#1 2013-10-12 21:38:43

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Administracja :D

Temat ten został stworzony, by przybliżyć wszystkim osoby rządzące i działające aktywnie, dzięki którym możecie wyczytać te wszystkie ciekawostki i obejrzeć programy z tłumaczeniem:) Dzięki niemu poznacie nas bliżej, zobaczycie czym się tu zajmujemy, a także dowiecie się o nas czegoś więcej:)
Znając ulubieńców każdego z nas będzie Wam też łatwiej wybrać do kogo zagadać w sprawie interesującego Was tytułu, którego jeszcze nie mamy w planach, bądź którego wydawanie chcecie przyspieszyć:) Może znajdziecie nawet bratnie dusze;D

Oczywiście bardzo chętnie przyjmiemy do naszego małego grona kolejne osoby, więc zapraszamy do wstępowania do grup: tłumaczy, korektorów czy czasówkowiczów


To my


http://images65.fotosik.pl/272/1a259704ca81c558med.jpg
Pseudo: Hikaru-chan
(na forach o tematyce mangowej można mnie spotkać również jako Rei)
Wiek: 28
Stanowisko: Administrator, Moderator, Tłumacz, Korektor, Typesetting i Czasówkowicz (ale tylko do piosenek i ewentualnie krótkich programów)
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Kato Shigeaki, Tegoshi Yuya, Koyama Keiichiro
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kamenashi Kazuya, Nakamaru Yuichi, Ueda Tatsuya
Inni ulubieńcy z JE: Hey! Say! JUMP, Sexy Zone, King&Prince, Yamashita Tomohisa, Kis-my-ft.2, Arashi
Inni ulubieńcy spoza JE:
- japońscy muzycy (niektórzy są tez aktorami, no ale:P) : Morning Musume, Fairies, Yamazaki Ikusaburo, Yu Shirota, L'arc~en~ciel, Nana Tanimura, Koda Kumi, Kuroki Meisa, Nana Mizuki, Mamoru Miyano
- japońscy aktorzy: Masahiro Higashide, Tanabe Seiichi, Sawamura Ikki, Nakamura Tooru, Satomi Ishihara, Kitagawa Keiko, Masami Nagasawa
- koreańscy aktorzy: Lee Min ho
- seiyuu: Megumi Ogata, Juurota Kosugi, Megumi Hayashibara, Hekiru Shiina
- muzycy spoza Japonii: Simon Curtis, Christina Aquilera, Kary Perry, Anna Dąbrowska, Michael Jackson, Lara Fabian, Sylwia Grzeszczak
- aktorzy spoza Japonii: Owen Wilson, Filip Bobek, Julia Kamińska, Maciej Stuhr, Sebastian Rulli, Daniel Arenas, Eduardo Santamarina, Whilliam Levy
Ulubiona M&A: Magic Knight Rayearth (+ ogólnie wszystko CLAMPa), Neon Genesis Evangelion, Mahou Shoujo Madoka★Magica, twórczość Yuu Watase, Kamikaze Kaito Jeanne, Yami no matsuei, Utena, Video Girl Ai, My Hero Academia, Ookami Shoujo to Kuro Ouji a także ogólnie prawie wszystkie shoujo:)

Krótko o mnie: W fandomie siedzę już od ok. 16 lat, natomiast jeśli chodzi o JE to będzie to już ok. 13 lat   Uwielbiam wręcz anime z lat 90, na których się w sumie wychowałam XD Jaram się bishami moje naj to zdecydowanie (Eagle Vision, Lantis, Kaworu (z NGE) i Sata Kyouya *_*).
Jestem po psychologii klinicznej i psychologii transportu Kocham zwierzaki (sama mam w domu małe ZOO XD) Dlatego ostatnimi czasy coraz bardziej siedzę w dogoterapii Dodatkowo interesuje mnie również prawo karne, a co za tym idzie psychokryminalistyka  
Na co dzień uczę się także japońskiego, z którym wiążę trochę planów zawodowych


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/24.gif
Pseudo: KwiatWschodu
Wiek: Wciąż mnie zaskakujący, obecnie cyfrą 29
Stanowisko: Zastępca administratora, moderator, tłumacz, QC, korektor, czasówkowicz i uploader.
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Tegoshi Yuya, Masuda Takahisa, Koyama Keiichiro
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Ueda Tatsuya, Kamenashi Kazuya, Yuichi Nakamaru (Kiedy TOP3 to jedyna trójka w zespole )
Inni ulubieńcy z JE: Jin Akanishi, Yamashita Tomohisa, Ryo Nishikido, King & Prince...
Inni ulubieńcy spoza JE: The Trax, No Min Woo, Huang Yida, G-Dragon, Koki Tanaka, Junnosuke Taguchi...
Ulubione m&a: Vampire Knight, Apocalypse no Toride
Krótko o mnie: Ubóstwiający nic nie robienie leń, to cała ja XD Uzależniona od przeglądania memów i mang po angielsku. W wolnej chwili uwielbiam oglądać seriale i filmy amerykańskie, azjatyckie, po prostu zagraniczne albo czytać apokaliptyczne książki. Mam swoje fazy, kiedy przechodzę z aktywności ktnewsowej na czytanie książek i komiksów, oglądanie amerykańskich seriali, a na koniec wracam do koreańskich i chińskich dram, od których jeden krok do powrotu na forum i oglądania japońskich rzeczy. Poza tym lubię dobre jedzenie i czasem na jakiś koncert pójść  


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/34.jpg
Pseudo: Smurfi, S.
Stanowisko: moderator i tłumacz
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Massu, Shige, Koyama
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3):  Maruda, Junno, Kame (lubię ich wszystkich)
Inni ulubieńcy z JE: Uchi Hiroki, Hip Hop Jump, Chino Aoi (+ inne Juniorki)
Inni ulubieńcy spoza JE: Within Temptation, Linkin Park, Evanescence, Nightwish, Koki
Krótko o mnie: Jestem raczej spokojną i mało wyróżniającą się z tłumu dziewczyną, która nie przepada za tłumami i woli stać z boku. Uwielbiam czytać książki jednak czasami jestem dość wybredna i mimo iż gatunek mi odpowiada to sama powieść może mi się nie spodobać. Lubię słuchać muzyki szczególnie pop rocka, „łagodniejszego metalu” czyli bez ciągłego growlingu głownie z żeńskim wokalem i różnych odmian rocka, a także piosenek typowo popowych i oczywiście jpop oraz pojedynczych przypadków kpopu, znajdzie się również trochę jrocka, a może nawet krocka. Oczywiście lubię też mangi, anime, dramy, filmy. Japonią interesuję się ponad 14 lat, natomiast jeśli chodzi o KT i resztę idoli to od ponad 10 lat. Lubię grać w gry komputerowe przede wszystkim w rpg i przygodówki. Poza tym, lubię oglądać wszystkie, a przynajmniej prawie wszystkie sporty najbardziej siatkówkę, tenis ziemny, badminton, skoki do wody oraz gimnastykę artystyczną i sportową. Jako iż kocham zwierzęta w przyszłości najprawdopodobniej zostanę samotną kobietą z kotami, której mam nadzieję nie będą bały się małe dzieci, bo je także uwielbiam.


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/33.gif
Pseudo: Futrzak
Stanowisko: Moderator, tłumacz i od czasu do czasu timer i korektor (<- tą funkcję pełnię wyjątkowo rzadko)
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Shige i Tego oraz lubię również byłego członka Yamapiego
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kame, Maru (oraz Jina, ale jest on także byłym członkiem)
Inni ulubieńcy z JE: Arashi
Inni ulubieńcy spoza JE: Koki Tanaka, a nawet spoza Japonii to Alan Luo i Big Bang, a z japońskich zespołów to Breakerz i ONE OK ROCK
Krótko o mnie: Co tu napisać? Uwielbiam wszystko co nowe, poznawać nowe rzeczy, uczyć się ich. Interesuję się kulturą japońską, koreańską, hinduską i trochę też chińską oraz tajlandzką. Kocham azjatycką muzykę i jej staram się poświęcać jak najwięcej swojego czasu. Moim największym marzeniem jest pojechać do Tajpej na koncert mojego "męża" Alanka Oczywiście wycieczka do Japonii lub Korei to również moje marzenia, ale mniejsze niż to ^-^ To by było na tyle


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/77.jpg
Pseudo: sora
Stanowisko: Moderator, dorywczy: tłumacz, timer, korektor
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Koyama Keiichiro, Masuda Takahisa, Tegoshi Yuya
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kamenashi Kazuya, Taguchi Junnosuke
Inni ulubieńcy z JE: Yamashita Tomohisa, Ikuto Toma, Jin Akanishi
Inni ulubieńcy spoza JE: Tanaka Koki
                                   j-rock: Gackt, ONE OK ROCK, B'z;
                                   k-rock: Buhwal, The TRAX, No Min Woo;
                                   k-pop: CNBLUE, BlockB, Infinite, SHINee, B.A.P, SISTARS, JYJ, itp. itd
Krótko o mnie: W świat azjatycki wpadłam w 2009 roku wraz z kolejnym seriami anime oglądanymi po nocach. Potem trafiłam na Hana Kimi i zakochałam się w Tomie Ikucie i Oguri Shunie, więc z rozpędu obejrzałam Hana Yori Dango. No i poszło, kolejne dramy na przemian z anime oglądane po nocach. Jesienią 2010 roku przyszedł czas na bliższe poznanie Tomo (Yamashita), a co za tym idzie i NEWS. Tak trafiłam na forum, gdzie pokazano mi czarujący świat chłopaków z JE. Pewnego dnia zupełnie nieświadoma tego co inni chcą ze mną zrobić wsiąkłam w k-pop, z którego to gatunku podsyłano mi kolejne piosenki. Aktualnie jestem fanem dram i muzyki z obu skośnookich krajów (bywa, że zahaczam nawet o trzeci kraj: Tajwan) i nie potrafiłabym wybrać, który jest bardziej fascynujący.
Na co dzień studiuję biotechnologię we Wrocławiu. Jestem osobą spokojną, nieśmiałą, lubiącą czasem rozpływać się nad kwiecistymi chłopakami. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, oglądać dramy i piec.


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/72.png
Pseudo: Mirume
Stanowisko: moderator, tłumacz
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Shige Kato
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kamenashi Kazuya, Taguchi Junnosuke (a tak naprawdę kocham ich wszystkich)
Inni ulubieńcy z JE: Akanishi Jin, Yamapi, Tackey&Tsubasa, Kis My Ft2, Johnny (xD)
Inni ulubieńcy spoza JE: Flow, ON/OFF, Tanaka Koki, Meisa Kuroki xd
Manga&Anime: Naruto, Dragon Ball, Kuroshitsuji, Pandora Hearts, Bleach, Death Note xd
Krótko o mnie: w fandomie KTNews od 2010 roku, a wszystko zaczęło się od Yamade Nadeshiko Henge. Od tamtej pory oglądam nałogowo dramy. Lubię też anime, czytać książki, jeść czekoladę i pisać. Jestem zapaloną yaoistką. Przystojni chłopcy, uważajcie... xd


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/18.jpg
Pseudo: Dziina
Stanowisko: Tłumacz (choć obecnie raczej na hiatusie xD) i Moderator, dorywczo Korektor i Czasówkowicz
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): 1.Koyama, 2.Kato, 3.Massu
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3):  Nakamaru, Kame
Inni ulubieńcy z JE: Hey! Say! JUMP (!!!!!!!!), Sexy Zone, Kis-my-ft2, trochę Araśki
Inni ulubieńcy spoza JE: U-KISS, EXO, SHINee, Super Junior, Infinite, Koki
Jeśli chodzi o ulubione M&A to są to: Hetalia Axis Powers, Slayers, Ranma 1/2
Krótko o mnie: Ekstremalnie nieśmiała ze mnie osóbka, ale za to chętnie pomagam i ogólnie uważam się za osobę bardzo miłą (i baaaardzo nieskromną). Jeśli ktoś byłby zalany przez nadmiar uczuć i emocji z powodu któregoś z wyżej wymienionych zespołów, a jednocześnie nie chciałby efektem nadmiaru tych uczuć spamować forum, to może śmiało do mnie napisać i pofangirlujemy razem ;p


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/521.gif
Pseudo: KichiShichi
Stanowisko: moderator, timer, tłumacz
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Tegoshi Yuya, Masuda Takahisa
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kamenashi Kazuya, Ueda Tatsuya
Inni ulubieńcy z JE: Hey! Say! JUMP, Kis-my-ft2, Yamashita Tomohisa,  Akanishi Jin
Inni ulubieńcy spoza JE: Nu'est, Bon Jovi, US5, Natalia Oreiro, Michael Jackson, Shakira, Nickelback, Milan Stanković
Krótko o mnie: Popadam ze skrajności w skrajność,
                      Jestem zmienna jak pogoda,
                      Robię tylko to, co chcę i co mi się opłaca,
                      Jestem wiecznym dzieckiem,
                      Obracam wszystko w żart lub ironię,
                      Jestem chodzącą sprzecznością,
                      Wypaczam logikę,
                      Jestem sobą, kiedy nie żyję w agonii...


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/472.gif
Pseudo: Natsu
Stanowisko: Tłumacz (czasami korektor)
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Kato i Kei-chan
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kame, Junno
Inni ulubieńcy z JE: Ikuta Toma, Yamapi, Akanishi Jin, Yama-chan, Nishikido
Inni ulubieńcy z poza JE: YUI, Remioromen, Aya Ueto, Karina, Koki
Krótko o mnie: studiuje - filologię angielską,
                      jest - nieco zakręcona, przyjaźnie nastawiona, ambitna
                      lubi - języki xD, yaoi, książki, pisanie, j-pop, j-rock, rock, rock alternatywny
                      marzy - o zamieszkaniu w Japonii, wydaniu własnej książki
                      walczy z - własną wagą i niską samooceną
                      w przyszłości - nauczyciel angielskiego w Japonii, psycholog


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/329.png
Pseudo: Nigra
Stanowisko: piszę, tłumaczę, betuję, rysuję, full wypas :d
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Tegoshi, Yamapi o ile jeszcze się wlicza i Massu.
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): napisałabym, że Kamenashi x3, ale chyba lepiej trzech różnych, więc: Kamenashi, Ueda i Junno.
Inni ulubieńcy z JE: a w sumie nie znam chyba nikogo innego z JE LOL, muszę to nadrobić, jakieś propozycje?
Inni ulubieńcy spoza JE: Ayumi Hamasaki, Koji Seto, Haruma Miura, Horikita Maki, koreański BigBang, a spoza Azji to uwielbiam Billy Talent, One Night Only i ostatnio coraz częściej słucham sobie One Direction
Krótko o mnie: Ołmaj, nie lubię mówić o sobie za bardzo, ale ok. Obecnie mieszkam w Poznaniu i tu studiuję historię sztuki. Wcześniej skończyłam kosmetologię i jestem wizażystką. Uwielbiam rysować i ciągle się w tym szkolę. Interesuję się Japonią, ich kulturą, tradycją, staram się także nauczyć języka, ale jak na razie to są to dopiero początki. Kocham zwierzaki, szczególnie koty. Mogę pić kawę przez cały dzień, na okrągło Marzy mi się blog modowy, ale nie mam jak na razie na to czasu. No to chyba wszystko


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/67.jpg
Pseudo: erica
Stanowisko: nominalnie korektorka, okazjonalnie tłumaczka i miłośniczka fanficów
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): 1. Massu 2. Tego, Kato i Keii
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): 1. Kame 2. Junno 3. Maru i Uedka
Inni ulubieńcy z JE: Yamashita Tomohisa, Nakajima Yuto, Ninomiya Kazunari
Inni ulubieńcy spoza JE: Koki, Gackt, Acid Black Cherry i dużo j-rocka
Krótko o mnie:
Obijam się na naszym Forum już 3 lata (jejku, kiedy to przeleciało ) W Japonię wciągnęło mnie dawno temu anime ale zostałam w tych klimatach dzięki muzyce. A potem jakoś tak po przerobieniu większości rodzajów j-music, trafiłam na dramy. A od nich do JE było już bardzo blisko I chociaż zarzekałam się, że w życiu nie będę słuchać popu i boysbandów to jakoś słucham ich coraz więcej i dobrze mi z tym W życiu uczę się, pracuję, co niestety zabiera mi dużo czasu, który można by zdecydowanie lepiej wykorzystać np. na paroletnie zaległości w niektórych dramach i anime Kocham KAT-TUN i wszystko co z nimi związane, w tym fanfice (głównie z Kame ) i artykuły więc do tych tłumaczeń najłatwiej mnie zapędzić. Ale łączonych projektów też nie odmawiam (chyba dobrze mi się pracuje jak mnie ktoś pogania Pozdrawiam wszystkich użytkowników Forum


http://images63.fotosik.pl/271/54a652d39d4575dbmed.jpg
Pseudo: akai sora
Stanowisko: Tłumacz KTNEWS
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Masuda Takahisa. Kato Shigeaki, Tegoshi Yuya
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kamenashi Kazuya, Tatsuya Ueda, Nakamaru Yuichi
Inni ulubieńcy z JE: nie mam
Inni ulubieńcy spoza JE: Miyavi
Krótko o mnie: świeżo upieczona studentka japonistyki kochająca języki obce


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/84.png
Pseudo: Inoue
Stanowisko: Tłumacz, korektor
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Kato Shigeaki (innych nie umiem zhierarchizować xd)
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Kamenashi Kazuya, Ueda Tatsuya
Inni ulubieńcy z JE: Yamashita Tomohisa, Akanishi Jin, Kis-My-Ft2, Nakajima Kento
Inni ulubieńcy spoza JE: Tanaka Koki, Scandal, Stereopony, Yui, Exile, Kamiki Aya, Kishimoto Hayami, Yiruma
                     spoza Azji: Evenescence, Skillet, Avril Lavigne, Arsenie, Closterkeller, Sumptuastic, Enej
Krótko o mnie: W fandomie od 2010 roku, głównie fanka KAT-TUN, więc to rzeczami z nimi jestem przede wszystkim zainteresowana Bardziej niż oglądanie anime i dram, czy czytanie mang cieszy mnie słuchanie muzyki, głównie japońskiej właśnie i czytanie książek. Lubię kawę, chipsy, czekoladę, szampana i banany.


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/550.png
Pseudo: Emiley
Stanowisko: Korektor
Ulubieńcy z NEWS (TOP3):Yamapi, Ryo, Tegoshi
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Akanishi, Kame, Koki
Inni ulubieńcy z JE: Ikuta Toma
Inni ulubieńcy spoza JE: Infinite, Big Bang, MBLAQ, X Japan, Abingdon Boys School, The Rasmus, 30 Seconds to Mars, Super Junior, Abe Natsumi.
Ulubiona M&A: Zettai Kareshi, Sailor Moon, Shingeki no Kyojin, Kuroshitsuji, Death Note, Spirited Away, Hotaru no Haka.
Krótko o mnie: Podobno mam ostry język, ale ja tam nie wiem. Kocham muzykę, Azję szeroko pojętą i spanie.




***

BYLI CZŁONKOWIE

http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/321.png
Pseudo: Ayo3
Stanowisko: tłumacz (okazyjnie, czyt. do własnych projektów, również korektor, edytor i co tam się jeszcze da)
Ulubieńcy z NEWS: brak
Ulubieńcy z KAT-TUN: Ueda Tatsuya
Inni ulubieńcy z JE: brak
Inni ulubieńcy spoza JE: Hirata Hiroaki-sama
Ulubione anime: ONE PIECE <3
Ulubiona manga: ONE PIECE <3 (forever and ever)
Krótko o mnie: Tłumacz na dość długim tymczasowym urlopie, no, można powiedzieć macierzyńskim xD Fanka muzyki Tatsu-chana <3 oraz innych zespołów (w sumie piosenek) japońskich, których na obecną chwilę nie pamiętam. Poza forum Kapitan załogi Umi Monogatari (adres w profilu, zapraszam). Od ponad roku nie widzi nic oprócz umiłowanego One Piece. No, to by było na tyle. Dzięki za uwagę!


http://www.picshot.pl/pfiles/363651/original.jpg
Pseudo: satsuki
Stanowisko: tłumacz na raty
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): brak
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Taguchi Junnosuke
Inni ulubieńcy z JE: Uchi Hiroki, Kanjani8
Inni ulubieńcy spoza JE: (dużo tego!) Daito Shunsuke,  Narimiya Hiroki, Kato Kazuki, Mizobata Junpei, Satou Takeru, flumpool, Linked Horizon, Kagrra i tak dalej.
Krótko o mnie: Szerzę gejozę, dużo spamie (zwłaszcza Ace'm, basgujem, remesem i tytanami), chciałabym zostać zawodowym stalkerem. Uwielbiam czerwone warzywa i kocham lodówki innych. Jestem miłośnikiem spania i jedzenia. Uprawiam jeden słuszny sport - trolling i piszę ficzki. A moje hobby to prowadzenie blogasków.


http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/_fora/ktnewsfansubs/avatars/339.jpg
Pseudo: Kokoro-chan
Stanowisko: Czasówkowicz, grafik 
Ulubieńcy z NEWS (TOP3): Tegoshi Yuya, Koyama Keiichiro <Nie wpisuje trzeciego co nie umiem zdecydować który xD>
Ulubieńcy z KAT-TUN (TOP3): Ueda Tatsuya, Nakamaru Yuichi, Kamenashi Kazuya
Inni ulubieńcy z JE: Toma Ikuta,
Inni ulubieńcy spoza JE: Miura Hamura, Takeru Sato, Yamamoto Yusuke, Mukai Osamu,
Krótko o mnie:
Studentka o lekko dziwnym podejściu do życia. Zarywająca notorycznie nocki, bo za dnia nie umie się wyrobić z projektami na uczelnie. Bywalczyni różnorakich konwentów, a od jakiegoś czasu również twórca atrakcji. A gdy to wszystko odeśpię to zajmuję się tym czym najbardziej lubię, czyli rysowaniem i malowaniem akwarelami. Autorka bloga http://szczera.fotolog.pl/

Pseudo: Anthja
Stanowisko: Tłumacz, czasówkowicz, korektor

Pseudo: Ana
Stanowisko: Tłumacz

Pseudo: Bułka
Stanowisko: Tłumacz, czasówkowicz

Pseudo: Baka-kun
Stanowisko: Tłumacz

Pseudo: Freya22
Stanowisko: Administrator, moderator, tłumacz, korektor, czasówkowicz, grafik   

Pseudo: Hachii
Stanowisko: Tłumacz, korektor

Pseudo: Iwaya
Stanowisko: Tłumacz

Pseudo: Kiiro-chan
Stanowisko: Korektor

Pseudo: Kitsune
Stanowisko: Tłumacz, korektor

Pseudo: Korjaro
Stanowisko: Tłumacz, korektor

Pseudo: LaLuna
Stanowisko: Moderator, tumacz, korektor, czasówkowicz

Pseudo: Serpensja
Stanowisko: Tłumacz

Pseudo: Soli
Stanowisko: Moderator, tłumacz, korektor, czasówkowicz, grafik

Pseudo: Soniqa121
Stanowisko: Moderator, tłumacz, korektor

Pseudo: Sunako
Stanowisko: Moderator, tłumacz, korektor

Pseudo: Tsuki
Stanowisko: Tłumacz, korektor

Pseudo: Vila
Stanowisko: Korektor

Pseudo: Viper
Stanowisko: Korektor

Pseudo: Yamahoshi
Stanowisko: Grafik

Pseudo: Yuuki95
Stanowisko: Tłumacz, czasówkowicz, grafik

Pseudo: Zefirek23
Stanowisko: Tłumacz, korektor, grafik


Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3lipca.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.nld.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl