#1 2011-01-16 20:04:59

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Koncert w Europie!

Proszę głosujcie !

Na tej stronie macie podany link:) Jeśli będzie dużo chętnych to może ktoś gdzieś blisko do nas przyjedzie;)

http://community.livejournal.com/news_jpop/5979766.html

Offline

 

#2 2011-01-16 20:44:35

LaLuna

Gość

Re: Koncert w Europie!

Zagłosowałam W sumie Pi już na okrągło pisze, że następnym celem jest dla niego Europa, ale może to tylko przyśpieszy ten przyjazd ^^ No i oczywiście nie pogniewam się, jak zabierze ze sobą całego newsa I kat-tuna przy okazji, a jak już tyle,  to Jina tak na dodatek xD W ogóle niech całe JE do Polski wparowuje i tyle xD Ewentualnie zaznaczyłam jeszcze Niemcy, chociaż do tego kraju bym najchętniej nawet włosem nie zawitała, ale największe prawdopodobieństwo, że mogę pojechać xD Chociaż jak już przyjadą, to pewnie nawet i do Francji czy każdego innego kraju by mnie wywiało, więc to nie robi zbyt wielkiej różnicy xD

 

#3 2011-01-16 23:09:44

Sevelyn

Gość

Re: Koncert w Europie!

Ja również już zagłosowałam^^ Nie zaszkodzi, a tylko pomoże xd Ja zaznaczyłam również Niemcy, bo jak przyjadą Europy to szansa, że pojadę na koncert to tylko tam xd W życiu do żadnej Francji, Rosji, Hiszpanii by mnie nie puścili, więc xp Ale jeżeli już to najprędzej zawitają do tych Niemiec, Francji... mimo wszystko, jest tam ogromna liczba fanów Azji ;o

 

#4 2011-01-16 23:19:01

 Hachii

Big fan

8846456
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 212
Punktów :   

Re: Koncert w Europie!

Również zagłosowałam, zaznaczyłam Niemcy i Wielką Brytanię i 3 zespoły - NEWS, KT i Kanjani8 Byłoby super jakby się wreszcie zorientowali, że w niemal każdym europejskim kraju mają fancluby i przywieźli tu swoje zgrabne bioderka


http://desmond.imageshack.us/Himg638/scaled.php?server=638&filename=obraz1le.png&res=medium

Offline

 

#5 2011-01-16 23:54:22

anthja

Gość

Re: Koncert w Europie!

A więc zagłosowałam ^^
Oby przyjechali ^^

 

#6 2011-01-17 00:22:48

Tsuki

Gość

Re: Koncert w Europie!

Ja również zagłosowałam.. no i już czekam na nich z obiadkiem oczywiście panem na którego czekam jest nie któż inny jak Yamapi.. ale oczywiście im będzie ich więcej tym lepiej ja też zaznaczyłam w razie przypadku żeby dali koncert w niemczech, bo to najbliżej ale to jeden jedyny powód, bo naprawde nie chciałabym żeby koncert się tam odbył, chociaż z drugiej strony już lepiej tam , niz nigdzie, prawda ? xDD
W ogóle bardzo podoba mi sie ta ankieta.. bo dzięki niej jakos tak poczułam że kurcze, może marzenie się spełni.. no ale narazie nie pozostaje mi nic innego jak.. dalej marzyć xDD i oczywiście czekać !! XDD

 

#7 2011-01-17 01:35:52

AjAj

Gość

Re: Koncert w Europie!

Ja też zagłosowałam. I puściłam w obieg głosowanie. Może się przyda. Ja wiadomo na kogo głosowałam. Kraje to Wielka Brytania i Niemcy, ale prawda jest taka,iż cokolwiek to będzie w Europie to i tak bym pojechała. I na wszystko było:Yes". Taaa. Jestem w stanie zapłacić każde pieniądze, by dostać się na koncert ulubieńców .

 

#8 2011-01-17 17:41:47

Naisha

Gość

Re: Koncert w Europie!

ja zaznaczyłam Polskę i Niemcy, bo może i by zawitali do naszego rodzinnego kraju ?
a z zespołów to oczywiście NEWS, TegoMass, Yamapi, Kanjani8, K-T , Arashi, TOKIO, SMAP, Tackey&Tsubasa

 

#9 2011-01-19 21:58:36

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Europie!

Naisha napisał:

ja zaznaczyłam Polskę i Niemcy, bo może i by zawitali do naszego rodzinnego kraju ?

Hehe, o tym samym marzę

A sama zagłosowałam na Jinusia^^ A reszta z doskoku, KT, News, Pi, Kanjanki.. Reszty nie, by nie robić konkurencji Wiecznej Purpurze

Offline

 

#10 2011-07-17 18:14:49

KaoriK

Gość

Re: Koncert w Europie!

Też zagłosowałam i to dawno temu. ale dopiero teraz zauważyłam ten temat ;P Polska, Polska i jeszcze raz POLSKA xD Zaznaczyłam K-T, NEWS, Jina i chyba Arashi, ale już nie pamiętam ;P Przyjeżdżajcie ^^

 

#11 2011-07-20 11:19:56

Malwina

Gość

Re: Koncert w Europie!

Ja też zaznaczyłam Polskę i Niemcy. Zaznaczyłam K-T, NEWS ,ale niespodzianka, nie? i Arashów.
Mam pytanko co to jest Wieczna Purpura.? i dlaczego nie robić im konkurencji?

 

#12 2011-07-20 11:32:57

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Europie!

Wieczna purpura to wynik mojej ee... wybujałej wyobraźni, powstała w oczekiwaniu na nowy singiel Jina, Eternal. Zawierający i Eternal(Wieczny) i Murasaki(Purpura), więc tak sobie nazwałam Jina, Wieczną Purpurą. Ta, żarcik taki XD A z tą konkurencją to sobie wymyśliłam, że chętnie na wszystkich bym zagłosowała, byleby jakiś zespół jpopwy do nas przyjechał. Jednak, jak zagłosuję na więcej niż te kilka zespołów/solistów to inni co tak też zagłosują wyrównają głosy i możliwe, że mój przeważy przy np Tacce i przez 1 głos Jin do nas nie trafi, mimo że ma największe szanse<razem z TegoMass> i będę sobie pluła w brodę! Tak, to też wynik moich nielogicznych rozmyślań XD

Offline

 

#13 2011-07-20 13:29:08

Reno-chan

Gość

Re: Koncert w Europie!

Ona jest nadal aktualna? Głos oddałam na NEWS, Jina i KT Cudownie jakby pojawili się w Polsce

 

#14 2011-07-20 19:38:02

Malwina

Gość

Re: Koncert w Europie!

KwiatWschodu napisał:

Wieczna purpura to wynik mojej ee... wybujałej wyobraźni, powstała w oczekiwaniu na nowy singiel Jina, Eternal. Zawierający i Eternal(Wieczny) i Murasaki(Purpura), więc tak sobie nazwałam Jina, Wieczną Purpurą. Ta, żarcik taki XD A z tą konkurencją to sobie wymyśliłam, że chętnie na wszystkich bym zagłosowała, byleby jakiś zespół jpopwy do nas przyjechał. Jednak, jak zagłosuję na więcej niż te kilka zespołów/solistów to inni co tak też zagłosują wyrównają głosy i możliwe, że mój przeważy przy np Tacce i przez 1 głos Jin do nas nie trafi, mimo że ma największe szanse<razem z TegoMass> i będę sobie pluła w brodę! Tak, to też wynik moich nielogicznych rozmyślań XD

Twoje rozmyślania co do ilości oddanych głosów są podobne do moich, dlatego też glosowałam na trzech. A co do wybujałej wyobraźni.. Nic tylko gratulować.

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumtibiots.pun.pl www.theshinobiworld.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl