• Index
  •  » KAT-TUN
  •  » Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

#16 2010-06-27 21:52:28

Bułka

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

jak dla mnie ci aktorzy amerykańscy nie są znani, prędzej japońscy <lol2>

 

#17 2010-06-27 22:49:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Ale wiesz mi w L.A. - Maki, Kenichi czy Tego też byli nieznaniXD i może u nich na forach toczy się podobna dyskusja tylko na odwrótXD

Offline

 

#18 2010-06-28 02:55:46

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Hikaru-chan napisał:

Ale wiesz mi w L.A. - Maki, Kenichi czy Tego też byli nieznaniXD i może u nich na forach toczy się podobna dyskusja tylko na odwrótXD

Tylko mi nie mówcie, że z Tegosiem gra Kenichi Matsuyama??? (Uwielbiam jego aktorzenie xD) :O Matko, gdyby tak Jina dorzucili do obsady, w sumie już jest na miejscu, nie? xD To kiedy wychodzi ten ich film i jak się w ogóle nazywa, jeśli mogę spytać? xD

Offline

 

#19 2010-06-28 12:23:42

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

KwiatWschodu napisał:

Hikaru-chan napisał:

Ale wiesz mi w L.A. - Maki, Kenichi czy Tego też byli nieznaniXD i może u nich na forach toczy się podobna dyskusja tylko na odwrótXD

Tylko mi nie mówcie, że z Tegosiem gra Kenichi Matsuyama??? (Uwielbiam jego aktorzenie xD) :O Matko, gdyby tak Jina dorzucili do obsady, w sumie już jest na miejscu, nie? xD To kiedy wychodzi ten ich film i jak się w ogóle nazywa, jeśli mogę spytać? xD

A tak gra On, Maki, Tego i ten Yelchin grają główne role^^  Tak się składa, że Pan Canosa ( reżyser) jest fanem Japonii i po obejrzeniu kilku dram wybrał ich^^ ( ja już nie mówię, że jest wielkim fanem Tego i był nawet na koncercie News!!) Jak go pytałam na facebooku to powiedział, że jak będzie okazja jeszcze z nim coś nakręci;D

Film nazywa się Dareka ga watashi ni kiss wo shita ( ang tytuł to : Memoirs of a Teenage Amnesiac) jest to film oparty na podstawie dość znanej w Ameryce książki ( niestety u nas niewydanej ><) Film leciał w kinie od 23 marca tego roku a zostanie wydany na DVD 10 września tego roku^^  Miał premierę jak już mówiłam w L.A, ale planują go rozpowszechnić również w Europie, no ale póki co nic nie wiadomo:P ( czekam na niego od prawie 2 latXD)

Mam nadzieję na szybkie napisy angielskie, to tej połowy dialogów, które mówią po japońskuXD Jeśli tak się stanie to planuje wydać to na urodziny Tego czyli 11 listopada;D

A Tutaj na samym dole możesz sobie coś więcej o nim przeczytać^^

Dobra jaka reklamaXD

Offline

 

#20 2010-06-29 14:45:45

Lia

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Też czekam na ten film od jakiegoś czasu ^^ Cały czas śledzę w necie kiedy coś więcej pojawi się na ten temat ^^ Bardzo chcę zobaczyć Tego na dużym ekranie >.< i ciekawa jestem jak wypadł ^^
Hikaru-chan, ja nawet nie wiedziałam, że Tegomass występują poza Japoniom >.<  <heddesk> wstyd...
No a co do Jina i L.A. ...
Mam mieszane uczucia... Bardzo lubiłam bakłażana (do jego metamorfozy w bakła-samuraja) i uważam, ze fajnie ze spełna swoje marzenia w stanach. To jest dla niego wielka szansa, i jak już powiedzieliście, dla całego JE. Poza tym ktoś musi przetrzeć szlaki sla innych  ^^ Szczeże mówiąc, było by mi łatwiej jechać na koncert Kat-tun, Newsa czy innego zespołu do USA niz do Japonii, więc... ^^ poczekamy, zobaczymy ^^

Jin jest bardzo charakterystyczni i jego brak w zespole jest bardzo zauwazalny. Ale uważam, że chłopaki nieźle dają sobie bez niego radę. Going i N.M.P. to świetne single. Tak jak Yuuki pisała, Ueda rozwinął się podczas nieobecności Jina, ma więcej partii do śpiewania i jest bardziej widoczny (z czego się cieszę) ^^

Ale fakt... chłopaki z zespołu czekają na Jina (można to wywnioskowac z piosenki n.m.p.) i wydaje mi się, że jest bardzo małe prawdopodobieństwo, żeby zespoł sie rozpadł czy coś w tym stylu...
Być moze uda się pogodzić solo Jina z zespołem (tak jak Yamapi) i raczej wydaje mi się że się uda, bo w końcu Jin zatęskni za Kame i resztą i napewno do nich wróci ^^

 

#21 2010-06-29 15:37:30

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

A  wtamtym roku tak o nich było głośno bo mieli przyjechaćXD Głupia świńska grypa >< Ale oni zawsze dotrzymuja słowa, więc czekam kurde na ten przesunięty koncert:P

Offline

 

#22 2010-06-29 18:23:37

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Już wrócił, tj. na razie do Japonii... Ciekawe czy weźmie udział w czwartek w tym koreańskim programie razem z resztą zespołu...

Offline

 

#23 2010-06-29 19:26:20

nene

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

ostatni czytałam wywiad z Jinem wywiad na amerykańskim Jame i nie spodobało mi się co tam przeczyatłam nie ładnie Akanishi !

 

#24 2010-06-29 19:58:19

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

A co tam pisało??

Offline

 

#25 2010-06-29 21:10:18

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Hikaru-chan napisał:

A co tam pisało??

Wow. Też jestem ciekawa, nene zarzuć linkiem, przynajmniej na PW, proszę<prosi> XD

Offline

 

#26 2010-06-29 21:16:08

exia

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

ja za Jinem nie przepadam jako za osobą, więc jego wyjazd do LA przywitałam z wielką ulgą XD
ale z drugiej strony, on ma dobry głos i jednak szkoda KTT bez niego co nie znaczy ze sobie nie radzą, ale z dodatkiem jego wokalu to takie wszystko jest pełne

 

#27 2010-06-29 21:47:42

Bułka

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

właśnie, też chce wiedzieć co tam pisało. ale wy to się wyżywacie nad Jinem nieładni wy kurcze. to jest taki śmiechowy bakłażan.

 

#28 2010-06-30 00:44:52

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

A ja kochałam "starego" Jina, ale nawet teraz, kiedy mnie wpienia to nie potrafię go nie lubić ^ ^ on ma taką przyciągającą osobowość (dobra, nie tylko jego osobowość jest przyciągająca >.<), no i nadal jest strasznie kochany ^_^


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#29 2010-06-30 11:58:55

Lia

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

"stary Jin" <boże jak to brzmi> był kochany  ^^  No teraz możemy go nie lubić czy coś, ale gdyby spojżeć z drugiej strony, to jakie byłoby życie bez bakłażana?
Bez głupich skojaźeń, uśmieszków w warzywniaku czy innych takich... >.<
No cóż... ja mam fetysz jeśli chodzi o egplanta i tyle ^^ chociaż mi się teraz nie podoba to i tak go lubie ^^ taki smiechowy jest..

 

#30 2010-06-30 12:03:15

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Hehe:D Można i tak powiedzieć... Mnie on od siebie nie odstraszy, choćby nie wiem co zrobił... Bo po prostu nie mogę go nie kochać Takim Jakim Jest... Kochany Jinuś, jego głos, taniec, zachowanie.. <kiss kiss kiss> XD

Offline

 
  • Index
  •  » KAT-TUN
  •  » Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boszkowo.pun.pl www.souledge.pun.pl www.logizycko.pun.pl www.metin2infogame.pun.pl www.eragonrpg.pun.pl