#16 2010-06-08 23:09:53

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

No ja ogólnie lubię pieski przytulanki:P Miałam mieć yorka, ale namówiłam mamę na papillona bo jakby nie było papillony to bardzo inteligentne psy są na 8 miejscu na licie najmądrzejszychXD i są posłuszne i w  ogóle i się zgodziła;D A wierzy w to co mówię ( bo wcale nie zmyślam:P) bo kynologia to jedno z moich hobbyXD Co roku obowiązkowo jadę na wystawę psów;D Raz nawet pomagałam w opiece yorka;D a w tamtym roku papillonaXD Mam z nim nawet zdjecie;D

Ale dużo ludzi nie lubi "przytulanek " nie wiem czemu

A co do stworzonka to jak dla mnie obaXD Tego to na zawsze będzie moim : pingwinkiem, kocurkiem i landrynka ;D A i psiaczkiemXD Aczkowliek kundelek to Kato:P ( Tego to rasowiecXD)

Offline

 

#17 2010-06-08 23:26:38

Naisha

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

przytulaki są fajne, ale wole duże psy np. Husky, Labradory , Amstaffy (czy jak to się tam pisze ) , szczególnie takie jasno brązowe Amstaffy z OGONKIEM (bo odcinać już nie wolno na szczęście).
dobra, ja idę spać właśnie przepisywałam opracowanie "przesłania pana Cogito" Herberta na jutro (miałam to już dawno zrobić i jeszcze się nauczyć, no ale cóż...wstanę rano i się pouczę, bo muszę to zdać na 5 )

taaa....wstanę xD  już to widzę

mam jeszcze jutro spr. z fizyki (zachciało jej się robić sprawdziany, jak 15-tego jest wystawianie ocen >.<)
więc życzcie mi powodzenia xD

ooo i oprócz tego, jedziemy do opery, a później zdaję testy z angielskiego do liceum

wszystko fajnie,tylko nic nie umiem , Oyasumi ^^

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-06-08 23:36:37)

 

#18 2010-06-09 12:01:14

Kiiro-chan

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

z dużych psów podoba  mi się tylko  husky i nowofundland(jest śliczny tylko jak widzi jedzenie to strasznie się ślini ) no i może jakiś tam się jeszcze nawinie
ale takie małe słodziaki bardziej mi się podobają 
lubię je wszystkie no prawie bo jamników nie lubię oczywiście tych zwykłych(one są złe )
bo długowłose są spoko
na jednego się właśnie gapię jak słodko śpi
chciałabym móc tak na Tinny sobie popatrzeć (i jeszcze żeby
Tegoś był obok )

 

#19 2010-07-05 23:16:07

LaLuna

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

W sumie to ja się mu nie dziwię, że ma takiego bzika na punkcie tej Tinny, bo ja jak tylko zobaczyłam jej zdjęcia, to pierwsze co robię to zadaję takie całkiem niewinne pytanie xPP : znajdzie się miejsce dla mnie w waszym fanclubie? xPP Jak czytałam w jakimś temacie, że chcecie założyć ten fanclub to nigdy bym nie pomyślała, że naprawdę się natknę na taki temat! xDD Haha, a Tinny jest świetna *.* Szczerze mówiąc, to jak się na nią patrzy to tak jakoś od razu widać, że od Tegosia >< Ja kocham psy odkąd się dowiedziałam, że takie coś w ogóle istnieje, ale po jednej nieudanej próbie posiadania owego ( rodzice kupili mi cocela, jak miałam 4 lata, ale on wziął sobie za pana mojego tatę i za każdym razem jak tata zajmował się mną to ten był zazdrosny i jednym słowem - nienawidził mnie xD )do tej pory nikt nie pozwala mi takiego przyprowadzić do domu=/ Ale niech rodzice nie myślą, że zapomniałam xPP 
Za jamnikami też nie przepadam  >< Ale długowłose kocham ^^   Co prawda dopiero kiedy się dowiedziałam, że pewna osoba ma takie dwa... xDD  A jakbym już miała mieć psa to albo goldena, albo westa (ale słyszałam, że są strasznie uparte i mają zacięcie przywódcze xDD), albo maltańczyka czy coś w ten deseń, albo cairn teriera, albo samojeda, a ostatnio do listy dołączył papillon (te uszy mnie powalają na łopatki xD jak gremliny normalnie ^^) i jamnik długowłosy >< No cóż, wiem, że długa, ale tak to jest, jak na rozmyślanie nad tym miało się 16 lat P

 

#20 2010-07-06 07:38:38

Naisha

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

w ogóle nie kojarzę połowy tych ras xD
Papillony mi się kojarzą z nietoperzami i mogły by mi się nie spodobać, gdyby nie pewna suczka pewnego pana :]
ogólnie wolę duże psy

 

#21 2010-07-06 10:55:42

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

Laluna czuj się już członkiem tego fanclubu^^

Wiez jak o czymś mówimy, to rzadko kiedy rzucamy słowa na wiatrXD

Hmm no spanielki tak mają, że upatrzą sobie jedna osobę i, ż etak powiem " ona staje się miłością ich zycia" XD znam kilka takich przypadków, więc to chyba normalne w tej rasie - aczkolwiek i tak po Zakochanym kundlu kocham jexD

Ja bardzo lubię małe pieski:D Właściwie jak co roku jadę na wystawę to zwykle pomagam w hodowli Yorków lub PapillonówXD ( ale wierzcie mi papillony są grzeczniejsze i łatwiej się nimi zajmować, chyba, ze ich pan gdzieś pójdzie i zostawia mnie z nimi samą a te zaczynaja  z tęsknoty wyć i popadaja w " depresję" XD - te psy tak mająXD)

A w ogóle nie wiem czy wiecie, ale papillon to odmiana chichahuy XD

Offline

 

#22 2010-07-06 15:24:54

LaLuna

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

A ja akurat nie mam tak, że wolę duże albo małe psy =p Małe są fajne, bo wszędzie ci wlezą, wymiętosisz jak przytulankę no i są kawajuśne, za to z dużym fajnie sobie na przykład pobiegać wieczorkiem po plaży, przytulić takiego wielkiego, no i kocham jak podają łapę, a to takie potężne oO
Ja do spanielów mam uraz z dzieciństwa, ale i tak też kocham "Zakochanego kundla" xPP Tylko teraz wolę je podziwiać z daleka xDD
Fajnie masz Hikaru, że na te wystawy jeździsz... =P JA pamiętam raz byłam,ale dołączyłam się tak na ostatnią chwilę do znajomych - w życiu tak szybko się nie wyszykowałam jak wtedy xD  Ale było śmiesznie ^^ Z chęcią jeszcze kiedyś się wybiorę i pooglądam takie gremlinkowe nietoperki... xD

i mogły by mi się nie spodobać, gdyby nie pewna suczka pewnego pana :]

Tak jak u mnie z jamnikami długowłosymi ><

Ostatnio edytowany przez LaLuna (2010-07-06 15:26:55)

 

#23 2010-07-06 16:51:24

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

Mi się w mieszkaniu duże psy nie zmieszczą>< Ale nie powiem urocze są takie labradorki czy collie ;D
Raz mi taki wielki pod nogami stanął i jakbym się nie wywaliłaXD A ten się gapiXD Chociaż ja na wszystkie psy zawsze mówię " malutki" XD

A raz na wystawie był taki ogromny pudel, mama myślała, że to zabawka nagle patrzymy a on głową ruszaXD Ale serio olbrzym oO

Offline

 

#24 2010-07-06 17:05:35

Kiiro-chan

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

a ja tam lubię papillony i nie przez Tego ale one są naprawdę śliczne
więc nawet jakby Tegoś nie miał Tinny tylko ktoś inny być może osoba której nie lubię
to i tak bym ją lubiła
a ja mam malutki uraz do jamników bo jeden był tak wściekły i chciał się na mnie rzucić
więc już ich nie lubię one są złe
a jeżeli mowa o spanielkach to mamiśka niedawno jednego kupiła
oficjalnie to Tina ale ja jakoś tak mówię na nią Tinny
i nawet jak próbuje mówić Tina to się sama po chwili
przyłapuję że mówię Tinny więc dla mnie już tak zostanie
chociaż mamiśka się wścieka

http://www.fotka.pl/albumy/martusqqqa93 … a649c#foto <- to ona

 

#25 2010-07-06 21:27:24

Naisha

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

ooo jaka słodka :3
imię Tina też jest słodkie i idealnie pasuje xD

 

#26 2010-07-06 21:35:35

Kiiro-chan

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

oki powiem jej że jest słodka ucieszy się

imię Tina też jest słodkie i idealnie pasuje xD

wiadomo w końcu to ja je wybierałam
ale chwilę później i tak mówiłam do niej Tinny
niech Tegomass przyjedzie do Polski i niech Tegoś weźmie Tinny to bedzie mogła bawić się z Tiny

 

#27 2010-07-06 22:06:41

Naisha

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

i wtedy któraś z suczek okażę się pieskiem i będziesz z Tegosiem rodziną xD

 

#28 2010-07-06 22:17:48

Kiiro-chan

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

a wiesz byłoby fajnie
miałabym go dość często u siebie i mogłabym zajmować się Tinny (i jedną i drugą )

 

#29 2010-07-06 22:23:39

Naisha

Gość

Re: Fanclub Tinny^^

i SZCZENIĄTKAMI  ślicznymi, malutkimi pieseczkami

 

#30 2010-07-06 22:25:57

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fanclub Tinny^^

A wiecie, że mi się kiedyś śnił, że moja mała Hikari bawiła się z Tinny *_* I raz, że je potem pomyliliśmyXD

W ogóle nie chciałybyście widzieć połowy moich snówxD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.bushi.pun.pl