• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Yamashita Tomohisa

#46 2010-06-25 21:57:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Taa, w końcu mnie jakimś zastrzelicie, którego nie będę miała i tydzien go będę szukała i nie spocznę, póki nie znajdęXD Raz tak miałam:P

Offline

 

#47 2010-06-25 22:19:17

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

jak to się mówi, to nie będzie nasz problem xD

 

#48 2010-06-26 14:42:46

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

my Cię tylko później wykorzystamy

 

#49 2010-06-26 15:07:00

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

ale nie, żeby miała coś przeciwko

 

#50 2010-06-27 00:45:21

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

O, Hikaru, to cudownie się składa, bo ja też mam kilka zdjęć, których nie mogę znaleźć ^^ A tu taka skarbnica... Żartuję oczywiście xD Choć pewnie w przyszłości możesz się spodziewać, że też się zwrócę =PP
Tak sobie teraz zdałam sprawę, że się na to forum zarejestrowałam i jakoś od tamtej pory jeszcze nic oprócz przywitania nie napisałam! xPP A potem mam jakieś takie zaległości... jak na przykład z tą płytą:P Jejcia, jak się cieszę, a przede wszystkim to z tego koncertu! xDD No i oczywiście nowych piosenek ^^ A, i tu takie moje pytanie, bo widziałam, że już ktoś podjął ten temat, ale nie do końca zrozumiałam >< Myślicie, że jest jakaś szansa, żeby kupić ten singiel? Bo szczerze mówiąc, to ja jeszcze nic nie mam, a tu taka okazja... xPP Koleżanka jedzie pod koniec miesiąca do Japonii, ale to o cały miesiąc za wcześnie =/ Tak, ja i moje szczęście xDD

 

#51 2010-06-27 13:00:33

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Ja będę zamawiać na yesasii, więc mogłabyś się dopisać^^

A co do zdjęć nie ma sprawy^^ Jak czegoś nie mam, to zwykle wiem gdzie tego szukaćXD ( ale przynajmniej od 2007 roku mam wszystko:P)

Twoja koleżanka jedzie do Japonii *_* A na długo?? Nie chciała by mi kupic uchiwy i gazetyXD Znaczy jakbym kase dałaXD

Offline

 

#52 2010-06-29 03:13:49

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Oczywiście, że się dopisuję! Znaczy się, jeżeli mogłabym i nie będzie to problemem xDD Dałoby radę? <robi maślane oczka>  xP
Z tymi zdjęciami... wow! Ja myślałam, że jestem jakąś psychiczną fanką, że tyle ich zdjęć mam, ale mnie teraz pocieszyłaś ^^ W końcu co dwie psychiczne fanki to nie jedna xPP
Myślę, że koleżanka z wielką przyjemnością i bez jakichkolwiek problemów by to zrobiła Tyle, że ja sama nie zdążyłam jej dać pieniędzy na to co chciałam i już do wyjazdu nie będę miała  z nią kontaktu =/ Na początku strasznie żałowałam, ale jak teraz ma wyjść nowa płyta YamaPiego, to może i lepiej, bo potem bym  jeszcze bardziej żałowała tego, że dopiero co jedną kupiłam xPP Więc naprawdę mi przykro, szkoda, że wcześniej jakoś to nie wyszło Jejcia, jak ja jej zazdroszczę! Jeżdżę przecież w tyle miejsc - Włochy, Izrael, Francja, Korsyka, Dominikana, Tunezja, Niemcy, Portugalia, Norwegia,Hiszpania, to czemu do takiej Japonii nie mogę, no! Ale tak to jest, jak wszystkie podróże fundują ci rodzice xPP Którzy, warto dodać, nie przepadają za "chińczykami", a tym bardziej pewnie boją się, że jeszcze bym im potem jakiegoś skośnookiego do domu przyprowadziła >< Ale nie opuszcza mnie nadzieja Pewnie jak nadarzy się jakaś okazja, to mnie puszczą xD Tylko teraz trzeba na okazję czekać... xD ( dla mnie wystarczyłby taki koncert Newsa - to jest okazja, dla której mogłabym w 1 dzień skombinować jakiegoś sponsora xPP)

 

#53 2010-06-29 12:27:16

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Co do singla nie ma sprawy;D Im nas więcej tym lepiej, bo potem koszt przesyłki jest gratis Więc zapłacisz tylko za koszt przesyłki w Polsce ale wysyłałam juz single i wiem, że to będzie w granicach 6 zł:P

No ja muszę mieć wszystkie ich zdjęcia:P I właśnie muszę nadrobić te od 2003-2007 bo mam tam jakieś brakiXD Ale znalazłam je więc tylko ściągnąć;D

Oki, spoko^^ Może jeszcze okazja będzie^^ Póki co ja robię co w mojej mocy, żeby za 2 lata pojechać:P Tylko....niech wtedy News albo Tegomass ma koncert.<

Offline

 

#54 2010-06-29 20:51:24

butterfly

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Oh Yamapi, od niego zaczęła się moja mania na Johnnysów. Mimo że bardzo go lubię to raczej, mało o nim wiem, więc dzięki bardzo za te ciekawostki i jak coś będziecie mieli o nim to proszę wstawiajcie, nawet jakie płatki na śniadanie jada, jeśli jada xd

 

#55 2010-06-30 13:07:59

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

nie, on jest tak wspaniały, że nie musi xD    ---> pewnie tak sądzi

 

#56 2010-06-30 16:02:24

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

śniadanie... jakbym już kiedyś to słyszała *próbuje sięgnąć pamięcią w odległe czasy*

 

#57 2010-07-01 11:44:49

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Jest już dostępna nowa reklama Pi:D

http://www.youtube.com/watch?v=5C-rwn1qHTQ

I co ja mogę  o niej powiedzieć?? Pi ma super fryzurę *_* I podoba mi się ogólne jej założenieXD


A i dzisiaj w audycji radiowej Kanjanów będzie puszczona nowa piosenka Pi^^ Także szykujcie się, że w okolicach 16-17 ją tu wstawię;D

Offline

 

#58 2010-07-01 13:43:52

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

oooooo ^^ super xD
rzeczywiście, fryz ma fajny   a reklama kojarzy mi się z jakimś "red bull doda ci skrzyyyyydeł xD"

 

#59 2010-07-01 13:48:08

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

czasami się zastanawiam, ile on ma lat.... hahaha xD co za dziecko xD

 

#60 2010-07-01 16:01:28

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

no cóż...biedaczek musiał pracować, kiedy był dzieckiem, więc teraz się musi wyszaleć xD


obejrzałam jeszcze raz...wtedy też to zauważyłam, ale nie napisałam :
JAK ON ŚMIESZNIE BIEGNIE NA KOŃCU xD

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-07-01 16:02:58)

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Yamashita Tomohisa
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.angielski.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bluangel.pun.pl