#241 2011-09-05 12:11:32

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

HSJ to chyba najmłodszy band, który zadebiutował może stąd taki styl??
Ja również wolę takie Arigatou, Hitomi no screen czy Over, ale no może ta piosenka miała taka być bo to do smerfów?? XD


Swoją drogą okładki trochę przerażają, ale podobają mi się same płyty;D Lubię jak mają nadruki takie z chłopakami czy coś a nie same napisy^^



Ana, oglądałaś już te smerfy?? Bo aj jestem ich ciekawaxD Teraz taka smerfomania na ulicachXD


Przy okazji, widzieliście zapowiedź PV?
http://www.youtube.com/watch?v=uBTmu7jB … r_embedded <- glebaxD

Offline

 

#242 2011-09-05 15:40:30

Natsumi

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Dziękuję Ci Dziina za linki ^^
To PV...straszne, nie tego się spodziewałam. Niby to tylko 10 s...ale nie zachwyciło mnie to >> Mam nadzieję że to PV nie będzie takie złe,na jakie wygląda.

 

#243 2011-09-05 20:54:36

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

A moje zdanie na temat tego wszystkiego jest takie xDDD  :
Po pierwsze, co do samej piosenki Magic Power to już zaczynam się powoli do niej przyzwyczajać... Co nie zmienia faktu, że nie jestem zbytnio zadowolona z jej obecność na tej pozycji na singlu. Ogólnie kocham JUMPy jako słodkie dzieci i mam nadzieję, że zawsze tacy będą, ale ustawienie Magic Power główną piosenką tego singla było dla mnie lekką przesadą... Właściwie to nawet nie wiem co dokładnie mam do tej piosenki, ale nie pasuje mi ona do JUMP i już!

Preview do PV - jak pierwszy raz go zobaczyłam, to po prostu w pełni zrozumiałam słowa pewnej Chinki, która po obejrzeniu Previewu porównała JUMPy do Pokemonów xDD A tak po za tym, to mnie bardzo te kolory rażą po oczach... Czeka nas najbardziej kolorowe PV w dotychczasowej historii JUMP.

Smurfy 3D - Nie obejrzałam, bo czekam na wersję japońską... to tak w razie czego, bo nie chcę się zrazić do filmu zanim usłyszę głos Yamy-chan i Chii~ xDD

Ana napisał:

Trzeba przejrzeć też ostatnie dwa epki YYJ

A wiesz, ostatni odcinek był dość ciekawy. Yamada, Takaki, Kikuchi vs Yabu, Chinen, Kaoru. Chodzili sobie po jakimś podejrzanym budynku i dopasowywali potwory xD (brzmi dziwnie, ale jak obejrzysz to zrozumiesz xDD) Ale padłam, jak Yama-chan na samym początku non-stop chował się za Takakiego lub Kikuchiego xDD Nie ma to jak odwaga xD

A wracając do Magic Power, to jeszcze chyba nie dawałam linków do pełnej wersji piosenki Magic Power, więc douzo~: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

I żeby jeszcze bardziej przedłużyć tego posta, to dołożę jeszcze linki do najnowszych skanów xD:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Strasznie mi się podoba sesja Duetu. A szczególnie strona z Inoo (wybaczcie za brak obiektywizmu xD) Ach ten smile i fryzura <3 Cały Inoo xD Ale żeby nie było, to wszystkich ujęcia są tutaj bardzo ładne xDD
Za to sesja w Potato... eto ^^" Jakbym mogła to zabroniłabym Daikiemu mieć loczki... A fryzury Yamady i Yabu, też pozostawiają dużo do życzenia... Choć właściwie, to w ogóle zrobiłabym coś osobie odpowiedzialnej za ich fryzury do tej sesji. Nawet loczki Inoo wyszły jakoś głupio. A przecież chłopak przez tyle lat nosił tylko loczki i dobrze wyglądał... ech~
W Wink up natomiast jak zobaczyłam skan z Yamą-chan i Chii idących drogą z balonikami, to moją pierwszą myślą było: "Co jest gorsze? Strój Yamady w całości czy kozaczki Chinena?" Drugą myślą natomiast było to, że Chii chce po kryjomu i delikatnie zabrać Yamadzie jego balonika xDD Ale ogólnie sesja (zarówno ta YamaChii, jak i całego JUMP) jest według mnie dobrze zrobiona i miła dla oka

Offline

 

#244 2011-09-06 16:39:37

Ana

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Z HSJ jest właśnie dziwnie, bo niby najmłodszym zespołem, który wydał singla jest niby Ya Ya Yah, ale oni oficjalnie nie debiutowali.... Więc faktycznie oficjalnie najmłodszym zespołem debiutującym są Dzampy.

Hikaru: jeszcze nie widziałam i się boję Tzn. ja jestem wielką fanką Smerfów jako bajki i niekoniecznie zwolenniczką przenoszenia starych dobrych bajek na duży ekran w takiej formie Chyba tak jak Dziina zaczekam na wersję japońską, a do kina wybiorę się na Króla Lwa^^

BTW Yamada jest Ciamajdą, dobrze pamiętam? Bo Chinen to Ważniak?

Dziina: ostatni czyli ten z 3.09 czy poprzedni?
A co do sesji... Inoo niech będzie błogosławiona twoja prostownica xD Yabu wygląda jakby wpadł pod kosiarkę, a Daiki se wyhodował pudla na głowie...
Tradycja Dzonsowa: pudel musi być. Padło na Dai-chana.
I Okamoto z sesji na sesję jest coraz fajniejszty, byleby tylko trzymał się tych dłuższych włosów.
Hikaru fajnie w blondzie, ciekawa jestem jak długo zostanie przy tym kolorze po Ikemenie...
Co do kaloszków/kozaczków/butów Chinena vs całość Yamady, pamiętaj Słońce że wchodząc do pokoju Chinen buty zdejmie, Yamada musiałby iść pod prysznic, więc ja obstawiam że Chi wygląda lepiej xD

 

#245 2011-09-06 17:25:23

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ana napisał:

BTW Yamada jest Ciamajdą, dobrze pamiętam? Bo Chinen to Ważniak?

Dokładnie.

Ana napisał:

ostatni czyli ten z 3.09 czy poprzedni?

Ten ostatni czyli ten z 3 września xDD

Ana napisał:

Co do kaloszków/kozaczków/butów Chinena vs całość Yamady, pamiętaj Słońce że wchodząc do pokoju Chinen buty zdejmie, Yamada musiałby iść pod prysznic, więc ja obstawiam że Chi wygląda lepiej xD

Jeśli chodzi o to kto wygląda lepiej to się chyba z Tobą zgodzę. Ale mogłabyś przy tym nie wspominać o Yamadzie idącym pod prysznic, bo mnie głupie myśli w takim momencie nachodzą xDD

Offline

 

#246 2011-09-06 19:53:47

Ana

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Breaking news: Hey!Say!JUMP will be on Music Station on September 16th. \o/

Dziina gomen, już nigdy więcej nie będę XD A ten z 3.09 poczekam aż będzie na sakura-0617.livejournal.com/

 

#247 2011-09-06 21:10:51

Natsumi

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Sesja z Duetu jest naprawdę fajna ^^ I ta fryzura Keia.... <3 Ale w kolejnych skanach w lokach wyglądał... niezbyt >> Daiki w lokach...straszne. Odnoszę wrażenie że kiedyś lepiej wyglądał. Takaki jakoś tak dobrze wyglądał...w tych prostych.

 

#248 2011-09-11 13:54:16

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

http://www.youtube.com/watch?v=pORFqDxT … embedded#! <- Yama-chan, Daiki i Chinen w SC wykonujący Magic Power <- mimo wszystko ta piosenka mnie nadal traumatyzuje, aczkolwiek wpada w ucho, to trzeba przyznać XD

Offline

 

#249 2011-09-11 14:04:21

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Hey! Say! JUMP

Ja nie chcę nic mówić, ale jeden z nich, ten po prawej strasznie słodko wygląda, i wspaniały fryz ma, a te świecące oczka O.o Jak u Zaca Efrona czy Justina Biebera O.o Porównanie, tylko dlatego że u nich też czasem widzę tę młodzieńczą werwę i błysk w oku Piosenka w cale nie jest zła, ale i nie najlepsza XD

Offline

 

#250 2011-09-11 14:12:04

Natsumi

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Yama-chan? Mi się podoba xD Daiki też... <3
Piosenka już jakiś czas temu mi wpadła w ucho,ale jest....dziwna xD

 

#251 2011-09-11 14:20:26

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Hey! Say! JUMP

A Daiki to ten w środku czy po lewej, wysok? Nom, chyba zaczynam rozumiem ten zachwyt nad Yama-chan XD On mi trochę YamaPiego przypomina, swoją luzacką postawą

Offline

 

#252 2011-09-11 14:40:18

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ja raz czytałam w necie, że Yama-chan to połączenie Massu i Tego <hahaha> W sumie swego czasu miał taką samą fryzurkę jak Tego w Gachibace więc jestem w stanie to zrozumieć;D I taki ero prince czasem z niego na scenie XD
KW witaj wśród fanów Yamy-chan:D


Daiki, to moje kochane słoneczko w środku jest:)


Dokładnie to tak
Chinen - niebieski sweterek
Daiki - karmelowy
Yama-chan - biały;D

Offline

 

#253 2011-09-11 15:40:44

Ana

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Co by nie mówić piosenka jest bardzo rytmiczna i wpada w ucho...
sic ;/ jak siebie znam bedzie okres ze bede jej w kolko sluchac ;/

Yamada, jak go nie lubie, tak przyznac musze ze wlosy ma jakos na plus tym razem xD Ale on jak dla mnie to Kame II, tylko nie wiem czemu xD

 

#254 2011-09-11 20:12:37

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

W sumie do piosenki już się przyzwyczaiłam, ale i to i tak jakoś to nie spowodowało, że nałogowo jej słucham... To pierwsza piosenka JUMP, która nie wywołała u mnie mega fazy chociaż na jakiś czas w początkowym okresie słuchania jej, ale nie narzekam Kiedyś musi być ten pierwszy raz xDD
Za to występ z Magic Power zarówno w SC jak i w YYJ i SK - każdy ma coś w sobie wyjątkowego. W SC - są to normalne stroje i fryzury, w Yan Yan JUMP - uśmiechy od ucha do ucha i ostatnia scenka z Yabu i Yamadą, a w SK - sam fakt, że śpiewają to całą dziewiątką i mogę się na wszystkich pogapić, co w zupełności mi wystarcza xDDD
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ale on jak dla mnie to Kame II, tylko nie wiem czemu xD

Moje najbardziej znienawidzone porównanie (Yamada = Kame) ;p

Offline

 

#255 2011-09-16 14:53:10

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … t1QFFBf00k <- preview prawie 2 minutowy do ich nowego PV;)

Powiem tak, nie wiem które stroje gorsze XD Ale podoba mi się fryzura Yamy-chan XD
No i w sumie nie powinna ich tak bardzo krytykować jeśli chodzi o stroje, no bo ten sezon to powrót do lat 60. i 80. czyli w sumie są ubrani na czasie noXD  Tylko jakoś... może zbyt krzykliwie XD
Nie niej jednak piosenka coraz bardziej mi się podobaXD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.multiplayer-online.pun.pl www.patriota.pun.pl www.elektrotechnika-ss.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.twisted.pun.pl