#361 2011-01-23 10:26:16

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Nom Tego mówił, że kupił pudelka podobnego do niegoXD No tak jak miał te trwałą to był baaardzo podobnyXD

2011-01-24 17:03:38

Nie no mogę to chyba tutaj napisać;)

Ranking oglądalności Deka wanko:
Odcinek 1: 13%
Odcinek 2: 12,8%

To bardzo dobry wynik*_*

Tak dla porównania inna drama z Johnnysami
Misaki No.1, którą ludzie przed premierą się zachwycali,a na Deka wanko nie zwracali uwagę;P
Odcinek 1: 13,2%
Odcinek 2: 12,5%

Czyli jak widać, Deka wanko w 2 epku już góruje i niech tak będzie do końca:) To bardzo dobry wynik (chyba tylko dwie czy trzy dramy mają wyższy od niej, ale to takie, że tak powiem, ambitne, psychologiczne itp. i to tylko o 1% - 2% więcej mają:P) a tak to widziałam po 8% Także gratuluję i tak trzymajcie:)

Offline

 

#362 2011-01-24 17:36:44

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

No to widać, że naprawdę dobra drama nam się szykuje xD Co ja gadam, to było wiadome od początku, ale rankingi to potwierdziły ;P xD Mam nadzieję, że oglądalność będzie tylko rosła i że i my wkrótce też będziemy mogli to zobaczyć xD Tylko szkoda, żer to oglądalności nie podniesie, no! xD

 

#363 2011-01-24 18:13:56

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Postaram się do końca tygodnia dodać:) Ale nic nie obiecuję, bo nie wiem jak z korektą;) Ale na pewno wkrótce będą:) A póki co macie zapowiedź w moich gifach ( niech tylko dodam ten 2 ) XD

2011-01-29 12:43:25

http://www.mediafire.com/?i17fjane33eecf0 <- jak to zwykle bywa, zapowiedzi kalendarza:) Czyli mały wywiadzik z przykładową focią;) Już mi się podobaxD Ale mam nadzieję, że wszystkie czarno-białe nie będą:P A wywiad jest o futsalu z zapowiedzią orzeźwiających innych zdjęć:P
A sama okładka z boku fajnie wyglądaXD

2011-01-29 14:55:31

Moje pierwsze wrażenie: Tego jako klaun na piłce jest mega kakkoiXD Ale lepiej by wyglądał do tego stroju w rudych włosachXD A to spojrzenie z rozmazanym makijażemXD


Co dalej... biedny Kiri musi udawać z Wanko małżeństwoXD Nie no ja mu współczuje bycia pod jednym dachem z nią przez kilka dniXD Ale to dla dobra sprawy^^ No ale przez nią nabawił się roztroju żołądka, nie złapał przestępcy i dostał ochrzan>< No co za>< Ale jest tego tez plusXD On się przez to wścieka, a jak słodko wygląda jak jest wściekły*_* I jak siedzi w samochodziexD

I współczuje mu naprawdę tego dźwigania i komentarzy od kolegów, ale był przez to taki mega słodziachnyXD I jak go dużo*_* A nastęony epek chyba o Ikkim będzie;D

A i znowu miałam reklamę KT w środkuXD


Przy okazji chyba mogę Wam to pokazaćXD Otóż podczas oglądania komentowałam sobie z jedną fanką go na facebooku XD
No więc tak wygląda rozmowa dwóch fanekXD Dwóch podjaranych fanekXD

Rei Kirishima: Kiri-senpai as a clown~~~with his toy poodle ballon~~~
Ania Hikaru: Kawaii*_*
Rei Kirishima: hahahahahaha Tegomika rabu2 begin~~~
Ania Hikaru: Tego looks very sexy in the car xD
Ania Hikaru: Poor KiriXD
Rei Kirishima: hahahahahaha they have to pretend themselves as a married couple~~~kawaiiii~~~
Rei Kirishima: Tegoshi got stomachache....wakakakakakakakakakkakakakaka
Ania Hikaru: Kiri this probably will not survive XD
Lee Lih Ching: whr u watch this drama series?
Ania Hikaru: I watch in KeyHole TV:)
Rei Kirishima: hai~~~hahahahahaha kawaisou na Kiri-senpai~~~Boss got angry with him......
Lee Lih Ching: thanks;)
Ania Hikaru: Piir and sexy KiriXD Very sexy
Rei Kirishima: yup~~~I agree 100%~~~
Ania Hikaru: Poor*  And angry Kiri is sexy too XD This drama is dangerousXD Is dangerous for fans TegoXD
Rei Kirishima: yup...i don't know why but this can make Tegofan become more.....crazy!!!!!!!including me!!!!!!!kyaaaaaaa
Ania Hikaru: Me tooXD
Ania Hikaru: Well, but Tego + tie =
Rei Kirishima: piggy ride-back!!!!!
Ania Hikaru: Kyaaa what a scene XD
Ania Hikaru: XD
Rei Kirishima: Tego+TIE= SEXY OTOKO!!!
Ania Hikaru: Oh yesXD
Rei Kirishima: woah!!!there's a part when the wind blowing up his hair......KAKKOIII!!!!
Ania Hikaru: I agree 100% *_*
Ania Hikaru: Poor KiriXD All combine him with WankoXD
Rei Kirishima: yokatta~~~already finish~~~waiting for another eps~~~
Rei Kirishima: hahahaha chooo kawaii ne kono pair.....~~~yabe yo...hahahahahha
Ania Hikaru: It is a pity that you have to wait a week><
Rei Kirishima: yup...demo ii janai desu ka...i can focus more for my benkyou~~~^^

2011-02-04 17:14:14

Prosze, wiadomość dla JFC od Tego dotycząca Deka wanko:)
http://www.mediafire.com/?xxacaoz1gl62zt7

A oto hasło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Przy okazji wygląda tu tak rozkosznie*_*
I zauważyłam, że ma ten płaszczyk trochę za dużyXD Tak myślę, że skądś go znam i nawet wiem skąd;P Ma go od 2006/2007 rokuXD Miał je na DVD do singla Hoshi wo mezashite;P Wtedy był jednak trochę grubszy, więc nie dziwię się, że teraz jest troszkę za dużyXD Ale nie wiedziałam, że go jeszcze miał:D A lubiła go;)

2011-02-05 13:32:51

W pliku Pi coś widziałam, że hasło nie pasowało,  a jest dobre, a laska mówiła, że do kilku dni coś zablokuje, więc może i usunęła coś, więc w razie czego dodaje swój upload:)

http://www.mediafire.com/?hf8u2ss9rsjib5s

2011-02-05 14:29:22

No to pora na wrażenia z 4 epkaXD

Po pierwsze to chyba im dalej tym jest zabawniej i jakieś poważniejsze akcje się kroją;) <- wiem to brzmi dziwnie ale tak jestXD

Najbardziej to mi się chyba podobało jak Tego puścił Wanko i ta padła na ziemię XD <- dobrze jej tak XD ( tak wiem widać, że mnie draźni:P ale ja ją lubię, to tylko zwykła zazdrośćXD)

A potem fajnie było jak Wanko przedstawia go przyjaciółce i mówi "Kiri-chan" a on "Dla ciebie jestem Kirishima-senpai" XD

Czy ta powaga przed tym staruszkiemXD Albo ta mina jak ta przyjaciółka go wzięła pod rękę XD Nie no dużo go dzisiaj było i naprawdę fajne akcjeXD

Podobała mi się też końcowa scena z IkkimXD Jak tak złapał tę oskarżoną i się zbliżał jakby chciał ją pocałować a ta w płacz XD Wszyscy tam co na to patrzyli krzyczą co to będzie, a ja z nimiXD Nie no super podtrzymana atmosferaXD

Oprócz tego ta sprawa z 1 odcinka ( nie mogę Wam niestety zdradzić jej dokładnie) ale w każdym epku o niej przypominają i do tego dzisiaj jak Wanko rozmawiała z oskarżonym, to hmm to wydawało się dziwne. Ta poważna muzyczka i dramatyzm Szkoda, że nie zrozumiałam, tego pytania co mu zadała, ale coś mi tu śmierdzi i wydaje mi się, że ta sprawa będzie ciągnąć się do końca a jej prawdziwy i ostateczny koniec będzie w ostatnim epku:P No jestem ciekawa jak to naprawdę będzie.

Co by tu jeszcze hmm... no tak zaczyna coraz bardziej podobać mi się muzyczkaXD Niech tylko pojawi się OST to se chyba jedną muzyczkę ustawię jako dzwonekXD ( ten co Wanko ma, boska jestXD)

Sama drama też mi się coraz bardziej podoba i wciąga;D Szkoda, że na następny epek muszę czekać do soboty;P Ale jeszcze co do zapowiedzi, to w następnym epku będzie dużo o Chanko, czyli tym grubym;P Hmm może być ciekawie, ale jedyne co mi się nie podoba to fakt, że.... w tej zapowiedzi tylko raz Tego pokazali>< Jak go będzie mało tuż przed walentynkami to zastrzelę:P (mimo tych programów TegomassXD) jedyne usprawiedliwienie to ma być go dużo po moich urodzinach, czyli w 6 epku:P No i w sumie mają jeszcze jedno usprawiedliwienieXD Na tym jednym fragmencie, w którym pokazali Tego on gra..... w futsal *_* Yay <przeraźliwy pisk fankiXD> Szkoda tylko, że miał długie spodnie, ale i tak uroczo wyglądał *_* Będę i tak w raju i czekam na sobotę *_*

Chyba Wam tym tylko zaostrzam apetytXD

2011-02-07 11:36:08

Jezu jestem absolutnie przeszczęśliwa *_*  Tego pokazał na co go stać i pokazali też tym wszystkich oceniającym po plakacie co to znaczy dobra komedia *_*

Ranking oglądalności Deka wanko:
Odcinek 1: 13%
Odcinek 2: 12,8%
Odcinek 3: 12,1%
Odcinek 4: 12,5%

A gdyby jeszcze dodać do tego tych oglądających na necieXD

Jestem z niego dumna *_* Aż chciało by się to pokazać pewnej osobie i pewnemu forum:P

Średnia lepsza niż Yamanade*_*

Jak drama będzie popularna to może i SP albo 2 serię zrobią *_* Tomów jest jakby nie było 7 i wciąż powstająXD A odcinków ma póki co być prawdopodobnie tylko 10:P

Offline

 

#364 2011-02-08 00:40:20

Kanako

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Hehe, mam w planach obejrzeć właśnie Yamanade. No w sumie nie ze względu na Tego, a Kame, no, ale na niego też chętnie popatrzę ^^

 

#365 2011-02-12 12:04:46

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Dzisiaj Tego wystąpił też w jednym programie ze Skull-chanem^^

Oto dwie fotki:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8aa … 1614d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30a … 80e5e.html

2011-02-12 13:16:43

A tu sam program Tensai simura doubutuen (Tegoshi edit ver.) 12.02.2011   http://www.youtube.com/watch?v=PSMQd7q4iKU


Jak widać Skull-chan zdradził panaxD Aiba jest jak zwykle przesłodki:P A ja teraz chcę być kotemXD

2011-02-12 14:27:13

Dzisiaj wyjątkowo krótko o 5 epku Wanko:P Czemu?? Bo było mało TegoXD
Otóż odcinek całkiem wzruszający o Chanko-san i jego piesku^^ Milutkie;)
Tego niestety bardzo mało>< Ale jak się pojawił miał fajne minyXD I ta scena jak grał w piłkę i potem gadał przez telefon*_* Powaliła mnieXD

Co do następnego epka to.... Yuuko wracaXD Znaczy Tego w lolicim strojuXD Wygląda identycznie jak w Yamanade tylko, że ma ciemne włosyXD Nie no super XD

Offline

 

#366 2011-02-12 14:34:31

Kanako

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Wczoraj skończyłam oglądać Yamanade. To była moja pierwsza drama z udziałem Tego i muszę przyznać, że wypadł bardzo słabo. Spodziewałem się po nim czegoś więcej, bo ty, Hikaru-san go bardzo wychwalałaś. Jego gra aktorska w ogóle mnie nie przekonała, wydawał się być strasznie sztuczny i plastikowy. Na tle Kame i Uchiego wypadł naprawdę słabo. I miałam wrażenie, że przedawkował albo solarium albo jakieś kremy samoopalacze. A może to charakteryzacja była słaba. No cóż, po prostu strasznie się zawiodłam.

 

#367 2011-02-12 15:05:55

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Cóż to na pewno twoja obiektywna opinia?? Bo jakbym skądś ją znała:P

Po pierwsze to on nie używa samoopalacza ani nie chodzi na solariumXD On ma taką ciemną karnację;P Czasem w lato ma tylko ciemniejszą od treningów na dworze czy wypadów na plażę. Zapewne bardzo na to wpłynęły te treningi na dworze.


Trzeba przyznać, że Tego miał bardzo trudną rolę, bo Yuki jest jego całkowitym przeciwieństwem, ale mimo to według mnie ( i chyba nie tylko mniexD) bardzo dobrze się spisał (w sumie chociażby to, że zajął 2 miejce na najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w Yamanade dużo mówi^^ ( pierwsze miejsce zajął jakiś dziadek z zupełnie innej dramy:P)no i tą rolą zjednał też sobie trochę ludzi). Mimikę miał jak dla mnie bardzo dobrą, stroje średnie, ale to już raczej stylistkę by trzeba winić;P
Najsłabszą rolę to Tego miał w Hyoten ( ale tu zmęczenie dużo tez znaczyło) natomiast Yamanade jest dla mnie jedną z jego lepszych ról i raczej nic tego nie zmieni:P

Może po prostu twoi ulubieńcy za bardzo cię oślepili:P


Może zobacz sobie Shissou:P Albo Gachibakę czy właśnie Deka wanko jak już u nas wyjdzie.

Offline

 

#368 2011-02-12 15:11:17

Kanako

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Tak, to tylko i wyłącznie moja opinia. Właściwie pierwsze to ja piszę swoją, a potem patrzę na czyjeś. Taka już jestem. No cóż, wątpię, żeby mnie oślepili, bo no cóż, oglądam ją ze względu na Kame, a Kame spadł na trochę dalszy plan gdy zobaczyłam Uchiego i właściwie na Tego też zwracałam większą uwagę, bo byłam ciekawa jego gry. A może to ty nie widzisz nic poza Tego? ^^
Widziałam go w czarnych włosach i miał cerę całkowicie normalną. No cóż, to pewnie wina słabej charakteryzacji.

 

#369 2011-02-12 15:32:09

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Pomijając fakt, że Yamande jak dla mnie to słaba drama, to chciałam tylko wtrącić, że moim zdaniem Tego zagrał naprawdę dobrze. I w sumie on tą dramę ratował, przynajmniej w moich oczach. Yuki, to jedna z nielicznych postaci, która mi się tutaj podobała. Co prawda nie widziałam Tego w zbyt wielu produkcjach, więc nie mam za bardzo porównania, ale akurat w tej roli spisał się dobrze xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#370 2011-02-12 15:35:01

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Oj wiesz mi, że widzę;P Ale Uchi miał np. bardzo łatwa rolę  -Takenaga był dość zwyczajny z całej tej czwórki. Więc w sumie jakoś nie zachwycił mnie, co prawda  naprawdę to on jest o wiele hm.. dzikszy no nie wiem jak to nazwać i bardziej szalony, ale też granie takiego myśliciela za trudne nie jest. Cóż oglądałam z nim wszystkie dramy i nie twierdzę, że jest złym aktorem, ale wybitnym też nie, hmm powiedziałabym, że dobrym, po prostu. Ale na pewno gorszym od Kame.

A co do Tego to po prostu nie lubię, kiedy ktoś niesłusznie go źle ocenia, zwłaszcza, że tu wykonał kawał dobrej roboty. W Hyoten jeszcze sama skrytykowałam jego grę, bo była sztuczna, ale tutaj naprawdę taka nie jest, a znam się na tym.

A co do cery, nie zapominaj, że na scanach mają tonę pudru by dobrze wyjść i się nie świecić;P To po pierwsze a po drugie, nie wiem czy masz dobrze ustawione kolory w kompie, ale ja spojrzałam specjalnie na mój pohtobook i w sumie mam teraz włączone Yamanade bo je tłumaczę i Tego ma identyczną cerę jak reszta:P A już na pewno jak Kame, to co Kame też na solarium był??
Całkowicie normalną, czyli taką?  Bo to jego dość naturalny odcień skóry (zresztą sesja z 2005) - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13c … 37356.html
No i w Yamanade ma jaśniejsze włosy to też i kontrast wydaje się większy:P


Yoriko zgadzam się z tobą, tylko z mojej strony ta drama była fajna i Kame i Sunako i Takeru też fajnie graliXD

Offline

 

#371 2011-02-12 15:46:59

Kanako

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Rozumiem wasze opinię. Mi jest bardzo trudno zmienić swoją, bo po prostu nie lubię zmieniać zdania. Na pewno obejrzę sobie kiedyś jakieś dramki z Tego, ale tą rolę po prostu uważam za dość słabą. No cóż, to tyle w tym temacie, a przynajmniej ode mnie. To jest moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać. Ja słyszę też dużo krytyki na temat swoich ulubionych artystów i po prostu przyjmuje ją do wiadomości. Tyle.
Co do Kame, Kame w moich oczach jest jednym z lepszych aktorów w całym JE. Także o nim wyrobione zdanie mam. Jedyna rola jak mnie jego nie przekonała to rola Yukiego.

 

#372 2011-02-12 17:24:55

soniqa121

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Nie wiem, jak można w ogóle w jakikolwiek sposób powiedzieć coś złego o grze Tego w Yamanade Ja po tej roli pokochałam uśmiech Tego, noi jakoś zaraz po Yamapim mnie zmobilizował do tego, żeby się dowiedzieć w jakim zespole gra. Gdyby nie on (I Yamapi też, ale..) to do dzisiaj pewnie bym nie znała tej cudownej muzyki jaką tworzy News.  Jedna z lepszych ról, w jakich go obsadzono, a jak jeszcze na jakimś innym forum czytałam posta Hikaru-chan o tym, że gra tam swoje całkowite przeciwieństwo to normalnie nie mogę wyjść z podziwu :']

 

#373 2011-02-12 20:35:09

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Objerzałam ten program Tensai simura doubutuen i normalnie Skull-chan jest urocza^^ I te kotki były przesłodkie <3
A Tego i Aiba bardzo ładnie się z tymi kotami prezentowali xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#374 2011-02-12 20:55:19

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

ormalnie Skull-chan jest urocza^^

Skull-chan to chłopak ^^'

Offline

 

#375 2011-02-12 21:01:33

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

W takim razie już się poprawiam ;p
Skull-chan jest uroczy ^^ xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wadfag.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.vsvsd.pun.pl www.nld.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl