#1 2012-09-18 23:17:29

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Ukochani seiyuu :)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2012-09-19 09:46:07

 Ayo3

Tłumacz KTNEWS

34063366
Call me!
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 556
Punktów :   
WWW

Re: Ukochani seiyuu :)

Fajny temat ^^ Muszę przyznać, że jeszcze parę miesięcy temu kompletnie bym go olała, tak samo jak olewałam seiyuu podkładających głosy do anime. No ale się to zmieniło i teraz mam aż dziewiątkę ulubionych seiyuu, których naprawdę bardzo podziwiam i uwielbiam. Oto oni:

http://i1130.photobucket.com/albums/m534/Ayo_san/onepiecefamily_zpse7f081f3.png


Wszyscy Ci seiyuu podkładają głos za głównych bohaterów mojej ulubionej anime, czyli One Piece. Ogólnie wszyscy seiyuu podkładający głos do tego anime mówią, że "są w One Piece'owskiej rodzinie". Oprócz seiyuu na zdjęciu jest również autor mangi Oda Eiichiro wraz ze swoimi dwoma córeczkami oraz żoną.

Tanaka Mayumi - na początku byłam święcie przekonana, że za Luffy'ego głos podkłada facet, jednak przeżyłam mały szok. Od tamtego momentu zaczęłam podziwiać Mayumi-san. Jej "sugoi" już na zawsze zostanie wyryte w mojej pamięci. Bez niej animowany Luffy byłby beznadziejny ^^ Życzę powodzenia przy kolejnych 500 odcinkach
Nakai Kazuya i Hirata Hiroaki - kolejne dwa świetnie podkładane głosy za Zoro i Sanjiego. Bardzo podoba mi się manipulacja głosowa tych panów. Mam nadzieję, że w scenariuszu pojawi się jeszcze słowo "mellorine" wypowiadane z taką pasją przez Pana Hiratę Panowie również podkładali głosy za niektóre zwierzaki co w rezultacie również byłam zdziwiona, bo w ogóle te głosy, nawet teraz, nie pasują do nich.
Yao Kazuki - i tutaj nie tylko za SUPER postać Franky'ego trzeba pochwalić, ale również za podłożenie głosu za Bon-chana. Tutaj już widać podobieństwo głosów, ale w ogóle ona nie razi, wręcz przeciwnie. Jednym słowem: SUPER!
Yamaguchi Kappei i Cho - Yamaguchi-san ma strasznie charakterystyczny głos i słysząc Usoppa po raz pierwszy skojarzyłam sobie jego głos z postacią z innego anime. Przedtem takich rzeczy nie dostrzegałam. Cho-san za to jest po prostu genialny. Nie wyobrażam sobie innego seiyuu śmiejącego się Yohohohoho w taki sposób jak on to robi. To jest niesamowite ^^
Okamura Akemi i Yamaguchi Yuriko - Akemi-san jak zacznie się wydzierać to brzmi to naprawdę komicznie. Również świetnie manipuluje swoją barwą głosu. Zawsze byłam pod wrażeniem powolnego tempa mowy Yuriko-san. Nieraz mnie ona trochę dobijała, ale i tak zawsze była godna podziwu. Później z odcinka na odcinek przyspieszała. Zabawne doświadczenie
Ootani Ikue - tutaj już podziwiam bez dwóch zdań. Normalnie aż się zastanawiam jak Pani Ootani to robi, że nie choruje na gardło. Przy Chopperze to tak się nakrzyczeć trzeba, że masakra. Naprawdę wielki podziw. Chylę nisko głowę. Oprócz Choppera, może warto wspomnieć, że podkłada ona głos za najpopularniejszego Pokemona czyli Pikachu.

Oprócz świetnego podkładania głosu przypisuję im również swego rodzaju  umiejętności wokalne. Fałsze są, bo są, ale co mnie najbardziej przyciąga to nastrój w jakim śpiewają. Ten nastrój bez ogródek nazwałabym rodzinnym. TUTAJ znajdziecie jedną z piosenek zatytułowaną właśnie Family, a TUTAJ seiyuu przy pracy nad 9 filmem OP.

Ostatnio edytowany przez Ayo3 (2012-09-19 22:28:48)

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimastertruck.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bushi.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.angielski.pun.pl