#46 2010-07-18 19:01:45

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

np. dla mnie bo już go więcej prawdopodobnie nie usłyszę bo słuchałam go tylko z przymusu KAT-TUN

 

#47 2010-07-18 19:28:15

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Hikaru-chan napisał:

A prezesem w JE jest teraz ktoś inny i to on decyduje;P

Wow, serio?? Hika, doucz mnie - kto, gdzie, kiedy przejął stanowisko Johnnego ? <niesamowicie głodna sensacji ze mnie bestyjka >

A co do Jina to co ? Ma zapomnieć o swoich marzeniach i spełniać marzenia fanek?? No weźcie, to przecież jego życie a nie wasze, trzeba się z tym pogodzić. Pomyślcie o tym, że moze teraz będzie szczęśliwszy niż w KT, a o co tu chodzi chyba o jego szczęście, nie?

Łuup, ależ kazanie puściła <hahaha>

pan Canosa powiedział, że gdyby Tego chciał to mógłby zrobić karierę aktorską w Ameryce, ale musiał by zostawić News.

To ten prezes?? A to... kicha, tzn. w sumie racja, może Jin miał podobną propozycję i wybrał karierę solową ?

a gdyby kiedyś chciał nie wiem zrobić karierę muzyczną w Hiszpanii, to chyba powinnam się cieszyć,  że poza Japonią go doceniają, co nie?

A co, Tegoś chce w Hiszpanii występować :O ?

I to samo jest z Jinem i fanki powinny podchodzić do tego z większym optymizmem:p Świat się nie zawali, a może uszczesliwi go to:P

Prawda.. świat się nie zawali, tylko ja będę musiała sobie zrobić niemałe przemeblowanie w mózgu... No, a Jinowi - zdrowie!<chlup w ten dziub> Niech się chłopak spełnia ;D

Yoriko napisał:

A fanki? Cóż... Fanki będą go słuchać i nie ważne czy będzie w zespole, czy będzie robił karierę solową xD

No jasne, kurczę.. już się nie mogę doczekać.. jakichś newsów muzycznych Jinusia.. Lalala, tralala..

Huanitka napisał:

np. dla mnie bo już go więcej prawdopodobnie nie usłyszę bo słuchałam go tylko z przymusu KAT-TUN

Powtarzasz się... Znowu A właśnie, zarejestrowałaś się już Huanitka na b-2 ??? Czy ktoś jeszcze na b-2 się wybiera? XD

Offline

 

#48 2010-07-18 19:43:26

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Powtarzasz się... Znowu

wiem ale to dlatego że tak bardzo nad tym ubolewam
wczoraj myślałam że się zaraz popłaczę jak to przeczytałam a ja przecież Jina nie lubię

A właśnie, zarejestrowałaś się już Huanitka  na b-2 ???

TAK

 

#49 2010-07-18 19:51:21

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Wow, serio?? Hika, doucz mnie - kto, gdzie, kiedy przejął stanowisko Johnnego ? <niesamowicie głodna sensacji ze mnie bestyjka >

Znaczy nadal aktywnie w niej uczestniczy ale od wrzesnia 2007 ma ona nowego prezesa, ale nie wiem jak się nazywa;P

Łuup, ależ kazanie puściła <hahaha>

Jakoś wena mnie naszłaXD

To ten prezes??  A to... kicha, tzn. w sumie racja, może Jin miał podobną propozycję i wybrał karierę solową ?

NieXD To amerykański reżyser Darekiss ( tego film amerykańsko-japoński w  którym gra Tego;P), on bardzo lubi Japonią i był nawet na koncercie News:P I miał taką propozycję ale jak mówił, doskonale wie, jaka jest odpowiedź Tego bo on powiedział, że nie zostawi fanek News i chce śpiewać. Mógłby zrobić karierę, ale tego nie chce:P

A co, Tegoś chce w Hiszpanii występować :O ?

Szczerze to nie wiemXD Tak strzeliłam bo on bardzo kocha Hiszpanię;P I chciałby tam pojechaćXD


Fanki prędzej czy później przywykną:P Może się nawet będą cieszyć z solowych projektów ^^ ( zazdroszczę;P ja bym chciała solowa płytę Tego><)

Offline

 

#50 2010-07-18 19:54:40

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Huanitka napisał:

wczoraj myślałam że się zaraz popłaczę jak to przeczytałam a ja przecież Jina nie lubię

Ty to masz dziwne reakcje Gdybym ja usłyszała, że ktoś z jakiegoś zespołu odejdzie, a jeszcze tego kogoś bym nie cierpiała to bym skakała z radości, a biedny sufit byłby w niebezpieczeństwie <hahaha>

A właśnie, zarejestrowałaś się już Huanitka  na b-2 ???

TAK

I ja też!!! Hihi:D

Hikaru-chan napisał:

Wow, serio?? Hika, doucz mnie - kto, gdzie, kiedy przejął stanowisko Johnnego ? <niesamowicie głodna sensacji ze mnie bestyjka >

Znaczy nadal aktywnie w niej uczestniczy ale od wrzesnia 2007 ma ona nowego prezesa, ale nie wiem jak się nazywa;P

Oj.. to jak na razie będę nazywać tego ich nowego prezesa Panem Samo Zuo..

I miał taką propozycję ale jak mówił, doskonale wie, jaka jest odpowiedź Tego bo on powiedział, że nie zostawi fanek News i chce śpiewać. Mógłby zrobić karierę, ale tego nie chce:P

Tchórz.. albo kontrakt go trzymał i nic biedactwo nie mogło zrobić

Offline

 

#51 2010-07-18 20:02:05

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ty to masz dziwne reakcje  Gdybym ja usłyszała, że ktoś z jakiegoś zespołu odejdzie, a jeszcze tego kogoś bym nie cierpiała to bym skakała z radości, a biedny sufit byłby w niebezpieczeństwie <hahaha>

nio reakcja dziwna ale się do Jina przyzwyczaiłam i dlatego mi smutno (i znowu się powtarzam )

Tchórz..  albo kontrakt go trzymał i nic biedactwo nie mogło zrobić

Tegoś to nie tchórz i on kocha śpiewać więc jak miałby z tego zrezygnować ?? a w ogóle chciałabyś pozbawić nas słuchania jego anielskiego głosu ??

I ja też!!! Hihi:D

to się spotkamy

 

#52 2010-07-18 20:12:26

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Huanitka napisał:

Tchórz..  albo kontrakt go trzymał i nic biedactwo nie mogło zrobić

Tegoś to nie tchórz i on kocha śpiewać więc jak miałby z tego zrezygnować ?? a w ogóle chciałabyś pozbawić nas słuchania jego anielskiego głosu ??

WOW, ale się wściekła xD Błagam o wybaczenie Śmieję, ale i tak bym wolała z nim więcej filmów zobaczyć - on tak cudnie gra.. No, ale racja - utrata: Ai Nante (jedyna piosenka zaśpiewana przez Tego, jaką słyszałam xD ) byłaby straszna...

to się spotkamy

Siuper!!! Już się nie mogę doczekać, b-2 nadciągamy

Offline

 

#53 2010-07-18 20:13:03

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

EjXD ale mi nie całkiem o to chodziłoXD Pan Canosa wie jak Tego kocha swoje fanki i News i nawet go o to nie spytałXD Bo domyślał się jego odpowiedzi:P
Zresztą Tego woli śpiewac niż grać w dramach, więc raczej nie zrezygnował by z zespołu na rzecz filmów;P Chyba, ze by mu zaproponowali kontrakt muzyczny w stanach, wtedy to nie wiem:P

Offline

 

#54 2010-07-18 20:15:26

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Hikaru-chan napisał:

EjXD ale mi nie całkiem o to chodziłoXD Pan Canosa wie jak Tego kocha swoje fanki i News i nawet go o to nie spytałXD Bo domyślał się jego odpowiedzi:P
Zresztą Tego woli śpiewac niż grać w dramach, więc raczej nie zrezygnował by z zespołu na rzecz filmów;P Chyba, ze by mu zaproponowali kontrakt muzyczny w stanach, wtedy to nie wiem:P

Serio woli śpiewać, niż grać ? Toś mnie załamała.. ;( Ale i tak mu życzę, jak najwięcej dram i filmów Tak wiem, jestem okrutna

Offline

 

#55 2010-07-18 20:24:04

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Znaczy to nie tak, że nie lubi grać^^ Dla niego to fajna zabawa i jakies doświadczenie w życiu/ przygoda itp. Lubi to, ale śpiewaniu bardziej się oddaje ;P Poświęca mu więcej czasu. Kiedy dostaje jakąś rolę to ciężko pracuje, żeby dobrze wypaść, ale jednak...
No wiesz raz był 12 godzin na karaoke zeby poprawic swój głosXD  Także, wydaje mi się, ze śpiew jest u niego na równi z piłką ( ciągle o tym gadaXD) a dopiero potem aktorstwo:P Także nie poświęcił by śpiewania na rzecz filmu ;D

Offline

 

#56 2010-07-18 22:23:24

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Matko, no ale w News też Ryo i Pi sa faworyzowani  a gdyby Tegomass nie zaistniał to tak samo byłby tłem jak KoyaShige 
Tak już po prostu w boysbandach jest, że jest lider, czy tam 2 osóby, które są najpopularniejsze i reszta chodź by nie wiem co zrobiła zawsze będzie tłem;P Przecież zawsze tak jest:P
Nigdy na świecie wszyscy nie są równie, są równi i równiejsi:P Przeciez my tez nie traktujemy ich wszystkich jednakowo, prawda?

Ale ja nie rozumiem takiego faworyzowania. xd Szczególnie, że Kei-chan i Shige wg niczym nie odstają od reszty. A jak dla mnie, ta dwójka jest najfajniejsza w całym zespole...
I się powtórzę, nie rozumiem tego

I tak szczerze powiedziawszy, jaką Akanishi by nie podjął decyzję (chyba, że to nie on podejmuje, bo w sumie, to nie wiem ), to i tak znajdzie się ktoś, kto nie będzie zadowolony, więc temat można wałkować i wałkować. I tak poza tym, to ja jeszcze trzymam się tego, że to na razie mimo wszystko tylko gdybanie, bo chyba na pewno nic jeszcze nie wiadomo o jego odejściu ^^ Przynajmniej ja nie jestem aż tak poinformowana xd

 

#57 2010-07-18 23:35:26

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A ja wam powiem że przez tą całą sytuację z Jinem wreszcie się otrząsnęłam i zrozumiałam że tak naprawdę nie lubiłam go tak bardzo jak mi się to wydawało, ja po prostu ślepo wierzyłam w to że on kiedyś będzie taki jak dawniej, jeszcze zanim pierwszy raz wyleciał do USA (bo wydaje mi się że ten wyjazd najbardziej go zmienił). Kiedy oglądałam jakieś stare programy z KT to widziałam prawdziwy uśmiech Jina, później tylko się go doszukiwałam (choć nie twierdzę że później wcale nie widziałam u niego szczerego uśmiechu), a teraz zrozumiałam że przecież on już nie będzie taki jak dawniej, nie będzie więcej solówek śpiewanych po japońsku które tak bardzo kochałam i nie będzie też tej samej więzi po między nim a Kame (>.<), ale już mi to nie przeszkadza, życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję że spełni wszystkie swoje marzenia bo mimo wszystko nadal zamierzam go wspierać i chyba nigdy tak do końca nie wyrzucę go ze swojego serduszka ^ ^


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#58 2010-07-19 10:07:44

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Mam tak samo jak Harumi, że to tak na razie.
W kółko  o tych marzeniach, ale pytam się to on jest jakoś  specjalnie wyróżniony, że jemu pozwalają te marzenia spełniać.

Tak i Jin zmienił się w tego gangstera,zaszwsze stał  z boku więc   niech nie wraca, tylko żeby KaT-TUN wróciło do swojego stylu jeszcze z A
Mnie tak samo jak Yuuki95 marzy się stare KT, ale to już nigdy nie wróci
Przerażające jest po prostu to, że KaT-TUN, już na zawsze zostanie zespołem, bez oficjalnego lidera, z liderem.
Hikaru-chan,  teraz będzie tylko Kame to Kame tamto, a tak było urozmaicenie lekkie XD





Ale się ostra dyskusja rozwinęła, przepraszam jeśli zabrzmiało to ostro, ale jestem wściekła z innego powodu.

Ostatnio edytowany przez Smurfette (2010-07-19 10:32:15)

Offline

 

#59 2010-07-19 11:22:43

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

E.. To miało być ostre..? Chyba mnie aceton z lekka otępił xD Ale macie częściowo rację dziewczyny.. Kto by nie chciał powrotu starego KT? No i racja, jak był Jin to Kame miał przeciwwagę - dwóch głównych solistów - to zawsze lepiej... Przy tym całą tą odpowiedzialność i stres dzieliło się na 2, a teraz Kame będzie niósł wszystko na swoich barkach.. Biedactwo

Offline

 

#60 2010-07-20 17:19:55

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja nie lubię kłótni więc z góry chciałam przeprosić

http://community.livejournal.com/kattun … 91087.html
Czytał już ktoś? Ja mam mieszane uczucia co do tego.Z jednej strony tak Jinuś chcę odejść, ale z drugiej jakoś tak mało napisał, jednak jeśli mu nie zależy to wsio XD

Ostatnio edytowany przez Smurfette (2010-07-20 17:21:19)

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yourtwillight.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.minebox.pun.pl www.ncplusnews.pun.pl www.forkss.pun.pl