• Index
  •  » NEWS
  •  » Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

#46 2010-06-29 02:54:16

LaLuna

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

O, widzicie, to mamy już sposób jakby można ich tutaj ściągnąć ^^ Hikaru-chan, żadna siła perswazji nie jest już ci potrzebna jak będziesz przywozić nasze zamówienia z Japonii za dwa lata, tylko do baru ich a potem do walizki xDD ( wiem, że to nie na tym forum była o tym mowa, ale lud  i temat  i tak ten sam xPP)
A wasze domysły co do YamaPiego są bardzo prawdopodobne, ale nie umiem powiedzieć, ku której teorii bym się bardziej skłaniała >< W każdym bądź razie kocham to jego podejście do życia xPP

 

#47 2010-06-29 11:04:44

Track

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Naisha napisał:

dokładnie, ale jak dla mnie to kiedy ma ślub, to też jest wolny

<lol2> ZNOWU muszę CIEBIE zacytować, bo znowu Twoje zdanie popieram xDD

Hikaru-chan napisał:

No wiesz Ryo i panienki wyrzucane z taksówki XD I te jego nocne wypady:P O niexD

W ogóle po nim na 1szy rzut oka nie widać.. ale i tak go kocham <3 mnie mógłby wrzucić do takiej taksówki <lol2> Nie no.. XD

 

#48 2010-06-29 13:43:46

Naisha

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

w ogóle ta dziewczyna była jakaś głupia, skoro odmówiła xD

track napisał:

<lol2> ZNOWU muszę CIEBIE zacytować, bo znowu Twoje zdanie popieram xDD

no widzisz, jak się zgadzamy xDD

 

#49 2010-06-29 14:16:48

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Czyli też byłabym głupia gdybym odmówiła?? XD A raczej bym to zrobiła, bo go aż tak nie lubięXD Jeśli chodzi o liste ulubionych w NEWS to licząc wszystkich 9 jest na 9 miejscu:P A wszystkich z JE to wole nie liczyć;P ( nie no ale jest wielu jeszcze niżej więc nie ma tak źle;p)
Ja go lubię tylko jako aktora nic poza tym^^

Offline

 

#50 2010-06-29 15:23:55

Naisha

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

w sumie ja też, ale pewnie by mnie tak oczarował, że straciłabym rozum
wiesz, na żywo to co innego , nawet jak bym zobaczyła Kokiego czy Jina to by mi nogi zmiękły, chociaż ich nie lubię (no,ale JinJina ostatnio coraz bardziej)

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-06-29 15:26:57)

 

#51 2010-07-03 00:41:41

LaLuna

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Haha, też często tak sobie myślę, że nawet w dramach, to teraz coś oglądam i mówię, że ten facet brzydki, ale jakbym spotkała takiego na ulicy... no cóż, pewnie nastąpiłaby "malutka" zmiana zdania ><
Ale nie wierzę, że nie lubicie Ryo xD No dobra, to nie jest człowiek do lubienia jeśli popatrzeć na jego charakter i zachowanie, ale to jest w jakiś sposób ujmujące xPP Ja nigdy nie mogę z tego jego "it's emberassing, it's emberassing" no i szczerzenia ząbków xDD A jak czytałam te takie różne ciekawostki, że na przykład, że rozłącza rozmowę, zanim da rozmówcy choć cień szansy na pożegnanie, albo, że nie lubi pomidorów (<- cóż, naprawdę rzeczowa informacja xDD) to po prostu leżałam xP Patrzcie, taki mały, a taki wredny xP Nie ważne jakiej by to ważnej i niedostępnej osoby z niebie nie robił i tak zawsze będzie mnie to śmieszyło A w jego ekscesy z nocnymi wypadami z taksówek nie wnikam - nigdy nie wiadomo ile w tym wszystkim prawdy =P No, i nauczyłam się na własnym doświadczeniu (tyle, że to był polski zespół xD), że lepiej nie poznawać tak do końca swoich idoli, bo można się na tym nieźle zajechać xD Dlatego we wszystkie tego typu plotki nie wnikam

 

#52 2010-07-03 10:50:35

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Ja go lubię i można powiedzieć, że też podziwiam ale tylko jako aktoraXD Więc to nie tak do końca, że go nie lubię;P Pewnie po autograf bym poszła, zdjęcie bym zrobiła;P Ale flirtować to wątpie;P ( wierzcie mi ja już dałam kosza największym lowelasom XD co tam oni mnie podrywają, a ja zero zainteresowaniaXD jeden się załamałXD drugi zaczął naśladowac Tego - z marnym skutkiem, bo jeszcze bardziej zaczęłam go unikać i nie zwracać uwagiXD)


Najgorzej to u mnie będzie z TegoXD ja nie wydukamprzy nim ani nic po japońsku, ani angielsku ani po hiszpańskuXD

Łoo a coś to  ci ten zespół zrobil?? I jaki to by jeśi można spytać?

Offline

 

#53 2010-07-03 12:47:05

Naisha

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

to nie jest tak , że go jakoś strasznie nie lubię, ja cały NEWS KOCHAM po prostu Ryo jest na ostatnim miejscu dlatego jak bym miała do wyboru kogoś z reszty zespołu, to by mieli pierwszeństwo xD niech czują się zaszczyceni xD
a ja bym z nim flirtowała Hikaru-chan, nie oparłabym się pokusie (jeśli oczywiście nie spaliłabym buraka i nie zaczęła piszczeć czy coś O_o)
poza tym, zawsze jest szansa na spotkanie reszty NEWS'a xD

 

#54 2010-07-03 13:40:22

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

a ja Ryo lubię (kiedyś miałam go nawet ja drugim miejscu ale teraz jest troszkę niżej ale nie na ostatnim )
i nawet jego charakter wydaje mi się ciekawy
pewnie jak bym go spotkała to zaczęłabym go wkurzać (kocham to )
ze mną to on by miał troszkę ciężko

poza tym, zawsze jest szansa na spotkanie reszty NEWS'a xD

poznasz Ryo a on taki miły (jak cię polubi)że przedstawi ci cały News

 

#55 2010-07-03 15:19:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Nie wiem czy byś zdąrzyła go wkurzyćXD Powiedziałabyś jedną rzecz, która go wkurzy to by ci coś odpowiedział i zostawiłXD ( tak jak z ta laską z taksówkiXD)

Zresztą słyszałam od kilku fanek, które go spotkały, że Tego też bywa nieprzyjemny w takich sytuacjachXD I jeśli nie podejdziesz do niego "normalnie" i "normalnie, grzecznie" nie bedziesz rozmawiać to jest dośc oschły i nieprzyjemny:P ( zresztą trudno się dziwić jak podejdzie jakaś fanka, która zacznie go macać, wrzeszczeć i bóg wie co jeszczexD)


Ale w ogóle ja zawsze myślę, że jak stanę koło gwiazdy to nie powiem ani słowa czy cośXD A raz w plejadzie zaczęłam gadać z Kubą Wesołowkim i Joanną JabłczyńskąXD A na koncercie mojego kochanego PINa ( jesli chodzi o zepsoły spoza Japonii to oni są u mnie numero uno ) bez problemu gadałam z chłopakami i robiłam fotki itp. Chyba na spotkaniu w cztery oczy wchodzi we mnie odwagaxD ( chociaż niewiadomo czy tak będzie zawszeXD)

Offline

 

#56 2010-07-03 15:50:43

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Powiedziałabyś jedną rzecz, która go wkurzy to by ci coś odpowiedział i zostawiłXD

wiesz mnie też się zdarza tak robić ale zależy też co się powie
bo może to być coś co go tak rozzłości że będzie ze mną dalej dyskusję prowadził
i ciekawa jestem kto by komu dogadał

Chyba na spotkaniu w cztery oczy wchodzi we mnie odwagaxD ( chociaż niewiadomo czy tak będzie zawszeXD)

z tą odwagą to nigdy nic nie wiadomo
ale wydaje mi się że im bardziej kogoś lubimy tym odważniejsze jesteśmy
wbrew wszystkiemu co inni twierdzą
no przynajmniej ja tak mam

 

#57 2010-07-03 16:49:44

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

TakXD Im bardziej kogos lubimy i on jest sławnyXD ( przynajmniej w moim przypadku:P )

Offline

 

#58 2010-07-06 12:46:09

LaLuna

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

A ja też gadałam z Kubą Wesołowskim Mam nawet zdjęcie >< Ale z takim YamaPim... jak dla mnie nie ma szans xD Nie wiem czy bym była w stanie w ogóle do niego podjeść! ( tak żeby nie rzucić się na niego xD <- żartuję oczywiście xD) Nie no, może macie rację, że to inaczej jak to się naprawdę stanie xPP Kiedyś myślałam, że jakbym się znalazła na miejscu takiego bohatera z horroru, to bym chyba tam wykorkowała, uciekła z wrzaskiem w siną dal, a kiedyś miałam taką głupią sytuację, że drzwi w moim pokoju w nocy się zaczęły otwierać ( spokojnie, nie mam nawiedzonego domu >< po prostu bratowa pytała się, czemu jeszcze nie śpię, a tak jakoś stanęła, że jej nie widziałam xDD) to nawet nie pisnęłam i o dziwo miałam jakiś plan co robić xPP Więc nigdy nie wiadomo jak zareagujemy Chociaż nie żywiłabym silnych nadziei, że zdołam coś wydukać przed którymkolwiek z takiego newsa xD
Hkaru-chan, co do twojego poprzedniego pytania, to to było tak, że mój brat organizował koncert charytatywny i zespoły wszystkie były zakwaterowane w naszym hotelu ( w sensie, moich rodziców xDD), a że akurat ten zespół baaardzo obydwoje lubiliśmy (nie są aż tak znani, niedawno debiutowali w opolu, co prawda może niektóre ich piosenki mogłabyś znać z radia, jeżeli tylko słuchasz takiego czegoś, bo u mnie taki sprzęt to już na wymarciu xDD,  ale nie wiem czy byłoby wobec nich w porządku gdybym powiedziała ich nazwę xPP) , ale zachowywali się koszmarnie! W sensie byli, tak zarozumiali, wywyższali się i w ogóle, mimo tego, że gościliśmy też zespoły z o wiele większym doświadczeniem i ogólnie rangą to oni wydawali się jakby normalnie sam Elvis Presley przyjechał xDD Wszystko im nie pasowało, wybrzydzali, kłócili się między sobą itd. ( oczywiście nie wszyscy xP) i jak tak sobie pomyślałam, że oni w tych wszystkich programach zawsze są tacy radośni, śmieją się, no wiecie, tak jak news... to ja już wolę nie wiedzieć jak zachowywał by się u nas taki news xPP Oczywiście nie wierzę, żeby też tak było, ale wiecie - wolę się nie przekonywać xD Niech się cieszą, że mieszkają tak daleko, bo inaczej kazałabym bratu ich na koncert sprowadzić, a nie jakiś młodych i gniewnych xDD

 

#59 2010-07-06 17:05:37

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

No ja w sumie teraz radia nie słuchamXD Polkich zepsołów też mało co, więc nie jest mi nazwa tego zepsołu koniecznie do szcżęścia potrzebna ^^ Ale powiem ci, że nie zawsze tak jest, bo np. zespół PIN, prywatnie na tyle na ile przy nich byłam to są tacy jak w programach^^ W sumie wielu gwiazdom uderza woda sodowa do głowy, ale nie wszystkim^^ Jakoś wątpie, żeby News taki był a przy najmniej nie wszyscy ^^ No, ale to tylko moje przypusczenia i analiza ich mimik podczas programu ( tak czasem idzie wychwycić, czy są sztuczni czy nie) XD

Łał ale to fajnie tak masz, że twój brat organizuje takie rzeczy itp. ^^ A w ogóle w Szwecji to Tegomass też w sumie za 2 razem miał przyjechać na prośbę, bo córka właściciela tego budynku gdzie koncert był za 1 razem i znowu miał być jest ich fankąXD

Może u nas też by się tak udało Tylko musiało by być dużo chętnych na przyjście, jakieś miejsce itp:P A my jako fanclub byśmy się nimi zajęliXD Ja tam mogę byc ich stylistka i od makijażuXD

Offline

 

#60 2010-07-06 21:26:35

Bułka

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

to ja mogę być piszczącą/mdlejącą fanką numer jeden, tylko mnie upijcie xD

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.technologia.pun.pl www.ncplusnews.pun.pl www.forkss.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.minebox.pun.pl