#121 2011-03-13 20:06:43

anthja

Gość

Re: Trzęsienie ziemi w Japonii!!

Tak zgadam się z tym sformułowanie " katolicy na pokaz " jest w 100% trafne. Choć znam kilka osób, które wierzą naprawdę za co bardzo je cenie.
Nigdy nie będziemy tolerancyjni, spójrzmy na politykę i społeczeństwo jakie nam rośnie ><. Cóż nie ma już autorytetów i wzorów do naśladowania.
Nie ma szacunku do niczego, nikogo, więc o czym my tu chcemy rozmawiać ?

Eh.. Cóż takie jest życie, chyba ?

 

#122 2011-03-13 20:15:27

soniqa121

Gość

Re: Trzęsienie ziemi w Japonii!!

Nie wiem, czemu przenosicie informacje o nietolerancyjnych neokidach z internetu na wszystkich Polaków. W swoim krótkim życiu spotkałam zaledwie 2 osoby, które z tolerancją miały tyle wspólnego co trawa i nie wiem, poduszka np.
Nie uważam, żebyśmy byli nietolerancyjnym krajem, a takie komentarze to po prostu wg mnie próba marnej prowokacji w naszą stronę. Po prostu nie dajmy się jej :]
I jak anthja pisała lepiej nie czytać takich rzeczy, które piszą tzw. osoby mocne w internecie a słabe w życiu, bo to tylko podnosi nam ciśnienie i stwarza ryzyko przedwczesnej śmierci
Takie moje zdanie
A tak. p.s. wiedzieliście, że większość Japończyków nie ma konkretnej religii? W sensie nie, że są niewierzący, ale stworzyli sobie taką jakby mieszankę ze wszystkich religii po trochu
Mam tą informacje z wiarygodnego źródła, żeby nie było, że się mądrzę =)

 

#123 2011-03-13 20:22:32

anthja

Gość

Re: Trzęsienie ziemi w Japonii!!

Zgadzam się z Tobą nie ma co mówić o tych mocnych w necie, a słabych w życiu.

Co do religii to Shintoizm jest rodowita wiarą Japończyków, lecz kiedy był u nich okres buddyzmu to, Ci którzy nie chcieli na niego przejść połączyli obie wiary w jedną.
Shintoizm natomiast jest wiara w wielobóstwo. Jest tam Bóg i świątynia od wszystkiego i kiedy idą się modlić to zazwyczaj do Boga/świątyni do której < tak jakby> mają interes. Wiem przepraszam to brzymi brzydko.

 

#124 2011-03-13 20:40:38

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Trzęsienie ziemi w Japonii!!

Każdy kraj ma swoje tradycje, które niekoniecznie idą w parze z religią, np. Andrzejki

Tu nawet nie chodzi o to w co wierzą, po prostu są takie święta, które są zawsze i je się po prostu obchodzi, tak samo rzeczy np. nasza droga Marzanna.
I należy to po prostu uszanować ^^

(Czemu w internecie tak mało zdjęć  "Zespołu Takayasu"? Z czego ja tę prezentację na jutro zrobię )

Offline

 

#125 2011-10-31 09:59:36

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Trzęsienie ziemi w Japonii!!

1 listopada zapalę znicze dla ofiar tsunami , ten rok królika powinien być łagodniejszy .

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogamer.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.mta-nps.pun.pl