#31 2010-08-01 23:02:57

LaLuna

Gość

Re: Hardsub i type

W takim razie będę czekać ^^

A do czasówki z chęcią bym się zgłosiła, ale z wiadomych powodów tego nie zrobię xD No bo właśnie, tak jakby, no wiecie - nie umiem >< xDD Ale powoli się wszystkiego nauczę i myślę, że będę coraz bardziej pomocna

 

#32 2010-08-01 23:52:56

Bułka

Gość

Re: Hardsub i type

a więc, moje pytanie. kto by się zajął czasówką do kurosagiego? czasówkowicz na gwałt potrzebny, chociaż gwałtu nie obiecuje xD
po prostu bym chciała przez te wakacje jak najwięcej tego zrobić, gdyż aby ponieważ od września maturalna klasa tak więc może być trochę trudno z czasem i wiem na pewno, że będę miała tyły jak... no cóż. straszne tyły. a miesiąc już przeleciał jak z bicza strzelił.

 

#33 2010-08-02 00:27:19

LaLuna

Gość

Re: Hardsub i type

A wytłumaczysz mi jak to zrobić? Jeśli się tego podejmiesz, albo podejmiesz do tego inną osobę, to ja zrobię to z przyjemnością ^^ (kiedyś musi być ten pierwszy raz:P) Ale od razu ostrzegam, że nie będzie to robota najlepszej jakości xD Oczywiście możesz pominąć moją ofertę milczeniem Zrozumiem xD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenag.pun.pl www.technologia.pun.pl www.forkss.pun.pl www.ncplusnews.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl