#16 2012-05-02 23:37:04

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Yaotome Hikaru

Przydałoby się uzupełnić filmografię Hikaru. Oprócz "Ikemen desu ne" z zeszłego roku, obecnie można go oglądać w 37-sai de Isha ni Natta Boku gdzie gra razem z Kusanagi Tsuyoshi ze SMAP.
Sama dramka wydaje się całkiem ciekawa. Opowiada autentyczną historię o chłopaku, który po skończeniu Todaja, zamiast robić karierę został hikikomori. W wieku 30 lat postanowił zmienić swoje życie i zaczął studia medyczne by w końcu w wieku 37 lat zostać lekarzem. Książka jaką napisał o sobie jest właśnie podstawą tej dramki. Hikaru gra tam jednego ze studentów/stażystów.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#17 2012-05-03 08:35:37

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Yaotome Hikaru

Właściwie to zamierzałam uzupełnić wszystko po maturce, bo mam zaległości nie tylko u Hikaru, ale widzę, że jednak jest jakieś zainteresowanie JUMPami (nie powiem, miło mnie to zaskoczyło xD), więc nie mam wyboru

Co do nowej dramy Hikaru, to dziękuję Ci erico za tę krótką recenzję jego nowej dramy (<3333), bo szczerze mimo wielkiej sympatii do Hiki to raczej sama z własnej nieprzymuszonej woli nie zasiądę do tej dramy xDD Naprawdę doceniam talent aktorski Yaotome, ale dram medycznych nie trawię, nie mówiąc już o jednym z aktorów grających jedną z głównych ról

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minipigs.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl