście nigdy nie stracili wiary w to co robicie. Jesteście ważni.

Ostatecznie mogę podziękować jeszcze tylko wszystkim administratorom i moderatorom za utrzymywanie porządku na forum, jak dla mnie jesteście wspaniali <3 To, że nie stoicie w miejscu, a się wciąż rozwijacie i mi się każecie rozwijać jest bardzo.. pouczające. To, że wciąż coś się zmienia zmusza mnie do poznania forum na nowo, w większości są to pozytywne zmiany Jesteście bardzo miłymi osobami, i dzięki waszemu stosunkowi do ludzi mam odwagę się wypowiedzieć w tematyce, której nie pojmuję, często mówiąc trzy po trzy XD Dziękuję, ale… i przepraszam, bo wiele zharatałam sobie i innym nerwów jako moderator. Sama, będąc znerwicowana jak 100 niemałych chochlików XD
<->
Dlatego, dziękuję  zwłaszcza Hikaru-chan za to, że zawsze trzyma rękę na pulsie, jeśli nie na swoim to na moim, starając mnie uspokoić i wytłumaczyć swoje racje, gdy ja miałam wciąż i wciąż wątpliwości czy pytania – Arigatoo i gomene <3
Dziękuję Freyi22, bo też mi czasem palnie słówko o moim "przewrażliwieniu", a to dobrze czasem wiedzieć, że nie jest się atlasem
Dziękuję ana3.33, której to zawdzięczacie tysiąc razy mniej moich pisków i zapytań, bo jakoś śmiechem udaje się zabić moje wątpliwości.
A także sorze, która póki nie miała sesji - swoją logiką rozbrajała większość moich durnych pomysłów, zanim się dostały na forum^^

A teraz do rzeczy, jak wiele osób życzę nam byśmy parli do przodu, zbierając rzeszę fantastycznych fanów, unikając konfliktów i niesnasek <chociaż gdzie baby, tam diabeł drzemie XD>, bawiąc się i śmiejąc z chłopaków i ich pomysłów, a przy tym wspierając ich i fanklub^^

W tych kilku słowach chciałam zawrzeć jak wiele znaczy dla mnie ten fanklub, może mi się udało, a może nie. W każdym razie jedno mogę powiedzieć, obyśmy przetrwali jak najdłużej i w jak najsympatyczniejszej atmosferze, z zachowaniem umiaru i porządku of course ;P

Offline

 

#10 2011-06-15 19:13:25

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Roczek z KTNews ^^

Yay KW ślicznie to wszystko ujęłaś *_* Wzruszyłam się momentami:) Dziękuję wszystkim:*

I nie przejmuj się pytaniami itp. ^^ Jesteś dociekliwa po prostu:)

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bluangel.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.newunion.pun.pl