#46 2010-08-13 00:53:19

Bułka

Gość

Re: Kato Shigeaki

haha wtedy to był kakkoi xD

 

#47 2010-08-13 12:53:02

Naisha

Gość

Re: Kato Shigeaki

głównie dzięki "kuchizuke wo" xD

 

#48 2010-08-13 13:00:33

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Jak ostatnio oglądałam taki stary koncert gdzie jeszcze był Uchi i Notti ( z fancamerki) to byłam naprawdę zawiedziona, bo Uchi śpiewał tę linijkę i nie pokazał tak tegoXD

Offline

 

#49 2010-08-13 17:58:03

LaLuna

Gość

Re: Kato Shigeaki

Eeeech? To nie ma sensu oglądać xP Kuchizuke wo rządzi ^^ Szczególnie ten moment jak oni o tym w pokoju potem gadają xDD Eh, moje pamiętne pierwsze spotkania z newsem... nawet wtedy nie wiedziałam jak on się nazywa, a i tak miałam ubaw po pachy xPP Chociaż szczerze powiedziawszy to nawet nie pamiętam jakie wtedy miał włoski xD Mi się i tak najbardziej chyba podobają te Troublemanowe ^^

 

#50 2010-08-13 18:13:47

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Jest sensXD Gapienie się na landrynkę *_* Śpiewającego You - world is yoursXD

Nom w  Troublemanie też miał bosskie *_*

Offline

 

#51 2010-08-13 20:14:10

Bułka

Gość

Re: Kato Shigeaki

kuchizuke wo to ja po prostu kocham xD

 

#52 2010-08-14 14:04:22

Tsuki

Gość

Re: Kato Shigeaki

ja to bym zrobiła jakąś dramę z nim i Koyamą w roli głównej

Jakby się uprzeć to już jest xD Goście pokoju numer 0? Żartuję oczywiście, bo przecież nie tego byśmy oczekiwały od takiej dramy z Koyashige, ne? ^^ Ale w gościach naprawdę się obaj świetnie spisali ;P

no ja chętnie bym obejrzała taką dramę xDD nie ma co xDD ja ich duet ubustwiam xD te ich piosenki i tekst xD poprostu tylko pogratulowac pomysłu xDd

ale to tylko dlatego, że wszystkich przesłania mi widok Pi

A teraz to już tym bardziej zrozumiałe xPP Mi więcej tłumaczyć nie trzeba

Jak ja was wspaniale rozumiem xDDD

No wiecie pociągające Kuchizuke wo potrafi zrobić tylko Shige xDD
A te komentarze w pokoju , Leże xDD ja to mogę bezkońca oglądać , te documentary  xDD oni są tacy kochani xDD

Ja też strasznie go lubię w Troublemanie xD może to te włosy , może ta drama xD nie wime xD ale naprawde dobra produkcja xDD pomysł na dramę naprawde świetny xD ja co odcinek taki szok xDD

 

#53 2010-08-14 17:50:44

Naisha

Gość

Re: Kato Shigeaki

mnie najbardziej zabiło jak Koyama mówił coś w stylu "zobaczmy to jeszcze raz" i później takie "waaaaah <3 "

 

#54 2010-09-07 19:38:06

Soraya

Gość

Re: Kato Shigeaki

Ja wraz z moją kuzynką szalejemy za Shige Ona krzyczy na caaały dom ''Shigeeeeeeeeee!''. Jest taki supeer! Kuchizuke wo to moja codzienność, wszyscy wiedzą że codziennie tak będę śpiewać. Zrobiłam sobie koszulkę z nim, ale niestety się sprała ale czym prędzej biegnę zrobić sobie nową

 

#55 2010-09-08 20:22:04

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Czytając tak wasze posty i informacje o nim doszłam do wniosku, że musi być naprawdę fajnym chłopakiem, podziwiam że prawo skończył, moja współlokatorka jest na prawie i dziewczyna cały czas się uczy tych kodeksów i ustaw jakaś masakra

też nie lubię sprzątać w pokoju i robię to w ostateczności (moja mama nigdy nie mogła zrozumieć, że to co mam na biurku i wokół niego to mój własny porządek bo inaczej nic nie mogę znaleźć) a najgorzej to jak ktoś za mnie posprząta (pokój staje się trójkątem bermudzkim)    ale to za dużo  o mnie

Wracając do Shige to biedny że tak się nad nim znęcają, mógłby się czasem postawić i nie dać, a KoyaShige wymiata po prostu

niestety nie widziałam z nim żadnej dramy ale wszystko jest do nadrobienia (Troubleman będzie pierwszy skoro tak polecacie )

a i muszę dodać coś o nożyczkach.
Jakiś czas temu robiłyśmy z koleżanką prezent dla kumpla i pakowałyśmy go w centrum handlowym i nie wzięłyśmy nożyczek, więc poszłam do empiku i kupiłam jedyne jakie im zostały, i zaczynamy ciąć ten papier ale jakoś tak dziwnie nam idzie, patrzymy a to nożyczki dla leworęcznych ( tak nasunęło mi się a pro po dyskusji z początku tematu ^^)


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#56 2010-11-06 21:02:32

Harumi

Gość

Re: Kato Shigeaki

też nie lubię sprzątać w pokoju i robię to w ostateczności (moja mama nigdy nie mogła zrozumieć, że to co mam na biurku i wokół niego to mój własny porządek bo inaczej nic nie mogę znaleźć) a najgorzej to jak ktoś za mnie posprząta (pokój staje się trójkątem bermudzkim)

A kto lubi sprzątać? xD Nie no, ale fakt, nie ma to jak swój własny  ; D

Wracając do Shige to biedny że tak się nad nim znęcają, mógłby się czasem postawić i nie dać, a KoyaShige wymiata po prostu

Wiesz, on ustępuje głupszym xDDDD Nie no, ale fakt KoyaShige, jak dla mnie, rządzą

niestety nie widziałam z nim żadnej dramy ale wszystko jest do nadrobienia (Troubleman będzie pierwszy skoro tak polecacie  )

A ja się zatrymałam na drugim odcinku Nie wiem czemu xD


W ogóle to Shige jest naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj <3333333 Kurcze, ten chłopak ostatnio skradł mi serce, no na amen, no. Normalnie jak go widzę, to się zacieszam.

 

#57 2010-11-06 21:07:55

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Nie no, ale fakt KoyaShige, jak dla mnie, rządzą

Bo oni w ogóle rządzą! Duet idealny^^ xD

W ogóle to Shige jest naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj <3333333 Kurcze, ten chłopak ostatnio skradł mi serce, no na amen, no. Normalnie jak go widzę, to się zacieszam.

No co ten Shige z Tobą zrobił No, ale widocznie chłopak wie, jak działać na kobiety


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#58 2010-11-06 21:10:58

Harumi

Gość

Re: Kato Shigeaki

Co on zrobił, co on zrobił... On po prostu jest Nie no, ale jemu (i jego koledzie z duetu ), to bym mogła wyznać miłość bez niczego normalnie. Nic na to nie poradzę.
Nooooo, Shige to wie jak działać, szczególnie na mnie xDDDD

 

#59 2010-11-06 21:15:25

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

No jest, jest, ale jest mój
Nooo, na mnie tez wie, jak działać
Shige w ogóle jest kochany^^


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#60 2010-11-06 21:18:24

Harumi

Gość

Re: Kato Shigeaki

Phi phi phi... Tam zaraz Twój... Co Ty, chcesz, żebym zazdrosna była?

Btw. ja się na niego w Fighting Manie to napatrzeć nie mogę

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurotrucksite.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.theshinobiworld.pun.pl