#46 2010-07-07 17:02:37

Bułka

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

a ja ostatnio mam tanie romansidła w nocy kurcze... ale za to Maru jest... hm.. dobry xD

 

#47 2010-07-07 17:12:44

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

A wiesz, że ja też miewam takie romansidłaXD I moja Yuuki-chan ostatnio mi sie śni^^

Offline

 

#48 2010-07-07 17:49:46

Kiiro-chan

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

wy to macie dobrze
bo ja to od dawna
mam tylko jeden zryty sen

 

#49 2010-07-07 23:45:50

LaLuna

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

Huanitka, nie przejmuj się - ja nie miewam innych snów, tylko same zryte xD Jeśli w ogóle miwam...( ostatnio chyba coś za krótko śpię, żeby mieć jakiekolwiek sny xD) A te z newsami są najgorsze xPP Aż czasami trudno sobie wyobrazić, że to wszystko tworzy się w mojej głowie! Nawet ostatnio miałam z nimi kilka głupich koszmarów No cóż, jeżeli założyłyście już ten temat ( a teraz już wiem, że naprawdę nie rzucacie słów na wiatr xPP) to zaraz lecę poczytać czy wy też macie w nocy takie schizy jak ja xDD 
A, i dzięki za przyjęcie mnie do fanclubu ^^

 

#50 2010-08-02 17:30:42

Naisha

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

właśnie sobie przeczytałam komentarz Hikaru-chan, o tym ,że napisze Tegoshiemu o fanclubie Tinny ^^
i co ? napisałaś mu ? xD

 

#51 2010-08-02 17:51:14

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

A nieXD Nie napisałam do niego jeszczeXD Ale to może w życzeniach urodzinowych zrobię taki PS. i zacznę mu zawracać głowęXD
Hmm albo wiem z okazji wydania nowej płyty pogratuluję mu i News:P ( to będzie wcześniejxD)

Offline

 

#52 2010-08-02 18:42:32

LaLuna

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

Haha, skąd Ty wytrzasnęłaś ich adresy mailowe? ^^ A właśnie, a po jakiemu im piszesz, bo mnie to zawsze ciekawiło? xD Ale jestem ciekawa jak Tego zareaguje na taką wiadomość xD Pewnie pomyśli, że fanki z Polski ( to będzie szok nr 1 xD) są szurnięte xPP Ale jestem pewna, że będzie nam wdzięczny, że w końcu ktoś się zainteresował Tinny^^

 

#53 2010-08-02 19:49:10

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

A gdzieś na necie kiedyś były te maile, gdzie fani mogą pisaćXD Wystarczyło pogrzebać;D

Hmm no tak to wielki szokXD Ale Polki są takie ładne, więc wiesz ucieszy sięXD

No ja piszę przynajmniej do Tego po angielskuXD Ale prostymi zdaniami, bo wiem, że on jest na dość wysokim poziomie jeśli chodzi o ang, no ale nigdy nie wiadomo czy zrozumieXD

No a ja opanuję japoński to pewnie po japońsku napiszęXD

Offline

 

#54 2010-08-03 01:08:18

LaLuna

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

No a ja opanuję japoński to pewnie po japońsku napiszęXD

To dopiero będzie szok:D Mail od fanki z Polski po japońsku xD Co prawda już nie o fanclubie Tinny, ale jestem pewna, że do tego czasu zdążymy wymyślić coś innego mądrego, czym byśmy mogły się pochwalić xDD Mówię Wam, na stówę by odpisał P

A gdzieś na necie kiedyś były te maile, gdzie fani mogą pisaćXD Wystarczyło pogrzebać;D

A do Pi też masz? ;D Pytam tylko po to, żeby Cię uprzedzić, żebyś nigdy, przenigdy mi go nie dawała, bo skończyłoby się to pewnie tak, że go całkiem przez przypadek zamęczę tymi mailami xDD Potrafię być nieobliczalna A biedny chłopak pewnie i tak po angielsku nic nie zrozumie... xPP

 

#55 2010-08-03 03:51:00

Tsuki

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

LaLuna napisał:

A do Pi też masz? ;D Pytam tylko po to, żeby Cię uprzedzić, żebyś nigdy, przenigdy mi go nie dawała, bo skończyłoby się to pewnie tak, że go całkiem przez przypadek zamęczę tymi mailami xDD Potrafię być nieobliczalna A biedny chłopak pewnie i tak po angielsku nic nie zrozumie... xPP

No ale napewno mają tłumaczy xDa jak nie to od czego jest inernet ;P
nie powiem, ciekawie by było jakbys go miała xDD także jak nie jej to możesz mi podać xD choć i tak pewnie sie skończy żę też będziesz go mmiała LaLuna xDD i to szybciej niż myślisz xD teraz jedynie nadzieja w Hikaru-chan xDD

 

#56 2010-08-03 11:32:55

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

Hmm nie mamXD Ja mam tylko z News do Tego i Kato no i potem do audycji radiowych Massu i Keiia (ale można tam wysyłać normalnie do nich;P i z tego co wiem na adres Keiia można pisać też do innych), tak to mam do MatsuJuna, Yamady i Yuto

No, ale mam adres do agencji, gdzie też fanowskie listy mozna wysyłać;D Tylko nigdy  nie wiadomo czy list trafi do jego rąk, bo pewne jest, że mu wyslesz, ale czy przeczyta to nie wiemXD Bo to oni potem tam sprawdzają, czy list jest dobry itp. tam jakieś reguły są, ale piszesz na kopercie dla kogo to ;P

Offline

 

#57 2010-08-05 04:33:23

LaLuna

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

No to teraz nas zawiodłaś... a nie, przecież ja i tak nie chciałam tego maila xD Całkiem przez przypadek mi to umknęło ( Tsuki chyba miała rację, że prędzej czy później i tak by do mnie dotarł xPP)
A jak już jesteśmy przy tym temacie, to słyszałyście już o tym co kombinują im dziewczyny wysłać?
http://community.livejournal.com/news_jpop/5532049.html
Wg mnie świetny pomysł, tyle że ja nie mam lj, więc chyba niezbyt mogę uczestniczyć, ale piszę dla tych co mają xD A już kilka osób z Polski tam jest, z tego co widziałam ^^ (jeszcze się okaże, że to Wy... xDD)

Ostatnio edytowany przez LaLuna (2010-08-05 04:35:45)

 

#58 2010-08-05 12:09:57

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

Ja tam nie jestemXD Niestety nie mam teraz za bardzo czasu żeby pomagac w tym projekcie ><
Ale na facebooku organizuja fanowskie fanvideo XD ( chyba dla KT kiedyś takie byłoXD)

Offline

 

#59 2010-10-15 14:05:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

Tinny to jednak będzie długo żyćXD Ja już ją 2 razy uśmierciłamXD I za każdym razem po takim moim stwierdzeniu, pojawiają się w necie jej nowe zdjęciaXD
No co jak Tego powiedział, że kupi nowego psa - pudelka, który wyglada jak on i nazwie go Skulls to serio myślałam, że to w zastępstwie, podkreślając, że na baardzo długą wypowiedź o nim nie wspomniał nic o Tinny:P Ale na szczęście to znowu błędna interpretacja XD

No nic wstawiam nową fotkę Przy okazji "Tego, ta sukienka jest śliczna *_*"

http://images39.fotosik.pl/349/8d7a6a584aedf1ea.jpg

Offline

 

#60 2011-03-23 19:04:48

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

O kurczę jaka słodziuchna kruszyna ;D Jejciu Tegoś rzeczywiście rozpieszcza xD Hehe choć mógłby sobie znaleźć dziewczynę z taką Hikaru nie byłoby mu przecież źle xP No, ale wracając, mogę też prosić o dopisanie ;'D Ja tam wolę duże pieski typu husky, ale takie malutkie pieski zawsze będą dla mnie słodziakami ^^

główny zainteresowany Tego raczej się tu nie zjawiXD <--- a to dlaczego? napisz mu w e-mailu aby się przyszedł dopisać xDD

Co do chomika to... a to mały terrorysta z Tego ;P Jakim cudem jego rodzice zgodzili się potem kupić psa? xD wiecie nawet fajnie że traktuję Tinny jak człowieka ;D to urocze ^^


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nld.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.vsvsd.pun.pl