#31 2010-11-30 07:44:28

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Dziina napisał:

Avalia napisał:

O jak słodko z ich strony, i jakież przewidywalne

Masz na myśli ich nową piosenkę, występ czy stroje ? ;p

Prawie...życzenia

Stroje nie są złe, ale w sumie nie zaskoczyło mnie to, że są białe.

A piosenka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła i czekam na PV i na making (jak się cieszę, że zamówiłam ten singiel)

 

#32 2010-11-30 08:01:07

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

W sumie to mogłam się spodziewać, że wymienię wszystkie ewentutalności oprócze tej, o którą tak naprawdę chodziło XD

Oczywiście też czekam na PV i making, ale póki co nie zamówiłam sobie jeszcze singla Czekam aż mi już wcześniej zamówiona paczka przyjdzie.
Zresztą cały czas się zastanawiam, którą wersję powinnam sobie kupić^^ a może powinnam sobie kupić oby dwie? XD

Offline

 

#33 2010-11-30 15:47:01

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Z tego pamiętam to Shinku miało podobną tematykę do Time, bo obie mówiły o rozstaniu XD

Przyznajmy szczerze, że ponad 80% piosenek jest o miłości, natomiast ponad 80% z nich to piosenki o rozstaniach. Sa podobne. Teoretycznie. Ale w praktyce to po przetłumaczeniu ponad 200 piosenek znalazłam może z 10 takich, które oceniłam, że są zwykłe, nijakie, mało oryginalne. Dlatego z uporem maniaka (znaczy się fanatyczki xD) tłumaczę kolejne utworki i większość z nich pomimo banalnego tematu, zaskakuje mnie całościowo lub choćby jednym czy dwoma wersami, które po prostu do mnie trafią. Więc albo ja po prostu jestem mało wymagajaca albo faktycznie wszystkie teksty "coś" w sobie mają ^^ Więc tak czy siak pewnie przetłumaczę kiedyś też wszystkie piosenki HSJ (póki jeszcze nie mają ich tak dużo xD), bo ciekawa jestem, o czym tam chłopcy śpiewają ;]

Btw. kiedy mi się nie chce to właściwie od razu proszę o gotowca, ale w tym wypadku akuratnie mi się chce, więc moze nie od razu, ale przetłumaczę to sobie sama. Bo dla mnie to faktycznie przyjemność jest, w pewnym sensie też uzależnienie ^^

Zresztą cały czas się zastanawiam, którą wersję powinnam sobie kupić^^ a może powinnam sobie kupić oby dwie? XD

Taa, kup dwie i jedną mi wyślij w paczce świątecznej xDDD

 

#34 2010-11-30 17:04:39

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Btw. kiedy mi się nie chce to właściwie od razu proszę o gotowca, ale w tym wypadku akuratnie mi się chce, więc moze nie od razu, ale przetłumaczę to sobie sama. Bo dla mnie to faktycznie przyjemność jest, w pewnym sensie też uzależnienie ^^

Właśnie dlatego pytam^^ Od czasu do czasu lubię sobie potłumaczyć piosenki HSJ dla własnego użytku, więc sama wiem XD Chociaż u mnie tego raczej nie można nazwać uzależnieniem, bo lubię tłumaczyć (nie tylko piosenki, ale ogólnie) w małych ilościach i w swoim własnym tempie^^

Taa, kup dwie i jedną mi wyślij w paczce świątecznej xDDD

Jako taki prezencik ode mnie? Mowy nie ma ;p

Offline

 

#35 2010-11-30 17:34:14

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Chociaż u mnie tego raczej nie można nazwać uzależnieniem, bo lubię tłumaczyć (nie tylko piosenki, ale ogólnie) w małych ilościach i w swoim własnym tempie^^

Hehe, to ja tak kiedyś tłumaczyłam, bo teraz mam naprawdę jedynie kilka tłumaczeń faktycznie tylko dla siebie. Większość wrzucam na bloga, a jak mi ktoś o dobrym sercu napisy do klipu wstawi to i na forum ShoWy wstawiam (bo sama mam alergię na robienie czasówki i jak już musiałabym to robić, to chyba za karę). Chociaż czasami jak dostanę ograniczenie czasowe, to mi się nawet tłumaczyć odechciewa. Ale z zasady to u mnie teksty piosenek zawsze mile widziane i jakbym przez dajmy na to tydzień niczego nie przetłumaczyła, to by znaczyło, że chyba chora jestem, dlatego dla mnie to uzależnienie już ;p


Taa, kup dwie i jedną mi wyślij w paczce świątecznej xDDD

Jako taki prezencik ode mnie? Mowy nie ma ;p

Doushite?? <płacze>

 

#36 2010-11-30 17:45:56

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

wymagania, jako prezent na święta...
ja wzięłam z DVD chociaż chciałam tą drugą XD po prostu z DVD jest tańsze ^^''
Mnie mama na prezent świąteczny zamówiła album HSJ yeee...to w sumie zostaną mi jeszcze 3 single do nadrobienia z HSJ (ten jeden z HS7 i z NYC ostatni) i będzie cała dyskografia yeee

 

#37 2010-11-30 18:58:30

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Alexandra napisał:

Doushite?? <płacze>

Bo jakbym nawet zamówiła obydwie, to po prostu i tak z żadną pewnie nie byłabym się w stanie rozstać ;p

Avalia napisał:

Mnie mama na prezent świąteczny zamówiła album HSJ yeee...to w sumie zostaną mi jeszcze 3 single do nadrobienia z HSJ (ten jeden z HS7 i z NYC ostatni) i będzie cała dyskografia yeee

Szczęściara XD Ja najlepiej na temat tego, ile zostało mi do nadrobienia, lepiej zamilczę, bo to nie przystoi na porządną fankę ;p A tak z ciekawości: masz DVD z koncertów czy na razie zbierasz tylko CD i DVD?

Offline

 

#38 2010-11-30 20:21:35

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Na razie tylko CD, ale jak kiedyś zacznę pracować (przed końcem świata) to zamierzam kupić i DVD z koncertów.

 

#39 2010-11-30 20:35:09

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Wiesz, koniec świata ma być podobno w 2012 roku, więc możesz się już zacząć szykować ;p

Offline

 

#40 2010-11-30 20:42:27

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Bo jakbym nawet zamówiła obydwie, to po prostu i tak z żadną pewnie nie byłabym się w stanie rozstać ;p

Ej no, to zamów 3 i jedno mi wyślij, o! xD Bo ja sie sama w życiu nie przełamię, żeby samej sobie cos zamówić. A jak będę miała jedną płytkę, to z kolejnymi będzie łatwiej <lol>

Ja najlepiej na temat tego, ile zostało mi do nadrobienia, lepiej zamilczę, bo to nie przystoi na porządną fankę ;p

Haha xD To mnie ostatnio mama wyśmiała, że się uważam za fankę jakiegoś zespołu, a nie mam ich żadnej płyty. Ale co ja poradzę, że ja skąpa jestem, no? To po tatusiu mam xDD

Wiesz, koniec świata ma być podobno w 2012 roku, więc możesz się już zacząć szykować ;p

Mamy jeszcze 2 lata... Wiesz ile singli jeszcze zdąży wyjść do tego czasu? xD

 

#41 2010-12-01 06:18:32

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Alexandra napisał:

Ej no, to zamów 3 i jedno mi wyślij, o! xD Bo ja sie sama w życiu nie przełamię, żeby samej sobie cos zamówić. A jak będę miała jedną płytkę, to z kolejnymi będzie łatwiej <lol>

wiesz to zależy czy masz na myśli, że ten singiel dostaniesz ode mnie jako, prezent czy za niego zapłacisz XD Bo jeśli to pierwsze, to mnie niestety nie stać, a jeśli to drugie to może się dogadamy

Offline

 

#42 2010-12-01 13:58:34

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

wiesz to zależy czy masz na myśli, że ten singiel dostaniesz ode mnie jako, prezent czy za niego zapłacisz XD

W sumie to ja bym najchętniej dostała to w prezencie, ale tak podejrzewałam, że to raczej nie wchodzi w grę ;p Ale pierwszy raz tak bardzo kusi mnie, żeby jakiś singiel kupić, więc może zainwestuję ^^ Tylko wpierw muszę zobaczyć, czy ktoś mi zechce zasponsorować kurs na prawo jazdy, bo jak będę musiała płacić sama, to na płytkę mnie teraz nie stać

 

#43 2010-12-01 14:24:46

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ale pierwszy raz tak bardzo kusi mnie, żeby jakiś singiel kupić, więc może zainwestuję ^^ Tylko wpierw muszę zobaczyć, czy ktoś mi zechce zasponsorować kurs na prawo jazdy, bo jak będę musiała płacić sama, to na płytkę mnie teraz nie stać

Wiesz, ja w tym tygodniu i tak na pewno nie będę zamawiać, więc masz czas^^ Zresztą, jak nie jesteś pewna, to może jeszcze raz na spokojnie to przemyśl i może nie decyduj się na ten singiel, za to może dopiero na następny, albo nawet na ten tylko, że później go sobie kupisz W sumie to nie wiem co ci doradzić, bo ja jak coś zamawiam to czuję pewną determinację i raczej w tym momencie nikt mnie nie jest w stanie odciągnąć od kupna.

A zmieniając temat... Pojawiły się mówione świąteczne wiadomości Johnnysów, które możecie znaleźć tutaj Obok wideo macie drzewko i na nim trzeba szukać nazwy ulubionego zespołu. HSJ jest pod tą beżową (nie wiem jak to się nazywa, więc nazwę to laską cukrową) laską w zielone kropy
Jako mój komentarz do tego, napiszę, że najlepszy był Yabu mówiący po koreańsku^^

Offline

 

#44 2010-12-01 15:21:05

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ja niestety cierpię na stały brak gotówki i to jest największy problem. A jeszcze trzeba prezenty świąteczne pokupować.... Największe moje marzenie, to żeby kiedyś móc wejść do sklepu muzycznego i kupić wszystkie płyty, które chciałabym mieć, nie martwiąc się, że mnie na nie nie stać. Ale nawet jeśli takie coś będzie możliwe, to chyba w odległej przyszłości. A tak w nawiasie, to ile w ogóle ten singiel kosztuje po przeliczeniu na nasze? Bo nawet nie wiem...


Co do życzeń świątecznych, to Yabu wymiata xDDD Rozbroił mnie całkowicie i z kilkanaście razy oglądałam to wideo tylko dla tego fragmentu xDD Ale reszta chłopców też świetna, szpanowali, że różne języki umieją, heh. Mógłby mi jeszcze któryś po polsku powiedzieć "Wesołych Świąt" ;p;p

 

#45 2010-12-01 16:27:41

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Dziina napisał:

że najlepszy był Yabu mówiący po koreańsku^^

ta po koreańsku to w dwadzieścia nawiasów, niewidoczną czcionką, w cudzysłów i pisane 1

Ostatnio edytowany przez Avalia (2010-12-01 16:28:13)

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angielski.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.newunion.pun.pl www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl