• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido

#46 2010-07-18 22:57:03

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no tak, ale... przecież wszyscy kochają Ryo! ( nie mogłam sie powstrzymać i musiałam to napisać xD)
No i naprawdę mnie ciekawi czy ma jakieś blizny czy nie... xD
To dobrze, żeby się pośmiał. Śmiech to zdrowie


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#47 2010-07-18 23:01:17

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no jakby przeczytali, myśle o całym Newsie, to wszystko to już bez gadania przyjechali by do Polski xD a jak już by zobaczyli piękne polki no  to już by sie stąd nie ruszali ^^ hehe xD urok polskich kobiet xD to byłby ich najnowszy hit xD

 

#48 2010-07-18 23:02:57

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

O dokładnie, i zamiast Sakura Girl, to byłoby Polish Girl, jak nic i od razu mielby gdzie spać
Taaaak, Ryo wszyscy kochają, bo jego się nie da nie kochać, ale u mnie podpadł biednym Shige

 

#49 2010-07-18 23:03:50

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja nie kocham xD
ale ma jakieś blizny na ręce po wypadku ponoć (dlatego się naumiał posługiwać drugą )

 

#50 2010-07-18 23:06:39

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No tak, coś o tym czytałam, ale jak zwykle zapomniałam xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#51 2010-07-18 23:08:10

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

A widzisz, miałam napisać prawie wszyscy, ale zapomniałam dopisać to "prawie", gomen
No ciekawe ciekawe, ale jak na ręku, to chyba byłob widać xd

 

#52 2010-07-18 23:15:41

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

nie zawsze.  niektórzy dopiero po 3 latach znajomości pytają co mi się w rękę stało  i że niby jakoś niedawno, a to była pierwsza lub druga gimnazjum <lol2>

 

#53 2010-07-18 23:22:05

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ty mi nic nie mów. Ja mam 3 dziurki w jednym uchu od 6 lat prawie, a znajomi dopier po 6 latach potrafią zauważyć
No fakt, nie zawsze widać. xd

 

#54 2010-07-18 23:31:50

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

to wszyscy zawsze myślą że mam kolczyki a ja mam tylko zarośnięte dziurki xD także ludzka spostrzegawczość... cóż. mam np taką bliznę którą tylko ja widzę i to tylko jak się przyjrzę w lusterku, a jeszcze ze 3 lata temu była widoczna jak diabli xD albo jak reguluje brwi to jest bardzo widoczna xD

 

#55 2010-07-18 23:37:23

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No ludzke spostrzegawczość to po prostu ludzka spostrzegawczość xd
No nad brwią to racxzej są widoczne To ja jak byłam mała sparzyłam się i miałam ogromną bliznę prawie na całym przdramieniu, zawsze mnie się wszyscy o nią pytali, a jako dziecko, trochę mnie to denerwowało na szczęście teraz już jest mało widoczna i w sumie się do niej przyzwyczaiłam xd

 

#56 2010-07-18 23:44:25

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

nie nad tylko przez środek mam taką dziurę ale brwi mi normalnie rosną więc nie jest widoczna

ano ja mam bardzo dużo blizn i w sumie nikogo nic nie dziwi... xD czasami jak jest gorąco albo ja jestem zmachana czy coś to widać nawet taką jedną na moim policzku co mnie drutem kuzynka rozcięła pewnego pięknego dnia kiedy miałyśmy po kilkanaście lat xD z 11, 12? nie pamiętam xD

 

#57 2010-07-18 23:49:21

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No chyba, żę tak
To ja Ci współczuję, mi na szczęście nikt czegoś takiego nie wywinął. Chociaż raz kuzynem się bawiłam i tak wpadłam na krzesło, że myślałam, że umrę (wtedy byłam, gnojkiem, 6-8 lat, więc ).
Chociaż razu pewnego zostałam u cioci, jak mama była w pracy i też przygodę z krzesłem miałam, chociaż wtedy dostałam w brodę to było jak miałam też 6-8 lat, a blizna pod brodą dalej jest wyczuwalna

 

#58 2010-07-18 23:52:17

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no cóż, ja przygód miałam bardzo wiele i dalej mam bardzo wiele blizn... na samej lewej ręce (grzbiecie) to mam 4 widoczne. nie licząc o środku dłoni, ale są raczej niewidoczne, chociaż ręce miałam przez środek porozcinane po kilkanaście razy nawet chyba- Bułka nie uczy się na błędach i wciąż i wciąż używa ostrych noży do krojenia sera, pomidorów itp xD

 

#59 2010-07-19 00:00:45

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Aaaa, nożami to standart jest ale mi jakoś blizny na szczęście nie zostają. Chociaż siniaków to mam od groma, bo się codziennie obijam po kilka razy

 

#60 2010-07-19 00:04:43

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

to samo

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftplx1.pun.pl www.nld.pun.pl www.vsvsd.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.3lipca.pun.pl