#1 2010-07-03 18:51:46

Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7437
Punktów :   

Ueda Tatsuya

Ueda Tatsuya (上田 竜也) - urodził się 4 października 1983 roku w prefekturze Kanagawa, prawdopodobnie w Jokohamie. Jego chiński znak zodiaku to świnia (dzik), a według rzymsko-greckiego jest wagą. Jego grupa krwi to B. Jest japońskim idolem, muzykiem i aktorem.

Ueda pisze własne piosenki i do wielu z nich komponuje sam muzykę. Gra na gitarze i na pianinie. Na obu tych instrumentach zagrał w ramach koncertów KAT-TUN. W 2010 roku członkini zespołu MOUSE PEACE nauczyła go grać trochę na skrzypcach. Ponadto Ueda czasami pisał do magazynów w kolumnie Świat Uedy. On, jak każdy Johnny’s Junior, zaśpiewał także inne piosenki należące do seniorów agencji na potrzeby koncertów i Shounen Clubu.

Istnieją także od dawna pogłoski, że Tat-chan czasem pisał teksty piosenek pod pseudonimem SPIN, choć to nigdy nie zostało potwierdzone. SPIN pisał piosenki dla innej grupy Johnny’s, Arashi, które zostały wydane i nagrane pomiędzy 2003 a 2007 rokiem. Od tego czasu SPIN nie jest podpisany pod żadną piosenką wykonaną przez zespół KAT-TUN. SPIN nie pisze tekstów dla grup, które są poza etykietą J-Storm (KAT-TUN jest zależny od spółki J-One Records). SPIN jest uważany za autora piosenki Le Ciel (Ueda śpiewał ją na swoim solowym koncercie w 2008 roku). W Le Ciel umieszczone są francuskie kwestie, a Ueda, jak wiadomo, uczy się tego języka, więc mógł być jej autorem. SPIN był także współautorem piosenki Jina, pod tytułem Hesitate.

http://img440.imageshack.us/img440/5521/85167464.pngBiografia


Praca ojca Uedy wymagała od całej rodziny wielu przeprowadzek. Spędził trochę lat w Okinawie, do podstawówki i gimnazjum chodził w Saitama, a do liceum w Tokio. Jego rodzina jest bardzo bogata, jego ojciec bardzo poświęcał się pracy, przez co matka zajmowała się domem. U-chan ma starszą siostrę, która w lutym 2011 roku wyszła za mąż. Cała rodzina ma zamiłowanie do psów.

Gdy był mały, ze względu na pracę swojego ojca, razem z rodziną przeniósł się na Wyspę Ishigaki (Prefektura Okinawa), gdzie mieszkał od trzeciego do szóstego roku życia (przed rozpoczęciem szkoły). Czas jaki spędził na Okinawie, jak wspomina, był dla niego szczęśliwym okresem w jego życiu. Potem rodzina przeniosła się do Kitakyushu (Prefektura Fukuoka) i mieszkała w pobliżu Orio Station. Następnie przenieśli się do miasta Fujimi, obszaru Mizuhodai (Prefektura Saitama). W lecie, kiedy Tat-chan miał iść do szóstej klasy szkoły podstawowej został przeniesiony do miejskiej szkoły podstawowej Furutani w Kawagoe (Prefektura Saitama). Po ukończeniu gimnazjum Higashinaka w Kawagoe (Prefektura Saitama) ukończył Showa Daiichi High School, które mieści się w pobliżu Tokyo Dome.

Tat-chan brał bardzo dużo dodatkowych lekcji – kaligrafii, matematyki, pływania, malowania, angielskiego, szkoły uzupełniającej, fortepianu - i przez to nie miał wiele czasu wolnego dla siebie. Kiedyś zazdrościł innym dzieciom, że mogły iść i robić to, co im się podobało. Miał strasznie ograniczoną wolność. Jeśli się sprzeciwiał i robił kłopot, wtedy był bity i tym samym jego starsza siostra również (w jednym z wywiadów przyznał, że to dawało mu otuchy). Dlatego też tak późno zaczął się buntować, z czego wynikły problemy z odnalezieniem własnej osobowości. Tat-chan był popularny w szkole.

Ciężko pracował i starał się dobrze uczyć, ale mimo to był słaby w nauce. Często docierał do klas o zbyt niskim poziomie, dlatego jego rodzice zostawiali go w górach za karę. Jesienią uczestniczył w festiwalu sportowym. Często brał udział w sztafecie. Jego rodzice chcieli, aby Ueda został prawnikiem albo pilotem.

W 1998 roku jego matka złożyła wniosek do Johnny’s. Nie miał o tym pojęcia, dowiedział się, gdy został zaproszony do wzięcia udziału w przesłuchaniu. W czerwcu, tego samego roku, Ueda udał się do Shibuyi na przesłuchanie. Był wtedy uczniem trzeciej klasy gimnazjum, miał piętnaście lat. Poszedł prosto na próbę tańca, ponieważ Kitagawa Johnny zrezygnował z indywidualnych wywiadów. Tatsuya uśmiechał się tylko wtedy, kiedy Johnny lub instruktor tańca przechodzili obok niego. Był jednym z najstarszych juniorów JE. Miał krótko ogolone włosy i Johnny-san powiedział do niego: „łysa głowa jest dobra”.

Niedługo potem miał pierwszy występ na żywo, na koncercie Johnny’s Jr., gdzie główną rolę odgrywał Tackey, a Ueda był tancerzem przy jednej z piosenek. To sprawiło, że  dołączył do Johnny’s 22 czerwca 1998 roku i wtedy też stał się pełnoprawnym juniorem agencji. Należał do różnych grup – B.B.A (Boys Be Ambitious, w październiku 1998), B.B.D. (Best Beat Dancing, wiosną 2000) wraz z innymi członkami KAT-TUN takimi jak Kamenashi Kazuya, Tanaka Koki czy Akanishi Jin oraz M.A.D. (Musical Academy Dancing, końcem 2000). W 1999 roku wystąpił jako backdancer w debiutanckim teledysku zespołu Arashi.

W latach 2000 do 2001 był pod ogromnym wrażeniem stylu tańca Imaia Tsubasy. Tsubasa był również pierwszym członkiem JE, który z nim porozmawiał. Jako, że Ueda nie znał nikogo w Johnny’s było to dla niego bardzo ważne przeżycie. Imai potarł jego głowę i powiedział: „masz naprawdę ładną głowę”. Od tej pory Tatsuya chciał go naśladować w tańcu. To była dla niego olbrzymia motywacja do stania się dobrym tancerzem, dlatego bardzo mocno nad sobą pracował. Chciał tańczyć ze stylem i talentem. Jednak ciągle słyszał od instruktorów, że idzie mu po prostu źle. Nie potrafił się zsynchronizować z grupą, dlatego przestał starać się dobrze tańczyć. Przez to Imai Tsubasa jest jego ulubionym senpaiem. Do tej grupy zalicza się również jeden z popularnych „braci”, Domoto Tsuyoshi.

Ueda był na początku liderem KAT-TUN tylko dlatego, że chciał aby inni nazywali go „Kapitanem”. Jednak szybko zrezygnował, gdyż nie mógł znieść, że podczas ćwiczeń tanecznych to on zbierał baty za cały zespół.

Kiedy dołączył do Johnny’s, Tat-chan kochał koszykówkę i w 2000 roku wystąpił w mini dramie Kowai Nichiyoubi jako student, który grał w kosza.

W 2001 roku został wybrany do grupy backdancers o nazwie KAT-TUN, założonej przez Domoto Koichiego na potrzeby programu Pop Jam. Na początku członkowie zespołu nie przepadali za sobą. Ueda w jednym z programów nazwał to „nienawiścią”, ponieważ każdy z nich walczył o „dominację” nad resztą. 

W roku 2002 Tatsuya wpadł w bardzo poważny konflikt z Kamenashim Kazuyą, który mógł doprowadzić nawet do rozpadu zespołu, gdyby nie ich dość wczesna popularność. Kiedy Nakamaru Yuichi popełnił błąd podczas tańca, Ueda nie był wstanie tego zatuszować. Kazuya miał do niego o to pretensje, ponieważ stwierdził, że gdyby był Uedą zakryłby Nakamaru. Słowa te zdenerwowały Tatsuyę, powiedział Kamenashiemu, że nie jest nim i skończyło się to przepychanką. Było to podczas musicalu SHOCK. Ueda miał wówczas osiemnaście lat.

Fazy Uedy są legendarne w fandomie KAT-TUN, niektóre bardziej niż inne. Od połowy 2002 do początku 2004 roku Tat-chan miał blond włosy i bardzo często nosił niebieskie soczewki kontaktowe i srebrne akcesoria, które dostał od znanego muzyka, Gackta. Ueda był jego wielkim fanem, dlatego starał się do niego upodobnić, a teraz Tat-chan z tego powodu żartuje.

Podczas letniego koncertu Ueda wyszedł na scenę w takiej ilości akcesoriów, że podczas tańca rozdarł ramię Kamenashiemu, które zaczęło krwawić. Od tamtej pory nie zakłada akcesoriów na scenę.

Przez jakiś czas przed zaśpiewaniem czy zagraniem swojej solowej piosenki, Ueda czytał różnego rodzaju poematy. Sam przyznał, że był „dziwakiem”. Potem zdecydował się na rockowy styl, ponieważ uznał, że posiadanie indywidualnego i silnego charakteru w KAT-TUN uczyni go zwycięzcą. Był przekonany, że musi pokazać swój własny talent. Ueda dobrze gra na gitarze i chciał wykazać się tą umiejętnością, dlatego wymyślił swój charakter. Akanishi Jin jako pierwszy, powiedział, że nie jest to dobry pomysł. Z tego powodu wpadli w niewielki konflikt, który nic nie wskórał, ponieważ chłopak postawił mocno na swoim. Później Tatsuya przyznał mu rację i sam nazwał to „katastrofą”.

W 2004 roku na ramach show Johnny’s, Shounen Club, członek zespołu Kanjiani8 i, w tamtym okresie, NEWS, Nishikido Ryo, powiedział bardzo dużo niemiłych rzeczy pod adresem Uedy. Potem przyznał, że posunął się zbyt daleko i nie miał zamiaru skrzywdzić tak Tatsuyi jak to uczynił. Nishikido i Ueda powiedzieli później, że nie ma pomiędzy nimi żadnej wzajemnej niechęci. Kiedy KAT-TUN pojawił się gościnnie na koncercie Kanjani8 w listopadzie 2004 roku, Nishikido przywołał do siebie Uedę i położył swoje ramię wokół jego ramienia. Krążą pogłoski, że konflikt ten był ustawiony przez agencję. Wiadomo, że Ueda nie miał zbyt dobrych stosunków z Shibutanim Subaru, który również jest członkiem zespołu Kanjani8.

W 2004 roku Ueda przefarbował swoje włosy na czarno i wówczas zaczął swoją bardzo sławną fazę „Widzę wróżki”. Wtedy U-chan był w stanie po prostu patrzeć w dal i nie zwracać uwagi na otoczenie, a potem twierdził, że patrzył na bajki. Ten wizerunek udało mu się zachować przez prawie rok i nawet przekonał resztę zespołu, że naprawdę widział wróżkę. W telewizji Mezamashi przyznał przed wszystkimi członkami KAT-TUN, że po prostu kłamał – dla zainteresowanych: wróżka miała na imię Marin-chan.

Ueda miał zasadę, że nie mógł się śmiać, gdy chciał. Kiedy chciało mu się naprawdę śmiać, obracał się plecami do reszty i dopiero wówczas to robił. Jednak zmęczyło go przetrzymywanie śmiechu przez cały czas. Wtedy postanowił być po prostu sobą.

22 marca 2006 roku pojawił się debiutancki singiel KAT-TUN (przed tym jednak członkowie grupy mieli kilka samodzielnych koncertów). Było to bardzo ważne wydarzenie dla całego zespołu, bo wcześniej grupa była znana praktycznie tylko z tańca.

W 2007 roku Ueda ponownie zmienił fryzurę, która utrzymała się, z małymi zmianami, aż do września 2011 roku.

W 2008 roku ogłoszono, że Ueda da serię solowych koncertów pod tytułem MOUSE PEACE UEDA TATSUYA LIVE 2008, które odbędą się we wrześniu 2008 roku w Johnny’s Teather w Aomi (Tokio). Ueda osobiście uczestniczył w przesłuchaniu i wybrał na własną rękę członków swojego zespołu – MOUSE PEACE – którzy mieli go wesprzeć. Kazał im grać i śpiewać swoje własne piosenki. Wybrał ich w oparciu o to, w jaki sposób wyrażali swoje uczucia i jak wiarygodnie wyglądało to w jego oczach.

Koncert odbył się od 8 do 21 sierpnia w Johnny’s Teather i okazał się wielkim sukcesem, a ponadto Tatsuya był bardzo zadowolony, że mógł mieć całkowitą kontrolę nad warunkami pracy – oświetleniem i wyborami piosenek dla swojego show. Ueda podczas występów pokazał wszystkie swoje wcześniejsze fazy, a łamanie cegieł jako finałowe uderzenie miało być symbolem jego przemiany w prawdziwego siebie. Tatsuya jako jedyny z członków KAT-TUN miał własną solową trasę koncertową.

W 2009 roku Ueda wystąpił w sztuce Szekspira Romeo i Julia, gdzie zagrał Romea u boku Kobayashi Ryoko, która zagrała Julię. Sztuka ta trwała od 4 do 29 marca w Tokyo Globe Teather oraz od 2 do 5 kwietnia w Sankei Hall Breeze w Osace. W ramach swojej pracy odwiedził Anglię, udając się do Londynu oraz Stratford-Upon-Avon, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat życia Wiliama Szekspira.

Krótko po tym, Tatsuya otrzymał rolę telewizyjną i pojawił się w dramie Konkatsu! (Polowanie na małżeństwo), emitowanej w Fuji TV w roku 2009. Grał tam niewielką rolę, Amamiyę Kuniyasu. Zagrał młodszego brata, Amamiyi Kuniyukiego, a rolę tę otrzymał jego senpai, Masahiro Nakai – lider popularnego zespołu SMAP. Drama nie była ciekawą produkcją, jej stawka nie była wysoka i nie cieszyła się zbyt wielką popularnością, ale mimo wszystko i tak Ueda otrzymał latem 2009 roku nagrodę TVNavi Magazine Award za najlepszy nowy talent.

W czerwcu 2010 roku ogłoszono, że solowy koncert Uedy zostanie wznowiony. W tej trasie koncertowej towarzyszył mu zespół spod etykiety Johnny’s, FiVe, a także jego zespół MOUSE PEACE w nowym składzie. Oficjalna nazwa tej trasy to MOUSE PEACE uniting with FiVe TATSUYA UEDA LIVE 2010. W 2008 roku Tat-chan miał trzy miesiące na przygotowanie, tym razem został mu zaledwie jeden miesiąc, ale mimo wszystko trasa znów odniosła spodziewany sukces.

W 2010 roku, przed wydaniem albumu NO MORE PAI? w plotkarskim magazynie Friday pojawiła się informacja, że Kobayashi Ryoko i Tat-chan byli na wspólnej randce. Zostało to wyjaśnione przez obydwie agencje, które zaprzeczyły tym plotkom.

27 sierpnia 2010 roku, gdy KAT-TUN miał koncert w Tajwanie, na swoim solowym występie, tak jak było to zaplanowane, skoczył z 3 metrowego podwyższenia. Wylądował niezgrabnie i złamał sobie dużego palca w nodze, ale był w stanie skończyć piosenkę i wrócić za kulisy przed uzyskaniem pomocy przez personel. Nie zrezygnował przez to ze swoich codziennych treningów boksu. W celu utrzymania kondycji, Tat-chan regularnie biegał 10 kilometrów każdego dnia oraz brał czynny udział w treningach na hali gimnastycznej. Podobno, pomimo złamanego palca u nogi i zranionej stopy, wciąż biegał o 5 kilometrów więcej niż mu zalecono jako „Rehabilitację”. Później został przez to skarcony przez lekarza.

We wrześniu 2011 roku zgolił głowę na potrzeby dramy Runaway ~Aisuru Kimi no Tame ni~ emitowanej w czwartki przez telewizję TBS. Tat-chan wcielił się w rolę 25-letniego Takimoto Kuuyę, byłego hosta wrobionego w posiadanie narkotyków.

Od września 2011 roku zaczął pojawiać się regularnie w programie Kyoukasho ni Nosetai! emitowanym we wtorki przez telewizję TBS. W programach i magazynach można było często go widzieć w perukach jako iż uznał, że bycie łysym nie jest w jego stylu.

Relacje


Kamenashi  mówił, że starał się dostosować do sposobu bycia Uedy, ale często był zmuszony do bronienia go przed innymi ludźmi. Ueda jest bardzo wrażliwym człowiekiem, bardzo łatwo go zranić. Tatsuya powiedział, że gdy po raz pierwszy spotkał Kame jedyna myśl jaka go naszła to, to że on ma dziwne nazwisko. Obydwaj szanują się nawzajem z każdej strony – nawet tej dziecinnej. Kame uważa, że Ueda jest niesamowity. Ich imiona są przypadkowo imionami głównych bohaterów mangi Otuch (mangowi Tatsuya i Kazuya są bliźniakami). Kiedy Kame uczył się boksu do dramy 1 Pound no Gospel, Ueda wyzwał go na pojedynek, ale Kame, który nie miał nic do stracenia, odmówił, bo wiedział, że nie będzie mieć żadnych szans w starciu z Uedą. Tat-chan uważa Kazuyę za osobę bardzo poważną w stosunku do pracy.

Akanishi i Ueda nie bali się dzielić ze sobą swoimi odmiennymi opiniami i żaden z nich nie miał zamiaru na rzecz drugiego ustąpić, dlatego czasem dochodziło pomiędzy nimi do sporów. Często pisali wspólnie teksty piosenek i nawet zostali zauważeni, gdy razem pracowali. Tatsuya myśli o Jinie jako o „wolnym” typie osoby, natomiast Jin zawsze był gotowy powiedzieć pełno pozytywnych rzeczy o Uedzie w wywiadach. Ponadto Jin, który dołączył do Johnny's pół roku po Uedzie, wziął go za senpaia pokroju Hideaki'ego Takizawy (Tackeya).
Taguchi i Ueda mieli bardzo dobry kontakt ze sobą, gdy byli młodsi. Ueda zgodził się wziąć udział w tricku Junno, który po prostu złapał go za nogę i trzymał ją w powietrzu tak, że Tatsuya mógł tylko skakać. Istnieją również liczne sytuacje, kiedy Junno i Ueda siedzą razem w milczeniu.

Tanaka jest młodszy od Tat-chana, ale mimo wszystko był jego senpaiem w Johnny’s przez całe dwa dni. Po raz pierwszy spotkali się, gdy mieli wychodzić na scenę i z nieznanych powodów nie przypadli sobie do gustu. Sprawy nasiliły się tak, że każdy z nich był gotów zadać ciosy pięścią, ale gdy tylko weszli na scenę ich gniew zgasł. Koki powiedział, że Tat-chan był dla niego zagadką, bo zawsze zdawał się być gdzieś daleko we własnym świecie. To Kokiego naprawdę irytowało. Jednak Koki zawsze wspierał Uedę i był pierwszym członkiem KAT-TUN, który wziął udział w koncercie solowym Tat-chana w 2010 roku. Koki uważa, że Uepi jest słodki i w swoich wiadomościach Ole! żartobliwie nazywał go swoją konkubiną.

Nakamaru był w grupie juniorów razem z Uedą przed utworzeniem KAT-TUN i przez wiele lat byli dobrymi przyjaciółmi. Kiedyś wracali razem piechotą ze szkoły do domu. Razem chodzili na zakupy, spożywali wspólnie posiłki i często spędzali wspólnie czas. Nie mają problemów w drażnieniu siebie nawzajem na łamach audycji radiowej R-One KAT-TUN, którą prowadzą razem od 2006 roku w czwartki. Ueda raz próbował zagrać w ulubioną grę Nakamaru Metal Gear, ale zrezygnował, bo okazała się być dla niego zbyt trudna. Od tego czasu nie chce w nią już grać, nawet wtedy gdy Yuichi go o to prosi.

Jego umiejętności komponowania i pisania piosenek są wysoko cenione przez wszystkich członków KAT-TUN. Na przykład podczas jednego z odcinków Shounen Clubu, jego koledzy z zespołu, Tanaka Koki i Nakamaru Yuichi, powiedzieli: "On jest niesamowitym poetą".

Gitarzysta MOUSE PEACE, Masami (również członek zespołu The Birdman oraz Scar.) jest bardzo dobrym znajomym Uedy i także w 2010 roku wziął udział w jego solowej trasie koncertowej. Czasem wspomina Tatsuyę na swoim blogu, nazywając go bratem. W swoim profilu w opcji: Ulubiony męski talent ma wypisanego właśnie Uedę. Ueda wspomniał w manualu, że Masami komponuje dla niego dwie nowe piosenki solowe.

Tat-chan na ramach magazynu Wink Up wymienił wiadomość messageboard między innymi z Domoto Koichim (Kinki Kinds), Nakaiem Masahiro (SMAP), Aibą Masakim (Arashi), Hideakim Takizawą (Tackey&Tsubasa), Okurą Tadayoshim (Kanjani8), Maruyamą Ryuheiem (Kanjani8) i Yamashitą Tomohisą.

Komicy Yamamoto Hiroshi (Robert) oraz Kojima Kazuya (Unjash) znają Uedę, ponieważ wszyscy korzystają z tej samej siłowni.

Pseudonimy


Ueda Tatsuya jest znany pod wieloma pseudonimami. Najczęściej używaną ksywką jest Tat-chan (Tachan, Tacchan), który oczywiście wywodzi się od pierwszych trzech liter jego imienia. Końcówkę –chan dodaje się w stosunku do przyjaciół, lecz bardzo często występuje również w zdrobnieniach.

Koledzy z zespołu nazywają go różnie, ale i tu popisali się swoją kreatywnością. Taguchi nazywa go Uepi lub Ue. Kame nadał mu ksywkę Uepomu (Pomu). Inne, podobne ksywki do tej to także Uepon, Uepu, Uepyon i Uebo. Akanishi nazywał go U-chan. Ostatnio przez Kokiego został nazwany Uebouzu. Jest też czasem nazywany Romeo, ponieważ zagrał w dramacie Szekspira Romeo i Julia właśnie Romea. Był też nazywany Roba czyli osioł. Podczas jednego z pierwszych koncertów Ueda został przebrany w to zwierzę i paradował w tym przebraniu po scenie. Przez polski fandom nazywany jest Wróżką, Hime (Księżniczką) lub po prostu Uedką.

Gdy z przyjaciółmi udawał się na posiłek, dużo jadł, dlatego dostał przydomek "Food Fighter".

Ciekawostki


 • Jego siostra jest asystentem dentysty, natomiast zawody jego rodziców są nadal nieznane. Wiadomo, że jego babcia była mistrzynią ceremonii herbacianej i Tatsuya uczył się tej ceremonii gdy był młodszy.

 • Rodzice Uedy są bardzo dumni z sukcesu syna, chociaż ojciec nie był początkowo przekonany do  jego debiutu w zespole KAT-TUN.

 • Podobno jako dziecko był świadkiem morderstwa.

 • Kiedyś czytywał mangi swojej siostry z gatunku shoujo.

 • Jego ulubiona manga to Hajime no Ippou.

 • Ueda lubi czytać komiksy w wannie.

 • Uwielbia grać w Adventure Fantasy RPG, zwłaszcza Final Fantasy 7. Na początku 2010 roku był trochę uzależniony od gier, grał w nie przez całą noc, aż do rana. To było przyczyną często zaczerwienionych oczu podczas sesji zdjęciowych.

 • Ueda zawsze lubił psy. Wydaje się mieć uczulenie na koty, ale to wcale nie przeszkadza mu w posiadaniu dwóch z nich. Aktualnie ma sześć psów, które w większości są w domu jego rodziców. Ostatnio przygarnął do siebie owczarka szetlandzkiego, Pato-chan. Ueda chciałby nakarmić delfina.

 • Stwierdził, że był orką w poprzednim życiu.

 • Ueda cierpi na alergię pyłkową i ma zawsze katar sienny na wiosnę.

 • Lubi wszystkie pory roku, z wyjątkiem jesieni, mimo, że urodził się w październiku. Lubi dźwięk cykad.

 • Nie umie jednocześnie grać na pianinie i śpiewać.

 • Kiedy był młodszy, podczas napadów złości uderzał pięścią w ścianę swojego pokoju, aby wyładować na czymś swoje emocje. Później musiał zasłaniać wgłębienia zostawione w płycie gipsowej.

 • Kiedyś chciał być nauczycielem, ale przestraszył go fakt, iż mogliby go zatrudnić w żeńskiej szkole.

 • Ueda lubi poranne kąpiele, dlatego że dzięki nim czuje się rześko.

 • Tatsuya wielokrotnie miewa trudności z zaśnięciem, a szczególnie w obcym łóżku lub w czasie podróży.

 • Ueda uwielbia długie rozmowy telefoniczne i może rozmawiać godzinami.

 • Lubi telefonować do przyjaciół w środku nocy i zmuszać ich do rozmowy, nawet jeśli oni chcą spać.

 • Do jego potrzeb należy portfel i telefon komórkowy.

 • Często gubi telefon i okulary.

 • Ueda kupił swój samochód, zanim mógł nim jeździć. Jednak już w 2007 roku auto to nie nadawało się do użytku – przyczyna jest nieznana. Aktualnie sprawił sobie nowe.

 • Nie ma cierpliwości do komputerów, już parę z nich zepsuł.

 • Tatsuya kocha jedzenie, a zwłaszcza słodkie rzeczy.

 • Jego ulubione potrawy to spaghetti, stek, sashimi, sałatka Cezara. Jesienią lubi jeść ryż z grzybami matsutake i makrele. Lubi zdrowe napoje z owoców takich jak truskawki czy pomarańcze. Nie lubi unagi. Ueda sam przyznał, że je dużo, ale szybko później to spala.

 • Tat-chan ma wadę wzroku, dlatego czasem nosi okulary, ale częściej soczewki kontaktowe.

 • Gdy jeszcze miał pierwsze zęby, miał szpary pomiędzy nimi.

 • Tatsuya zwykle na scenie występuje bez butów. Ogólnie lubi przewiewne obuwie, dlatego często nosi klapki lub sandały.

 • Lubi nosić kolorowe ubrania jesienią. Nienawidzi legginsów.

 • Jego specjalnością jest boks. Ma nawet worek treningowy na podwórku własnego domu. Wiosną 2011 roku otrzymał licencję bokserską klasy C, ale nie ma zamiaru na niej poprzestać i już ogłosił, że będzie starał się o zdobycie licencji klasy B. Jest też dobry w koszykówkę. Należał do klubu koszówki w szkole średniej. Jesienią gra w tenisa.

 • W pierwszych odcinkach show KAT-TUN, Kataoka Tsurutaro powiedział do Uedy, że jego prawy sierpowy i lewy cios są niewiarygodne. Nawet zachęcał Uedę do podjęcia się profesjonalnych badań bokserskich.

 • Gdy grał w koszykówkę złamał sobie mały palec w prawej dłoni i teraz nie może go prawidłowo zginać i wyprostowywać.

 • Brał raz udział w maratonie i zajął 7 miejsce.

 • Był bardzo aktywny w sześćdziesięciu minutowym show wyzwań Utawara, gdzie miał do czynienia z zawodowymi graczami baseballa, a także bramkarzem, który kiedyś grał w narodowej japońskiej drużynie piłki nożnej.

 • Kame porównał go do L z anime Death Note, a Maru do Doraemona. 

 • W latach juniorskich, gdy pracował razem z Nakamaru, nazywano ich RobaMaru.

 • Według Inoo Kei (Hey! Say! JUMP) Ueda wygląda naprawdę elegancko w szlafroku.

 • Pije razem z Okurą Tadayoshim (Kanjani8). Do końca 2009 roku widziano ich pijanych 49 razy.

 • Jest strasznym bałaganiarzem. Nie dba o porządek.

 • Jego ulubione liczby to 1 i 7.

 • W rzeczywistości Ueda to uparciuch. Dużo ludzi uważa go za narcyza, ale sam zainteresowany opisał siebie jako sadystę.

 • Kiedy się czymś podekscytuje lub zdenerwuje śmieje się w bardzo dziwny sposób (np. Heheheh, Fufufu).

 • W KAT-TUN wo Akabe został wybrany najbardziej tajemniczym członkiem zespołu, bo zawsze wydawał się być w swoim własnym świecie.

 • W KAT-TUN przypisuje się mu kolor niebieski, ale mimo tego pojawia się na koncertach w czerwonej masce Tengu.

 • Jego ulubiony kolor to czarny i czerwony, a ulubiony kwiat to róża.

 • Uwielbia sos sojowy, smakuje mu nawet ten najgorszy.

 • Jego ulubioną częścią ciała są dłonie.

 • Przy obojczyku ma pieprzyka w kształcie serca, którego bardzo lubi.

 • Ueda bardzo lubił uczyć się w szkole historii.

 • Doskonały typ dziewczyny Uedy to: starsza, radosna, mająca ładny uśmiech, umiejąca gotować i wymienić żarówkę, inteligenta, umiejąca zadbać o czystość. Nie lubi gdy dziewczyny płaczą.

 • Pierwszy raz całował się w pierwszej klasie gimnazjalnej z dziewczyną o nazwisku Shigyou.

 • Jego marzeniem jest się ożenić po trzydziestym roku życia, spać u boku swojej żony i mieć córkę o imieniu Suzuka. Chciałby, razem z żoną, prowadzić restaurację.

 • Lubi nieraz być sam.

 • W wieku dwudziestu sześciu lat miał na nosie pierwszego pryszcza. Był tym naprawdę zszokowany i myślał, że jest chory.

 • Jego plany na wakacje to pójście gdzieś, gdziekolwiek, ale najwięcej czasu spędzić w siłowni.

 • Twierdzi, że Yamashita ma twarz idola. Jest wielkim fanem L'Arc~en~Ciel i Gackta. Ma kolekcje akcesoriów marki Deaf Rasy, które otrzymał od Gackta.

 • Do listy swoich ciekawych miejsc zalicza Okinawę.

 • Jesienią lubi wyjechać na wieś.

 • Boi się pająków.

 • Jego ulubionym komikiem jest Kojima Yoshio.

 • Oglądając serial Lir łez nie uronił ani jednej łzy.

 • Płacze za każdym razem, gdy śpiewa swoją solową piosenkę Ai no Hana.

 • Często jest przeziębiony z powodu małej ilości tłuszczu w organizmie.

 • Jest strasznie wybredny, jeśli chodzi o oświetlenie na koncertach. W czasie przerw między występami biega.

 • Aktualnie mieszka w Tokio. Jego dom został uszkodzony podczas trzęsienia ziemi 11 marca 2011 roku.

 • Ulubiony kraj Uedy to Japonia, jednak ciągnie go do krajów europejskich.

Podsumowanie


Wiele osób, widząc Uedę po raz pierwszy, uważało go za dziwnego. Nie mówił dużo, nosił dziwaczne stroje i wydawał być się zagubiony w innym świecie. Nie patrzył wprost na kamerę i wywijał się od fleszy. Zdawał się być po prostu nieobecny.

Ueda przechodził przez kilka etapów: czasami był bardzo poważny i pracowity, przykładał się do rzeczy, które robił i dawał z siebie wszystko. Innym razem,  wydawał się być ponury i leniwy, a jego praca wyglądała na niedokończoną. To nie są tylko huśtawki nastrojów jakie miewają przeważnie gwiazdy. Ueda jest skomplikowanym człowiekiem.

Ueda przeszedł kilka zmian od chwili przystąpienia do KAT-TUN. Kiedyś był dość depresyjny i nie miał perspektyw na przyszłość. Uważał, że nie ma dla niego za dużo miejsca w zespole. Ludzie często pytali go, o jego rolę w zespole, co planuje w przyszłości i co chce wnieść do KAT-TUN. Nie umiał odpowiedzieć na te pytania.

W pewnym momencie była widoczna gwałtowna zmiana w zachowaniu Uedy Tatsuyi. Można przypuszczać, że Kamenashi wziął Uedę pod swoje skrzydła. Stał się jego przyjacielem i próbował go chronić. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ Ueda szybko wyszedł z pod jego opieki. Stał się optymistą, ważnym członkiem zespołu. Teraz ma najjaśniejszy uśmiech w całym Johnny’s i zdobył bardzo duże zaufanie. Niestety przyjaźń z Kame nie była stała. Po prostu w pewnym czasie narastające między nimi konflikty doprowadziły do rozpadu tej więzi.

Jego koledzy z zespołu i dużo innych ludzi zgadzają się, że jest ciekawą postacią. Został opisany jako "cool", ale nie jest to typowy rodzaj "cool". Ueda nie jest wielkim zwolennikiem mody, nie stara się dopasować do tłumu. Ma po prostu własny styl i płynność.

Wymiary • Wzrost: 171 cm

 • Waga: 52 kg

 • Rozmiar buta: 26 cm

 • Klatka piersiowa: 80,3 cm

 • Talia: 64,8 cm

 • Biodra: 84,8 cm


 • Ilość tkanki tłuszczowej: od 5% do 7%

 • Rozmiar głowy (2003): 52,6 cm

 • Wielkość palca serdecznego lewej ręki (2003): 9 cm

 • Długość uda (2003): 85 cm

 • Długość rzęs (2003): 6 mm

 • Rozmiar lewej ręki od nadgarstka do lewego palca (2006):18,5 cm

 • Grubość prawego nadgarstka (2006): 15,2 cm

 • Długość lewego palca serdecznego (2006): 7 cm

 • Grubość szyi (2006): 33,8 cm

 • Szerokość ust (2006): 5,4 cm

 • Szerokość ucha (2006): 6,8 cm

 • Grubość kostki (2006): 20,2 cm

 • Długość ramienia od ramienia do nadgarstka (2006): 60 cm

 • Szerokość oka (2007): 3,5 cm

 • Szerokość górnej części stopy (2007): 9 cm

 • Długość grzywki (2007): 16 cm

 • Długość paznokcia palca serdecznego lewej ręki (2007): 0,7 cm

 • Kont znaku „V” (2007): 51°

 • Wzrok (2007): 0,3

 • Długość luźnych włosów na karku (2007): 16,5 cm

 • Pełna szerokość ręki szeroko otwartej od kciuka do małego palca (2007): 21,1 cm

 • Długość bokobrodów (2007): 6,2 cm

 • Rozmiar ramienia (2007): 26,6 cm

 • Stopa (2007): 25,5 cm

 • Wielkość prawej ręki (2007): 16 cm

 • Szerokość nadgarstka (2007): 5,2 cm

 • Szerokość ramion (2007): 43, 5 cm

 • Długość kciuka (2007): 6,5 cm

 • Obwód kostki (2008): 18,1 cm

 • Długość linii sercowej/miłosnej (2008): 6,1 cm

 • Długość kciuka (2008): 5,8 cm

 • Obwód pięści (2008): 23,5 cm

 • Grubość prawego ramienia (2008): 25,1 cm

 • Pas (2008): 70,2 cm

 • Długość od nadgarstka do małego palca (2008): 15,5 cm

 • Długość lewego palca wskazującego (2008): 7,6 cm

 • Długość lewego palca serdecznego (2008): 7,4 cm

 • Długość od łokcia do środkowego palca (2008): 43,5 cm

 • Kontur lewej ręki (2008): 87 cm

 • Długość grzywki (2008): 14 cm

 • Kark (2009): 13,2 cm

 • Długość bokobrodów (2009): 4,3 cm

 • Długość od ramienia do czubka ręki (2009): 75,4 cm

 • Długość brwi (2009): 4,9 cm

 • Rozmiar płatka ucha (2009): 2,1 cm

 • Wielkość małego paznokcia u lewej ręki (2009): 0,8 cm

 • Biceps prawej ręki (2009): 28 cm

 • Klatka piersiowa (2009): 82 cm

Solowe piosenki • Butterfly (śpiewał ją w duecie z Akanishim Jinem)

 • Deep Red Drop

 • Dictator

 • Friends

 • LOST

 • LOVE IN SNOW

 • Marie Antoinette

 • Pieces

 • RABBIT OR WOLF?

 • Sparking

 • TEEN’S

 • TIME

 • Ai no Hana

 • Hana no Mau Machi

 • Hara Pekoman

 • Haruka Mirai e

 • Kakigoori

 • NEETman

 • Sodachi Shima

 • Yankee Kata Omoi Chuu

 • Crazy Love

 • Glider

Zespoły • Boys Be Ambitious (B.B.A.)

 • Musical Academy Dancing (M.A.D.)

 • Best Beat Dancing (B.B.D.)

 • Toshio unit

 • KAT-TUN

 • MOUSE PEACE

Solowe koncerty • MOUSE PEACE TATSUYA UEDA LIVE 2008

 • MOUSE PEACE uniting with FiVe TATSUYA UEDA LIVE 2010

Filmografia • Kowai Nichiyoubi (NHK, 2000, odc. 8 i 15)

 • Konkatsu!   jako Amamiya Kuniyasu (Fuji TV, 2009)

 • Runaway ~Aisuru Kimi no Tame ni~  jako Takimoto Kuuya (TBS, 2011)

 • Boys on the Run (TV Asahi, 2012)
 • Reklamy  • Lotte

  •          *„Crunky”
            *“Plus X”
  • ROHTO Pharmaceutical Co.

  •          *„Mogidate kajitsu”
            *„Rohto C cube”
            * “Sesera”
  • Sky Perfect Communications

  •          * “Sky Perfect!TV”
  • NTT DoCoMo

  •          * „FOMAnew9”
            * „FOMA903i”
            * „Bokutachi no jiyuu”

  Musicale i sztuki teatralne  • 2000 – MILLENNIUM SHOCK  (rola drugoplanowa)

  • 2001-2002 - SHOW geki SHOCK  (rola drugoplanowa)

  • 2003 - SHOCK is Real Shock  (rola drugoplanowa)

  • 2005 - Hey! Say! Dream Boy  (rola drugoplanowa)

  • 2006 - Dream Boys  (rola drugoplanowa)

  • 2009 – Romeo&Juliet  jako Romeo

  Radio  • R-One KAT-TUN

  Stanowczy zakaz kopiowania bez zgody tłumacza bądź właściciela.
  Profil udostępniła forum KTNewsfansubs: Ayo3
  Aktualizacja: 30 maja 2012


  http://images78.fotosik.pl/219/119a8cad6d7bc72a.gifhttp://images78.fotosik.pl/219/a8b5295a91663818.gifhttp://images76.fotosik.pl/219/d884beca7d77dd3d.gifhttps://images89.fotosik.pl/109/eccae300077022a4.gif
  https://images89.fotosik.pl/109/be8831e642fe89dd.gifhttp://images77.fotosik.pl/219/dd4997cdb6f519d9.gifhttp://images78.fotosik.pl/219/57e82424c9270f5b.gifhttps://images83.fotosik.pl/986/1af70ff543d2ef44.gifhttps://images90.fotosik.pl/87/0c4ba6867c7bb0a2.gif

  Offline

   

  #2 2010-07-03 23:53:53

   Smurfette

  Moderator

  28931545
  Skąd: Małe miasteczko
  Zarejestrowany: 2010-07-03
  Posty: 1385
  Punktów :   

  Re: Ueda Tatsuya

  Profili jeszcze nie ma, ale ja już napiszę, że to moja pierwsza japońska miłość, teraz trochę przeszło na Yu-chan, więc musi dzielić pierwsze miejsce.Uwielbiam Lost i Love in snow. On naprawdę ma talent do pisania tekstów jak mówią jego zespołowi koledzy. Mam wrażenie, że rodzice trochę go nie dopieścili, te jego zachowania.Moim zdaniem Tat-chan jest ciut zboczony te jego gadki o sesji Jina W Ananie, że on o to by dwie chciał oraz to jak się wczuwał, gdy na koncercie śpiewał Sadistic love. Po za tym ten jego uśmiech.......

  Ostatnio edytowany przez Smurfette (2010-07-03 23:54:50)


  Pilnie poszukiwani chętni do tłumaczenia dram i SP:
  Happy! i Happy! 2
  Ganbatte Ikimasshoi
  Hayami-san to Yobareru Hi

  Offline

   

  #3 2010-07-04 00:15:41

   Yuuki95

  KTNews Fan

  957706
  Skąd: Gdynia
  Zarejestrowany: 2010-06-24
  Posty: 599
  Punktów :   

  Re: Ueda Tatsuya

  Ja pamiętam że jak pierwszy raz zobaczyłam Uedę to powiedziałam tylko że jest słodki, a teraz normalnie wzroku nie mogę od niego oderwać >.< Według mnie on jest bardzo utalentowany i dosyć ambitny, no i chyba nie lubi przegrywać ^ ^' Jego teksty rzeczywiście są wspaniałe, a do tego ten sposób w jaki on tańczy, no i ten jego słodki głos którego mogłabym słuchać na okrągło. A najwspanialszą rzeczą jest jego uśmiech, zawsze taki promienny i radosny ^ ^

  EDIT
  Zapomniałam dodać że jest to najukochańsza, najsłodsza i najdziwniejsza (>.<) osoba jaką w życiu widziałam i chyba na zawsze pozostanie moim numerem 1 ^ ^

  Ostatnio edytowany przez Yuuki95 (2010-07-04 00:29:45)


  http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

  Offline

   

  #4 2010-07-04 00:33:29

   KwiatWschodu

  Zastępca Admina^^

  20745258
  Skąd: Przemyśl
  Zarejestrowany: 2010-06-26
  Posty: 3944
  Punktów :   
  WWW

  Re: Ueda Tatsuya

  Nom.. Co ja się tu będę rozpisywać xD Zgadzam się z obydwoma Paniami przede mną xD
  Ale jedno mnie zaciekawiło:

  Smurfette napisał:

  Moim zdaniem Tat-chan jest ciut zboczony te jego gadki o sesji Jina W Ananie, że on o to by dwie chciał oraz to jak się wczuwał, gdy na koncercie śpiewał Sadistic love.

  Wow. Pierwszy raz słyszę by ktoś tak o Uedce powiedział, lol XD XD XD


  http://i65.tinypic.com/2pzegqv.jpg

  Online

   

  #5 2010-07-04 00:57:18

  Lia

  Gość

  Re: Ueda Tatsuya

  Racja, racja... Zgadzam się z paniami powyżej ^^
  Kat-tun to był mój pierwszy zespół i teraz po jakimś czasie do niego powracam i jakoś bardziej się zgłębiam ^^ I Ueda normalnie skradł moje serce (nie mam pojęcia, jak wcześniej pogłm go niezauważać-było tylko Kame~Jin~Junno) ok...
  Ueda to mój nowy No.1 ^^
  Po raz n-ty zaczęłam oglądać cartoony i poprostu nie mogę się na niego napatrzeć
  Większość mów, że on tak dziwnie sie zachowuje, troche z dystansem i wogóle- mnie się to podoba ^^
  No a co do jego tańca i tekstów... hmmm, tego się nie da opisać słowami ^^ to trzeba zobaczyć i usłyszeć
  No i jeszcze ten jego ukochany boks...  >.<
  Wybacz Takaki, ale przeżucam się na Uedę ^^

  A teraz takie głupie pytanie, wolicie Go przy pianinie czy z gitarą?

   

  #6 2010-07-04 01:04:43

   KwiatWschodu

  Zastępca Admina^^

  20745258
  Skąd: Przemyśl
  Zarejestrowany: 2010-06-26
  Posty: 3944
  Punktów :   
  WWW

  Re: Ueda Tatsuya

  Cholercia, trudny wybór... Chyba gitarka.. nie, pianino.. nie no, gitarka.. Tak, wolę Uedkę przy gitarce, choć Jego grę na pianinie uwielbiam XD Wolę Go z gitarkę ze względu na Jego postawę, cóż poradzisz, jak siedzi przy pianinku to jednak tylko rączki i twarzyczkę idzie popodziwiać, a jak z gitarką siądzie... to cały Uedka <mniam>


  http://i65.tinypic.com/2pzegqv.jpg

  Online

   

  #7 2010-07-04 01:07:21

   Yuuki95

  KTNews Fan

  957706
  Skąd: Gdynia
  Zarejestrowany: 2010-06-24
  Posty: 599
  Punktów :   

  Re: Ueda Tatsuya

  Lia napisał:

  No i jeszcze ten jego ukochany boks...  >.<

  Dokładnie, ale jak on zawsze prezentuje te swoje umiejętności, on chyba na każdym z ostatnich makingów walił pięściami chociaż przez chwilę, no >.<

  Lia napisał:

  A teraz takie głupie pytanie, wolicie Go przy pianinie czy z gitarą?

  Ja chyba wolę Uedzię przy pianinie, ma wtedy taki spokojny wyraz twarzy ^ ^


  http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

  Offline

   

  #8 2010-07-04 01:20:04

  lovegood

  Gość

  Re: Ueda Tatsuya

  Mimo że naoglądałam się sporo z KT to nie mogę wiele o nim powiedzieć, bo Ueda jakoś specjalnie się nie otwiera, mówi niewiele itd. Nic do niego nie mam, fajny chłopak, uroczy zdecydowanie. Podobają mi się jego solówki, teksty piosenek. No i podziwiam go za to że nie dał się wyprowadzić z równowagi przez Ryo xD

  Yuuki85, ten gif jest mega xD

   

  #9 2010-07-04 01:28:28

   Yuuki95

  KTNews Fan

  957706
  Skąd: Gdynia
  Zarejestrowany: 2010-06-24
  Posty: 599
  Punktów :   

  Re: Ueda Tatsuya

  Bo Ueda taki zamknięty w sobie jest, ale to jeden z jego uroków ^ ^ A co do Ryo, to przez to wszystko go nie lubię >.<

  Wiem, mnie też ten gif powala ^_^


  http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

  Offline

   

  #10 2010-07-04 01:41:57

  Lia

  Gość

  Re: Ueda Tatsuya

  lovegood napisał:

  Mimo że naoglądałam się sporo z KT to nie mogę wiele o nim powiedzieć, bo Ueda jakoś specjalnie się nie otwiera, mówi niewiele itd.

  No właśnie dlatego go nie zauważałam początkowo, tzn był sobie taki cichy słodziak ^^ Ale jakoś uaktywniłam się na jego urok ^^ Lubię go z gitarą, bo jest taki wtedy (jako to nazwać) no taki... troche badboy <jakie określenie, no ale nie wiem jak to nazwać> a przy pianinie jest taki słodziak >.< jednak lepiej gra na gitarze, jak dla mnie
  Ueda i boks- on takie huherko, nie powiedziałabym że jest dosyć silny
  Ta akcja z Ryo (to był żal)- jednak Ueda miewa czasami taki wyraz twarz, który mówi "Mam na wszystko wyjechane" <zbrodnią dla Uedy było mieć tlenione włoski>  :S

  A gif boski ^^

   

  #11 2010-07-04 01:55:53

   Yuuki95

  KTNews Fan

  957706
  Skąd: Gdynia
  Zarejestrowany: 2010-06-24
  Posty: 599
  Punktów :   

  Re: Ueda Tatsuya

  Ja go zauważyłam w drugim odcinku cKT jaki oglądałam, ale miałam o tyle łatwiej że był to jakiś special więc Ueda nie był aż taki cichutki ^ ^ Co do gitary to się zgadzam, jednak kiedy siedzi przy pianinie i widzę te jego oczka to płakać mi się chce (sama nie wiem czemu). Ja bym się w życiu nie domyśliła że on ćwiczy boks gdyby o tym nie wspominał i w ogóle >.< Jeśli chodzi o Ryo to nie wiem czy to było zaplanowane (nie wiem dlaczego ale za wszelką cenę bronię ludzi >.<) ale przez całą tą akcję naprawdę go nie lubię :< (ja tą fryzurkę Uedzi nazywam boysband'ową bo przypomina mi fryzury tych chłopaków ze starych amerykańskich boysbandów).

  Lia, a Ty masz ślicznego avatarka ^ ^ (ja pochwalę każdego avatarka z Uedzią)

  Ostatnio edytowany przez Yuuki95 (2010-07-04 01:56:41)


  http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

  Offline

   

  #12 2010-07-04 11:45:27

   KwiatWschodu

  Zastępca Admina^^

  20745258
  Skąd: Przemyśl
  Zarejestrowany: 2010-06-26
  Posty: 3944
  Punktów :   
  WWW

  Re: Ueda Tatsuya

  A ja uwielbiałam Uedkę w jego tlenionych kudełkach ;( Boshe, tak seksi wyglądał... No, ale teraz z tą jego rudą czupryną też fajnie wygląda. A zwłaszcza jak sobie zrobi tę kitkę na czubku głowy <LOL>

  No hmm.. a nikt z was nie zauważył, że Ryo właściwie tylko swoim przyjaciołom docina ze względu beznadziejnych fryzur? Gdzieś tam wyczytałam, że nie czepia się jedynie tych, na których mu nie zależy XD


  http://i65.tinypic.com/2pzegqv.jpg

  Online

   

  #13 2010-07-04 13:42:59

  lovegood

  Gość

  Re: Ueda Tatsuya

  Na początku uważałam że ze strony Ryo to nie fair itd. ale Ueda wcale nie był lepszy ;p Zresztą, z czego wiem to z Ryo to było zaplanowane xDD

  A chyba każdy człowiek 'czepia' się tych do których ma jakieś uczucia, a resztę olewa, bo po co xDD

   

  #14 2010-07-10 20:52:05

  laserenissima

  Gość

  Re: Ueda Tatsuya

  A ja mam ostatnio na niego jakąś fazę chyba:) I sama nie wiem, dlaczego. Jakoś podoba mi się ten jego sposób bycia, chociaż faktycznie zgadzam się, że jest trochę dziwny. No i podobają mi się zawsze jego ciuchy i fryzurka .Kurcze, nie wiem, czy to normalne;P, ale ja też taką chcę!!! Tylko fryzjerce wytłumaczyć nie potrafię, o co mi właściwie chodzi:(
  No w każdym razie jeśli chodzi o KAT-TUNów to mój zdecydowany faworyt. XD

   

  #15 2010-07-10 20:59:55

  Hikaru-chan

  Administrator

  4373477
  Zarejestrowany: 2010-05-25
  Posty: 7437
  Punktów :   

  Re: Ueda Tatsuya

  To może pokaż jej zdjecie?? Ja tak zawsze robięXD


  http://images78.fotosik.pl/219/119a8cad6d7bc72a.gifhttp://images78.fotosik.pl/219/a8b5295a91663818.gifhttp://images76.fotosik.pl/219/d884beca7d77dd3d.gifhttps://images89.fotosik.pl/109/eccae300077022a4.gif
  https://images89.fotosik.pl/109/be8831e642fe89dd.gifhttp://images77.fotosik.pl/219/dd4997cdb6f519d9.gifhttp://images78.fotosik.pl/219/57e82424c9270f5b.gifhttps://images83.fotosik.pl/986/1af70ff543d2ef44.gifhttps://images90.fotosik.pl/87/0c4ba6867c7bb0a2.gif

  Offline

   
  Fora i strony współpracujące z nami ^^

  Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

  Stopka forum

  RSS
  Powered by PunBB
  © Copyright 2002–2008 PunBB
  Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


  Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
  vayne skórka www.hamar.pun.pl imie dla chomików skrypty.bat 139 fmb zawory