#61 2010-08-02 17:13:10

Naisha

Gość

Re: Tegomass

Hikaru-chan napisał:

TakXD Ja tak mam jak mam okres i zwykle jestem wtedy nerwowa

to akurat koszmar każdej kobiety xD
albo może mężczyzny, który musi z nią w tym czasie wytrzymać

Hikaru-chan napisał:

A już najbardziej mnie irytuje opinia, że Tego jest przesłodzony bo... był taki w Yamanade, no sorry oceniać kogoś na scenie to jeszcze mogę przeżyć ale oceniać go po roli w filmie??

chyba nawet czytałam, jak się z kimś kłóciłaś na ten temat...na johnnysowym forum, jeśli dobrze pamiętam no cóż...są ludzie i parapety nie?

ja w takich sytuacjach staję w obronie swojego idola, trochę się po wykłócam i, jak już widzę, że rozmowa z tą osoba jest beznadziejna, ucinam spór, bo po co mam się denerwować już nawet nie chodzi o NEWS, tylko o cokolwiek...lubię się wykłócać, bo wiem , że mam rację i kropka (nawet kiedy racji nie mam ), wierzę w coś  i będę się kłócić o to do końca( zabrzmiało to jak bym miała zaraz umrzeć )

no i można się w ten sposób na kimś wyżyć

często też olewam takie zaczepki (o ile dana osoba nie przesadzi za mocno), bo już mi się nie chce z nikim o to spierać, albo uważam, że nie warto... o dziwo, najczęściej spieram się tak właśnie o NEWS, bo irytuje mnie jakakolwiek krytyka pod ich adresem (zaślepiony fangirl xD).

i mam to w dupie co kto później na jakimś forum, czy tam "na żywo", o mnie pomyśli. i tak ich nie znam, a nawet jeśli to ktoś z reala i znam, to i tak mnie to mało obchodzi jeśli się ode mnie odwróci, czy coś, to znaczy, że nie jest wart zadawania się ze mną i tyle >.<
nie jeden Franek/Czesia/Wiesia na świecie xD

2010-08-02 17:17:26

Hikaru-chan napisał:

Nie no ja też zaczęłam olewać tych ludzie, bo tym jak mnie już mocno wpienili, ale przez to teraz jest opinia, że ja opuściłam fandom ><

opuściłaś fandom ? napisz im, że po prostu nie masz czasu na pierdoły (tzn. na nich), bo stworzyłaś nowe forum

 

#62 2010-08-02 17:25:04

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Na Baka akurat  z panem "Ja wiem wszystko" Ale na Johnnysowym też XD ale o ten narcyzm
No ja też się wykłócam i to głównie o Tego, chociaż ostatnio też o Pi i Massu XD Aż Freya ( moja przyjaciółka jakby ktoś nie wiedział) stwierdziła, że ja przez Tego strasznie się zmieniłam bo kiedyś byłam taka bierna cicha, niech se mówią, a teraz nie dam sobie w oczy dmuchać i jak coś mnie wkurzy to sie kłócę do upadłego, nawet jak racji  nie mam to i tak ją mam, bo skoro w coś wierzę to mam racjeXD

Ale wiecie ja bym się naprawdę aż tak nie wykłóca gdyby oni mocno nie przeginali i próbowali mi na siłę udowodnić, że to ja nie mam racji:P
Ale teraz jestem cichoXD Mimo, że na Johnnysowym twierdzą, że Tego w "Ai nante" drze się jak zarzynane zwierzę a "Ai no matador" kompletnie zepsuł, to jestem cicho, bo po co mam się przejmować ludźmi z niższego poziomu?? Którym nawet jak traktor ich przejedzie nie przyznają się, że nie mają racji albo kogoś obraziły?? Już mi szkoda na nie/ich nerwów W tym czasie wolę sobie Tegomass posłuchaćXD


No właśnie to nowe forum jest uważane jako to zdradzenie/opuszczenie fandomu:P Nie pytaj czemuXD I moja osobista zachcianka;P
Zresztą ta konkretna osóbka nie napisała tego do mnie tylko do mojej koleżanki ( a czemu mojej koleżance pisze o mnie to też nie pytajcie;P)

Offline

 

#63 2010-08-02 18:32:19

LaLuna

Gość

Re: Tegomass

Ja o Johnnysowym nie będę się wypowiadać, bo moja obecność tam skończyła się na przywitaniu się xD Znaczy nie chodzi mi o to, że nie będę się wypowiadać, bo nie wiem jak tam jest, ale o to, że przestałam tak wchodzić, bo właśnie dobrze wiem jak tam jest jak poczytałam wszystkie te posty w niektórych tematach to jakoś tak mnie odrzuciło od tych ludzi ( przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, bo oczywiście nie mówię o wszystkich xD) i niektórych głupot i kłótni jakie tam pisali na poziomie podstawówki >< Szczególnie, że wszyscy dość ostro jechali po YamaPim, więc zbytnio nie miałabym o  czym tam gadać Nawet jeśli miałam cały news do dyspozycji xD
I jeżeli jestem teraz niby jakimś zdrajcom, to bardzo dobrze się z tym czuję, bo jeśli mam być szczera, to właśnie na tym forum spędzam najwięcej czasu ( on tu jakoś tak za szybko ucieka xD)

ja przez Tego strasznie się zmieniłam bo kiedyś byłam taka bierna cicha, niech se mówią, a teraz nie dam sobie w oczy dmuchać

A ja dzięki nim wszystkim przestałam się przejmować co o mnie myślą inni xD Bo jak widzą takiego japończyka na tapecie, albo usłyszą mój dzwonek to oczywiście musi być jakiś komentarz i kiedyś nawet się tym przejmowałam, ale teraz... jakoś mnie to nie obchodzi xD I tak każdy uważa, że żyję w swoim świecie Ale to się przełożyło nie tylko na japonię xD Wydaje mi się, że ogólnie jestem jakaś taka bardziej otwarta i tego typu rzeczy xD No i na pewno też odważniejsza

 

#64 2010-08-02 19:22:18

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Co ci chłopcy robią z nami XD Co nie?? Ale to przecież pozytywy ^^

Miło mi, że spędzasz tu dużo czasu:D Nie martw się moja koleżanka też stała się zdrajcom, bo zaczęła z nami współpracować (w sensie jej dramy się tu pojawiają) i nawet chcą wyrzucić jej grupe z dramawikiXD Ale jej to wisiXD Bo w sumie większą reklamę my im dajemy niż dramawiki, ciekawe nie??

No a my pokażmy im jakim porządnym fanclubem i grupą jesteśmy i nie dajmy sobie im w oczy dmuchać;P Ot co Niech żałują:P Co nie??

Offline

 

#65 2010-08-02 20:46:59

Sevelyn

Gość

Re: Tegomass

Ja byłam na starszej wersji Johnnys'owego, ale też tylko się przywitałam i potem mi się odechciało XD Jak się przenieśli to nawet się nie zarejestrowałam^^' Więc zdrajcą nie jestem, ale zwolenniczką też nie, a więc bilans zero xd Ja na tym forum może nie spędzam dużo czasu, ale jednak lubię wejść, coś napisać no i tutaj szybko pojawiają się wszelkie nowości (nie, nigdy nie byłam fanką codziennego przeglądania stron w kierunku jakiś nowych informacji, za dużo zachodu xd)
Ja też chyba stałam się bardziej broniąca swojego zdania^^ Ale na przykład ja zdaję sobie sprawę, że niektórzy wyglądają tak, a nie inaczej, brzmią tak, a nie inaczej i potrafię też skrytykować jakiś ulubiony azjatycki zespół, ale tak to mi wisi XD U mnie i tak cały czas trwa w klasie wieczna dyskusja na temat 'Azjaci to gejowskie pedały', więc łatwo znieczulić się po pół roku takich sprzeczek, które się nie zakończyły nawet.

To Rebelsubs chcą wywalić? A niech wywalają, na dramawiki to ja nawet nie zwracam uwagi na te grupy XDD Jak dla mnie to nie ma żadnej reklamy dla grup. No, chyba, że ktoś akurat chce poszukać jakiś grup albo sprawdza, czy ktoś przejął jakąś dramę. Ale tak poza tym no to żadna reklama, moim zdaniem^^
No ale wiadomo, fanclub z nas fajny i wierny, niech sobie mówią co chcą XD

Ostatnio edytowany przez Sevelyn (2010-08-02 20:47:25)

 

#66 2010-08-02 21:15:29

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Hmm zaczęłyśmy już tu dyskusję, więc może pokażę Wam coś nowego co pojawiło się na johnysowym w temacie o nowej płycie

"Raczej w ten zespół nikt w agencji juz nie wierzy, ze są w stanie być popularni XD"

Co o tym myślicie?? Bo jeśli mam być szczera to to brzmi jakby oni w ogóle popularni nie byli, a przepraszam ale oni są zaraz za KT, już nie mówiąc, że wszyscy moi znajomi japończycy mówią, ze bilety na ich koncerty sprzedają się naprawdę szybko i są bardzo popularni a kto wie lepiej Japończyk czy forum JE?? Po za tym są drugim po Kinki Kids zespołem, których 10 singli z rzędu  było numerem 1 na liscie Oriconu:P

i jeszcze to

" W JE są osoby o jeszcze mniejszym talencie. Poza tym chłopak na siebie pracuje cały czas a nie polega tylko na tym co już ma jak np Tegoshi, który z góry zakłada, że jego słodka buźka i anielski głosik dadzą mu wszystko  Shige jest świetny imo i tyle "

Oki Kato jest super;P Ale ja się nie zgadzam z  tym, że Tego nic nie robi;P Bo co kłamie w docuemntary i wywiadach, że cięzko pracuje na sukces?? Oni na tym forum naprawdę robią z niego potwora

I sorry, że tu to piszę, ale tam wole juz nic nie pisać, bo się zaś zaczną ze mną kłócić;P A musiałąm komuś to pokazać i sie wyżalićXD ( ta biednemu Tego nie mogę XD)


Tak Rebel-subs i już ich wywalili:P W ogóle dla mnie dramawiki jest chwilami bezsensowna, bo właściwie przez nią zaczęły się spory i kłótnie o tytuły i ta walka kto przetłumaczy większy hit, nie każdy tak ma ale jest kilku takich tłumaczy, co to liczą na sławę;P

No i tak jadą na rebelki i nas, że chcemy dublować projekty a co robią?? Lizards zaklepał Oresamę, a to przecież Rebel dawno wydało:P
No i odstąpiłam im tłumaczenie Jokera i co?? Wydały 1 epek;P A ja w sumie byłabym w stanie wydac już te 3 co wyszły:P

Dlatego ja nawet KTNews nie zgłaszałam na dramawiki, bo po co?? My sobie żyjemy własnym życiem i dobrze nam z tym
Nie musimy się bić o projekty jak ktoś z KT lub  News będzie mieć coś nowego po prostu przetłumaczymy:P


A co do nowości zwykle przeglądam LJ i staram się jak mogę szybko te wszlekie nowe infa wstawiac;D

Offline

 

#67 2010-08-02 22:58:31

Sevelyn

Gość

Re: Tegomass

Mmm, spoko, coś czuję, że na forum JE ostro jeżdżą po tych NewSach skoro ludzie tak otwarcie to komentują xp No a z tym 'poleganiem na słodkiej buzi'... To akurat takie nie ten. Oni są jednak jeszcze takimi gwiazdami, co to cały czas muszą pracować na sukces. To nie są takie gwiazdy jak Miyavi (wiem, kompletnie nie ta liga, ale tak mi się nasunęło xd), który właściwie jest taką osobą, co może polegać na sukcesie, który osiągnął. A chłopaki pokroju NewS, KAT-TUN i etc. muszą ciągle się starać, bo nie wierzę, że ich menadżerowie są aż tak skłonni bić się o jakieś role w dramach dla nich, a oni nawet tyłka przy tym nie ruszą.
Co do dublowania projektów- skoro nie należycie do dramawiki to sobie możecie chyba dublować, nie? To już od ludzi zależy, skąd będą ściągać. No bo co? Boją się, że potem ktoś oceni, kto zrobił lepsze tłumaczenie? Bez przesady, naprawdę >< Dla mnie dramawiki jest o tyle pozytywne, że jak znajdę sobie projekt to jestem w stanie szybko sprawdzić, czy ktoś mi tego już nie zajął.

Ja jestem za leniwa, by przeglądać LJ, cóż XDD W ogóle nie ogarniam serwisu^^

 

#68 2010-08-02 23:11:15

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Tak możemy sobie dublować w sumieXD Ale i tak nas o to potepiają:P Ja się zaczęłam zastanawiać czy oni nie są, np. zazdrośni o to, że od nas więcej ludzi ściągnie niż od nich np. No bo my nie ukrywamy linków itp. No, ale nie wiem to są moje przypuszczeniaXD Bo ja jestem zdania, że jak ktoś coś chce to niech to robiXD A widzowie sami zdecydują, którą wersję chcą oglądac i byłby spokój:P

Offline

 

#69 2010-08-03 20:57:31

Naisha

Gość

Re: Tegomass

wczoraj wieczorem już mi się nie chciało czytać i komentować tego tematu, bo byłam zmęczona i właśnie teraz czytając zobaczyłam cudowne cytaty z johnnysowego, przez które wczoraj weszłam i od razu wyszłam z forum, bo się zdenerwowałam
mnie osobiście strasznie wkur*** takie coś, no bo jak się jest fanem dajmy na to KAT-TUN, czy tam Arashi , to nie powinno obrażać się innych zespołów, bo jak dla mnie to ta osoba fanką NEWS nie jest O_o   skoro ich nie lubi, to po co komentuje, no po co ? uhh aż szkoda nerwów xD
i w ogóle jakoś na tym johnnysowym rzeczywiście jadą NEWS, dlatego rzadko tam wchodzę, a w dodatku fani NEWSa tam nie bronią


i w ogóle... dziewczyny...nie obraźcie,ale skoro to taka mafia, to ja chyba nie będę tu pisać, bo jeszcze mnie znajdą na naszej klasie,dadzą obraźliwy komentarz w stylu "zdrajca" i 1 pod zdjęciem, a ja się wtedy potnę tępą łyżką i zamknę w sobie
więc żegnajcie <papa> (((


o nie sorry xD  ale mnie po prostu to śmieszy "bo Cię z dramawiki wyrzucimy i z forum też " lol
przypomniała mi się sytuacja w Gościach pokoju 0 , jak ta pani "król" powiedziała postaci granej przez Yoko, że obsmaruje go na blogu
równie dobrze te osoby tez by mogły tak zrobić, a wtedy to byłby szczyt nienawiści xD
ale żal ... "mam neta, mam władzę"

 

#70 2010-08-03 21:12:34

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

i w ogóle jakoś na tym johnnysowym rzeczywiście jadą NEWS, dlatego rzadko tam wchodzę, a w dodatku fani NEWSa tam nie bronią

Dziwisz się?? Jak ja cos powiem, to zaraz z pyskiem, że mówię wbrew regulaminowi, a z tego co wiem to regulamin im zabrania obrażać innych i mówić rzeczy, które mogą kogoś ranić, ale nie to mi każą regulamin przeczytać bo najprawdopodobniej go nie przeczytałam
A inne fanki, traktują to jako żart, acha fajne żarty, ale gdybym ja powiedziała np. że muzyka Kanjani jest taka wieśniacka ( gomene, to taki przykład tylko XD) to od razu by mi pewnie coś zrobiły;P
Wiesz czasem mnie korci coś powiedziećXD Bo nabijają się z nosa Kame np. ale on ma taki przez to, że uderzył się kijem a Toma ma od urodzenia to chyba gorzej nie?? Ale ja za takie coś bym pewnie wyleciała:P


ale żal ... "mam neta, mam władzę"

GlebaXD Bosko podsumowałaś XD

Offline

 

#71 2010-08-03 21:50:09

Naisha

Gość

Re: Tegomass

tzn. ja też uważam , że kandzie są wieśniackie , ale ich lubię najbardziej po NEWSie xD
ich muzyka jest fajna i oni sami są tacy... rąbnięci.


a propo tych nosów...podobna sytuacja jest ze śpiewem Tego...on przesadza i chce się popisać jak to on umie "wyciągać" a Jin to w ogóle pięknie śpiewa i nie fałszuje i ma najlepszy głos w agencji xD  (nie wiem skąd to się wzięło O_o)

Hikaru-chan napisał:

GlebaXD Bosko podsumowałaś XD

no wiem, udało mi się ten jeden raz xD

 

#72 2010-08-03 22:20:13

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Ja tam z Kanjanów lubię tylko Yoko, ale jako aktoraXD Aczkolwiek np. Osaka Rainy blues to jedna z moich ulubionych piosenekXD

Jak dla mnie to on się nie popisuje:P Matko śpiewa jak chce i co to kogo obchodzi:P Czy ja się czepiam, że Ryo w Code ma głupi refren bo same "yayayahhhh" i co może się popisuje jak to wrzeszczeć umie??

Offline

 

#73 2010-08-03 22:33:20

Naisha

Gość

Re: Tegomass

lol i właśnie dlatego mnie to wkurza... bo w końcu jak piosenkarz
/piosenkarka ma głos, to niech śpiewa trudne partie.
i co wtedy też się niby popisuje ? O_o
bo ma świetny głos i umie zaśpiewać praktycznie wszystko i wyciąga świetne góry, przedłuża na koniec itp.
takie głupie gadanie ludzi, którzy gówno wiedzą ;/
zresztą, Tego ma się czym" popisywać " , więc niech to robi dalej

ja Kanjani baaardzo lubię i kocham ich piosenki <3
są świetni, moim zdaniem są lepsi od KAT-TUN, czy Arashi...

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-08-03 22:36:21)

 

#74 2010-08-03 22:53:17

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Pewnie, ze maXD i niech mi daję tę przyjemność a im niech robi na złośćXD

Offline

 

#75 2010-08-03 22:56:58

Bułka

Gość

Re: Tegomass

Hikaru-chan napisał:

Jak dla mnie to on się nie popisuje:P Matko śpiewa jak chce i co to kogo obchodzi:P Czy ja się czepiam, że Ryo w Code ma głupi refren bo same "yayayahhhh" i co może się popisuje jak to wrzeszczeć umie??

no akurat Code mi nie obrażaj jak Cię proszę xD wcale nie taka głupia piosenka, fakt, zryty tekst, ale Ryo wyglądał tam jak człowiek i bardzo przyjemnie mi się tego słucha xD nie, wielką fanką nie jestem zresztą czytałaś moje komentarze tego fragmentu never ending... to znasz moje podejście do niego xD ale ta piosenka to chyba jedna z jego lepszych. albo to już moje zboczenie co do zachrypniętych, rockowych głosów.. @___@

podejrzewam, że gdyby nie był tak przerażająco chudy, to bym go nawet nawet bardzo lubiła xD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mta-nps.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.rpggryf.pun.pl