#61 2010-06-22 21:48:35

Bułka

Gość

Re: Tegoshi Yuya

mój szczurek to Shinnigami Shouta xD z reguły "Shiinchan" albo "tu gruby, podły padalcu/świnio/baryło" mówię, tak pieszczotliwie. moja mama ją dwa razy spiła ajerkoniakiem, ale następnego dnia miała kaca jak pierun zawsze xD słaby na łeb ale łasa na słodycze, karmy nie lubi xD

e... w sumie racja że o Tego xD ale to nie znaczy że nie można odstępować od tematu xD

nie wiem czy pisał, ale ja bym się nie zdziwiła gdyby pies jadał jak jego chłopak/narzeczony xD

 

#62 2010-06-22 22:18:01

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

No co to jego dziewczyna;P Zresztą słyszałam, że w Japonii są specjalne restauracje, w których pan może zjeść ze swoim czworonogiemXD I tam dużo osób tak traktuje psy, więc nie dziwota:P Ale nie mówił nic o tym.

Offline

 

#63 2010-06-22 22:30:15

Kiiro-chan

Gość

Re: Tegoshi Yuya

już sobie wyobrażam Tegoś i Tinny razem w restauracji buhahah
sorki ale to moje wyobrażenie jest naprawdę śmieszne 
może jeszcze niedługo się dowiemy że chodzi z nią na przyjęcia itp. ? nie no żart
właśnie ciekawe czy zabrał ją kiedyś na trening

 

#64 2010-06-22 22:34:53

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

pewnie tak xD i siedziała mu w torbie cały czas byleby nie chciała z nim grać, tak jak chomik >.<

 

#65 2010-06-22 22:38:45

Kiiro-chan

Gość

Re: Tegoshi Yuya

no wiesz może jednak grała z nim
ale Tegoś był pewnie delikatny
w końcu to dziewczyna(suczka) na dodatek jego
skoro jest tak rozpieszczona to pewnie nie usiedziałaby w tej torbie

 

#66 2010-06-22 22:43:17

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Ona lubi siedzieć w futonie z gitary to może w torbie teżXD

Z psem lepiej sie gra niż z chomikiem;P

Ale on chciałby grać z lampartem ( czy to przypadek, że lampart jest teraz maskotką mundialu??) XD


A właśnie chyba te moje spekulacje o tym rozstaniu itp. były dość wiarygodne bo ten jego nowy wpis do pamietnika, ciągle powtarza, że teraz spedza czas z ludźmi, którym może ufać, którzy go nie zdradzą itp. Że jego rodzina, pies i przyjaciele go nie zdradzą i może im ufać itp. Dziwne to jakieś:P

Offline

 

#67 2010-06-22 23:44:53

Bułka

Gość

Re: Tegoshi Yuya

cóż, jeden z powodów dla których nie próbuję nawet zrozumieć ludzi <lol2>

 

#68 2010-06-23 22:41:40

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

rzeczywiście dziwne a może to nie dziewczyna, tylko chłopak ? nigdy nie wiadomo



oczywiście, ze Tegos jest delikatny dla swojej Tinny jakże by inaczej ?

 

#69 2010-06-24 16:55:00

Kiiro-chan

Gość

Re: Tegoshi Yuya

skoro mówimy o graniu w piłkę to czy Tegoś nie jest troszkę zazdrosny
o to że w reprezentacji Japonii jest dwóch młodszych od niego ??

Uchida jest naprawdę przystojny

 

#70 2010-06-24 17:17:48

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Nie jest:P

Zresztą gdyby był w reprezentacji to nie mógł by mieć koncertu TegomassXD Zresztą obecnie to on się chyba bardziej zajmuje futsalem niż piłką nożną:P ( w końcu sam załozył drużynę itp.)
On bierze udział w jakichś takich poważniejszych meczach ( ostatnio o mały włos by jego drużyna nie wygrała;P), ale chyba gdyby zaczął brać udział w takich co emitują w tv:P wiecie w takich mega poważnych i profesjonalnych meczach to albo zaniedbał by muzykę albo swoje zdrowie ( bo w końcu on nie znosi przegrywać;P) a sam mówił, że na mistrzostwo i reprezentacje trzeba o wiele więcej trenowac niż on i trochę mu brakuje.

Zresztą on chyba jakoś profesjonalnie nie trenuje;P Ostatnio coś gadał o jego kumplu co dołączył do jego drużyny futsala, a który jest z profesjonalnej drużyny piłkarskiejXD - nie ma to jak chwalić się znajomościamiXD

Przy okazji od powstania tego tematu ja już chyba 3 razy ciekawostki dopisywałamXD Nie no jak tak co chwilę będę sobie coś przypominać to w końcu do 100 dojdęXD


Hmm a tak właśnie patrzę, że ten Uchida jest z klubu Kashima Antlers XD A Tego ostatnio mówił, że spotkał kolegę, który ostatnio gra dla tego klubuXD

Offline

 

#71 2010-06-24 21:01:10

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

on ma nie grać, bo się zamęczy >.<
a widziałam ostatnio w jakiejś gazecie sportowej bardzo przystojnego Japońca-blondyna , który gra w reprezentacji Japonii albo w jakimś znanym klubie (nie z Japonii), nie pamiętam dokładnie.
bynajmniej wróżą mu niezłą karierę
tylko nie pamiętam jak się nazywa, a nie mam już tej gazety buuu:(
zaraz przeczytam nowe ciekawostki a w innych profilach też dodawałaś ? muszę sprawdzić.

2010-06-24 21:11:07

ale takie mówienie na opak jest fajne da-su-ma, shi-go-te, ge-shi, pi-ma-ya, ma-ya-ko
z Ryo się nie da za bardzo xD o-y-r xD
chociaż, dokkun un-kk-do , nie
a Nishikido ? do-ki-shi-ni xD całkiem,całkiem

pracował jako wolontariusz, urocze :3

rozwala mnie to,że nie dostał się na studia tam gdzie Shige ja bym się nie przyznawała
i musi go teraz nienawidzić <lol> xD

 

#72 2010-06-24 21:32:01

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Mów nie graj komuś kto to kocha;P

A ten piłkarz to nie mój kochany Honda przypadkiem??

W innych nie dodawałamXD

Mi się wydaje, że się nie przyznawał, ale sami to odkryli, tak jak to, że nie zdał:P

A to mówienie na opak, to na nowym koncercie tez tak mówił do MassuXD Fajne toXD Ale lubi też zmieniac kolejność w tytułach piosenek np. zamiast Lady spider mówi Spider ladyXD

Offline

 

#73 2010-06-24 21:48:19

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

no tak, tego by się pewnie obraził, gdyby zabroniono mu grać
a nie wiem czy to ten, zaraz sprawdzę

no i się pewnie z niego Shige wyśmiewał przez nie wiadomo ile xD tak jak z Shige się wyśmiewają za każdym razem

2010-06-24 21:49:21

tak ! to ten <3 jest super

 

#74 2010-06-24 22:06:05

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Ta Shige mógł się zemścićXD

Gdybyś mu zabroniła to pewnie by z tobą zerwał, znając jegoXD


Hehe od razu skojarzyłam, że jak blondyn piłkarz japoński z obiecującą karierą to mój kochany HondaXD Dzisiaj strzelił śliczną brameczkę XD

Offline

 

#75 2010-06-25 14:45:22

Kiiro-chan

Gość

Re: Tegoshi Yuya

tak ta brameczka była suuuuper 
jestem taka szczęśliwa
że Japonia wygrała 3:1
YATTA!!!
Tegoś też się pewnie cieszy

Ja bym nie zniosła tego gdyby zaniedbał muzykę lub zdrowie
ja się ciesze że jest jak jest

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nld.pun.pl www.vsvsd.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.3lipca.pun.pl