#61 2010-06-15 14:06:28

Bułka

Gość

Re: NEWS

w pierwszym miesiącu raczej nie widać xD ale cóż, tak czy inaczej "jestem w ciąży". ale chyba przez sen i kto wie, czy przypadkiem nie zboczona świnia będzie ojcem <lol2> biedne dziecko, mam nadzieje że się w ojca nie wda (chyba że wygląd ;3 dotyczy każdego DOMNIEMANEGO w domyśle ojca xD hahaha)

 

#62 2010-06-16 13:25:40

Naisha

Gość

Re: NEWS

chodziło mi o to, że skoro masz niską samoocenę, to załóż sobie fotkę i później drugi profil i głosuj sama na siebie xD


(wiesz, to tak a propos mojego poprzedniego wykładu na temat fotki)

 

#63 2010-06-16 14:01:57

Bułka

Gość

Re: NEWS

aha xD
cóż, nie będę sobie na siłę podnosić xD już się przyzwyczaiłam do swojej xD

 

#64 2010-06-17 08:14:48

Naisha

Gość

Re: NEWS

xD to tylko sugestia no i wiesz...taki joke

 

#65 2010-06-27 01:34:20

LaLuna

Gość

Re: NEWS

Ja akurat fotki nigdy nie miałam, więc się tam na tym wszystkim nie znam, ale właśnie ostatnio ( tak, tak, ostatnio, czytaj, z pół roku temu xPP) siedziałam na nk i tak tylko z ciekawości wpisałam w wyszukiwarkę news. Ale aż się przeraziłam jak tam cała rodzinka wyskoczyła! xDD To była radocha... =PP Hikaru-chan, nie mów, że to twoja sprawka? xDD Co prawda nie zaprosiłam, bo mam profil wyczyszczony z fikcyjnych kont, ale chyba zrobię dla nich wyjątek...><
Ale byłoby ciekawie, gdyby tak założyć im fotkę i ludzie co by ich nie znali oceniali xP Ciekawe ile by mieli punktów... Niby większość ludzi nie lubi "chińczyków" i się ze mnie nabijają, ale dla przykładu, jak jakaś znajoma wejdzie mi w komórce na zdjęcia, to już zmienia zdanie xPP Albo jedna widziała urywek Personal Taste to za tydzień już wbijała do mnie, żeby zobaczyć Kgotbodę ( Mięcho zawróciło jej w głowie xPP) A wcześniej przez 3 miesiące męczyła mnie pytaniami co ja takiego widzę w tych azjatach! xDD
Naisha, ja miałam to samo we Francji  co ty w Berlinie xD Tylko u mnie to było do tego stopnia, że wszystkie moje koleżanki wkręciły się bardziej ode mnie! Jak tylko jakiegoś ładnego spotkały to robiły mi zdjęcie i śmiały się, że szukają mi męża xPP Najbardziej nie mogłam, jak pod wieżą Eiffla jedna znalazła takiego i tak się podekscytowała, że już chciała lecieć, żeby zapytać się, czy nie zrobi sobie ze mną zdjęcia ( tak tak, ciekawe po jakiemu by mu to wyłożyła xDD) Bogu dzięki udało mi się ją od tego pomysł odciągnąć, choć potem trochę żałowałam, bo był naprawdę ładny >< Ale teraz jadę za 2 miesiące z tą samą na Korsykę, więc mam szansę nadrobić zaległości ^^  ( jeżeli tylko takowi się tam znajdą =PP)

 

#66 2010-06-27 11:38:55

Bułka

Gość

Re: NEWS

a ja jak byłam w paryżu i siedziałam z koleżanką pod notre dame to jakiś azjata do nas tyłek wypinał <lol2> ale ładny był xD

 

#67 2010-06-27 12:43:43

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: NEWS

To była radocha... =PP Hikaru-chan, nie mów, że to twoja sprawka?

Ej ja mam tylko jedno konto na NKxD Więc to nie jest moja sprawka;P Swoją drogą te profile chłopaków sa całkiem fajne;D Mamy na NK przedszkole a Pi jest supernianią;D Fajnie jest ;D

to jakiś azjata do nas tyłek wypinał <lol2> ale ładny był xD

Azjata czy tyłek? XD

Offline

 

#68 2010-06-27 21:57:54

Bułka

Gość

Re: NEWS

hm... obydwa xD dupcie miał całkiem zgrabną

superniania? ja bym mu dzieci nie powierzyła <lol2>

 

#69 2010-06-28 13:02:13

Naisha

Gość

Re: NEWS

może na wakacjach poznam jakiegoś fajnego Azjatę xD
ostatnio widziałam takiego ładnego, był jakby skejtem, ale nie był taki mocno "Azjatycki", tylko mieszany

 

#70 2010-06-29 02:55:25

LaLuna

Gość

Re: NEWS

A orientuje się ktoś, czy może tak całkiem przez przypadek Azjaci nie przyjeżdżają na wakacje na Korsykę? ^^ Bo pod koniec sierpnia tam akurat zawitam Co prawda pod namioty, ale zawsze coś xD We Francji może i było ich jak mrówków, ale urodą to oni nie grzeszyli >< ( no, może oprócz dwóch ^^ albo trzech xP Nie no, z pięciu by się znalazło xD ważne, że oczka skośne *.*) Chociaż z jednym to już chcieli mnie swatać xPP Śmiałam się, że był taki ładny, że teraz tylko będę musiała go w jakiś dramach poszukać, czy czasem nie jest jakimś aktorem, czy piosenkarzem xPP
Naisha, życzę ci udanych łowów ^^ Albo, żebyś całkiem "przypadkowo"  znowu wpadła na tego mieszanego skejcika xPP Ale wtedy musisz nam obiecać, że zagadasz ^^ ( ile ja już złożyłam takich obietnic... )

 

#71 2010-06-29 10:15:05

Track

Gość

Re: NEWS

Naisha napisał:

czasami nie wytrzymuje i zaczynam sobie ich śpiewać, piszczeć jak oglądam na czwórce lub telefonie ich zdjęcia <a później oglądam się czy nikt tego nie widział, nawet kiedy siedzę w pokoju> xD

haha, skąd ja to znam? często tak robię, że aż czasami moja matka przybiega do mojego pokoju z termometrem (dosłownie) zaniepokojona.. xD

Naisha napisał:

mi na widok jakiegokolwiek Azjaty rozum zanika xd

hah, ja mam blisko szkoły bar gdzie są SAMI Azjaci <chwalipięta ;P> Oczywiście zawsze po lekcjach tam przebywam.. ;P i niewielu z nich mówi po polsku ;< ale taki jeden (Nazywa się Jin!) do mnie ostatnio zagadał i.. nooo

A powracając do głównego tematu.. xD uwielbiam NEWS (chociaż poznałam ich nie tak dawno i dopiero większości sie o nich dowiaduję) a szczególnie ubóstwiam Keii-chana. Tylko go widzę to aż mi się tak milusio na sercu robi.. <3
A wiecie, że u mnie w szkole jest facet identyczny (tylko szczęka nieco inna) jak Ryo? xD

 

#72 2010-06-29 13:41:51

Naisha

Gość

Re: NEWS

no, Keii-chan jest fajny

my w Szczecinie mamy taki rynek Azjatycki (jak chyba w każdym mieście xD) i tam właśnie widziałam skejcika i 2 innych takich fajnych xD
obiecuję, że jak jeszcze ich spotkam, to zagadam --> najwyżej z siebie idiotkę zrobię, co mi tam...nie znają mnie.
poza tym w robieniu z siebie kompletnej idiotki ostatnio mistrzynią jestem
a moja koleżanka mówiła, że na tym rynku, w barze z chińskim(wietnamskim?) żarciem, kucharzem jest koleś bardzo podobny do Ryo ja tam go nigdy nie widziałam, a Darii,owej koleżance, Ryo pokazywałam tylko kilka razy, więc może się mylić Ale jeszcze zobaczę, może to jakaś rodzina <lol>



co do Korsyki, Japonia to bogaty kraj, więc Japońców można praktycznie wszędzie spotkać (tylko nie w Polsce innych chyba też xD
ja jadę do Włoch i mam nadzieję, że będę tam miała IKEMEN PARADISE

 

#73 2010-06-29 14:20:49

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: NEWS

Czemu nie w Polsce też są:P W Krakowie jest ich multumXD ( a ja kocham se przy nich siarę robićXD) - chociaż jak mi mama zadzowniła na komórkę a tam Tegomass na dzwonku to taki ładny młody aż się obrucił i uśmiechnąłXD

Ale i tak najlepiej jak w moim mieście szła sobie taka stara para małżeńska ( Japonczycy) a ja do nich "Ohayo" i taki skłonXD a ci mi odpowiadają , śmieją sie i machają i potem co mnie widzieli to sie witaliXD ( aż mama uciekła bo mówi, że się musi za mnie wstydzić bo ja 20 skłonów na środku ulicy - oni lubią te ukłonyXD). A teraz tak myślę niezłe jaja by było gdyby to byli rodzine jakiegoś JohnnysaXD

Offline

 

#74 2010-06-29 15:29:05

Naisha

Gość

Re: NEWS

ta xD dziadkowie Massu ;P
ja tez sobie zawsze siarę zrobię, już pisałam dłuuugi post a propos tego :]

tylko wiesz, u mnie nie ma Japońców, same Wietnamy i Koreańce, serio
a jak zagadam Ohayo czy coś ,to się obrażą jeszcze xD

 

#75 2010-06-29 15:33:31

Bułka

Gość

Re: NEWS

mwahaha, byłoby śmiesznie. Hikaru-chan-senpai, koniecznie musimy to zrobić, ja pierwszy Ty kolejny raz xD nie ma to jak spotkanie ero rodzinki, ne? : D

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wadfag.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.nld.pun.pl www.vsvsd.pun.pl www.3lipca.pun.pl