#61 2010-09-06 17:22:18

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

Zdjęcia YamaPiego z gołą klatą są cudne^^ A jego kolczyk mnie strasznie kręci xD No, ale są gusta i guściki
No, ale jakby nie patrzeć Pi jest ładny i nawet męski ( tak twierdzi moja mama, więc pewnie coś w tym jest xD).

A Massu robiący brzuszki, jedząc przy tym miód - po prostu wymiata xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#62 2010-09-06 17:30:21

Bułka

Gość

Re: Własny ranking NEWS

też mam bajzel xD
ale zdjęcia są okropne... te co teraz dałaś x/
ja muszę jeszcze matematykę przelecieć xD a nie będę w stanie xD

 

#63 2010-09-06 17:33:27

LaLuna

Gość

Re: Własny ranking NEWS

A ja mam porządek (ale tylko teoretycznie xD) Poukładane włosami, kolorami, wiekiem i tak jak AjAj pozami, ale ostatnio folder ze zdjęciami "do ułożenia" zrobił się chyba większy od tego prawidłowego xD ( sorry, ostatnio układanie zajęło mi 5h, więc wolę nie ryzykować xP) W sumie, to dobrze, że się przyznałaś, bo już myślałam, że tylko ja taka padnięta na mózg jestem... aha, no i zapomniałabym o Tsuki, która sumiennie mi ich dostarcza jak jakieś fajne znajdzie ( i zresztą wzajemnie xD) To już jest po prostu takie małe zboczenie, bez którego nie wyobrażałabym sobie chyba życia... byłoby nudno, no! xPP

gdzieś czytałam, że na forum panuje zasada że i tak w końcu wróci się do tematu  więc jest nadzieja, że nas nie wyrzucą

Nie, raczej nie wyrzucą, bo to nasze główne motto xD Ale w sumie to przynajmniej ja jako moderator powinnam dawać dobry przykład, a sama zagłębiam się w dyskusję więc... (no, ale macie tu za fajne tematy no! xD) To może przeniesiemy się do tematu Pi? Bo tam tak teraz cicho, a gadać jest o czym, oj jeeest xD No, ale w sumie, to Pi wyszedł Wam pierwszy w rankingu, ne? Więc możemy podciągnąć, że  teraz po prostu podajecie powody, dlaczego tak a nie inaczej No, ale może lepiej nie, żeby zbyt wielkiego śmietnika tu jednak nie było xD

 

#64 2010-09-06 17:35:03

AjAj

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Bułka napisał:

też mam bajzel xD
ale zdjęcia są okropne... te co teraz dałaś x/
ja muszę jeszcze matematykę przelecieć xD a nie będę w stanie xD

he he wiesz, ze jedyne co mi z twojej wypowiedzi się w oczy rzuciło, to słowo " Przelecieć"  Taaak, ja posiadam wiele taaakich zdjęć po których czuję się jak na haju

P.S. dobra, by nie robić bałaganu idę pospamowac zdjęciami roznegliżowanego Pi w jego temacie ;-P zachęcam do patrzenia !

Ostatnio edytowany przez AjAj (2010-09-06 17:37:00)

 

#65 2010-09-06 18:01:01

Bułka

Gość

Re: Własny ranking NEWS

taaa... wiedziałam że komuś się to słowo rzuci w oczy xD

 

#66 2010-09-08 18:01:11

nanaka

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Misiu Zdzisiu napisał:

nanaka napisał:

6. Yamap ( dla niego 6 miejsce to i tak za duzo)

Cudowne stwierdzenie. XD

a Yamapi cóż... powiem to delikatnie... nie lubię go. XD

ciesze sie, ze nie jestem sama xd
ja nie rozumiem jak mozna sie nim zachwycac , mnie osobiscie jego wyglad przeraza xd

 

#67 2010-09-08 18:24:37

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

nanaka, sorry za głupie pytanie, ale co Cię w w nim przeraża?
Bo jeszcze nie spotkałam się ze stwierdzeniem, że wygląd YamaPiego może przerażać xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#68 2010-09-08 18:46:11

nanaka

Gość

Re: Własny ranking NEWS

te jego wylupiaste oczy i ten wzrok XD

 

#69 2010-09-08 20:12:55

Bułka

Gość

Re: Własny ranking NEWS

nanaka napisał:

ja nie rozumiem jak mozna sie nim zachwycac , mnie osobiscie jego wyglad przeraza xd

haha. a mnie przeraża Ryo : D

 

#70 2010-09-08 21:25:53

AjAj

Gość

Re: Własny ranking NEWS

nanaka napisał:

te jego wylupiaste oczy i ten wzrok XD

Jak to wyłupiaste oczy?? On ma piękne prawie czarne oczka, w których można się utopić! Nie, nie wierze... Jejuś, ja bym chciała, by na mnie tak patrzył!!.

No ale oddając sprawiedliwość, każdy ma swój gust, i źle by się na świecie działo gdyby wszystkim się wszyscy podobali ;-p

 

#71 2010-09-08 23:08:29

LaLuna

Gość

Re: Własny ranking NEWS

ja nie rozumiem jak mozna sie nim zachwycac , mnie osobiscie jego wyglad przeraza xd

Haha, i kto to mówi? xD W sensie, że fanka Ryo, który ponoć jest najbardziej przerażający w Newsie xDD Chociaż mi się ten jego charakterek akurat podoba... ^^
A te przerażające, wyłupiaste oczy i ten wzrok...cóż dla mnie jest najpiękniejszy xD I wcale nie musisz rozumieć jak można się nim zachwycać, wystarczy, że wiesz, że można xD A kilka osób na tym forum, a nie zliczę ile na świecie jest tego doskonałym przykładem xD Nie wszystko trzeba zawsze rozumieć xd

 

#72 2010-09-08 23:47:55

Bułka

Gość

Re: Własny ranking NEWS

ano można... sama nie wiem jak, ale można : D
póki co, to mnie ten pan nie rusza i nie wzrusza, ha!
aż go sobie ustawiłam na tapecie w telefonie i tak cudownie się nie zawieszam ani nic... cóż za wspaniałe uczucie!

 

#73 2010-09-09 21:08:07

Misiu Zdzisiu

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Każdy ma inny gust po prostu. Na szczęście. Ja Yamapiego baaaaaaaaaardzo nie lubię, ale nie mam nic do jego fanek. Jednych pociąga wielka klata Yamapa i jego cycki, a innych chuderlawy Ryo. XD W ogóle to muszę przyznać, że Yamashita brzydki nie jest, straszny tym bardziej ale nie moczę się na jego widok (XD), pewne rzeczy mi się w jego image nie podobają, ale mnie po prostu on bardziej jako człowiek doprowadza mnie do irytacji i tyle. ^^
Ale swoją drogą najbardziej przerażający w NEWSie jest moim zdaniem Shige. XDD Generalnie to on mnie nie obchodzi, ale czasami to wydaje mi się obleśny. O.O

Ostatnio edytowany przez Misiu Zdzisiu (2010-09-09 21:10:46)

 

#74 2010-09-09 21:16:50

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

normalnie mnie przerażacie
'wyłupiaste oczy YamaPiego, przerażający Ryo, obleśny Shige' - nie rozumiem, ale cóż... każdy swoje zdanie ma xD
Jednak czemu Shige jest obleśny? xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#75 2010-09-09 21:36:29

Misiu Zdzisiu

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Nie wiem, tak konkretnie........... XD
Czasami kiedy widzę jakieś jego zdjęcia albo oglądając jakieś klipy to mi się niedobrze robi. XDD Szczególnie kiedy się uśmiecha. ^^ Mnie się jakiś taki sztuczny wydaje.
Przepraszam wszystkie fanki Kato, ale to jest po prostu niezależne ode mnie. XDDD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoms.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl