#46 2011-04-08 23:07:10

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Banerki

No nie powiedziałabym... tak mało Mnie banerek urzekł, jak go tylko zobaczymy.. Taki poważny Pi w otoczeniu panterki XD Co to daje w równaniu? A no: Akira-shock! Dzięki Tsuki za to, że się nim z nami podzieliłaś^^ Pocieszne i bardzo profesjonalne wykonanie, a jednocześnie zachowujące część ciebie XD Czcionki przypominają mi te na pudełkach czekoladek wedel, aż się chce dobrać do Pi w garniaku i zobaczyć co ma pod.. upsia, ależ się zapędziłam.. Chciałam tylko powiedzieć: Super robotę wykonałaś T! Ari<3

Offline

 

#47 2011-04-10 18:34:28

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Banerki

Od kilku dni zastanawiam się co bym mogła napisać w komentarzu do aktualnego banerka (bo ja go już od tygodnia znam )  i nie mam pojęcia.

Jak go pierwszy raz zobaczyłam złapałam zawiechę. Zdjęcia są śliczne, za które wielkie podziękowania dla Hikaru-chan. Panterka w pierwszym momencie mnie przeraziła, ale po chwili uznałam, że pasuje XD. Bo ona naprawdę pasuje, jest taka, no nie wiem w kolorze starego złota? w połączeniu z tymi fotkami, tworzy niepowtarzalny klimat. Podoba mi się zaokrąglenie rogów zewnętrznych fotek, powoduje jakąś taką łagodność całości. Dodając czcionkę, wygląda jakby była raz napisana mazakiem a potem jeszcze ktoś ją poprawił XD, jej kolor (obydwa, ale ta czerwień jest taka stonowana i znów świetnie pasuje do całości) i kocham Cię Tsuki za użycie jego imienia, jak zobaczyłam Tomo to się uśmiechnęłam tak bezwiednie  
Ogólnie to banerek bardzo mi się podoba i ogromnie się cieszę, że będę mogła się nim zachwycać jeszcze trochę (tak do świąt) i wielkie podziękowania za pracę jaką w niego włożyłaś , mam nadzieję, że jeszcze się do czegoś zgłosisz


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#48 2011-04-10 18:47:23

Kanako

Gość

Re: Banerki

Bardzo ładny bannerek. Hisa wyjątkowo ładnie wyszedł na nim... znaczy nie żebym uważała go za brzydkiego czy coś, a raczej chodzi mi o jego fryzurkę... bo strasznie nie lubię jak ma loczki... wolę go właśnie w tej wersji... Tsuki-san jednym słowem: ślicznie ci to wyszło ^^

 

#49 2011-04-10 21:08:15

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Banerki

Ach~~ cudny banerek ;D przy pierwszym zobaczeniu go, gapiłam się w niego przez 5-10 minut ;D
TomoP tak cudnie wygląda w garniturku *o* xD Hehe to w końcu jego święto więc się przystosował ;P
ta ramka w panterkę bardzo mi pasuję do tego czarnego tła, wygląda to tak drapieżnie xD
Co do napisów to czcionka jest genialna ;DD i kolor tak ładnie się prezentuję, jest bardzo dopasowane do klimatu tego banerka *o* niesamowicie to połączyłaś Tsuki ;D ;** dziękuję za twój wysiłek
No i te jego leniwe Tomo ;P cudnie ^^;*


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#50 2011-04-24 11:40:55

Ayo3

Gość

Re: Banerki

sora-chan świetny prezent nam na święta zrobiłaś. Ten banner jest na prawdę świetny. Ja jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności dobierania zdjęć i dopasowywania ich do całości. Te kurczaczki i zajączki są takie kawaii ^^ Nawet nie były ci potrzebne zdjęcia z jednej sesji. Maru z tymi kurczaczkami pobija wszystkich

 

#51 2011-04-24 13:31:04

LaLuna

Gość

Re: Banerki

łaaa, kocham ten banerek! Taka pozytywna energia z niego bije xDD Najlepszy jest Massu zacieszający do fyza Shige <hahaha> No i Tegoś w swoim świecie... xD Maru latający za kurczaczkami, no i...Pi z zajączkiem ^^ Ach, i ta powaga <3 xDD Nie no, naprawdę Ci się udało, gratuluję i już nie mogę doczekać się następnej Twojej pracy!

 

#52 2011-04-24 17:33:19

Sunako

Gość

Re: Banerki

Łaaa naprawde świetny banerek bardzo mi się podoba:D
zgadzam się z LaLuną że bije z niego taka energia i radość:D

 

#53 2011-05-05 12:43:48

Yamahoshi

Gość

Re: Banerki

Ja tak patrzyłam i patrzyłam i powiedziałam: "Zrobię! A co się będę!"
Jakoś mnie tak wena naszła i zrobiłam... W parwdzie spojżałam wcześniej na kalendarzyk ważnych dat... ale zrobiłam takie nietematyczne. XD Ale jak jeszcze będę miała to myślę, że zrobię coś na urodziny forum i Massu. ^^

1. http://i54.tinypic.com/33ayn80.png  baner: http://i54.tinypic.com/34fk8j8.png
2. http://i52.tinypic.com/11ijon6.png    baner: http://i54.tinypic.com/29o60xs.png

Zrobiłam też banerki, bo widziałam, że na Love-Drama jest sam napis. I mam nadzieję, że credit nie przeszkadza... takie zboczenie zawodowe.
Mam nadzieję, że nie są najgorsze i, że moze je wstawicie... XD

 

#54 2011-05-05 19:15:16

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Banerki

jaki credits bo jestem ślepa? XD a co do banerków... brak mi słów, one są po prostu cudownie zrobione i chciałabym ci kiedyś dorównać poziomem ^ ^ wiesz, ja wprawdzie miałam robić banerek na urodziny Massu i Jina, ale tobie spokojnie mogłabym go powierzyć bo wiem że wyjdzie wspaniale ^ ^


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#55 2011-05-05 21:41:28

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Banerki

heh, nie jestem modem w tym dziale, więc nie mogę edytować posta, ale powiem tak:

Kochana Yamahoshi,
mam wrażenie, że nie przeczytałaś pierwszego posta w tym temacie, jest tam wyraźnie napisane, że jeżeli chodzi o sprawę banerków należy się zgłaszać do mnie lub do Hikaru-chan (admin). Jeżeli chciałaś po prostu podzielić się swoją twórczością to zapraszam do działu Nasza Twórczość, tam wystarczy założyć swój temat i umieścić swoje dzieła. Co do Love-Drama, jest napis zamiast banera nie z naszego powodu, ponieważ baner jest zrobiony ale dziewczyny z LD go nie umieściły, i również w sprawie robienia go powinnaś się zgłosić do mnie. Jeżeli wciąż chcesz zrobić coś dla KTNews, zapraszam, napisz PW, na pewno odpiszę i wytłumaczę jak się aktualnie sprawy mają.

Został mi podsunięty pomysł i niedługo w temacie (pierwszy post) znajdzie się kalendarzyk, gdzie będą zaznaczone banerki do których zgłosili się już chętni.


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#56 2011-05-05 21:59:13

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Banerki

W sumie bardzo ładne te banerki:) I można by je gdzieś kiedy wykorzystać, chociażby dodać tam o rocznicy i dać na rocznicę NEWS:P No baner na LD to w sumie wina taka, że ich admin się nie pojawia a same moderki nie mogą tego wstawic:/
No ale racja przenieś to do naszej twórczości:)

Sora z tym kalendarzykiem, to świetny pomysł:)

Offline

 

#57 2011-05-06 09:18:53

Yamahoshi

Gość

Re: Banerki

Przeczytała, przeczytała. XD Tylko tak zrobiłam to porywczo i nawet nie myślałam i dałam. XD Ok... ide na PW ;P

 

#58 2011-05-30 16:01:29

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Banerki

Kurczę szukałam tego tematu do głowy by mi nie wpadło szukać akurat w tym dziale, ale dobra nie będę mówić o mojej głupocie, bo nie starczy mi posta xD
Oki no to banerek Koyamy by Yuuki XD
Bardzo mi się spodobał ten baner jest tak rozkosznie uroczy, że zawsze nabierałam ochoty na lizaka (nie pytajcie dlaczego) XD XD No i zdjęcia fajnie dobrane ^^ z tym jego uśmieszkiem było bardzo trafne ;D
Nie mogę pominąć tych... czekaj jak to się nazywało... eee no tych motywów tam dodają takiego miłego uroku XD ach i czcionka boska ;D ach czuć było tą pozytywną aurę XD XD ślicznie ;*
I banerek 1. rocznicy KTNews by Yuuki ^^
Baner jest taki zaje......fajny XD Po prostu te kwiaty jako akcesoria chłopaków niezwykle tu pasuję ^^ choć szczerze mówiąc bardziej mój wzrok przykuwa KAT-TUN XD no szczególnie Kame *__* xD W News to Pi, cóż różowe ciuchy rzucają mi się w oczy XD ale tutaj Tego i Massu najlepiej wyszli ;D Czcionka też niezła, ale zlewa mi się z tłem xD ale to już wina mojego wzroku ;P No bardzo piękne ;* i na tym kończę XD


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#59 2011-05-30 17:21:27

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Banerki

Mój wzrok tez przykuwa Kame XD

Ale racja TegoMass wygląda bosko *_*

Offline

 

#60 2011-06-22 01:52:49

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Banerki

A, aktualny banerek jest taki... taki... wybrakowany ;( Łaaaa.... <fufufa> Brak mi Jina, łaaa... <smark> Ale fajny pomysł na banerek, no i podoba mi się wykorzystanie Maru na słupa dla KTNews, a w ogóle to zabawne oni tu miny odstawili i te ruchy rąk - np Uedki XD Ale cóż, Kamuśka wymiata, mój pocieszacz^^ Chociaż i tak... JINUSIU MÓJ, gdzieś jest i kogo darzysz swoim pięknym widokiem, bo nie mnie!!! ;(

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.angielski.pun.pl www.newunion.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl