#61 2010-07-20 18:07:37

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Eee.. Dzięks za linka Smurfetka.. Nie bardzo się znam, ale Chromek, mój drogi przyjaciel pozwolił mi coś nie coś z tego wyłapać.. I Ha..
Jin kocham Cię bardziej, niż przed chwilką <lol> Dlaczego? Patrzcie na ostatnie linijki, czy Jinuś, nasz kochany nie wspomniał tam o EUROPIE Jejeje Mi te jego wypocinki wystarczają.. Przeprosił, podziękował i oddał się w opiekę fanów - świetnie chłopie!!! Niczego więcej bym się nie spodziewała, a prawdę mówiąc to nawet nie spodziewałam się tego, że cokolwiek powie na temat swojego odejścia...
  A teraz Jin działaj i nagrywaj jakiś singel, jak już tworzysz te swoje "nowe piosenki" <lol> Gambatte!

Offline

 

#62 2010-07-21 20:44:00

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Tak na spokojnie.
Najbardziej będzie mi brakowało  Nakanishi i Jindy, czyli po porostu jego osoby w zespole i ich wszystkich wygłupów.Myślę, że raczej się z nim pożegnam, bo jego twórczość mnie na razie nie pociąga.Już mi jest smutno jak patrzę na te wszystkie ich wspólne zdjęcia i programy, bo tego już po prostu nigdy nie będzie, a co będzie za jakiś czas.

A jakby zespół się rozpadł, to najbardziej boję się o Yu-chana i Junna, w szczególności tego drugiego, bo ciężko mi sobie wyobrazić jego karierę solową.

Ostatnio edytowany przez Smurfette (2010-07-21 21:02:27)

Offline

 

#63 2010-07-21 20:47:46

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ej, czemu od razu przewidujesz taki czarny scenariusz?
Wiadomo, że mimo wszystko bez Jina to nie to samo, ale oni sobie dobrze radzą i bez niego
Co prawda, sądzę, że KAT-TUN to 6 osób a nie 5, ale cóż, życie...


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#64 2010-07-22 10:11:40

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Nie trzeba mieć żadnych żadnych NADZIEI Wierzę Johnnemu - powiedział, że nie mamy się martwić o KAT-TUN, bo nie ma o co !!! Staruszek ma rację, zgadzam się z nim w 100% Chłopcy dadzą sobie radę! Teraz im idzie nawet lepiej niż w 2006, jak ich Jin opuścił Wierzmy w nich, jak Wanda we wróżki! Wiara czyni Cuda, chociaż im to i tak nie potrzebne
"KAT-TUN są tak popularni, że gdyby ich rozwiązano to by JE miał zrzut antyfanów na karku, więc nie ma na to szans! " Ta da Jakby co to tylko moje zdanie
Też żal mi tego, że już Jina w otoczeniu swoich kumpli nie zobaczę Ale takie życie, wszystko się zmienia i idzie na przód.. Na szczęście Jinowi pozwolono iść na przód I wierzę, że tę szansę wykorzysta w każdym calu

2010-07-23 16:43:17

CMka [DVD] DVD BANDAGE - Jin Akanishiego z 17.07.2010:
http://www.youtube.com/watch?v=Ke6TfY1tZo8
Już dziś ruszyła sprzedaż DVD BANDAGE ! Już się nie mogę tego filmu doczekać !

Offline

 

#65 2010-07-24 19:42:07

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: [Były członek] Akanishi Jin

KwiatWschodu napisał:

Nie trzeba mieć żadnych żadnych NADZIEI Wierzę Johnnemu - powiedział, że nie mamy się martwić o KAT-TUN, bo nie ma o co !!! Staruszek ma rację, zgadzam się z nim w 100% Chłopcy dadzą sobie radę! Teraz im idzie nawet lepiej niż w 2006, jak ich Jin opuścił Wierzmy w nich, jak Wanda we wróżki! Wiara czyni Cuda, chociaż im to i tak nie potrzebne

KTTUNki dają radę, więc nie ma się co martwić

KwiatWschodu napisał:

"KAT-TUN są tak popularni, że gdyby ich rozwiązano to by JE miał zrzut antyfanów na karku, więc nie ma na to szans! " Ta da Jakby co to tylko moje zdanie

Niech by tylko spróbowali 

KwiatWschodu napisał:

Na szczęście Jinowi pozwolono iść na przód I wierzę, że tę szansę wykorzysta w każdym calu

No właśnie i może w niedalekiej przyszłości usłyszymy seksowny głos Jina w MTV

KwiatWschodu napisał:

Już się nie mogę tego filmu doczekać !

Ty wszystkiego co jest związane z Jinusiem to zawsze nie możesz się doczekać i nie jesteś sama
No tak cudowny głosik + fajki = Jin XD
Po tych 47sek mało mogę powiedzieć, ale ta dziewczyna z Jinem w samochodzie mnie zaintrygowała. Zazdroszczę jej Jinuś dla niej śpiewał

Ostatnio edytowany przez ana3.33 (2010-07-24 19:53:18)


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#66 2010-07-24 19:50:51

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A kiedy w ogóle to DVD ma premierę?? Bo jakby ktoś był chętny to może się dołączyć do mojego zamówienia Darekiss XD

Offline

 

#67 2010-07-24 20:11:41

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Według tego wyżej  23 lipca

Offline

 

#68 2010-08-01 10:37:05

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A czytałyście może wywiad JrockRevolution z Jinem -> http://www.jrockrevolution.com/index.ph … d-jin.html
Ucieszyłam się z jego słów wskazujących na to, że nie rezygnuje z kariery aktorskiej, no i że do Europy z pewnością kiedyś zawita, a chyba najbardziej z tego, że swoje ojczyste szamanko uważa za najlepsze Teraz już nikt nie wciśnie mi kitu w stylu: On tam żyjąc na fast foodzie nabawi się otyłości <hurra>  
Kochany Jinuś Zagraj w czymś podobnym do Efektu Motyla, kocham ten film.. LOL

Offline

 

#69 2010-08-01 11:52:24

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Tylko, szkoda, że dla większości Europa to tylko: Francja, Wlk.Brytania, Niemcy, Włochy i czasami Hiszpania.
Taa, wszyscy tylko czekają na to, żeby on powiedział, że chce w czymś zagrać to od razu dostanie tę rolę
Idzie on w stronę Hip-hopu, co oznacza, że jednak chyba odpadam z grona słuchaczy, no bo przecież nie będę tego robić tylko dla tego, że był on częścią KT.
Na tym zdjęciu wygląda okropnie.

Offline

 

#70 2010-08-01 12:03:10

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Smurfette napisał:

Tylko, szkoda, że dla większości Europa to tylko: Francja, Wlk.Brytania, Niemcy, Włochy i czasami Hiszpania.

To zawsze bliżej niż U.S.A Hihi

Taa, wszyscy tylko czekają na to, żeby on powiedział, że chce w czymś zagrać to od razu dostanie tę rolę

Ooo.. Nie, no co ty Po prostu myślałam, że rozwijając swoją solową karierę zapomni o aktorstwie, a jego słowa mnie pocieszyły

Idzie on w stronę Hip-hopu, co oznacza, że jednak chyba odpadam z grona słuchaczy, no bo przecież nie będę tego robić tylko dla tego, że był on częścią KT.

No tak, jak ktoś nie lubi hip-hopu... Ale nie sądzę, żeby mówiąc, że lubi hh miał na myśli całkowite przejście na ten styl muzyki.. Sądzę, że nadal będzie miksował pop, r&b, dance i rap - co mi się bardzo u niego podoba <mniam>

Na tym zdjęciu wygląda okropnie.

Prawda:D Jego stylista, a i fotograf powinni dostać po głowie!!! <hahaha>

Offline

 

#71 2010-08-01 13:06:43

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

KwiatWschodu napisał:

To zawsze bliżej niż U.S.A Hihi

Ale mnie ciągle boli, że ludzie kompletnie zapominają o Europie Środkowej.
A od Japończyków pozwalam sobie wymagać trochę więcej, bo w końcu jest Chopin, a oni wiedzą, że to Polak XD

Ooo.. Nie, no co ty Po prostu myślałam, że rozwijając swoją solową karierę zapomni o aktorstwie, a jego słowa mnie pocieszyły

Tylko, że wiesz on dużo rzeczy mówi, a przecież to nie tylko od niego zależy.

No tak, jak ktoś nie lubi hip-hopu... Ale nie sądzę, żeby mówiąc, że lubi hh miał na myśli całkowite przejście na ten styl muzyki.. Sądzę, że nadal będzie miksował pop, r&b, dance i rap - co mi się bardzo u niego podoba <mniam>

Spora część fanek myślał, że on pójdzie raczej w stronę rocka, możliwe, że i ja, bo w sumie prawie w ogóle nie słucham tego co teraz jest popularne( to co wymieniłaś plus elektro)

Prawda:D Jego stylista, a i fotograf powinni dostać po głowie!!! <hahaha>

Zrobił się z niego taki amerykański raper, jeszcze tylko tatuaży mu brakuje.
A i jeszcze nikt go nie postrzelił XD

Offline

 

#72 2010-08-01 19:18:04

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

No, ale na szczęście jego producentem jest Johnny, więc o tatuażu może sobie Jinuś co najwyżej pomarzyć Chociaż fajnie by wyglądał z takim "motylkiem" na łopatce, czy gdzieś <uedkomania>

Offline

 

#73 2010-08-01 19:30:37

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

jak dla mnie tatuaże to przereklamowana sprawa
nie lubię Jina (czemu jak o nim piszę to muszę jeszcze to dodać ?? ) ale wolałabym żeby tatuaż pozostał tylko w jego marzeniach albo w ogóle o czymś takim nie myślał

<uedkomania>

ta Uedkomania jest zła
przez Hime dzisiaj prawie by mnie auto potraciło i gdyby nie pisk opon to w ogóle nie wiem kiedy odzyskałabym świadomość i gdzie bym zaszła

 

#74 2010-08-01 20:01:56

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Huanitka napisał:

nie lubię Jina (czemu jak o nim piszę to muszę jeszcze to dodać ?? )

Też nie wiem, już zaczęłam te dwa słowa traktować u Ciebie jak przecinek <hahaha>

przez Hime dzisiaj prawie by mnie auto potraciło i gdyby nie pisk opon to w ogóle nie wiem kiedy odzyskałabym świadomość i gdzie bym zaszła

To coś Ty robiła???

Offline

 

#75 2010-08-01 20:05:05

wiedzmaaaa

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A czytałyście może wywiad JrockRevolution z Jinem -> http://www.jrockrevolution.com/index.ph … d-jin.html

Czytałam go w niedzielę zaraz po BalConie i fragment, który mnie najbardziej dobił to ten:

" Being away from Japan, do you miss it at all?
Jin: No. I actually felt like I was "American" living in Japan. A lot of my friends there went to international school so I was around the culture. I really like it here."

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.technologia.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.forkss.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl www.minebox.pun.pl