#1 2011-01-16 17:18:37

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Jakość wydawanych dram!

Witam mam pytanie odnośnie jakości dram:)

A mianowicie czy chcecie byśmy wydawali je w HD czy w zwykłej wersji? Np. teraz Deka wanko mam w 2 wersjach:) HD ma oczywiście boską  jakość ale też ogromnie dużo miejsca zajmuje, chociaż warto (Yamanade wychodzi w HD;) Na TV bosko to wygląda *_* ) A możecie wolicie byśmy wstawiali obie wersje i każdy ściągnie co woli?

Offline

 

#2 2011-01-16 18:35:51

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Jakość wydawanych dram!

hmm, moim zdaniem lepiej jest udostępniać dramy w obu wersjach ^ ^ mi na przykład na niektórych dramach zależy żeby mieć dobrą jakość żebym mogła dokładniej się przyjrzeć ślicznej buźce dajmy na to Kamesia *_____* hahaha >.< ale kiedy oglądam jakąś dramę z ciekawości a nie dla obsady to taka zwykła jakoś w zupełności mi wystarczy bo nie bardzo chcę sobie zajmować miejsce na laptopie na dramę którą być może raz obejrzę i zostawię w spokoju >.< (a że zawsze wszystko chomikuję to później mam problem z brakiem wolnego miejsca na dysku >.<)


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#3 2011-01-16 19:55:01

Tsuki

Gość

Re: Jakość wydawanych dram!

Ja też jestem za tym żeby wstawiać dwie wersje xD jeżeli to oczywiście nie problem ja osobiście juz teraz męczę się z braku miejsca na laptopie.. więc ściągałabym te słabsze wersje xD żeby jakoś się pomieścić xP, ale no są dramy które warto mieć w HD, nawet trzeba xD także myślę , że to było by najlepsze rozwiązanie, jak każdy sam mógłby zdecydować jaką wersje ściągnąć xD

 

#4 2011-01-16 20:16:17

LaLuna

Gość

Re: Jakość wydawanych dram!

Popieram, że 2 wersje najlepsze Szczególnie, że... mój laptop nie odtwarza HD   Ale za to już drugi tak, więc to naprawdę zależy od sytuacji xD Więc gdyby to było teraz, to gdybyście wystawiły dramę w HD to wątpię czy bym w ogóle mogła ją obejrzeć xD Chociaż czasami mój topik daje radę xD ( tak to jest, jak się ma netbooka przystosowanego tylko do nety =.=' xD ) Z kolei wystawianie 2 wersji musi być samo w sobie dość męczące No, ale też nie każda drama ma taką opcje - to w jakiś sposób pocieszające xD

 

#5 2011-01-16 20:19:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Jakość wydawanych dram!

No w sumie w tym momencie takie opcje ma tylko Deka wanko i Buzzer:P (do starych nie maXD)

W Yamanade i tak Rebel wydaje na HD to nie mam co gadaćXD

Offline

 

#6 2011-01-16 20:33:38

LaLuna

Gość

Re: Jakość wydawanych dram!

No, więc a akurat za tymi dwoma jestem, żeby było w HD xD Buzzera i tak jak oglądam to już tylko na telewizorze, więc musi być HD xD A Deka Wanko najwyżej będę oglądać na drugim kompie xD Chyba, że się zlitujesz i zrobisz 2 wersje xD

 

#7 2011-01-16 20:45:49

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Jakość wydawanych dram!

W sumie mam na kompie obie wersje Deka wanko:P Różnica w obrazie jest mała, ale jestXD No ale głównie to tu ta rozdzielczość zaważa no i kolory są chyba trochę inne, na HD żywsze:) Ale zwykła tragiczna nie jest wręcz całkiem fajna;)
No wydam 1 epek normalny i ewentualnie w późniejszym terminie HD dodam:)

Offline

 

#8 2011-01-19 22:12:11

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Jakość wydawanych dram!

Ja jestem za nieHD, bo nikt ani w domu, ani na mieszkaniu nie ma HD i mi strasznie przycina i to nie fajne uczucie, gdy ci obraz przycina... No, ale HD też można dawać. W sumie do klipów Paradox z sorą dałyśmy. Mimo, że ja ich na pewno sobie nie odtworzę, bo prędzej kipnę z nerwów niż będę zacinający klip oglądała XD To dla tych co mają to szczęście i HD, nie widzę problemu

Jednak wybór tego albo tego i kończenie na HD mnie z oglądania jakichkolwiek klipów dyskwalifikuje już na starcie XD
Chociaż ciekawe, że niektóre określane jako HD świetnie mi działają, ciekawe od czego to zależy <myśli>

Offline

 

#9 2011-01-19 22:23:15

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Jakość wydawanych dram!

Bo HD ma różne rozdzielczości:P Ja też mam takie co na full HD nie działająXD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsclan.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl