#1 2010-11-29 08:45:53

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Chinen Yuri

http://img232.imageshack.us/img232/7600/yurichinen2009050907084.jpg

Nazwisko i imię: Chinen Yuri
Pseudonimy: Chi~
Zawód: Aktor, piosenkarz
Data urodzenia: 30 listopad 1993
Miejsce urodzenia: Hamamatsu, Shizuoka
Wzrost: 158 cm
Waga: 43 kg
Znak zodiaku: Strzelec
Grupa krwi: AB
Rodzina: mama (Miki), tata (Takashi), starsza siostra (o dwa lata - Saki)

http://img821.imageshack.us/img821/8283/img009zo.th.jpg

Filmografia:

DRAMY:
Scrap Teacher jako Yoshida Eitarou (NTV, 2008)
Sensei wa Erai! jako Umeno Wataru (NTV, 2008)
1 Pound no Fukuin jako Yoshihiko (NTV, 2008, ep3)
Yukan Club jako Ryota (NTV, 2007, ep2)
Saikou no Jinsei no Owarikata~Ending Planner~ jako Ihara Hayato (TBS, 2012)

FILMY:
Smurfs 3D jako Ważniak (2011) (dubbing)
Sword of the Stranger jako Kotaro (2007) (dubbing)
Nanako to Nanao jako Nanao (NHK, 2004)
Nin x Nin: The Ninja Star Hatori jako Kenichi Mitsuba (2004)

PIOSENKI NAPISANE PRZEZ NIEGO:
Wan wan nya nya
OOkiku Nare Boku
Sumairu songu  (Smile Song)

http://img607.imageshack.us/img607/7420/75105383.th.jpg

Ciekawostki:

- Jego ojciec był brązowym medalistą na Igrzyskach Olimpijskich w gimnastyce (w Barcelonie w 1992 roku), a matka jest instruktorką tańca – co zapewne miało wpływ na niezwykłe uzdolnienia Chinena w akrobatyce i w tańcu
- Jest leworęczny
- Bardzo podziwia Satoshi Ohno z Arashi, do tego stopnia, że potrafi być nawet o niego zazdrosny
- Jego pierwszą piosenką w całości skomponowaną i napisaną przez niego jest „Wan wan nya nya” („Hau hau miau miau” XD) i służy głównie do budzenia reszty zespołu (czyli spełnia rolę budzika/koguta). Co ciekawe piosenka składa się tylko z dwóch słów „wan” i „nya”, śpiewanych po prostu w różnej kolejności. Podobno za każdym razem gdy jest przez niego śpiewana, brzmi inaczej.
- Sam o sobie mówi, że jest najsłodszą osobą na świecie XD
- Jego ulubionymi słowami są Chinen Yuri
- Nie planuje w swoim życiu ani małżeństwa ani dzieci, ale jakby co, lubi dziewczyny o wąskich ramionach i słodkim głosie, potrafiące gotować ;p
- Jego ulubionymi potrawami są gyoza i ogórki, za to nie cierpi grzybów i bakłażanów.
- Za swój słaby punkt uważa swój wzrost, ale tak szczerze – czy jakby urósł nadal byłby tak słodki? ;p

Galerie (zrobione przez Anę):
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3

Offline

 

#2 2010-11-30 15:54:01

Alexandra

Gość

Re: Chinen Yuri

Otanjoubi Omedetou Chii ^^

W ogóle to nie mogę uwierzyć, że on już ma tyle lat co ja. Poważnie, za każdym razem, kiedy na niego patrzę, to mam wrażenie, że jest młodszy niz w rzeczywistości. Takim fajnym słodkim dzieckiem jest... Ja bym mogła takiego młodszego brata mieć

 

#3 2010-11-30 16:16:26

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Chinen Yuri

W ogóle to nie mogę uwierzyć, że on już ma tyle lat co ja.

Doskonale wiem, co czujesz, bo mam zupełnie tak samo^^

A tak w ogóle to... Wszystkiego najlepszego Chinen-kun! Spełnienia marzeń, posiadania dużej ilości ciekawych pomysłów, wen twórczych na nowe piosenki (nawet jeśli miałyby brzmieć jak "Wan wan nya nya" ;p), żebyś nadal dobrze dogadywał się z zespołem i przestał mieć te kompleksy na temat swojego wzrostu I ogólnie niech Ci się dzieje wszystko co najlepsze^^

Offline

 

#4 2010-11-30 17:50:05

Avalia

Gość

Re: Chinen Yuri

Ah Chii...chciała bym powiedzieć, że rośniesz jak na drożdżach ale było by to kłamstwo, nie mniej mija ten czas nieubłaganie szybko i mimo wszystko wydoroślałeś (gdzie się podziało to kochane dzieciątko z moich początków w fandomie?).
Sto lat! Chii <3

W ogóle to nie mogę uwierzyć, że on już ma tyle lat co ja.

Doskonale wiem, co czujesz, bo mam zupełnie tak samo^^

Na szczęście(nieszczęście) jestem starsza

Ostatnio edytowany przez Avalia (2010-11-30 17:51:23)

 

#5 2010-11-30 20:06:32

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Chinen Yuri

Avalia napisał:

Na szczęście(nieszczęście) jestem starsza

W tym wypadku to na szczęście, bo nie patrzysz w lustro i nie widzisz osoby wyglądającej o jakieś pięć lat starzej od Chii, mimo że jesteś w jego wieku^^ jak się jest starszym i się wygląda na starszego, to nie trzeba się zastanawiać, jak to możliwe, bo to normalne ;p

Offline

 

#6 2010-11-30 20:23:13

Avalia

Gość

Re: Chinen Yuri

Dziina napisał:

Avalia napisał:

Na szczęście(nieszczęście) jestem starsza

W tym wypadku to na szczęście, bo nie patrzysz w lustro i nie widzisz osoby wyglądającej o jakieś pięć lat starzej od Chii, mimo że jesteś w jego wieku^^ jak się jest starszym i się wygląda na starszego, to nie trzeba się zastanawiać, jak to możliwe, bo to normalne ;p

Szkoda tylko, ze mi dają tak 13, góra 15 lat więc kończę z podobnym wiekiem co Chii ^^''

 

#7 2010-11-30 20:39:08

Alexandra

Gość

Re: Chinen Yuri

^ No to ciekawie, mnie dają tyle, ile mam z zasady. Ale pocieszam się tym, że ja jestem z początku roku, a Chii z końca, więc to prawie rok różnicy w sumie xD

 

#8 2010-11-30 20:44:46

Kaori

Gość

Re: Chinen Yuri

Mój Chiiinen <3 Otanjoubi Omedetou Chinen-kun ^^

Gosh, moje słoneczko hejsejowe xD <włącza się moja skłonność ku słodkim boysom xd>
"Sam o sobie mówi, że jest najsłodszą osobą na świecie XD" - w tym ma rację xD Boziu... Chinen to najsłodszy Japoniec jakiego widziałam ;p
Alex, ja Ci zazdroszczę, że jesteś z jego wieku T_T Czemu on się nie urodził rok wcześniej... eech Nawet Yamada jest młodszy ;<

 

#9 2010-11-30 20:52:02

Avalia

Gość

Re: Chinen Yuri

Kaori napisał:

"Sam o sobie mówi, że jest najsłodszą osobą na świecie XD" - w tym ma rację xD Boziu... Chinen to najsłodszy Japoniec jakiego widziałam ;p

Czasem odnoszę wrażenie, że tylko ja tak na dobrą sprawę nie uważam (nie no jakoś słodki jest, ale bez przesady...słodki to może był dla mnie jak wstępowałam w fandom i HSJ jeszcze nie powstało)

 

#10 2010-11-30 20:53:37

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Chinen Yuri

Ja może i nie wyglądam staro, ale ponoć po zachowaniu, ludzie dają mi więcej lat (to znaczy tyle co mam) XD

Offline

 

#11 2010-11-30 20:54:27

Alexandra

Gość

Re: Chinen Yuri

Alex, ja Ci zazdroszczę, że jesteś z jego wieku T_T Czemu on się nie urodził rok wcześniej... eech  Nawet Yamada jest młodszy ;<

Rocznikowo, to ja moze jestem w ich wieku, ale praktycznie, to wszyscy chłopcy z Seven są ode mnie młodsi (chociaż urodziłabym się tydzień później i już nie byliby wszyscy xDDD). Ja bym jednak wolała, żeby niektórzy byli starsi. A Chii właśnie młodszy xD

 

#12 2010-11-30 20:57:48

Avalia

Gość

Re: Chinen Yuri

Alexandra napisał:

Rocznikowo, to ja moze jestem w ich wieku, ale praktycznie, to wszyscy chłopcy z Seven są ode mnie młodsi

Ode mnie nawet BESTy są młodsze, Yabu co prawda tylko o dwa tygodnie ale zawsze...to ja mogę marudzić na swój wiek, wiecie jak to jest fazować na Yuto i Keito w takim wieku!? o.O straszne >.<

 

#13 2010-11-30 21:03:44

Alexandra

Gość

Re: Chinen Yuri

Ode mnie nawet BESTy są młodsze

Hehe, ode mnie na szczęście nie. Chociaż jak oglądam takie programy z 2004 (dzisiaj oglądałam właśnie) i się zachwycam zamiast KT to takim Yuuto np., to się zastanawiam, co jest ze mną nie tak xD

 

#14 2010-11-30 21:08:59

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Chinen Yuri

Eee tam... wszystko z wami w porządku. Trzeba lubić i młodszych i starszych^^ (wiem, że to co napisałam nie ma sensu, ale to nic XD)

Offline

 

#15 2010-11-30 21:33:28

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Chinen Yuri

No to ja życzę mu spełnienia marzeń, sukcesów zawodowych, wielu nowych projektów i że by urósł na wysokiego chłopaczkaXD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bushi.pun.pl www.bluangel.pun.pl