#16 2011-01-11 00:28:50

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Banerki

KwiatWschodu napisał:

A Uedka jej się nie spodobał?! Och, trzeba się wziąć za jej edukację <hahaha>

Ja edukuję, ale muszę to robić powoli jak oglądała SCP i wspinał się na linę to była pełna podziwu, tylko niestety cały czas się pytała czy to na pewno facet

A co do Twojej sora skromnej wypowiedzi na temat aktualnego banerka to.. <haha>

Ej no, ja skromna jestem i nieśmiała (i ja mówię serio) tylko dlaczego mam mówić, że coś mi się nie podoba tylko dlatego, że ja to zrobiłam skoro mi sie podoba? Nie twierdzę, że jest naj bo tak naprawdę to ja nawet połowy funkcji programu w którym robie banerki i tapety nie znam I jak już Ci mówiłam nie zawsze wie się co zrobić z tym co się dostaje. Pamiętam to zdjęcie biegnącego Kokiego, które mi dałaś jak robiłam z nim banerek, było niesamowite i bardzo chciałam je wykorzystać, ale nie dało się a właściwie to ja nie potrafiłam z nim nic zrobić, a szkoda

LaLuna napisał:

Ja słyszałam Bułka, że to zdjęcie Uedy miało być, a ciekawe dlaczego moją uwagę przykuło zupełnie coś innego...

Przyznam się, że moją uwagę też przykuło coś innego, zdjęcie ładowało się tak powoli, że przez większość czasu widziałam tylko to na co LaLuna zwróciła uwagę a do tego w tle leciało "Daite Seniorita" XD
ale tak w gwoli ścisłości Bułka zdjęcie Uedy śliczne^^

Yoriko napisał:

Poza tym jak najbardziej wyszło zabawnie xD

cieszy mnie bardzo, że dowcip się udał i marudź kochana, marudź...  nie mam nic przeciwko
a właśnie czy w banerku z sierpnia nie podobają Ci się zdjęcia, Pi, czy ogólnie pomysł? 

Yuuki, pytasz do kogo się zgłosić dla żartu czy na serio? Bo jak na serio to ja się pogniewam, że tematu nie przeczytałaś

I co to za krytyczne nastawienie do swojej twórczości? Ja się nie zgodzę, tak nie wolno. Jak możesz być krytycznie nastawiona do tego co mi się tak podoba? <żartuję>  A tak na serio to uwierz w siebie, zobacz tylu osobą podoba się to co zrobiłaś, nie twierdzę że należy być zadufanym w sobie, ale czasem znać swoją wartość   (ja chyba naprawdę staję się stara )
A właśnie co jest rażącego w banerku z Junnem i tym z lipca? chyba, że jest to "coś" i już, sama też czasem nie wiem czemu mi się cos podoba albo nie, poprostu tak jest i już

No i oczywiście dziękuję wam za przychylną ocenę aktualnego banerka (tylko uważajcie, bo wpadne w somozachwyt )


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#17 2011-01-11 00:39:35

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Banerki

sora napisał:

jak oglądała SCP i wspinał się na linę to była pełna podziwu, tylko niestety cały czas się pytała czy to na pewno facet

On tam przez prawie 5min z gołą klatą paraduje, a twoja koleżanka ma jeszcze jakieś wątpliwości co do jego męskości, no no ;P

A właśnie co jest rażącego w banerku z Junnem i tym z lipca?

A ja mogę powiedzieć co mnie w tych dwóch banerkach razi? Mogę, mogę?! Tak, myślałam, że mogę XD
W banerku z lipca - perspektywa ujęcia Uedki, wygląda tak jakby się na mnie patrzył z góry ;(
A z Junnem? Hm, nie kolorystyka, nie pomysł "wydzieranki" - bo są wspaniałe^^ Ale te dwie focie na środku, na których jest taki.. no, smutny w porównaniu do tych wesołych i kolorowych po bokach  XD Fajnie jest ponarzekać na focie, które same ci zapodałam XD

Yyyy.. Nie żebym ci odbierała szansę wypowiedzi Dziecinko, ale powstrzymać się nie mogłam.. Ciekawe co tobie w nich nie pasowało

EDIT: Czekaj.. wróć.. Co mi się jeszcze podobało w banerku Junna? RÓŻ!!! <HAHAHA> Ja tu padnę, ale no cóż.. ślicznie ta zmięta różowa kartka i czcionka pasowała do kurteczki naszego Junna z czasów robienia klipu do ONE DROP, jeśli mnie pamięć do nazw i klipów nie myli <hahaha> i tego wspaniałego zwycięskiego zamachnięcia i uśmiechu z ich wyjazdu do Nowego Jorku^^ Ta, wtedy to był dla nich pewnie szczyt marzeń XD
Ogólnie, to bardzo miło było mi pogapić na ten banner, nadal jest XD

Ostatnio edytowany przez KwiatWschodu (2011-01-11 00:48:36)

Offline

 

#18 2011-01-11 14:19:00

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Banerki

sora napisał:

Yuuki, pytasz do kogo się zgłosić dla żartu czy na serio? Bo jak na serio to ja się pogniewam, że tematu nie przeczytałaś

Na serio >.< ale to dlatego że jeśli nikt mi tego nie zaproponuje to ja sama się nie zgłoszę ^ ^'

sora napisał:

A właśnie co jest rażącego w banerku z Junnem i tym z lipca? chyba, że jest to "coś" i już, sama też czasem nie wiem czemu mi się cos podoba albo nie, poprostu tak jest i już

hmm, powiem tak, nie spodobał mi się za bardzo pomysł tej "wydzieranki" ^ ^' a w tym banerku z AKameDą chyba dlatego że był zbyt prosty i zdjęcia nie dobrze dobrane ^ ^' ale to tylko moja skromna opinia


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#19 2011-01-11 16:13:00

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Banerki

sora napisał:

a właśnie czy w banerku z sierpnia nie podobają Ci się zdjęcia, Pi, czy ogólnie pomysł?

Pomysł nie jest zły, choć dla mnie trochę taki prostu ten banner jest. Jednak czasami prostsze jest lepsze, niż jakieś udziwnienia ;p
No, a Pi, to mi się zawsze podoba^^ (musiałam to napisać xD)
Po prostu te zdjęcia są dziwne, nie wiem jak to wyjaśnić... Zarówno Kame, jak i Pi, sztucznie na nich wyglądają. Odnoszę wrażenie, że za bardzo pohotoshop tu zadziałał... No nie wiem, nie umiem tego inaczej wyjaśnić.


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#20 2011-01-11 19:51:15

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Banerki

KwiatWschodu napisał:

On tam przez prawie 5min z gołą klatą paraduje, a twoja koleżanka ma jeszcze jakieś wątpliwości co do jego męskości, no no ;P

no ja wiem, ale co mogę na to poradzić?



Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi Nie wiem jak innym twórcą banerków, ale mi wasze komentarze i odpowiedzi na moje pytania bardzo pomogły^^

2011-02-02 16:56:49

Przyszedł Luty i mamy nowy banerek na forum, zachęcam więc do komentowania

Jak na forum zobaczycie nowy banerek, pojawi się on również w tym temacie. Nie będę za każdym razem pisać, że jest już dodany, pamiętajcie więc o komentarzach


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#21 2011-02-02 17:24:04

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Banerki

Fajne cytaty, fajne focie <zwłaszcza gdyby to było yaoi>, ale jedno mnie zastanawia: Co Maki robi przy Tegosiu!? Czy ja czegoś nie wiem XD

Hihi, a najbardziej mnie cieszy BLADY RÓŻ No i te cienie, takie wirujące - fajny efekt.. A te focie wyglądają jak portrety <hm>

Offline

 

#22 2011-02-02 17:44:07

Sevelyn

Gość

Re: Banerki

Maki grała z Tegosiem razem w tym filmie amerykańsko-japońskim, a tam ich postacie się przyjaźniły, by na końcu wyznały sobie miłość xd

 

#23 2011-02-02 17:54:36

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Banerki

No właściwie Darekiss to tak w sumie romans, gdzie oni grali główną pareXD Która miała wiele przeszkód, aż na końcu wreszcie ona zdała sobie sprawę, co do niego czuję, bo początkowo to było w sumie jednostronne;P

A Darekiss bardzo do walentynek mi pasuje;P I to mój miesiąc także wiadomoXD

Tak, motyw przewodni tego banerka to Darekiss;)

Offline

 

#24 2011-02-02 20:39:26

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Banerki

Skoro jest nowy bannerek, to się wypowiem xD
Banner jest naprawdę ładny i gdyby nie jedno zastrzeżenie, to pewnie byłby moim ulubionym bannerkiem. Jednak niestety... Jest na nim pani Horikita Maki, za którą nie przepadam i która psuje mi cały efekt. Wybaczcie, te moje marudzenie, ale nic na to nie poradzę... ;p
Jeśli chodzi o sprawy czysto techniczne, to wszystko jest idealne. Kolor, te serduszka i fajna czcionka^^


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#25 2011-02-02 20:46:07

anthja

Gość

Re: Banerki

Jest nowy baranek to i trza go skomentować.
Wygląda on bardzo ładnie. Nie ma się do czego przyczepić, nie mam awersji do tej aktorki. Choć czasem wydaje mi się, że jest Ona wszędzie i jakoś ja omijam . Ale to tylko moje zdanie na jej temat.
Najbardziej w nim podobają mi się cytaty są piękne ^^.
Czekam na kolejny ^^

 

#26 2011-02-03 11:44:36

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Banerki

tak Kwiatek przyznaję się, użyłam RÓŻU, tym razem nie będę wymyślać tysięcy różnych kolorów wpadających w róż, nic nie poradzę na to, do Tego różowy pasuje

napisał:

Co Maki robi przy Tegosiu!?

napisał:

Jednak niestety... Jest na nim pani Horikita Maki

skąd ja to wiedziałam?
wiedziałam, że każdy zwróci uwagę na Maki (osobiście też staram się jej unikać),
no cóż, miało być walentynkowo i Darekiss a Tegoś+Mirai, hmm  byłoby dość dziwnie (chociaż?)
więc padło na Maki

a cytaty jak najbardziej z filmu, tłumaczenie by Hikaru-chan (dostępne na forum )

cieszę się, że podoba wam się to co zrobiłam i że pomysł z cytatami przypadł wam do gustu


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#27 2011-02-22 20:03:08

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Banerki

Ach! No i kolejny banerek dodany^^

Wiesz, że mi się strasznie podoba^^ Zwłaszcza, jak widzę na tapecie Kame się rozbierającego ;D Wykorzystanie wachlarzy uznałam za ciekawy motyw, czcionka cudowna i dobrze kolorystycznie dobrana^^ W ogóle tło, nie przyćmiewa Kamusia co też jest dobre:)
Jedyny minus to to, że Kamuś mógłby być większy, jakaś szpilka musi być, ne? XD

Oczywiście, dziękuję autorce za jego dodanie ;P

Chociaż teraz to już kolejnego się doczekać nie mogę ;D

Offline

 

#28 2011-02-22 20:15:20

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Banerki

A kolejny będzie już wkrótceXD

Offline

 

#29 2011-02-22 21:49:57

anthja

Gość

Re: Banerki

Ale ten jest fajny *___*
Mnie się On baaardzo podoba ^^.

 

#30 2011-02-22 22:40:39

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Banerki

Mnie się też banerek bardzo podoba, ale i tak znalazłam jeden minus ;p Minowicie kolor czcionki, która jest różowa xD I choć pasuje idealnie, to ja za tym kolorem jednak nie przepadam xD No, ale to takie czepianie się o głupotę xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimastertruck.pun.pl www.bushi.pun.pl www.angielski.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bluangel.pun.pl