#46 2011-02-05 19:31:44

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

Hehe, szperałam sobie przed chwilą w internecie w poszukiwaniu jakiś fajnych fotek Uedziaka i akurat wpadłam na te dwie:

http://desmond.imageshack.us/Himg820/scaled.php?server=820&filename=ubeo2.jpg&res=gal     http://desmond.imageshack.us/Himg39/scaled.php?server=39&filename=uebo1.jpg&res=gal


Ayo oczywiście nie zajarzyła kto jest na zdjęciach i zapytała mnie: "Kto to?" Odpowiedziałam jej: "Ueda, a kto?" Ona zaczęła gapić się w te zdjęcia i: "Serio, to on?" No, cóż. Ja powiedziałam jak zwykle: "Nie, to ja". I dopiero wówczas załapała, że gapi się na nią Ueda. Kurczę, ona jest naprawdę czasem taka tępa, dobra, ale to załatwię z nią... Rany, jak zobaczyłam tego Hime to po prostu prasnęłam śmiechem... Wygląda zabójczo, normalnie *_*

 

#47 2011-02-05 23:27:15

Ayo3

Gość

Re: Galeria zdjęć

No wiesz co! Ja po prostu byłam w lekkim szoku, bo tych zdjęć jeszcze nie widziałam ^^

 

#48 2011-02-05 23:32:03

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

mmm, to z występu do Love yourself *__* nie dziwię się Ayo że z początku go nie poznała bo sama kiedy oglądałam ten występ to tak szukałam Uedki i jak go zobaczyłam to pomyślałam "to jest Ueda? O_o co on zrobił z włosami?! wygląda cudownie *_____*" i tak się tym zachwycałam że obejrzałam ten występ kilka razy z rzędu >.< szkoda że Hime już się tak nie czesze T_T


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#49 2011-02-06 00:37:48

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

Oj tam, ja tam wcale nie żałuje. Wolę go w tej fryzurce, co teraz ^^ To w sumie bardziej pasuje do jego wizerunku Hime, tak myślę. Zresztą jest taki uroczy, że no, nie mogę się na niego czasem na patrzeć ^^ Ale chętnie oglądnę ten występ. Wiesz gdzie można go znaleźć?

 

#50 2011-02-06 01:39:36

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

znaczy, ja też kocham go w tej fryzurce ^ ^' ale jednak czasem taka chwilowa odmiana jest bardzo przyjemna szczególnie u Hime *__* (tylko żeby nigdy nie zamierzał ściąć włosów ani przefarbować na inny kolor bo zabiję *_* ...oczywiście żartuję~ ^_^ haha >.<)

na PW ci napiszę gdzie możesz go znaleźć ^ ^


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#51 2011-02-06 01:53:10

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

Hime ostatnio trochę ściemnił te swoje włoski. No i zaczął sobie je kręcić, a przynajmniej jak występował na Music Station to tak miał. ^^ No, w sumie tam  tylko Kame i Maru wyglądali zwyczajnie. Junno wyprostował swoje i wygląda no trochę jak nie on, a Koki przylizał sobie jeden bok.

 

#52 2011-02-06 02:02:13

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

haha, właśnie oglądam ten występ ^ ^ tak swoją drogą to Taguchi w takiej fryzurze wygląda cudownie *_* a co do tego że Hime pociemniał sobie włosy i je kręcił to takie drobne zmiany mi nie przeszkadzają ^ ^ on już nie raz miał bardziej brązowe włosy czy też bardziej rude niż zazwyczaj a to jak te włoski układa z reguły zawsze mi się podoba ^ ^ ale chyba nie zniosłabym gdyby nagle przefarbował się na czarno, albo na blond O_o lub gdyby ściął włosy T_T chyba bym ryczała tak jak wtedy kiedy Satoshi z Girugamesh ściął włosy hahaha >.<


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#53 2011-02-06 02:09:32

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

Hehe, ja mam nadzieję, że jego faza na blond minęła bezpowrotnie, bo nie do twarzy mu w tym kolorze. Czarny, hm? No, cóż, nawet podobał mi się w tych czarnych przydługich włoskach, ale myślę, że tą fryzurę co ma teraz, ma najlepszą. Wygląda w niej uroczo, no i męsko... przynajmniej według mnie, choć moja mam dwa razy zdążyła go już pomylić z kobietą O_o Nie zniosłabym go w krótkich włosach. O nie. To byłby dla mnie chyba istny koszmar. A co do Junno, nigdy nie przykładałam do niego dużej wagi ^^

 

#54 2011-02-06 02:18:04

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

hmm, ja go lubiłam w takich blond jakie miał chyba w 2005 roku ^ ^' wyglądał wtedy tak ślicznie *_* a w czarnych też go lubiłam, no ale zwyczajnie przyzwyczaiłam się już do tego rudego koloru >.< i zgadzam się z tobą że wygląda teraz uroczo *_* jakoś ten rudy kolor nadaje mu tej radości ^ ^' (hmm, dziwnie to brzmi >.< ale nie wiem jak inaczej to powiedzieć) ja się tylko zastanawiam jak by Uedka wyglądał w nieco dłuższych włoskach O_o bo to że krótkie mu nie pasują to prawda >.< ale chciałabym żeby chociaż na trochę zapuścił włosy ^ ^
wiesz, ja do Junno też zazwyczaj większej wagi nie przywiązuję, tak samo do Maru >.< ale zwyczajnie zdarzają się momenty (rzadko, ale jednak >.<) kiedy naprawdę mi się oni podobają ^_^

Ostatnio edytowany przez Yuuki95 (2011-02-06 02:20:01)


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#55 2011-02-06 02:25:07

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

Hehe, może kiedyś to uczyni, kto wie. Na razie musimy się nacieszyć tym co mamy. No, a myślę, że mamy na co się patrzyć. W końcu to Uedka *_* Kurczę, ja pamiętam jak kiedyś nie zwracałam na niego uwagi i widziałam tylko Jina, a teraz nie widzę nikogo innego po za właśnie Hime. Akanishi po prostu wypalił się w moich oczach, no.
A takie momenty to mam z Kame. No, ale teraz o dziwo coraz częściej. Maru podobał mi się prawie zawsze. Junno nigdy. Koki ma u mnie swoje przełomowe momenty... ^^

 

#56 2011-02-06 02:35:14

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

ja za Jinem nie przepadam >.<' a teraz mi jest raczej obojętny chociaż kiedyś go uwielbiałam, a z Uedką to była miłość od pierwszego wejrzenia *_* hahahaha >.< pamiętam że zaczęłam oglądać jakiś odcinek cartoon KT dla Kamesia, ale kiedy zobaczyłam Uedkę to od razu go pokochałam i stał się moim numerem jeden ^ ^ (tak, tak, ja potrafię go tylko wychwalać, ale taka już rola fanki >.< a w moim przypadku nieco walniętej fanki haha >.<)
hmm, dla mnie Maru i Junno są trochę mało wyraziści (nee~ czy to nie brzmi jakbym mówiła o jedzeniu O_o czy to może ja ciągle myślę o jedzeniu >.<) Kame uwielbiam chociaż nie wiem za co dokładnie >.< a Koki, hmm... on wydaje się być taki opiekuńczy, zabawny ^ ^ jakoś nie potrafię go nie lubić, a Jin jak dla mnie nie jest już częścią KT haha >.<


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#57 2011-02-06 02:46:01

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

Tak, dla mnie Jin też nie jest częścią KT. Teraz dla mnie ten zespół ma jedynie pięciu członków. W zasadzie to przez wiele czasu było ich tylko  ta piątka. Tak myślę. Jin bardzo często się wyłączał, a przez ostatni rok w ogóle nie pasował do KT. Był taki cholernie nieobecny i po prostu myślę, ze dobrze, że odszedł. To już nie jego poziom.
Uedka to moja miłość od.... któregoś tam wrażenia z kolei. No i teraz jest po prostu numer jeden. Gdy go widzę po prostu się rozpływam. Kurczę, powoli się uzależniam od jego osoby, a to niedobrze, no ^^ Ja też nie widzę jego negatywnych stron. On teraz wydaje się być po prostu taką pozytywną energią KT. Otworzył się. Zaczął się uśmiechać. I to jest po prostu super!
Za Kame na początku nie przepadałam. Irytował mnie, a teraz jest moim numerem dwa. Po prostu uwielbiam jego śpiew, taniec i grę aktorską. Maru... jest dla mnie najbardziej rozpraszającą osobą z KT. Nie wiem czemu, ale ten jego beatbox i poczucie humoru...  lubię to w nim nawet bardzo. Kokiego też nie potrafię nie lubić, a Junnno... to po prostu Taguchi xD

 

#58 2011-02-06 02:57:41

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

mmm, pamiętam jedno video z KT gdzie Jin naprawdę był nieobecny O_o jakby go tam w ogóle nie było, wszyscy się uśmiechali a on nic, trochę mi wtedy było przykro i pomyślałam że będzie w porządku jeśli odejdzie, a kiedy to się stało to płakałam jakbym straciła kogoś bliskiego >.< ale teraz jest już w porządku i myślę że tak jest lepiej ^_^ Jin zwyczajnie miał inne cele i marzenia a w KT nie mógłby ich realizować
haha, ja się już uzależniłam od Uedki >.< to czasami bywa męczące O_o kiedy wgapiasz się w jedno zdjęcie kilka minut myśląc o tym jakie jego usta są idealne haha >.< ale rzeczywiście on bardzo się zmienił przez lata ^ ^' nadal zdarza mu się mieć ten nieobecny wzrok ale o wiele rzadziej niż kiedyś i czasem nawet zdarza mi się za nim tęsknić ^ ^' ale kocham jego uśmiech *_* jest taki promienny i ciepły ^_^
ja Kame od razu polubiłam bo najpierw widziałam go w Nobucie a później w Gokusenie a dopiero później obejrzałam cartoon KT i już na starcie go lubiłam chociaż nie wiedziałam jaki on tak właściwie jest ^ ^' a teraz jest u mnie na drugim miejscu i to w pełni zasłużonym ^ ^
hahaha, tym o Junno to mnie powaliłaś >.< ale zgadzam się, chociaż lubię go za jego wiecznie uśmiechniętą twarz ^ ^


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#59 2011-02-06 03:09:17

Kanako

Gość

Re: Galeria zdjęć

No cóż, wydaje mi się, że Jin planował odejście z KT długo przez tym oficjalnym. Właściwie takie wrażenie odebrałam po piosence A page - on po prostu odpłynął z tą piosenką. Zresztą Akanishi jest takim typem człowiek, że jeśli co postanowi to po prostu to robi i nikt nie jest wstanie go zatrzymać. I w ogóle on strasznie wydoroślał i chyba przeszedł największą zmianę w KT. Zdecydowanie chcę posłuchać jego solowych piosenek, ale w stylu japońskim a nie amerykańskim rzecz jasna, dlatego cieszę się, że odszedł i ma się dobrze. Nie mogę się doczekać jego wystąpienia na Music Station.
Uedka strasznie był zamyślony w nowym makingu ULTIMATE WHEELS. W zasadzie tam to ciągle myślał o czymś innym niż o tym co ma robić. Heh, nawet odniosłam wrażenie, że nie znał układu i przez niego musieli powtarzać cały początek. Kurczę, ale nigdy nie zapomnę tego jak powiedział, że chciałby śpiewać razem z Mouse Peace...
Miałam nie chęć do Kame i nie mogłam się przez to długo przemóc do KT, ale do tego przekonał mnie Jin. No, a potem sam spadł na całkiem inny plan. Pierwsze widziałam go w Yuukim, potem w Nobucie, ale wówczas byłam zapatrzona w Yamapiego. Potem w Gokusen, gdzie zwracam większą uwagę na Jina. A teraz ściągam One Pound Gospel, tylko i wyłącznie z jego powodu ^^
Junno to król uśmiechu, ale czasem mnie naprawdę irytuje...

 

#60 2011-02-06 03:19:39

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Galeria zdjęć

nawet nie wiedziałam że Jin wystąpi w MS O_o wiesz, ja przesłuchałam część jego solowych piosenek i co najwyżej 3 mi się spodobały ^ ^' reszta to już zupełnie inna bajka, czekam tylko na Murasaki w ładnej wersji ^ ^ i jeśli będzie miał zamiar wydać płytę gdzie będą jeszcze jakieś interesujące utwory to zapewne ją ściągnę, ale na razie dla mnie on trochę nie istnieje ^ ^' a nawet nie lubię sobie przypominać o jego istnieniu
też to zauważyłaś? O_o oni tam o czymś gadali i się śmiali a Uedka siedział i się ustami bawił >.< hmm, jestem ciekawa o czym on wtedy myślał ^ ^' odniosłam wrażenie że to nie było nic przyjemnego ale mam nadzieję że się mylę, a moment jak zapomniał układu, hahaha, padłam >.< on jest taki kochany że mu wszystko można wybaczyć *_*
wiesz, ja w Gokusenie nawet pomyliłam Jina z Kame i jak teraz o tym myślę to sama nie wiem jak do tego doszło >.< hmm, Ichi Pound Gospel jest świetne ^ ^ można się nagapić na klatę Kame *_* a do tego sama historia jest interesująca ^_^
mnie Taguchi irytuje kiedy na siłę chce innych rozśmieszyć ^ ^' czasami widać że oni po prostu tego nie chcą a ona zaciesza i próbuję wszystkich rozśmieszyć, sama nie wiem co o tym myśleć ^ ^' z jednej strony to dobrze, ale z drugiej każdy potrzebuje chwili spokoju


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl