#376 2014-10-03 09:39:57

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Ja to całkiem inaczej widzę, jego rap ostatnimi czasy jakoś na mnie nie działał (live), natomiast jak śpiewał z chłopakami z KT to było dziwnie... chłodne? Kiedyś był bardziej przekonany do KAT-TUN, ale już na Chain było widać, że ma krótko mówiąc... wyrąbane? XD Może tylko ja to tak odbieram, ale robił jinowe-odcinam-się wrażenie na mnie, to nie był ten sam Koki, chociaż nie wiem, czy ponosi mnie wyobraźnia, ale sądzę, że kiedyś będąc w KT był bardziej oddany misji zespołu niż sobie... Nie podoba mi się za bardzo sposób wykonania w INKT, ale to może jeszcze dopracować XD Za to podoba mi się ogromnie emocjonalność wykonania Kokiego, INKT oddaje się wyraźnie cały.

Offline

 

#377 2014-10-03 14:56:42

JinJin

Korektor KTNEWS

8719366
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 65
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Szczerze? Ja nic takiego nie zauważyłam. Kiedyś był po prostu bardziej rozbrykany, słodszy. No taki chłopczyk, który na chwilę wyszedł z piaskownicy zostawiając tam grabki, a żeby tylko zaśpiewać i wracać do zabawy. No rozkoszny :3 Potem po prostu jakby bardziej spoważniał, z kogucika stał się przystojnym mężczyzną, do którego można feelsować. Ale odcinania się nie zauważyłam., a tym bardziej nie żeby miał wyrąbane.
INKT zapewne będzie odnosiło sukcesy, a oddanie Kokiego na pewno będzie działało na plus. Straci masę starych fanów (już mu ubyło followersów na TT xD) ale zyska nowych. Niby fajnie, ze robi to co kocha, ale ja już w nim nie widzę starego Kokiego. Ten mrok i w ogóle... Lubię j-rock, ale jego widziałabym w rapcore ewentualnie.


http://24.media.tumblr.com/78776b57e955fa37c61177d005bd57d0/tumblr_mr8mjwEAgN1rsku4ao1_400.gif

Offline

 

#378 2014-10-03 15:24:51

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Wiesz, nie mówię, że na serio miał gdzieś zespół, ale jestem w stanie dostrzec w tak charakterystycznym dla niego luzackim zachowaniu tego oznaki. Gdybym umiała pisać ficki to materiał jak znalazł :-D Ja to marzę o czymś jak Pierrot...

Offline

 

#379 2014-10-03 15:53:44

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Kwiatku skoro Koki miał mieć niby olewczy stosunek, to w taki razie jaki miał Jin? Szczerze, to wydaje mi się, że to już trochę na siłę szukanie takich rzeczy. Dla mnie zachowywał się cały czas tak samo, zawsze miał jakieś tam skandale więc na to nawet nie patrzę.
A co do muzyki jaką tworzy, to owszem będzie brakowało jego rapu, ale on zawsze miał jednak taką bardziej rockową barwę(np. Distance).
Z Jinem było tak, że po Bandage większość miała nadzieję na to, że jednak pójdzie bardziej w tę stronę, ale już jakiś rok wcześniej jego styl ubierania temu przeczył.
Porównania do OOR i tak pewnie by były, bo Taka też ex Johnnys, a dokładne brzmienie zespołu tak naprawdę poznamy dopiero po kilku piosenkach.
Pamiętajcie, że jednak młodszy brak Kokiego dalej jest w JE, także nie sądzę by bardzo szalał w tych tekstach, a w gruncie rzeczy to tytuły są dość ogólne.
Pamiętacie Anarchist, spodziewam się czegoś podobnego.

Offline

 

#380 2014-10-03 22:56:26

 Inoue

Tłumacz KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 359
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Jakby Koki przerapował całą piosenkę i powtórzył to 10 razy na albumie, to bym odpuściła. Brakuje mi jego rapu, ale w piosenkach KT. Jako ich część i dopełnienie. Osobiście wolę jego głos, gdy śpiewa. Ostatecznie nawet w Dangerous Cat śpiewał, choć większość była hm, wyrapowana XD A za tańcem chyba nie przepadał szczerze mówiąc i jakoś mnie nie dziwi, że w podanym fragmencie biodra mu nie latają
Anarchist nie wydaje mi się zbyt pozytywną piosenką, tak przy okazji, ale zgadzam się, że czegoś w tych klimatach tekstowych można się spodziewać. A mówię o tym, bo Koki nie wydawał mi się nigdy słodkim łobuziakiem. I choć zawstydza w zboczonych solówkach to np Pierrot czy Anarchist pokazuje, że więcej w nim ukrytego mroku, niż łobuziaka Przynajmniej jak dla mnie.
A co do jego chłodu... Też miałam takie wrażenie, jakby w pewnym momencie stracił zapał. Zresztą, pamiętacie, że to właśnie Koki co jakiś czas w wywiadach powtarzał, że szefostwo go strofuje za samowolkę? Nie jest chyba typem, który potrafi się aż tak dostosować widocznie, choć do Jina mu daleko XD

Offline

 

#381 2014-10-10 16:25:52

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Czy ja wiem czy miał olewczy stosunek? Jesli chodzi o Chain to lekko widać było, że przy rapowaniu brakowało mu...dawnej motywacji? Coś takiego. Ale czy ogólnie olewał KAT TUN to bym aż tak nie powiedział;)

Offline

 

#382 2014-10-12 00:19:26

Ginger

Big fan

8938963
Skąd: Droga do nikąd
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 298
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Tanaka Koki

JinJin napisał:

I szczerze? Martwią mnie tez nowi fani. Znam J-rockowy fandom aż za dobrze i wiem jacy tam są ludzie. J-popowy jest mniejszy, ale za to ludzie kochani, mili... A tam? No nie wiem.

Ja przepraszam, ale... HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA.
No to my chyba cztery różne fandomy znamy ;]

A generalnie:
Od lat po Jinie było widać, że hip hop, R&B i raczej pop amerykański. Naprawdę.
I po Kokim też było widać, że jego klimaty to bardziej rock. Nawet w ostatnich KAT-TUNowych piosenkach jakoś tak swobodniejszy się wydawał przy Change ur World niż Run for you. Więc mnie to zdecydowanie, zdecydowanie nie zaskakuje. No i trzeba pamiętać, że Koki nas uraczył zaledwie kilkudziesięcioma sekundami... skąd pewność, że nie będzie w piosenkę wpleciony rap? da się, a to jest... Koki


Nie myśleliście nigdy, (…) że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?

we all deserve to die... even you, Mrs Lovett, even I!

Offline

 

#383 2014-10-19 14:59:35

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

http://www.dailymotion.com/video/x2823i … c?start=15
Pełna wersja piosenki ^^

I jest rap XD

Offline

 

#384 2014-10-19 15:55:39

 Inoue

Tłumacz KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 359
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Całość też mi się podoba Czy mi się wydaje, czy głos Kokiego brzmi nieco inaczej? Coś tam wspominał na twitterze o szlifowaniu wokalu, jeśli dobrze kojarzę, nie? Albo dawno go nie słyszałam tylko XD W każdym razie, jak dla mnie, jest fajnie

Offline

 

#385 2014-10-21 00:04:40

Ginger

Big fan

8938963
Skąd: Droga do nikąd
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 298
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Tanaka Koki

nie mogę włączyć ;x tylko ja?


Nie myśleliście nigdy, (…) że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?

we all deserve to die... even you, Mrs Lovett, even I!

Offline

 

#386 2014-10-21 22:05:33

 Inoue

Tłumacz KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 359
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Offline

 

#387 2014-10-28 20:42:07

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

A w ogóle z jakiej ręki per wytwórni Koki startuje?

Offline

 

#388 2014-11-08 12:26:21

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Nikt nie wstawił więc ja wstawie.
INKT - Trigger http://www.youtube.com/watch?v=1jXDHAM_lyE
INKT - Zutto http://www.youtube.com/watch?v=vC7_XM-aCbA

Offline

 

#389 2014-11-08 20:12:53

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Tanaka Koki

Trigger był wrzucony, ale nie zdążyłam się z nim zapoznać (obrażone todou też nie dało mi szans), więc wielkie dzięki za ponowne jego wrzucenie, orodd
No nie powiem, przy zwiastunie miałam dosyć mieszane odczucia, żeby nie powiedzieć, że byłam po prostu rozczarowana Trigger'em XD Jednak przy całości utwór naprawdę zyskuje, a przynajmniej mój odbiór wykonania wokalisty. Tak, momentami zajeżdżał OOR, ale w większości kawałka nie śpiewał pod Takę, a w swoim, nie do końca mi jednak(?) znajomym stylu. Skąd u Kokiego taki głęboki wokal? O.o Chyba rzeczywiście jest jak mówisz Inoue, podszlifował się w śpiewaniu i to jak Fragmenty, w których wskakiwał na wyższe tony były urocze, a rap świetnie się wkomponował w tło muzyczne. Mimo że klip nie wymiatał efektami, fabułą to już w ogóle, to sądzę, że był idealnym wyborem pod pierwszą ich wypuszczkę. Pozwala poznać, jacy są, czego można po nich oczekiwać na koncercie i zaznajomić z instrumentalną obsadą zespołu. W którymś momencie gitara elektryczna mnie uwiodła, tak, tylko raz, ale może w przyszłości będzie takich momentów więcej
Przy klipie do Zutto ucieszył mnie brak błyskotki na brodzie Kokiego, niby nic nie mam do jego(nikogo) okolczykowania, ale jakoś nie pasował mi do niego. W tym klipie najlepsza była ekspresja Kokiego, bez kudłów włażących mu do oczu nareszcie mogłam ujrzeć to jak potrafi się wczuć w śpiewaną przez siebie piosenkę XD Instrumentalka urzeka, a szczególnie wstęp na keybordzie. Za to przy wykonaniu raz delikatnością, a raz naciskiem... czaruje Koki. O czym on śpiewa?!   
Ogólnie to cieszę się, że chłopaki zdecydowali się  na wrzucanie swoich PVek na YT;) Chyba ich wytwórnia, Tsutaya Records?, nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia, nie?

Offline

 

#390 2014-11-15 18:55:05

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Tanaka Koki

No, od Inoue dostałam cynka, że jest już album INKT. I a jakże jest!

Tu dobra duszyczka się nim podzieliła:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

... Sama jestem dopiero po kilkunastu sekundach 45' i moje odczucia to coś ala "Mój mózgu, gdzieś jest?!"

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potter.pun.pl www.uefa.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.zielonyzoliborz.pun.pl www.husaria.pun.pl