#31 2010-08-06 20:57:01

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Prawda ? Tzn. w większości jego głupotki wywołują u mnie uśmiech, ale czasem.. czasem tylko mnie smuci..

Offline

 

#32 2010-08-06 22:53:16

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

a mnie jak on tak robi z siebie głupka zdarza zrobić głupią minę i powiedzieć "jaki idiota "
ale i tak go bardzo lubię

 

#33 2010-08-06 23:10:48

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Ja od niedawna uważam że to bardzo urocze kiedy Junno "stara się" wszystkich rozśmieszyć, on zawsze ma wtedy takiego zaciesza i nawet jeśli wszyscy dookoła są poważni to on cały czas się uśmiecha (właściwie to jedyne momenty w których zdarza mi się powiedzieć że Junno jest uroczy ^ ^)


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#34 2010-11-29 08:31:50

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego!!
Dużo dram i filmów, fajnych piosenka(solówek i z KT), dużo uśmiechu

Offline

 

#35 2010-11-29 08:50:04

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego Junno!
Niech ci Mikołaj dopomoże w zdobyciu wielu nagród za wiele zagranych w przyszłości ról! Niech ci Uedka odstąpi z jeden solowy koncert XD
Baw się dobrze, pracuj mało i uśmiechaj się jak zawsze, a nawet dużo dużo więcej swoim najszczerszym uśmiechem^^

Offline

 

#36 2010-11-29 20:18:33

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego Junno!^^
Dużo dram i świetnych solówek^^


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#37 2010-11-29 20:57:58

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Otanjoubi omedetou Jun-chan~! ^_^
(taa, jak zwykle mało oryginalnie >.< ale prosto z serca ^_^ pomijając fakt że zapomniałam o jego urodzinkach T__T)


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#38 2010-11-29 21:00:37

Noriko

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego naj naj najlepszego Junno!
Przede wszystkim niech ten uśmiech i energia zawsze Ci towarzyszy xD
Sukcesów z KT (i nie tylko) xD
Wielu fajnych dram itd.
Dużo by można wymieniać xP

 

#39 2010-11-29 21:14:33

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego Junno! czerp radość z pracy i spotkań z przyjaciółmi,
obyśmy zawsze mogli cieszyć się Twoim ślicznym uśmiechem i dostawać tę ogromną dawkę energii, która od Ciebie bije


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#40 2010-11-29 21:21:01

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego!!
Sukcesów w pracy, wielu nowych dram, SP i filmów Solówek, super występów i ogólnie spełnienia najskrytszych marzeń^^

Offline

 

#41 2010-11-29 21:33:36

Kitsune

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego!!!!
Żebyś był zawsze tak pełen energii, wielu sukcesów, wielu dram SP i wielu innych Żebyś jak najdłużej nas tu rozweselał ^^

 

#42 2011-02-14 10:29:06

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Oglądałam ostatnio Dasshutsu Game DERO! z Junno i Nakamaru i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się, że Junno tak dużo wie. Ponieważ Nakamaru zawsze robi tyle szumu wokół swoich studiów  to raczej po nim spodziewałabym się więcej. A tu niespodzianka.
Taguchi jak chce to potrafi być naprawdę kakoii Tyle, że mu nie zależy. To chyba najbardziej wyluzowany człowiek w tym zespole. On i Koki mają największy dystans do siebie i nie napinają się bez powodu.

A odnośnie jego wypadku to naprawdę go podziwiam, że wrócił do pełnej sprawności. Z tego co czytałam to raczej rozwalił sobie kolano niż kręgosłup ale i tak musiał przejść operację. Pamiętam z wywiadu, że śmiał się jak reszta odwiedzała go po wypadku w szpitalu i wszyscy przynosili mu kilogramy bananów, które musiał potem jeść Z wyjątkiem Kame, który przynosił banany i pisemka z gołymi dziewczynami XD

Reszta może i z niego żartuje ale zawsze przyznawali, że Taguchi pracuje najwięcej z nich bo kiedy reszta wychodzi po treningach to on zwykle jeszcze zostaje ćwiczyć swoje akrobacje.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#43 2011-02-18 02:42:30

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

erica napisał:

A odnośnie jego wypadku to naprawdę go podziwiam, że wrócił do pełnej sprawności. Z tego co czytałam to raczej rozwalił sobie kolano niż kręgosłup ale i tak musiał przejść operację. Pamiętam z wywiadu, że śmiał się jak reszta odwiedzała go po wypadku w szpitalu i wszyscy przynosili mu kilogramy bananów, które musiał potem jeść Z wyjątkiem Kame, który przynosił banany i pisemka z gołymi dziewczynami XD

Ha! Boskie! Chciałabym też to przeczytać^^ Znałam różne wersje o tym wypadku Junno, ale to co ty gdzieś wyczytałaś naprawdę mi się podoba Pocieszające jakieś ;D

Reszta może i z niego żartuje ale zawsze przyznawali, że Taguchi pracuje najwięcej z nich bo kiedy reszta wychodzi po treningach to on zwykle jeszcze zostaje ćwiczyć swoje akrobacje.

Nie wiedziałam i za to info - Wielkie Arigatou<3 Tak jakoś, patrząc czasem na wygłupy Junno i dziwne miny reszty zastanawiałam się co oni do niego tak naprawdę czują, czy uważają go za głupka? A tu wychodzi, że chyba każdy z KT ma do kogoś z zespołu choćby odrobinę szacunku^^ Fajnie wiedzieć, aż mi miło pomyśleć teraz o nich ;D

Offline

 

#44 2011-02-18 10:44:31

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

A nie ma za co a przy okazji Kwiecie drogi czy ty w ogóle kiedyś śpisz?   pisać posty o tej godzinie (kręci głową z dezaprobatą )

Ten program, w którym Taguchi opowiadał o swoim wypadku to było chyba w Music Fighter zaraz po ich debiucie. Generalnie fajny program bo dużo opowiadali o początkach zespołu i dowiedziałam się trochę rzeczy, których nie mówili wcześniej. To ten sam program, w którym Kame miał uszeregować kumpli z zespołu według ilości znajomych i Jin się na niego obraził bo jako pierwszego wybrał Kokiego. Nie pamiętam już gdzie to znalazłam ale mogę poszukać jak chcesz.

O! Przypomniało mi się jeszcze, że Ueda przyniósł Taguchiemu do szpitala swoją figurkę Bulmy z Dragon Balla (bo Ueda razem z Kokim to maniacy DB ) Czyż to nie słodkie? XD

Muszę przyznać, że zawsze bardzo lubiłam Taguchiego, ale czasami strasznie trudno go rozgryźć. Co tam w nim siedzi za tymi wszystkimi promiennymi uśmiechami i głupimi żarcikami.
Czasami żartuję sobie z moją siostrą, że Taguchi zdecydowanie bardziej pasował by do NEWS niż KAT-TUN. Fakt, reszta zespołu bywa wredna w stosunku do niego ale myślę, że tak naprawdę to on im na to pozwala, i jest a może w sumie był (bo teraz stosunki w zespole trochę się zmieniły) takim ich wentylem bezpieczeństwa. Kiedy sytuacja robiła się napięta to Taguchi mówił coś dziwnego i reszta wybuchała, a za chwilę już był spokój A czego jak czego ale napięć to im raczej nie brakowało w ostatnich latach. W tej chwili co prawda w zespole nadal panuje zasada aby nie śmiać się z jego żartów ale czasami widać, że ciężko im się powstrzymać

Poza tym Taguchi, chociaż nieraz bywa irytujący, to jest w sumie naprawdę fajnym facetem i chyba najbardziej tolerancyjnym z nich wszystkich. Czy to dotyczyło tej sytuacji z Kame po Seishun Amigo czy wyjazdu Jina do Stanów i teraz jego odejścia z zespołu, to według mnie właśnie Taguchi jakoś tak najwyraźniej okazał im swoje wsparcie (oczywiście w przypadku Jina Nakamaru także).


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#45 2011-02-18 11:23:19

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

erica napisał:

A nie ma za co a przy okazji Kwiecie drogi czy ty w ogóle kiedyś śpisz?   pisać posty o tej godzinie (kręci głową z dezaprobatą )

Młode wampajrki tak mają A ja przy okazji wykorzystuję ostatnie dni ferii <załamaka>

Ten program, w którym Taguchi opowiadał o swoim wypadku to było chyba w Music Fighter zaraz po ich debiucie. Generalnie fajny program bo dużo opowiadali o początkach zespołu i dowiedziałam się trochę rzeczy, których nie mówili wcześniej. To ten sam program, w którym Kame miał uszeregować kumpli z zespołu według ilości znajomych i Jin się na niego obraził bo jako pierwszego wybrał Kokiego. Nie pamiętam już gdzie to znalazłam ale mogę poszukać jak chcesz.

O, a możesz mi do tego jeszcze tłumaczenie zaserwować? XD Straszna jestem, ale jak tak wiele zrozumiałaś z programu to znaczy, że musisz być dobra albo w japońskim albo angielskim<co u mnie w obu przypadkach totalnie leży> XD Może gdybyś znalazła i filmik i ochotę? <marzy>

O! Przypomniało mi się jeszcze, że Ueda przyniósł Taguchiemu do szpitala swoją figurkę Bulmy z Dragon Balla (bo Ueda razem z Kokim to maniacy DB ) Czyż to nie słodkie? XD

O.. Nie wiedziałam, w ogóle nie wiedziałam, że Uedka ma podobnie jak Koki szajbę na punkcie tego anime. To, że Koki to tak ;D Ale szok, że Uedką oddał swoją figurkę! To takie wspaniałomyślne wobec Junna XD

Fakt, reszta zespołu bywa wredna w stosunku do niego ale myślę, że tak naprawdę to on im na to pozwala, i jest a może w sumie był (bo teraz stosunki w zespole trochę się zmieniły) takim ich wentylem bezpieczeństwa. Kiedy sytuacja robiła się napięta to Taguchi mówił coś dziwnego i reszta wybuchała, a za chwilę już był spokój A czego jak czego ale napięć to im raczej nie brakowało w ostatnich latach. W tej chwili co prawda w zespole nadal panuje zasada aby nie śmiać się z jego żartów ale czasami widać, że ciężko im się powstrzymać

Mam podobne wrażenie^^ Taką rolę mu zapodano i świetnie sobie z nią radził ;D Ale to dziwne właśnie, że mieli nakazane się nie śmiać z jego kawałów. Czasem to dla mnie zrozumiałe, bo to co robił nasz skoczek bywa totalnie nie pojmowalne, ale czasem.. to aż widać, jak powstrzymują śmiechy XD

. Czy to dotyczyło tej sytuacji z Kame po Seishun Amigo

E? A jaka była jego sytuacja, bo nie wiem XD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mkskusyszczecin.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.angielski.pun.pl www.bushi.pun.pl www.bluangel.pun.pl