• Index
  •  » NEWS
  •  » Piosenki które wielbisz^^

#1 2011-04-18 12:44:33

Sunako

Gość

Piosenki które wielbisz^^

No tak trzeba założyc nowy temacik:D więc wymyśliłyśmy oto taki z Hiką-chan:D
Tutaj możecie wymienić piosenki które poruszyły wasze serca dusze i (ciała xD)
Mogłabym się tu rozpisać bo naprawde wszystkie ich piosenki są wyjątkowe ale wymienie tylko kilka:

No to zaczynam:(kolejność jest totalnie przypadkowa)

1,Ai Nante: Taak! Tej piosenki mogę słuchać godzinami uwielbiam głos Tego:D Jest taka piękna a jak jej słucham to odpływam:D I te słowa no normalnie....*__* Dobra koniec wychwalania bo bym tak mogła 24 godzine na dobe xD
2.Dreams: Nie wiem czemu ale przy tej piosence sie wzruszam to chyba za sprawa Never Ending Wonderful Story:D Ale piosenka naprawde dla mnie jest magiczna. no coż może jestem dziwna xD ale nie obchodzi mnie to:P
3.Hoshi wo mezashite: Tak kolejna piosenka która poruszyła moje serce:D Kiedy jej słucham rozlewa się we mnie ciepło*__* tak mam zresztą przy wielu piosenkach  NewS ale przy tej jakoś tak inaczej xD(no tak to tylko potwierdza że chyba jestem inna xD)
4.Bambina: Naprawde czy musze to komentować? xD Powiem tylko jedno: SAM SEX:D
5.Dancing in the secret Ostatno razem z Yamahoshi mamy na tą piosenkę fazę:D Śpiewamy ją dosłownie cały czas i gdzie się tylko da(nawet przez smsy xD) Wszyscy nas już mają przez to dość ale nas to nie obchodzi:D
6.Taiyou no namida Szczerze? Nie wiem czemu ale uwielbiam jej słuchać xD


Dobra może zakończe to bo naprawde mogłabym tak wymieniać aż wymieniłabym wszystkie:D(i tak bede pewnie dopisywać xD)

 

#2 2011-04-18 15:36:54

Margheritta

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

Ja mam bardzo duuuużo tych piosenek ;D

Share - Jest to chyba moja ulubiona  piosenka, mogłabym jej słuchać godzinami, a cytat z piosenki miałam przez jakiś czas na ścianie powieszony ;d
Hoshi wo mezashite - Uważam że jest taka ciepła i rodzinna i od razu poruszyła moje serce. Tak jak napisała Sunako rozlewa we mnie ciepło ;D
Summer time - taka wakacyjna piosenka, od razu mam letnią przygodę prze oczyma ;d
Towairo no Koi - Od razu wpadła mi w ucho ta piosenka <3
Happy Brithday - Sentyment-moja pierwsza piosneka :] I te bioderka Keii-chana ;d
Party don't stop <YamaPi> - <3<3<3 Sam tekst mnie już powalił, a wykonanie jest jakże bardziej cudowne ;D
Love Addiction <Keii-chan>- Bardzo lubię ;d Po prostu.. ;d
Kimi+Boku=Love<TegoMass> - zaczęła mi się już podoba gdy nawet nie wiedziałam że jest to ich piosenka, Dowiedziałam się o niej z openingu "Lovely Complex" i od razu ją pokochałam <3
Loveless <YamaPi> - Dzięki tej piosence pokochałam YamaPiego ;dd

 

#3 2011-04-18 18:24:46

LaLuna

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

Lecąc od początku...<zagłębia się w zakamarki pamięci> Ta, już wiem... Temat jak najbardziej niebezpieczny, ale same chciałyście

Daite Senorita - pierwsza piosenka YamaPiego, którą usłyszałam ^^ (teoretycznie rzecz jasna, bo praktycznie było to Seishun Amigo w endingu do Nobuty xD) I...o dziwo wcale mnie nie zachwyciła xDD Ale za to jaki sentyment! Oczywiście od tamtej pory  zdążyłam się w niej już wiele razy zakochać od nowa *___*
Taiyou no Namida - gdy obejrzałam już Kurosagiego, oczywistym było dla mnie wzięcie się za Kurosagi Movie - tym sposobem poznałam ciekawy zespół znany jako NewS i ich Taiyou no Namida. Później zobaczyłam cały making Never Ending Wonderful Story (tak, making, nie mylić z koncertem ), zaskoczyłam się obecnością w zespole jednego z moich ulubionych aktorów - Nishikado Ryo (o YamaPim wiedziałam of course :PxD), a później wzięłam się za ich dyskografię...i tu 3 miesięczna przerwa i wzdryganie się na każde słowo "News" w gazecie i telewizji.
Loveless - ale oczywiście jakoś musiałam do nich wrócić i dokonało tego wyjście "Loveless". Jeszcze nigdy żadna piosenka nie wzbudzała we mnie tyle emocji (wcześniej było to "Itoshii Hito" Myva i "Konayuki" Remioromen, ale to i tak nie mogło się równać z siłą "Loveless"). Czasem do tej pory płaczę, gdy jej słucham...
Why - po Loveless poleciały też inne piosenki Pi ( i oczywiście zakochanie w każdej bez wyjątku, ale tą część Wam oszczędzę ), a za tym obejrzenie go w akcji "na żywo", a nie tylko w dramach xD Czyli News Diamonds. Po tym jak można się domyślić miałam już całą dyskografię NewSa na dysku A Why...niesamowita piosenka *_____* Do tej pory jedna z moich ulubionych NewS.
Share -  czar News Winter Diamonds Party wciąż trwa... niesamowita piosenka z niesamowitym tekstem. Ich miłość i ta atmosfera przy oglądaniu koncertu... do tej pory oglądam ten występ jak zaczarowana.
I-za-na-i-zu-ki, Forefer - też jako jedne z pierwszych, które pokochałam i do tej pory kocham. Dla mnie one nigdy nie przeminą... "Kuchizuke wo", mikrofonik i cudna wstawka Pi... i nawet teraz jak o tym mówię mam ochotę puścić sobie koncert i wrócić do korzeni xD
Love Addiction - tego nie mam zamiaru zbytnio komentować xD Cóż...z Tsuki odbieramy ją troszkę inaczej niż większość... xD Ale i tak ją uwielbiamy, bez obaw Po prostu wizja Koyamy jako tarzana wijącego się w windzie zawsze mnie rozśmiesza:P xDD
Ai Nante - nie zliczę ile razy jej słuchałam z zapartym tchem. Jest śliczna, ma śliczny tekst i śliczny teledysk. Szkoda tylko, że mi już przeminęło, bo teraz jak ją sobie puszczam to nie umiem odświeżyć tych uczuć, które wzbudzała we mnie kiedyś T-T Mimo wszystko do tej pory pamiętam ten czas, w którym męczyłam ją na okrągło, więc miałam taką potrzebę, żeby i ją tu uwzględnić
Anata Ga Tonari Ni Iru Dake De - Kocham przy niej zasypiać i przy niej się budzić. Uważam, że ta piosenka mogłaby być definicją "piękna"... Mieli mnie już w pierwszej sekundzie, gdy usłyszałam pianino... ( i tu również ujawnia się pewien sekret Loveless xDD Pianino to zdecydowanie moja słaba strona )
Sakura Girl (Acappella) - uwielbiam wszystkie 3 wersje piosenki, ale ta jakoś szczególnie zapadła mi w pamięć NewS mógłby więcej robić takich acappellowych utworów, bo naprawdę im to wychodzi, a efekt... niesamowity ^^ Po niej po prostu nie da się nie poczuć wiosny xD
Sono Egao Boku ni Misete - skoro jesteśmy już przy acapelli... *_______* Po prostu tyle ;P Mało która piosenka potrafi przekazać mi tyle spokoju i optymizmu w nieco ponad minutę xDD
Flavor Favor For You  - nie potrafię nie słuchać tej piosenki i nie ruszać głową do rytmu xD Kojarzy mi się z lataniem w chmurach i... kojarzycie taką reklamę algidy sprzed dobrych 10 lat? xD Ale z tego co wiem do tej pory ich motyw niewiele się zmienił Lato, gorące słońce, na dole plaża pełna turystów i kąpiących się w morzu dzieci, a ja siedzę na chmurce i jem sobie chmurkowe lody Nie macie takich myśli jak słuchacie tej piosenki? xD ( tak, to pytanie retoryczne xDD chyba tylko ja mam taką wyobraźnie xD)
Words is yours - wystarczy, że raz przeczytałam tekst i za niecałe półgodziny już był przetłumaczony Kocham gitarę, kocham czysty, nieprzerobiony głos Pi, kocham tekst i kocham genezę powstania piosenki <33 Kiedy jej słucham przypominają mi się wszystkie PINowe momenty i to właśnie jest w niej takie cudowne
Eternal - będąc przy Pinie...wiem, nie ten zespół, ale mam na myśli wersję koncertową. Jeśli chcecie mnie doprowadzić do łez to wystarczy, że puścicie mi ten kawałek. Tyle mam do powiedzenia
Endless Summer - tym sposobem doszliśmy już do LIVE ( to ten moment, w którym powinniście odetchnąć z ulgą, bo został mi do przeanalizowania już tylko Fighting Man i SGSB  xDD) Dla mnie cały album bym mistrzostwem. Naprawdę nie ma tu żadnej piosenki, która by mi się nie podobała xD Ale postanowiłam wyróżnić tą, jako, że oboje z Pi zgadzamy się, że jest niesamowita ^^
Wake up - na siłę tej piosenki wskazuje to, że od dobrego pół roku mam ją jako budzik i do tej pory jej nie znienawidziłam A wręcz czasem jak wstaję to nawet nie chcę do końca jej wyłączać i zaczynam śpiewać z nimi refren xD
A teraz drżyjcie...
SGSB
A raczej...
SB + Saigo no love song i Aoi, bo do reszty SG do tej pory się nie przyzwyczaiłam xD
Jako, że dwa poprzednie tytuły już wymieniłam to nie będę się przy nich rozczulać Po prostu chwyciły mnie za serce, a Aoi szczególnie w koncertowej wersji jeszcze z Short but Sweet Gdy tak stał sobie na scenie i po prostu śpiewał kołysząc się lekko w rytm muzyki...do tego fakt, że sam napisał słowa i fakt, że te słowa są tak niesamowite...<33
Przy SUPER BAD mam naprawdę wielkie trudności, żeby coś wybrać, no ale niech będzie (taa, najchętniej wymieniłabym wszystko xD)
Wygrywa TOMO i Friday Night ^^ TOMO oczywiście mam ustawione jako dzwonek w komórce ( nie pytajcie się jak się na mnie patrzą jak dzwoni xD), a Friday Night... jest po prostu niesamowite *___* To dla mnie takie drugie Moonlight, ten sam klimat, nawet trochę tekst W jednej: "I wanna take you to a luz da la luna", a w drugiej "I'll make you forget your life"... cytaty, które wyryły się gdzieś głęboko w mojej pamięci i pozostaną tam na dłuugo dłuugo xD
Na koniec chciałabym dodać jeszcze 2 tytuły, których nie mam za bardzo gdzie podpiąć, bo Pi śpiewa je jako juniorek
Colorful - soundtrack do Dragon Zakury <3 I znów jak usłyszałam, że to on ją pisał to szczę ka mi opadła xDD
Yubiwa - oczywiście znów koncertowa wersja xD Ta, i tradycyjny opad szczęki, przy informacji kto napisał słowa Piosenka ma niepowtarzalny klimat i po prostu ją uwielbiam, w szczególności w wersji live - ten kubraczek, te nieporadne ruchy i...te pełne usta *____*


Arigatou za uwagę
W końcu się wygadam, oby więcej takich tematów Nie martwcie, nie będzie mi przeszkadzało jeśli nikt tego nawet nie przeczyta xDD

 

#4 2011-04-18 20:53:42

Sunako

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

Haa! I tu cie złamie bo ja przeczytałam całą twoją wypowiedż LaLuna:D
Ja też uwielbiam Why, I-za-na-i-zu-ki i Sakura Girl i Daite Seniorita i Loveless( no i znowu mogłabym tak wyliczać i wyliczać:D)

 

#5 2011-04-20 15:34:01

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Piosenki które wielbisz^^

Na razie napiszę tylko 10 piosenek Naprawdę ciężko mi wybierać, ale dobra xDD
NEWS
1. IZANAIZUKI - na koncercie 'Never ending...' się niej zakochałam ;P I właściwie to pierwsza piosenka którą polubiłam w NewS więc mam do niej pewnego rodzaju sentyment ;D
2. Endless summer - właściwe nie wiem czemu? xD jak ją słyszę to mam ochotę się do kogoś przytulić xD zresztą głosy są takie... miękkie ;P przyjemne dla ucha ;D
3. Boom Boom Power - imponuję mi tu pewnego rodzaju rap Shige xD xD No i w refrenie najbardziej słyszę głos Pi, a ja jestem chora na jego punkcie ;P to tyle xDD 
4. Why - ach uwielbiam ich zachrypnięte głosy w tej piosence (chyba, że tylko ja to słyszę xP) Po prostu gdy ta piosenka puszcza się w odtwarzaczu to tak mi drgnie w ucho, że nie mogę się na niczym innym skupić ;D
5. Taiyou no Namida - tą piosenkę to rzeczywiście wielbię ;P aż w odruchu mam ten trik z jechaniem paluszkiem po policzku xDD I ten wstęp ... ach kocham ^^
6. Summer Time - ponieważ jej tekst jest taki ciepły, głosy chłopaków mnie tak relaksują ;DD po prostu można ją słuchać cały czas ;D i po prostu zatracam się w niej xD
7. Wonderland - ta żywiołowość w niej jest aż zarażająca xD pamiętam że czasem dawała mi taką wenę pisarską, że się przeraziłam ;P Oczywiście za to ją uwielbiam ;D
8. Futari 130000 no Kiseki - to jedyna piosenka przy której czasem śpiewam ;P bo tu tekst jest dla mnie o dziwo łatwy xD xD No i fajnie mi się jej słucha ;D ;D
9. Dancin' in the secret - chyba nie będę się tłumaczyć ;p od kilku dni mam na nią fazę i tyle ^^ nie wiem czym to spowodowane xD mam przy niej radochę ;d;d
10. Fighting Man - jest zarąbista ;D ... hmm nie wiem dlaczego jeszcze ją lubię? Może bo chłopaki mają tam twarde głosy, takie różniące się od innych ;D no po prostu jest wyjątkowa ^^


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#6 2011-06-07 11:02:04

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Piosenki które wielbisz^^

Z NEWS to mam w sumie dosyć dziwne relacje. Generalnie nie przepadam za albumami, natomiast uwielbiam single, zwłaszcza B-side. Czasami mam wrażenie, że wszystkie fajne piosenki chowają gdzieś na singlach, a na album pakują takie zupełnie przeciętne.
Drugie moje dziwactwo, praktycznie wszystkie moje ulubione piosenki są na literę "W": Weeeek, With me, Why i Wake up Oczywiście mam też inne, które lubię ale te mogę słuchać zawsze i wszędzie Bardzo lubię też Liar bo to taka nietypowa dla nich piosenka (zawsze miałam teorię, że w agencji się pomylili i to miała być piosenka dla KAT-TUN, a NEWS miało dostać On your mind- Please come back to me XD)
No i Anata ga Tonari ni Iru Dake de, Ai nante w wersji trzyosobowej i Aki no Sora, trzy piosenki, które zawsze słucham do snu.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#7 2011-06-07 17:06:31

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Piosenki które wielbisz^^

1. Izanaizuki z koncertu D.W. Party absolutne uwielbienie najlepsza partia nalezy do Tegomasu
2. Weeeek
3. Fly Agan
4. Smile Marker - no kocham po prostu,  zwłaszcza jak oglądam końcówkę dokumentu do Diamond Winter Party gdzie pokazani są w bardzo apetycznych pozach
5. Happy Birthday - od tego zaczęłam przygodę z News, czyli fanvidu do Tomy w którym wykorzystano tę piosenkę

Ostatnio edytowany przez kero (2011-06-08 13:50:56)

Offline

 

#8 2011-06-09 18:23:18

Viper

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

Ja nie jestem wprawdzie fanką NewS, ale też bardzo polubiłam od pierwszego przesłuchania "Taiyou no Namida". Mam też sentyment do "Happy Birthday", bo jakoś tak wyszła ta piosenka właśnie na moje urodziny (i to 18). Obowiązkowo lubię też "Daite Senorita" - no bo jakżeby mogło być inaczej, skoro Pi jest jednym z moich ulubieńców:)
Ale ogólnie, to raczej więcej piosenek bym mogła wymienić z repertuaru KT <nie bić>

 

#9 2011-06-13 01:07:47

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Piosenki które wielbisz^^

To ja zacznę od tej co dziś odkryłam i na razie na tym skończę, bo pisanie o piosenkach, które love zależą u mnie od weny, a na tą mam akuratnie niezły ciąg^^

Ryo Nishikido - Ordinary Ryo, ja cię love za ten styl!!! Hahhaa, kto by pomyślał, co? Poruszyła moje serce, moją duszę i of course miłość do Jina Słuchając tej rockowej solówki Ryo mam wrażenie, jakbym się przeniosła do świata Bandage i słuchała Natsu<Jina>, wyśpiewującego swoje smutne utwory. W ogóle, to zastanawia mnie czy przypadkiem Jin od Rya nie brał lekcji jak wyć, by brzmiało to rockowo, bo przecież sam Jin mówił, że to nie jego styl^^
Dlatego, Ryo wielkie arigatoo, za to jak śpiewasz, za rytmikę, za głos i za to "Ashiteru" alias Miyavi! Kocham cię, a tak naprawdę to jak na razie tylko ten utwór spod twojego głosu, no i gitarę, jeśli to ty grałeś XD <No i co, że pewnie nigdy tego nie przeczyta >

Offline

 

#10 2011-07-19 13:07:50

Naisha

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

Moje ulubione piosenki :
-I.Za.Na.I.Zu.Ki - pierwsza piosenka NEWS jaką pokochałam ( pierwsza w ogóle była Pumpkin - właśnie takiego MAssu pokochałam - skaczącego i tańczącego w niebieskim dresiku )
-Why - jest świetna i trochę przejmująca, ale ich angielski jest tutaj nadzwyczaj fatalny
-Happy Birthday - bo uwielbiam ich słodkie głosiki w tej piosence i "whooo"
-Smile Maker, Fighting man, Push on, Easy come,easy go, Forever  i Fly Again - znowu słodkie głosiki i są takie pozytywne, a jeśli już o pozytywnych piosnkach ,to jeszcze Nanto ka naru sa - słuchałam tego, kiedy szłam na konkurs i byłam straaaasznie zdenerwowana, troszkę pomogło
-Ai Nante- jest po prostu piękne, chciałabym usłyszeć wersję live w wykonaniu całej trójki
-Stardust, baby be my baby, liar - to też chcę usłyszeć live, kocham tę piosenki, takie lekko rockowe klimaciki pasują NEWSom
-boom boom power - bo daje power xD
- bambina - bo jest super discopolowa xd tak samo game of love
-snow express i rap Yamapiego- o tak
-Shock me- zaszokowało mnie, po prostu jest fajna
-Chirarizumu i Murarisuto - bo duet KoyaShige rządzi :]
-hoshi mezashite i DREAMS są wzruszające, Hoshi- bo to pierwsza piosenka w obecnym składzie i śpiewają "czy wszyscy są tu?" i to takie smutne dla mnie xD
-Anata ga Tonari ni Iru dake de, open your eyes arigatou ima, mafuyu no nagareboshi, sono egao boku ni misete, yume no kazu dake, love song , zutto with me share i best firend - są po prostu piękne 
-nande nande dame, change the world , hadashi no cinderella boy, weeeeek -są fajne
- Sayaendou, fiesta, akaku moyuru taiyou, Ai no matador,  koi yake, shissou friday night, devil or angel, koi no ABO,code - dają pozytywnego kopa, mają fajne rytm i mogę ich słuchać w kółko,  koi yake , Shissou i code znowu mają rockowe brzmienie i dlatego są świetne.
z nowej płyty :
- dancin` in the Secret -  obowiązkowo
-LIVE, Futari 130000 no Kiseki, BE FUNKY! - w takich piosenkach NEWS podoba mi się chyba najbardziej, są skoczne, ale bez zbędnych bitów typu disco
-Naiyo no Nai Tegami- chłopaki się wczuwają i pięknie śpiewają, a sama piosenka ma śliczny rytm

TEGOMASS :  ---> tu nie pisze, za co lubie, bo i tak już się rozpisałam i pewnie i tak nikt tego nie przeczyta
Bokura no uta, Hanamuke ,Miso Soup (English),Marui Chikara, Kiss~ Kaerimichi no LOVE SONG, Sunadokei, owaranaide, boku rashiku, hajimete no asa, highway, ai ai gasa, Tatta Hitotsu Dake, Kushami,Sayanara Boku no Machi,Kataomoi no Chiisana Koi, Ame Nochi Hare, bokura no sora , yoru wa hoshi wo nagamete okure , chu!chu!chu!, cheetah gorilla orangutan

YAMAPI:
one in a million , world is yours, mola (oł yes sexy lady xD), daite senorita, crush on you, run from you, ME , karahuru, LOVEXXX, Saishun amigo,
SB i SG nie przesłuchałam w całości i nie spodobały mi się te piosenki, które przesłuchałam.

trochę tego dużo xD sorry, że się tak rozpisałam.

 

#11 2011-07-19 13:34:32

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Piosenki które wielbisz^^

Jak to nikt ja przeczytałam chociaż prościej napisać o tych , których niesłuchasz , dawno Cię niebyło .

Offline

 

#12 2011-07-19 20:03:22

Naisha

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

no rzeczywiście, ale ja prawie wszystkie lubię, tylko niektóre mniej chyba tylko say hello nie lubię.

wiem, dawno mnie nie było. pod koniec roku szkolnego nie miałam czasu na nic, a kiedy są wakacje...tez nie mam czasu na nic. mam tyle zaległości z NEWSami, że chyba do końca lata się nie wyrobie i szczerze mówiąc nie chce mi się czytać tylu stron w rozmowach

 

#13 2011-11-11 17:03:44

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Piosenki które wielbisz^^

lista przebojów News i KT by się przydała , wszyscy słuchają swoich ulubionych kawałków ale możliwość głosowania mogła by pokazać co jest teraz najbardziej popularne na forum

Offline

 

#14 2012-05-08 15:51:44

oliwcia18

Gość

Re: Piosenki które wielbisz^^

Ja tam lubię wszystkie ich piosenki jak bym miała wybierać ,którą mniej ,a którą więcej to bym musiała się chyba wieki zastanawiać ;D

 

#15 2012-06-26 13:02:47

 aneczka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 135

Re: Piosenki które wielbisz^^

wszystkie piosenki są przepiękne, moze tylko ko no abo tak sobie


http://farm1.static.flickr.com/245/459912110_65ce982075_m.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3215/2662853838_9463abdff3_m.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » Piosenki które wielbisz^^
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogamer.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl