#1 2011-02-11 16:46:38

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Za co ich najbardziej kochamy?

Mamy temat o tym co nas denerwuje to możemy napisać też o tym, za co ich najbardziej kochamy XD

Cóż nie chcę was za bardzo zamęczać na początku, bo potem nie przeczytacie reszty, więc Tego pójdzie na koniec;D

Kato - swego czasu miałam naprawdę masę problemów z wyborem czy wolę bardziej Tego czy KatoXD Dlaczego akurat on?? W sumie nie wiem>< Jakoś nie pasuje do kanonu mojego wymarzonego faceta, ale imponuje mnie swoją wiedzą, niekiedy zachowaniem, świetnie się ubiera, jest przystojnyXD No i podoba mi się, że mimo, że coś mu nie wychodzi to się stara^^ <- no i ma jedną cechę, która kocham w facetach:)

Kei-chan - jego w sumie polubiłam jako ostatniego w NEWS:) Przekonał mnie do siebie swoimi bioderkami  (ach te bioderka *_*) no i zachowaniem:) Tak pozytywnej osoby chyba jeszcze nie widziałam:) I w ten sposób uplasował się u mnie na 3 miejsce:)

Massu - to właściwie mój brat:P I ma tylko 4 cechy, które w nim uwielbiamXD Po pierwsze uśmiech, po drugie taniec, po trzecie głos, po czwarte... to takie misiowate zachowanieXD Aż chciało by się go przytulić^^ Aczkolwiek na chłopaka bym go nie chciała, bo tacy chłopcy szybko mnie nudzą i męcząXD Ale jako kumpel czy maskotka bardzo chętnie;)

Pi - to była moja pierwsza miłość w NEWSXD No nic;P  Strasznie lubię oglądać go w dramach:) Lubię też jego głos , taniec, wydaje się też fajnych chłopakiem:) Więc ogólnie przekonał mnie do siebie chyba swoją naturalnością/ postawą jak zwał tak zwał;)

Ryo - jego to ja lubię tylko jako aktora, tak to go ledwo trawię:p No ale, że lubię patrzeć na jego dramy no to go napisałam:P

Kame - XD Freya by padła bo polubiłam go po YamanadeXD Do tej pory nie mogłam na niego patrzećXD To najlepszy przykład na to jak przebywanie z Tego może wpłynąć na mój pogląd na temat danej osobyXD Ale naprawdę doceniłam go jako aktora, pokochałam jako piosenkarzaXD I teraz to zdecydowanie mój No.1 z KT ( skoro zaczęłam zbierać z nim scany i plakaty, to powinien się cieszyćXD)

Junno - w sumie jego lubiłam od początków mojej przygoty z KT;) Chyba z tego samego powodu co Keiia - osobowość;) I świetnie grał w pannie młodejXD Bardzo też jego uśmiech lubięXD

Maru - co do niego to w zasadzie polubiłam go po Rescue ( z tym pieskiem *_*) tak to nie wiem za co go lubięXD Podoba mi się jego beatbox i właśnie też osobowość;)

Co do Kokiego to hmm po Szefie bardzo go polubiłam no i ma fajne solówki, ale póki co jest mi obojętny^^ Tak samo Ueda. I można powiedzieć, że obecnie tak samo jest z Jinem. Chociaż jego solówki nadal na mp3 mamXD Więc może znów go polubię, ale raczej znowu moim ulubieńcem raczej nie będzie.


I na koniec epopeja XD

Tego - od czego by tu zacząć? Przede wszystkim zwróciłam na niego uwagę przez uśmiech w CherishXD (stąd sentyment do tej piosenki, a nadal singla nie mam>< - to ten fragment z 1.53 - 1,58) Pewnie dlatego najbardziej do tej pory kocham jego wygląd tak z 2004-2005 roku ( czasy Shissou np.) No i był wtedy taki "nieporadny", że aż słodkiXD Jak tak tańczyć nie umiał*_* Kocham to*_* No i miał wtedy trochę inny głos, który też kochamXD Ale dobra może przejdźmy do konkretów;P Potem urzekł mnie po prostu rolą w Gachibace - ten bad boy. I mimo jego zmieniania fryzury co 3 miesiące lub pół roku, to w sumie tylko 2 jego fryzur nie lubiłam ( i on sam w wywiadzie powiedział o nich to samoXD (cieszę się, że był świadomy tego, że były okropne;P)) Ale żeby nie było to nie były blond włosy:P Je lubiłamXD
Żeby nie mówić ciągle o wyglądzie bo to takie puste>< Przejdźmy do osobowości:P Po pierwsze ma cechy, które kocham w facetach, a mianowicie - determinację, obsesyjną chęć wygranej i pewność siebieXD Znaczy zacznijmy od tego, że ja nie lubię przegrańców i ofiar losu:P A on zdecydowanie taki nie jest:) Oprócz tego ma kolejną uwielbianą przeze mnie cechę - poczucie humoruXD Nikt mnie nie rozśmieszy tak jak TerminatorXD Chociaż Tego potrafi wywołać u mnie różne rzeczy tylko ruchem ręki:P Do tego gra w piłkę, więc te łydki*_* I żyły na rękach *_* I zaczął znowu jeść czekoladę, więc może wróci mój japączek XD ( w sensie do takiej figury jak w 2006;P)
Dobra no to może powiem jeszcze jedno, bo wbrew pozorom to moje uwielbienie do niego nie wzięło się tylko z tego, tak samo z tego nie wzięło się to, że traktuje go jak jakiegoś boga i najchętniej mówiłabym do niego na "-sama" ( co by go w sumie bardzo uszczęśliwiło:P)
Otóż ja poznałam NEWS w czasie kiedy miałam wielki dołek psychiczny, gdybyście mnie wtedy poznały to pewnie byście mnie nie polubiłyXD Wiecznie załamana, ubierająca się na czarno-czerwono (najczęściej, ale ogólnie nie tak modnie jak teraz, tylko zwyczajnie, nie przywiązywałam wagi do stroju), słuchająca rocka, której ciągle coś nie pasuje:P I mimo iż słuchałam wtedy boysbandów i girlsbandów, to one mnie jakoś nie zmieniłyXD Tak samo Pi, on był tym pierwszym i niestety jakoś na mnie nie wpłynąłXD Oprócz tego, że zaczęłam ubierać się bardziej elegancko:P No a Tego, kiedy był młodszy znęcali się nad nim ( tak jak i nade mną><) ale pokazał, że zamiast się poddawać lepiej jest zrobić innym na złość, pokazać się z jak najlepszej strony i pokazać na co nas stać:) Słyszałam opinie, że się przez niego zmieniłam na gorszeXD Może i to prawda:P Znaczy kiedyś nie byłam taka mściwa i wredna ( ale tylko dla nieprzyjaciół) ale ogólnie zmieniłam się na lepsze;) I  właśnie za to jestem mu wdzięczna bo, zawsze kiedy chcę się poddać dodaje mi (nieświadomie, no ale) sił:)
No i dlatego jestem taka w niego zapatrzona;P Bo jest jak guru, który naprowadził mnie na właściwą ścieżkęXD Ale jednocześnie wtedy postanowiłam, że nie pozwolę nikomu go obrażać:P Stąd te moje wrogie nastawienie do jego nieprzyjaciółXD

Matko jak to przeczytacie to gratulujęXD



Jeszcze chciałam wspomnieć o Nottim bo mimo, iż go już w NEWS nie ma to ja go nadal bardzo LOVE bo był najlepszym tancerzem w NEWS i miał boski głos *_*

Offline

 

#2 2011-02-11 20:07:33

 Hachii

Big fan

8846456
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 212
Punktów :   

Re: Za co ich najbardziej kochamy?

Przeczytałam całą tą epopeję - możesz być ze mnie dumna bo ja sama z siebie jestem
Odnośnie Tegosia się nie wypowiadam bo ze wszystkich chłopaków z NEWS jest mi najbardziej obojętny aczkolwiek czasami potrafi mnie zaskoczyć i rozśmieszyć jak np odwala swój taniec a'la paku paku na koncertach na takiej samej zasadzie lubię Shige, któremu potrafi czasem porządnie odwalić, szczególnie w duecie z Koyamą podoba mi się jego głos ale odnoszę wrażenie, że mimo wszystko jest chwilami za poważny^^ nie żeby to była wada tylko mnie chyba bardziej ciągnie do większych wariatów - swój ciągnie do swego Następnie Massu z tymi swoimi dołeczkami jak się uśmiecha, On jest taki słodki, że nie da się go nie lubić, ma poczucie humoru i niezłego gadanego podczas koncertów TegoMass
Yamapi z kolei podobał mi się w "Nobuta wo produce" (zresztą tak samo jak Kame do którego już mam chyba mały sentyment przez tą rolę...i kilka innych rzeczy jak m.in. taniec przy rurze lol to mu się udało ) Rola Akiry była jakby dla niego stworzona - te nieogarnięte miny, ruchy i jego teksty były najlepsze w Kurosagim też dobrze gra i pasuje mu taka rola, w ogóle jest niezłym aktorem, tancerzem, ma dobry głos i...niezłe ciało
To zostali moi dwaj ulubieńcy - Koyama i Ryo o których jednak też nie będę się zbyt dużo rozpisywać bo mogłaby wyjść z tego jeszcze jakaś większa powieść Powiem tylko, że na nich dwóch od razu zwróciłam uwagę i u każdego z nich podoba mi się co innego bo obaj mają zupełnie różne charaktery co jest najpiękniejsze u Keiia podoba mi się jego pozytywne nastawienie i poczucie humoru, to że potrafi śmiać się z samego siebie i nie boi zrobić z siebie idioty - co zdarza mu się dość często ale to właśnie jest w jego przypadku sweet najbardziej chyba rozwalił mnie do tej pory duet KoyaShige do "Iitai dake" - te ciuchy, ich ruchy i w ogóle całość - jak to obejrzałam pierwszy raz to brakowało mi słów, nie wiedziałam, czy ja jestem taka głupia że tego nie skumałam czy Oni tak bardzo pokręceni w przypadku Ryo też kocham całokształt, zaczynając od tego psychopatycznego uśmiechu i pieprzyków na ciele a kończąc na ciętym języku i nieokrzesanym charakterze Jak dla mnie dwaj ostatni panowie mają porządny pakiet wielu różnych bardziej lub mniej ukrytych zalet
A z KT najbardziej Maru przypadł mi do gustu. Nie tylko dlatego, że tak świetnie beatboxuje lub, że jest dobrym tancerzem ale również za osobowość, wydaje się bardzo sympatycznym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. I ma taki słodki uśmiech Poza nim ostatnio przekonuję się do Kokiego no i Kame, chociaż Junno też jest zabawny. I podoba mi się, że mimo całej tej swojej sławy próbują, w każdym razie ja tak to widzę, zachować normalność. Może się jakoś super nie przyjaźnią ale nikt tego od nich nie wymaga a wydaje mi się, że dobrze się razem bawią, szczególnie od czasu odejścia jednego pana z zespołu ^^ wybaczcie ale moim zdaniem tylko zyskali na odejściu Jina.

Jak ktoś przeczyta nasze wypociny to chyba powinien jakąś nagrodę na wytrwałość dostać


http://desmond.imageshack.us/Himg638/scaled.php?server=638&filename=obraz1le.png&res=medium

Offline

 

#3 2012-06-26 13:21:59

 aneczka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 135

Re: Za co ich najbardziej kochamy?

YAMAPI ma swietny wygląd ,piosenki super,umie dobrze tanczyc  ,i ma bardzo ladny usmiech, i głosik sliczny


http://farm1.static.flickr.com/245/459912110_65ce982075_m.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3215/2662853838_9463abdff3_m.jpg

Offline

 

#4 2012-06-26 19:50:49

hikari24

Gość

Re: Za co ich najbardziej kochamy?

No więc zacznę od Shige, bo jego lubię najbardziej. W zasadzie nie ma w Kato niczego co  by mi nie odpowiadało. Jest mądry, ma poczucie humoru, świetny głos, uroczy uśmiech i uroczo wygląda kiedy się go zawstydzi czymś. W ogóle fakt, że słucham NEWS'a to tylko i wyłącznie dzięki Shige.

Hikaru, ja też przeczytałam twoją epopeję i może nie miałam takich przejść jak ty, ale co do Tego to podpisuję się rękami i nogami i czym tam jeszcze można się podpisać.

Co do Keii-chana i Masiątka, to chyba teraz dwóch największych wariatów w zespole. No i w sumie ich też uwielbiam. Ja w ogóle ich wszystkich bardzo lubię. Nie ma chyba w żadnym z nich nic czego mogłabym się czepić, tak pod względem wokalnym jak i charakteru. Zresztą z wyglądu też mi się oni podobają.

P.S Jeszcze co do Masiątka, którego wielbi moja siostra, to w sumie mogłabym mieć przytulankę na jego podobieństwoxD To chyba byłby najsłodszy pluszak na świecie.

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scorpionlegionu.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl www.antybarca.pun.pl www.twisted.pun.pl www.akwow.pun.pl