#16 2010-11-27 12:53:36

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

A mi właśnie bardziej jest szkoda tuszu niż pieniędzy za posiadanie oryginału w łapkach XD

A mnie jakoś nie, nigdy nie nakręcałam się jakoś specjalnie na to, żeby mieć oryginały. Jestem urodzoną "piratką" chyba <śmiech> Ale ogólnie to ja sobie wydrukuje coś z HSJ, pokseruje coś z KT (to już wiem na pewno), najprawdopodobniej dorwę jeszcze kalendarze innych wykonawców, których lubię i zrobię sobie mix, żeby nie wyjść na fanatyczkę jednego artysty xD

A zmieniając temat na bardziej świąteczny to Hey!Say!7 opublikowało już swoje życzonka z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Już?! Przecież jeszcze listopad jest, nawet adwent się nie zaczął, do świąt jeszcze kupa czasu! Do kartek wrócę sobie więc później, bo póki co są dla mnie jeszcze nieaktualne. Ale powiem, że podoba mi się pismo Keito ;p No i Yamady też, chociaż osobiście za kanji i tak nie przepadam, nasz alfabet ładniejszy

 

#17 2010-11-27 17:15:45

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Eee, tam. Oryginały są najlepsze. Najpierw człowiek oszczędza/żebrze przez dwa miesiące, po czym później za te pieniądze udaje mu się kupić jedną rzecz i z niej cieszy się głupi. Taki fenomen mają tylko oryginały

i zrobię sobie mix, żeby nie wyjść na fanatyczkę jednego artysty xD

Jeśli posiadanie rzeczy z jednym zespołem, to fanatyzm, to jestem fanatyczką i chyba mi z tym dobrze ;p Ale ja bym to raczej nazwała uzależnieniem od zespołu XD

Co do wiadomości świątecznych, to rzeczywiście wcześnie je opublikowali, ale to dlatego, że chcą z nimi dotrzeć do jak największego grona osób^^ Trzeba przecież dać czas fanom na przetłumaczenie tego na 10 języków i umieszczenie tego na setkach stron ;p
A tak przy okazji ukazały się wiadomości BEST tyle, że bez Yabu, któremu się nie chciało (lub miał inny powód, bynajmniej jego wiadomości nie ma )


http://img101.imageshack.us/img101/9922/mcik.jpg

Wesołych Świąt!!
Będę twoim Świętym Mikołajem także w tym roku
Szczęśliwego Nowego Roku!!
W tym roku także stanę się twoim ryżowym ciastkiem (kagami mochi, japońska ozdoba używana podczas Nowego Roku)
Bądźmy zawsze razem.

Hey!Say!JUMP   Inoo Kei


http://img101.imageshack.us/img101/5979/mcad.jpg

Meri-Kuri (Wesołych Świąt)! Ake-Ome (Szczęśliwego Nowego Roku)!
Za chwilę już będzie rok 2011!
To szokujące. Musiało być naprawdę fajne i z tego powodu rok ten minął migiem!
W 2011 także, sprawmy było zabawnie z JUMP i tobą!

Arioka Daiki


http://img686.imageshack.us/img686/6213/mcty.jpg

Wesołych Świąt!!
Proszę zrób zabawne przyjecie!
Szczęśliwego Nowego Roku!!
Ponieważ (mogłem) zrobić wiele fajnych rzeczy w 2010, będę ciężko pracować, by móc być nawet szczęśliwszy w 2011!

Takaki Yuya


http://img14.imageshack.us/img14/7978/mcyh.jpg

Wesołych ~ >.< Świąt!
Szczęśliwy Nowego Roku~!
Boże Narodzenie jest dniem, który będzie wspaniały, jeżeli możemy go spędzić ze Świętym Mikołajem, ne!
Nowy Rok jest dniem, w którym nie wolno od razu zużyć naszego prezentu na Nowy Rok!
Cóż, w takim razie, cieszmy się każdym szczęśliwym dniem!

Yaotome Hikaru

***



Dzisiaj BEST miało okazję w YY JUMPing zaśpiewać "[Arigato] Sekai...". Jeśli ktoś jest, więc zainteresowany pierwszym występem do tej piosenki to może go znaleźć TUTAJ. A jak kogoś nie interesuje wersja samego BEST, tylko woli cały JUMP, to niech poczeka do poniedziałku, jak HSJ wystąpi w Hey!Hey!Hey!

Offline

 

#18 2010-11-27 21:53:36

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Oryginały są najlepsze. Najpierw człowiek oszczędza/żebrze przez dwa miesiące, po czym później za te pieniądze udaje mu się kupić jedną rzecz i z niej cieszy się głupi. Taki fenomen mają tylko oryginały

Powiem Ci, jak się kiedyś skuszę na jakiś oryginał, czy faktycznie masz rację. Bo póki co nawet mnie nie kusi. Szkoda mi kasy, szkoda mi nerwów (żeby się bawić w zamawianie) i ogólnie jakoś wolę downloady niż miałabym coś mieć na płytce itp. U mnie takie rzeczy po prostu nie funkcjonują xD

Jeśli posiadanie rzeczy z jednym zespołem, to fanatyzm, to jestem fanatyczką i chyba mi z tym dobrze ;p Ale ja bym to raczej nazwała uzależnieniem od zespołu XD

Ja ogólnie to fanatyczką tylko Jina jestem (którego mój brat nie znosi, a mam z nim wspólny pokój, więc jest ciekawie xD). Pozostałych to tylko fanką xDDD A uzależniona to ogólnie od muzyki i komputera jestem xDDD

A tak przy okazji ukazały się wiadomości BEST tyle, że bez Yabu, któremu się nie chciało

A jego najbardziej byłam ciekawa, eh... Ale nie wiem czemu, nawet mi to odpowiada, że sobie chłopak odpuścił ;p A najfajniejsza wiadomość jest od Hikaru jak dla mnie. Z całego HSJ ^^

A występ już ściągam, w ogóle cały odc. YY JUMPing sobie muszę ściągnąć, ale to dopiero jak już swój komputer odzyskam

 

#19 2010-11-28 00:16:26

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Wiadomość od Yabu myślę, że się pojawi, tylko że na razie, z niewiadomych przyczyn jej jeszcze nie ma ;p Ale miejsce na tablicy jest zostawione, więc w sumie nie ma wyjścia i musi się pojawić^^ Trzeba będzie tylko trochę na nią poczekać^^

http://img832.imageshack.us/img832/3897/mctablica.jpg

Co do samych wiadomości to nie mam jakiejś ulubionej i wszystkie lubię jednakowo XD Ale czekam jeszcze na tą od Yabu, bo może ona jakoś szczególnie chwyci mnie za serce swoją treścią^^
A przede wszystkim w wiadomościach w oczy rzuciło mi się to, że BEST napisało je nieco dłuższe od 7, jeśli nie liczyć Yamady. Ale to pewnie jakieś moje złudzenie optyczne, jak zwykle w takim wypadku, a jeśli nawet nie, to znowu się czepiam tego co nie powinnam, więc na jedno wychodzi^^

Offline

 

#20 2010-11-28 12:18:04

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Wiadomość od Yabu myślę, że się pojawi, tylko że na razie, z niewiadomych przyczyn jej jeszcze nie ma ;p Ale miejsce na tablicy jest zostawione, więc w sumie nie ma wyjścia i musi się pojawić^^ Trzeba będzie tylko trochę na nią poczekać^^

Po prostu pojawi się bliżej świąt i mnie to pasuje ;p

Ogólnie to dla mnie wszystkie takie zwykłe są te wiadomości, Hikaru mi się podobała trochę bardziej, ale też nie jakoś wyjątkowo. A BEST chyba faktycznie napisali więcej niz 7 albo mamy złudzenia optyczne we dwie xD

 

#21 2010-11-29 15:47:48

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Pojawił się już gdzieś tam wcześniej przeze mnie wspomniany występ HSJ z piosenką "[Arigato]..." w Hey!Hey!Hey! ^^ Można go obejrzeć m.in. Tutaj wraz z pogadanką, w której głównie opierano się na wspomnieniach z Summary ^^ O rozmowie powiem tyle, że Hikaru-kun po raz kolejny dał popis swoich umiejętności żonglerskich i nawet, jeśli już kilkakrotnie widziałam, co potrafi, to i tak byłam po wrażeniem (to przez to podrzucanie piłeczki nogą XD)
O piosence powiem, że była śpiewana na żywo, a to, wiadomo, się ceni (a przynajmniej ja cenię:) ) A poza tym gdybym nie wiedziała, że w tym jednym momencie (na tym filmiku 2:44) Daiki ma zaśpiewać "Thanks" to w życiu bym jego "sens" nie zrozumiała. Ale to już taki szczególik ;p
Na koniec napiszę jeszcze tylko tyle, że kocham JUMP w białych strojach XD

Offline

 

#22 2010-11-29 16:39:02

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Nienawidzę oglądać występów na YT, po prostu nie znoszę, muszę mieć zawsze ładną wersję na dysku, a nie... No, ale dla chłopców się nawet poświęciłam i poużerałam z moim YT ;p

Co do wideo to ja też jak zwykle byłam pod wrażeniem umiejętności Hikaru. No, ale on mnie co chwila potrafi zagiąć, nawet jeśli wcześniej już kilkakrotnie go w akcji widziałam xD
Sam występ... cóż, byłam totalnie zasłuchana (i zapatrzona przy okazji też, ale to sie wytnie xD). Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do poprzedniego występu, tutaj był mój ulubiony fragment tej piosenki. No i tutaj był początek pięknie zaśpiewany przez Yamadę, bo to mój drugi fav. part tego utworku ;p Ale tego "thanks" to też bym w życiu nie wyłapała, gdybym nie wiedziała, że ma tam być. No, ale Japończycy mają dość specyficzną wymowę wyrazów obcojęzycznych <śmiech>

Na koniec napiszę jeszcze tylko tyle, że kocham JUMP w białych strojach XD

Ja zdecydowanie wolę w czarnych, w białych mi się właśnie z zasady nie widzą. Ale tym razem wyjątkowo i w bieli wyglądali świetnie ;]

 

#23 2010-11-29 17:42:05

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Nienawidzę oglądać występów na YT, po prostu nie znoszę, muszę mieć zawsze ładną wersję na dysku, a nie... No, ale dla chłopców się nawet poświęciłam i poużerałam z moim YT ;p

Jakby coś, to jest już występ w wersji MQ i HD do ściągnięcia Tutaj

No, ale Japończycy mają dość specyficzną wymowę wyrazów obcojęzycznych <śmiech>

Fakt XD Ale ja przy okazji twierdzę, że przede wszystkim złe języki wybierają ;p bo jeśli Daiki miałby zaśpiewać po polsku słowo "sens" to ja myślę, że nawet niektórzy Polacy mogliby mu pozazdrościć takiej wymowy XD

Ja zdecydowanie wolę w czarnych, w białych mi się właśnie z zasady nie widzą. Ale tym razem wyjątkowo i w bieli wyglądali świetnie ;]

Mi właściwie najbardziej podobają się w obu kolorach: i czarnym i białym
Białe stroje, które mi się jeszcze na pewno podobały (oprócz tych tutaj, oczywiście), to mieli do piosenki Time śpiewanej w SC, w lipcu tego roku ^^

Offline

 

#24 2010-11-29 18:00:52

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

O jak słodko z ich strony, i jakież przewidywalne

 

#25 2010-11-29 19:12:25

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Dzięki wielkie za linki ^^ Chociaż teraz jak na złość i tak swojego komputera nie mam, a tutaj nic ściągać nie mogę Ale jak tylko swojego Gucia odzyskam, to od razu ściagam

Ale ja przy okazji twierdzę, że przede wszystkim złe języki wybierają ;p

Yhym... A ja się tak zastanawiam, czy polskie "dziękuję" w ogóle byliby w stanie zaśpiewać, bo to w sumie dla nich mogłoby nie być takie proste słowo xDD

Białe stroje, które mi się jeszcze na pewno podobały (oprócz tych tutaj, oczywiście), to mieli do piosenki Time śpiewanej w SC, w lipcu tego roku ^^

W lipcu to ja jeszcze nie wiedziałam o ich istnieniu xD Muszę odnaleźć ten występ, bo chyba go nie mam, a przynajmniej nie kojarzę. Ale z tym wciąż muszę czekać na swój komputer. Nienawidzę nie mieć go przy sobie

Ostatnio edytowany przez Alexandra (2010-11-29 19:13:17)

 

#26 2010-11-29 20:25:15

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Avalia napisał:

O jak słodko z ich strony, i jakież przewidywalne

Masz na myśli ich nową piosenkę, występ czy stroje ? ;p

Alexandra napisał:

Yhym... A ja się tak zastanawiam, czy polskie "dziękuję" w ogóle byliby w stanie zaśpiewać, bo to w sumie dla nich mogłoby nie być takie proste słowo xDD

Zaśpiewaliby, zaśpiewaliby Tak jak Daiki "thanks", ale by zaśpiewali ^^

Alexandra napisał:

Muszę odnaleźć ten występ, bo chyba go nie mam, a przynajmniej nie kojarzę.

Dozou~ Time XD
A kojarzysz, jak Yamada przechodził pod nogami Yabu? XD

Z góry mówię, że Time to jeden z moich ulubionych występów HSJ w SC, dlatego właśnie przyszedł mi na myśl^^ Lubię w nim ich stroje, taniec, aranżacje i samą piosenkę też od razu polubiłam (i za brzmienie i za słowa, które napisał Takaki, ale to raczej nie z powodu tego kto je napisał, ale po prostu; może to i był oklepany temat, ale mi się podobało) XD

Offline

 

#27 2010-11-29 21:12:06

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Zaśpiewaliby, zaśpiewaliby  Tak jak Daiki "thanks", ale by zaśpiewali ^^

Hehe, a jaką my byśmy wtedy radochę miały xDDD

A kojarzysz, jak Yamada przechodził pod nogami Yabu? XD

Nieee... W takim razie na pewno tego nie widziałam, bo bym zapamiętała. Ściągnę jak tylko odzyskam komputer (czemu teraz go nie mam? <płacze>)

za słowa, które napisał Takaki

Tego nie musiałam wiedzieć. Takaki to moja czarna owieczka w HSJ (w każdym zespole swoją mam xD), co jest o tyle ironiczne, że gra w mojej ukochanej serii, a moja koleżanka ma na jego punkcie totalnego fioła.

 

#28 2010-11-29 22:09:16

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Hehe, a jaką my byśmy wtedy radochę miały xDDD

A jakby inaczej^^

Takaki to moja czarna owieczka w HSJ

Nie powiem, żebym miała coś do Takakiego, bo nie mam, ale przez pewien czas też niespecjalnie go lubiłam (choć czarną owcą HSJ to nawet wtedy bym go nie nazwała). Ale całe szczęście mi minęło, bo nawet niespecjalnie wiedziałam za co go tak usilnie spycham na sam koniec mojego rankingu HSJ. Teraz chyba wiem... po prostu wcześniej go nie rozumiałam. Yuya ma swój własny mały świat, nie lubi się z niego zbytnio wychylać i przez to jest raczej zamknięty w sobie, ale moim zdaniem nie jest taki zły XD Trzeba tylko dać sobie czas na to by go zrozumieć Ale pewnie niepotrzebnie to mówię, bo to jakbym cię namawiała do zmiany zdania o nim, a przecież nie chciałabym ci narzucać mojego zdania^^

Co do samego tekstu piosenki, to czy jest ona Yuyi czy nie, to nieważne i nie zniechęcaj się. Ważne jest to, że mimo że ma, można powiedzieć, błahy temat (jest o rozstaniu, a niektórzy uważają takie tematy za przereklamowane - jakby co, to ja nie do końca się z tym zgadzam), to ma swój urok i przede wszystkim - jak najbardziej ma sens.

A zresztą skoro nie lubisz Takakiego, to jest jeszcze inny sposób, by cię nie zniechęcać do tej piosenki. Do Dai-chana nic nie masz, prawda? Bo on w tej piosence był odpowiedzialny za jej aranżację ;p Zresztą, co ja cię do piosenki przekonuję, skoro na pewno ją znasz

Offline

 

#29 2010-11-29 23:23:59

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Heh, piosenkę znam, a jakże. I strasznie lubię. Po prostu nigdy nie zwróciłam uwagi na to, kto pisał słowa, muzykę itd.

W każdym bądź razie mój uraz do Takakiego pojawił się ze dwa lata temu, kiedy to oglądałam Gokusen 3. I jak wszystkich uczniów Yankumi po prostu ubóstwiam, tak Yamato czyms mi podpadł, nawet nie jestem pewna czym. W każdym bądź razie ta niechęć jakoś przeniosła się na osobę, której przypadło tą rolę odegrać. No i kiedy ponad 1,5 roku później oglądałam swój pierwszy klip HSJ, to pierwszym, który mi się rzucił w oczy, był oczywiście Takaki, mimo że od skończenia Gokusen ani go nie widziałam, ani nie słyszałam, ani też wcześniej nie wiedziałam, że jest w tym zespole. Co prawda wtedy powiedziałam sobie, że nie będę go oceniać na podstawie postaci, jaką zagrał, ale mimo wszystko jakaś niechęć we mnie pozostała. Może kiedyś się jej pozbędę, ale raczej jeszcze nie w najbliższym czasie...

Aczkolwiek jak będę miała chwilę czasu, to może przetłumaczę sobie z ciekawości jakąś jego piosenkę. Artyście najłatwiej jest zaplusować w moich oczach dobrym tekstem xD Ale póki co muszę obczaić "Shinku", bo strasznie się uzależniłam od tego utworku ostatnio, no i ciekawa jestem, co tam mógł napisać Yama-chan xD

 

#30 2010-11-30 06:57:28

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Z tego pamiętam to Shinku miało podobną tematykę do Time, bo obie mówiły o rozstaniu XD Tylko że w Time jest przedstawione rozstanie o schemacie "Ty mnie nie kochasz, ja cię nie kocham, to może się rozstaniemy?" i związane z tym wątpliwości. A Shinku jest natomiast o tym jak dziewczyna zwiała lub jak kto woli po prostu odjechała, no i wiesz: tęsknota, stracone wspólne marzenia, coś w ten deseń^^ A przynajmniej tak mi się jakoś kojarzą te piosenki a nie chce mi się szukać ich tłumaczenia, nawet jak gdzieś mam je na kompie po polsku. Ale jakby nie chciało ci się ich tłumaczyć to zawsze mogę ich poszukać i podesłać ci teksty polskie do tych piosenek, ale wiem, że niektórzy wolą sami sobie potłumaczyć, a nie chciałabym ci w razie czego psuć tej przyjemności^^

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mta-nps.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl