#46 2010-08-24 13:36:22

Iwaya

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Jeśli chodzi o ostatnią audycję to Aponashi Going Noing Telephone mnie rozbił ^_^ Ta dziewczynka do której dzwonił napisała do niego e-mail z taką sprawą, że... interesują się nią dwaj chłopcy jednocześnie a ona nie wie co ma zrobić... no i Kame się jej pyta czy już dużo chłopców się nią interesowało a ona mówi że z dziesięciu ;D ale ona się chłopcami nie interesuje bo woli oglądać anime ^^ ( no co ma 13 lat dopiero) no i Kazu się pyta jakie anime to dziewczynka powiedziała, że Pokemony i od tego się wzięło to pika pika ^^
Ta dziewczynka mnie zabiła i ją pokochałam za dalszą część rozmowy *_____*

 

#47 2010-08-24 14:27:42

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Kamenashi Kazuya

Aż z ciekawości ściągnęłam sobie tą audycję i właśnie jej słucham i chociaż nie wiem co tam gadają to i tak jest zabawnie, a ten głosik Kame *_* nigdy bym się nie spodziewała że tych audycji tak przyjemnie się słucha ^ ^ aż się boję co by to było gdybym ściągnęła R-ONE KAT-TUN skoro już teraz wariuję słysząc Kame >.<


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#48 2010-08-24 14:46:40

Iwaya

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Już niedługo będziecie mogli poczytać tu na forum tłumaczenia audycji ^^
Kame ma BOSKI głos... a jak się śmieje... albo śpiewa do telefonu ~ mrrruuuu*___* kocham słuchać tych audycji i znajdują się na mojej liście odtwarzania jako normalne piosenki XD Potrafię tego słuchać po kilka razy dziennie i jeszcze nie mam dosyć  ~

 

#49 2010-08-24 15:20:19

YuukiCross

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Nie mogę się doczekać w takim razie :3 O tak, Kame ma boski głos. Denerwują mnie komentarze typu, że on skrzeczy a nie śpiewa, że na żywo wydaje z siebie tylko jakieś jęki, a spotkałam się w wieloma takimi komentami, zazdrość? ;]

 

#50 2010-08-24 16:44:55

Iwaya

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Nie wiem skąd to się bierze ale przyznaję bez bicia że kiedyś >w zamierzchłej przeszłości< twierdziłam że KATTUNy fałszują @____@"... sama nie mogę tego pojąć bo albo wtedy mi coś mocno na mózgu siadło albo straaaaasznie mi się słuch pogorszył teraz ^___^ Kazuya śpiewa pięknie, szczególnie mnie zachwycił swoim 1582 na btr (? już mi się mieszają te koncerty ^^) mało że show było takie, że szczękę zbierałam z podłogi to jeszcze przepięknie zaśpiewał, lepiej niż na nagraniu audio o__O' ...

 

#51 2010-08-24 17:06:28

Bułka

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

taa... break the records xD
ale Kame dalej fałszuje, choć ostatnio jakby mniej. I Kokiemu się zdarza, ale to chyba od dnia zależy.

 

#52 2010-08-24 17:16:32

Iwaya

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Kame nie fałszuje >__> ... chyba faktycznie ogłuchłam o.O Kame ma taki specyficzny głos ale nie fałszuje ~ przynajmniej ja tego nie słyszę ^^
Kokiemu się zdarza to fakt, szczególnie jak zaczyna wchodzić na jakieś dziwne tony i zaczyna rzęzić xD

 

#53 2010-08-24 21:01:24

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Kamenashi Kazuya

YuukiCross napisał:

Jeśli chodzi o audycje radiowe itp, to jeszcze nie bardzo się w tym orientuje -.- Szkoda, że nie słyszałam tego o pokemonach xD już sobie wyobrażam jak Kame wydaje takie odgłosy haha.

A temat możesz założyć, z chęcią będe odwiedzała xD

No, niestety nie założę <hihi>
Już nie mogę się doczekać efektów pracy Iwayi <3

Iwaya napisał:

Kame nie fałszuje >__> ... chyba faktycznie ogłuchłam o.O Kame ma taki specyficzny głos ale nie fałszuje ~ przynajmniej ja tego nie słyszę ^^
Kokiemu się zdarza to fakt, szczególnie jak zaczyna wchodzić na jakieś dziwne tony i zaczyna rzęzić xD

Akurat u Kokiego tego nigdy nie zauważyłam, czyżby mi słoń rzeczywiście na ucho nadepnął LOL

Offline

 

#54 2010-08-24 21:56:26

YuukiCross

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Według mnie Kame nie fałszuje i nigdy o coś takiego bym go nie posądziła. Kokiemu też raczej się to nie zdarza, z tego co zauważyłam. Nawet jesli jednemu albo drugiemu się to zdarzyło to tak naprawdę, każdemu może się to przytrafić - nikt nie jest idealny ;]

 

#55 2010-08-24 22:14:09

Bułka

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

a ja Kame fałszującego zawsze słyszę przy live na np going czy fall down często...
albo nmp live, o kurka, to było... dziwne. i obydwaj wtedy, choć nie aż tak bardzo, ale jednak szło usłyszeć...

 

#56 2010-08-24 22:15:09

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Kamenashi Kazuya

Każdego z  KT słyszałam fałszującego, a dzieje się to wtedy kiedy chcą przedobrzyć, a że najczęściej robią to Kame i Koki, Jin.
Ale ja tam się cieszę, bo przynajmniej wiem, że na żywo. Teraz są takie machiny, że w trakcie gdy śpiewa(na żywo), przez głośniki idzie najbliższy temu co wydobywa się z ust wokalisty dźwięk. Co oznacz, że może fałszować, ale nam się wydaje, że śpiewa czysto przez to coś.

Ostatnio edytowany przez Smurfette (2010-08-24 22:33:10)

Offline

 

#57 2010-08-24 23:07:30

Iwaya

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

O właśnie Koki nie tyle fałszuje co czasem przegina z 'drapieżnością' swojego głosu XD to słychać na koncertach ^^ Dalej się upieram, że Kazu nie fałszuje... a Jin czasem przegina ale jemu to pasuje i to jest właśnie fajne w jego wykonaniu ^^ <3 Co do tych nowszych live... słyszałyście
Aishiteiru Kara z 11 czerwca tego roku ? jak dla mnie przepiękne <3
Ja tam na machinach się nie znam i nie wiem co i jak... ważne, że wydają miłe dla ucha dźwięki, już nie wnikam w całą technologię

 

#58 2010-08-24 23:10:46

Bułka

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

to jest to, gdzie Kame tekstu zapomniał? xD

 

#59 2010-08-24 23:21:40

YuukiCross

Gość

Re: Kamenashi Kazuya

Iwaya napisał:

O właśnie Koki nie tyle fałszuje co czasem przegina z 'drapieżnością' swojego głosu XD to słychać na koncertach ^^ Dalej się upieram, że Kazu nie fałszuje... a Jin czasem przegina ale jemu to pasuje i to jest właśnie fajne w jego wykonaniu ^^ <3 Co do tych nowszych live... słyszałyście
Aishiteiru Kara z 11 czerwca tego roku ? jak dla mnie przepiękne <3
Ja tam na machinach się nie znam i nie wiem co i jak... ważne, że wydają miłe dla ucha dźwięki, już nie wnikam w całą technologię

Taaak, widziałam to już <3 wzruszyłam się normalnie :3
I też się upieram przy tym, że nie fałszuje xD Wręcz przeciwnie, wiele razy słyszałam jego lepsze wykonanie na żywo, niż jest to na audio. Chociażby Fall Down, Yorokobi no uta albo D-motion. W tym pierwszym aż miałam raz ciary xD
A te machiny to są niezłe, technologia idzie do przodu, miejmy nadzieję, że jednak nie zastapi ona wkrótce normalnych głosów -.-

 

#60 2010-08-24 23:59:46

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Kamenashi Kazuya

A niby w którym momencie on tekstu zapomniał? :O

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsclan.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.narutogamer.pun.pl