#1 2011-06-14 13:33:11

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Pomyślałam, że przyda się taki temat. Czasami ciekawie poczytać sobie takie rzeczy nawet jeśli nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście często są to po prostu rankingi popularności (więc nie ma się co dziwić, że Arashi zajmuje połowę pierwszej dziesiątki ) ale w sumie chyba nikt nie traktuje ich jakoś strasznie poważnie.

Ok to na początek:

Young Johnny’s with great singing skill! Czyli kto spośród Johnnysów do trzydziestki śpiewa najlepiej 

28. Nakajimia Yuto (Hey Say Jump)
28. Taguchi Junnosuke (KAT-TUN)
28. Koyama Keiichiro (NEWS)
25. Yabu Kota (Hey Say Jump)
25. Nakayama Yuma (NYC)
25. Murakami Shingo (Kanjani8)
24. Yokoyama Yuu (Kanjani8)
20. Chinen Yuuri (NYC/Hey Say Jump)
20  Ueda Tatsuya (KAT-TUN)
20. Nakamaru Yuichi (KAT-TUN)
20. Ohkura Tadayoshi (Kanjani8)
19. Maruyama Riyuuhei (Kanjan8)
18. Yasuda Shota (Kanjani8)
17. Tanaka Koki (KAT-TUN)
16. Yamada Ryosuke (NYC/Hey Say Jump)
15. Ikuta Toma
14. Aiba Masaki (ARASHI)
13. Imai Tsubasa (Tacky & Tsubasa)
12. Nishikido Ryo (NEWS/Kanjani8)


10. Akanishi Jin (Soloist/ Former KAT-TUN)

10. Sakurai Sho (ARASHI)

9. Takizawa Hideaki (Tacky & Tsubasa)

8. Ninomiya Kazunari (ARASHI)

7. Matsumoto Jun (ARASHI)

6. Yamashita Tomohisa (NEWS)

5. Kamenashi Kazuya (KAT-TUN)

4. Subaru Shibutani (Kanjani8)

3. Masuda Takahisa (NEWS)

2. Tegoshi Yuuya (NEWS)

1. Ohno Satoshi (ARASHI)

I co o tym sądzicie?
Dzieciaków z Hey Say Jump właściwie nie słucham więc się nie wypowiem na ich temat. Na pewno z pierwszej dziesiątki wyrzuciłabym MatsuJuna bo przy całej mojej sympatii do niego, śpiewać to on nie umie Jin zdecydowanie powinien być wyżej niż Yamapi i pewnie wyżej niż Kame (chociaż jak nie skończy z fajkami to już długo tego głosu nie będzie mieć), a Ryo do zamiany z Tacką. I na pewno dałabym wyżej Taguchiego bo jego głos zdecydowanie się ostatnio poprawił, zresztą Uedą i Nakamaru też jakoś nisko. Oczywiście cieszy mnie wysokie miejsce Tegomassu Ohno hmmm... chyba ok, chociaż znam zbyt mało piosenek Arashi aby to obiektywnie ocenić.

No i widzę, że biedny Shige w ogóle się nie załapał. Biedny


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#2 2011-06-14 13:51:00

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

W sumie ja się zdziwiłam, że Jin tak, hmmm dość nisko jakby nie było, Keii według mnie tez za nisko, ma naprawdę piękny głos i naprawdę bardzo rzadko zafałszuje.
Cieszy mnie pozycja Tegomass, chociaż ja bym tam Tego dała na 1 miejsceXD Nie wiem no nie słucham Ohno za często, ale jakoś nie wydaje mi się by miał lepszy głos od Tego:P
W moim odczuciu Jin i Subaru powinni się zamienić miejscamiXD Bo kiedy Subaru śpiewa to mnie np. zaczyna boleć głowa:P
No ale to głównie pokazuje czyj głos ma najwięcej fanek Co mnie jednocześnie cieszy Bo Tegomass musi mieć wiele fanek ich głosów

Offline

 

#3 2011-06-14 14:38:59

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Jak dla mnie, to ten ranking jest ogólnie dość kiepski Bo faktycznei raczej pokazuje popularność niż rzeczywistość ;p
Co do miejsc, to myślę, że Ohno sobie całkowicie na to pierwsze miejsce zasłużył. Może i nie jestem obiektywna, ale jak dla mnie, to jest jeden z najbardziej uzdolnionych Johnnysów ;p Ogólnie, to z pierwszą trójką się zgadzam, choć osobiście, to ja bym bardziej Ryo widziałam na trzecim miejscu, no ale... On jest dopieru na miejscu 12, czego ja nie rozumiem xD Ogólnie, to MatsuJuna dałabym o wiele niżej. Kame, YamaPi i Subaru też są jak dla mnie za wysoko xD Akanishi za nisko xD Koyama powinien być wyżej xD W sumie mimo jeszcze mojego uwielbienia do Sho, to jego jednak też chyba niżej bym dała xD Może jeszcze Uedę i Junno bym wyżej dała ;p I naprawdę wielka szkoda, że nie ma tutaj Shige...
Co do pozostałych, to się w sumie nie wypowiem, bo albo nie mam zastrzeżeń, co do zajętego miejsca, albo niektórych po prostu nie słucham, więc ciężko mi się wypowiedzieć.


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#4 2011-06-14 14:45:52

Kanako

Gość

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

erica napisał:

20. Ohkura Tadayoshi (Kanjani8)
19. Maruyama Riyuuhei (Kanjan8)
18. Yasuda Shota (Kanjani8)

Plaga ;P A szkoda, że są tak nisko, bo mają najlepsze głosy w KJ8, moim zdaniem XD

No właśnie widać, że to ranking popularności skoro Kamenashi jest na piątym miejscu.

Ostatnio edytowany przez Kanako (2011-06-14 14:56:09)

 

#5 2011-06-18 08:38:25

Kanako

Gość

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

"Twoja ulubiona piosenka?"

Tygodniowy magazun Ori Start ogłosił dość dawno wynik swoich najnowszych badań, z prośbą do fanów o ujawnienie swojej ulubionej piosenki swoich lubianych wokalistów/zespołów.

Najwyżej znalazła się piosenka Arashi "Monster" do filmu "Kaibutsu-Kun", w którym zagrał Ohno Satoshi. Na pytanie dlaczego wybrali ten utwór, fani odpowiedzieli "Nie możemy pomóc, ale wpływ tej piosenki i taniec jest po prostu świetny".

Arashi – “Monster”
B’z – “ultrasoul”
EXILE – “Lovers Again”
Fukuyama Masaharu -” Sakurazaka”
Hey! Say! JUMP – “Arigatou ~Sekai no Doko ni Itemo~”
Ikimonogakari - “Arigatou”
Kanjani∞ - “Life ~Me no Mae no Mukou e~”
KAT-TUN - “Real Face”
Kimura Kaela – “Butterfly”
Kinki Kids – “Family ~Hitotsu ni Naru Koto~”
Mr. Children – “Owarinaki Tabi”
NEWS – “weeeek”
SMAP – “Sekai ni Hitotsu Dake no Hana”
Spitz – “Sora mo Toberu Hazu”
Tohoshinki - “Why? (Keep Your Head Down)”
YUI – “CHE.R.RY”

Skomentuje krótko Johnnysów.
Ja uważam, że wynik tej ankiety jest dosyć fajny, chociaż moją ulubioną piosenką Arashi chyba już na zawsze będzie "Truth", bo mam do niej wielki sentyment, chociaż "Monster" również mi się podoba. ^^
"Sekai ni Hitostsu Dake na Hana", jest chyba najpopularniejszą piosenką SMAP, która jest naprawdę warta do odsłuchania XD
Bardzo się cieszę na tego "Real Face", w końcu zawsze będzie takim przystankiem dla KT, ne? W końcu debiutancka piosenka i w ogóle.
Do "weeeek" NEWSu mam ogromny sentyment i nadal darzę jakąś tam sympatię i piosenkę i teledysk. Nie miałam nawet pojęcia, że ta piosenka jest, aż tak popularna, ale to chyba dobrze XD
Cieszę się, ze pojawiły się Heisy. Nie słucham ich jakoś bardzo często, ale myślę, że jeszcze bardzo wiele przed nimi i to chyba ważne, że pojawiają sie w takich ankietach i to na dosyć wysokich pozycjach. Muszę sobie posłuchać tego ich "Arigatou" xD
KinKi Kids nie potrafię jakoś znieść, dlatego nie komentuje, a jeśli zaś chodzi o Eito nie sądziłam, że to "Life" może okazać się tak popularny, ale piosenka wpada w ucho, ma naprawdę dobry klimat, więc cieszę się xD

Ostatnio edytowany przez Kanako (2011-06-18 08:40:30)

 

#6 2011-06-20 09:45:14

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Mnie też trochę zdziwiły te wyniki. To miała być ankieta na ulubioną piosenkę tak ogólnie, czy ulubioną piosenkę poszczególnych zespołów?
Monster jest fajny ale w przypadku Arashi podejrzewałabym raczej mimo wszystko A・RA・SHI, Believe albo właśnie Truth.

Kinki Kids – tutaj też miałabym innych faworytów, raczej z ich starszych piosenek np. Kanashimi Blue, Ne, Ganbaru Yo albo Anniversary bo Family to jeden z ostatnich singli i nie pamiętam aby był aż taki popularny

Nieśmiertelne Real Face (za którym ja osobiście nie przepadam) jak widać dalej mocno się trzyma Ciekawe czy będą mieć jeszcze tak popularną piosenkę

“weeeek” i “Sekai ni Hitotsu Dake no Hana” no tutaj się w pełni zgadzam. Dzięki “weeeek” zaczęłam w ogóle słuchać NEWS

Life jest najpopularniejszą piosenką Kanjani8? To też mnie trochę zdziwiło bo to w sumie dosyć nowa piosenka. Ale fajnie się jej słucha więc ok


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#7 2011-06-20 12:29:09

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Cóż to ja może wypowiem się pokolei po tych, których słucham, bo jak kogoś nie słucham to raczej nie jestem w stanie wypowiedzieć się co o tym myślę ^^'

Z Arashi w sumie Monster jest podobne stylowo do Truth:P Ja tam o wiele bardziej lubię "Right back to you" czy "Crazy moon", no ale ten styl też ma w sobie coś fajnego, także się nie dziwię^^

Dziwi mnie trochę wybór przy EXILE, ponieważ mają wiele lepszych piosenek>< Nie powiem, ta piosenka jest śliczna, ale według mnie lepsza jest "I believe" czy nie wiem "Ti amo", no ale może Japończycy mają inny gust i wolą w ich wykonaniu większe ballady ^^

Z HSJ nie mam zastrzeżeń - piosenka genialna *_* co prawda "Mayonaka no shadow Boy" czy "Hitomi no screen" też są boskie, ale Arigatou absolutnie uzaleźnia;D I prawdopodobnie też bym to wybrała;D

Z KT - hmm jak dla mnie mają lepsze piosenki, no ale Real face ma swój urok i osobiście ja zaczęłam ich słuchać po tej piosence, więc myślę, że w istocie zasługuje na swoją popularność^^

Z Kinki Kids, to bym obstawała bardziej nie wiem no na "Hakka Candy" - ja np. kocham tę piosenkę *_* Albo "Anniversary" czy "Kanashimi blue". No ale "Family" też ma w zasadzie swój urok. Chociaz jak erica wspomniała ta piosenka nie była takim wielkim hitem, w ogóle najlepsze piosenki Kinki to według mnie te stare.
Teraz trochę zatracił się ich niepowtarzalny styl><


No z NEWS to się nie dziwięXD Weeek zawsze będzie im towarzyszyć w rankignach:P No ale według mnie warte tego tytułu było też "Sayaendou" czy "Fighting man"


Ze Smapem to się nie dziwię, aczkolwiek mają też kilka innych piosenek, którym śmiało moglabym przypisać tytuł najelpszej:)


Co do Tohoshinek, co ludzie mają z tą piosenką?? Ona jest wszędzieXD No ale przyznaję, też mi się podoba:P


A i jeszcze Fukuyama Masaharu <- ten facet ma boski głos *_* Ale nie umiałabym wybrać jednej ulubionej z jego repertuaru XD

Offline

 

#8 2012-05-17 00:01:12

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Kolejny dziwaczny ranking. Japonia to naprawdę specyficzne miejsce XD

Ranking popularnych aktorów/piosenkarzy/idolów do których chcą się upodobnić japońscy mężczyźni (klienci klinik chirurgii plastycznej)

1. HYDE (L’arc en ciel)

2. Yamashita Tomohisa

3. Miura Shohei

4. TAKAHIRO (EXILE)

5. Sakurai Sho (Arashi)

6. Mizushima Hiro

7. Okada Junichi

8. Sato Ayumu (Men’s EGG model)

9. Yamada Ryosuke (Hey!Say!Jump!)

10. Kamenashi Kazuya (KAT-TUN)

11. Fukuyama Masaharu

12. GACKT

13. Aiba Masaki (Arashi)

14. Miura Haruma

15. Kimura Takuya (SMAP)

16. Narimiya Hiroki

17. Ichihara Hayato

18. Ikuta Toma

19. Mukai Osamu

20. Matsuda Shota

21. Koike Teppei

22. Jaejoong

23. Sato Takeru

24. Oshima Yuko (AKB48)

25. Tsumabuki Satoshi

Miejsce 1. nie mam zastrzeżeń, trzeba przyznać, że Japończycy mają dobry gust Yamapi jak zawsze w czołówce, o dziwo Kame też się znalazł w pierwszej dziesiątce (to pewnie przez te reklamówki z Panasonica XD). Ikuta Toma stanowczo za nisko jak dla mnie. No i zszokowało mnie miejsce 24. Że co?!


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#9 2012-05-17 07:22:00

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Faceci to mają gust, same ciacha typują, w sumie to nic dodać nic ująć, bo 1/5 nie znam, ale reszta to normalnie sama śmietanka^^
Tylko co ma babka do chirurgii plastycznej mężczyzn, czyżby transwestyci najbardziej lubili się do niej upodabniać? O__o Bo chyba nie zrobili sobie wspólnie jaj, typując tę kobiecinę XD

Offline

 

#10 2012-05-17 12:31:52

 Mimi =^-^=

Big fan

11106700
Zarejestrowany: 2011-11-18
Posty: 276
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Ranking naprawdę dziwaczny, ale fajnie, że Kamuś się tu znalazł ^^ A i nie dziwię się, że Takahiro ma tak wysokie noty - ten chłopak jest po prostu prześliczny ^^ (no ba! w końcu to mój ulubieniec z EXILE XD)
A i mnie też zastanawia ta laska z AKB48 o.O No cóż, to w końcu Japońcy, specyficzny naród

Offline

 

#11 2012-06-26 18:09:10

 aneczka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 135

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

no oczywiscie Yamapi albo perwszy musi byc albo drugi ,hmmm


http://farm1.static.flickr.com/245/459912110_65ce982075_m.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3215/2662853838_9463abdff3_m.jpg

Offline

 

#12 2012-06-29 23:41:21

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

W dzisiejszym MS pokazano ranking idoli ze względu na liczbę sprzedanych płyt;D

1.SMAP → 22.18 milionów kopii
2.Arashi  →17.49 milionów kopii
3.Kinki Kids →17.42 milionów kopii
4.AKB48 → 15.13 milionów kopii
5. Morning Musume →11.85 milionów kopii
6.SPEED →11.03 milionów kopii
7.V6 → 8.97 milionów kopii
8.Kahara Tomomi  (1995) → 7.18 milionów kopii
9.TOKIO → 6.74 milionów kopii
10.KAT-TUN → 6.66 milionów kopii

11.Suzuki Ami (1998) → 5 milionów kopii
12.Kanjani 8 → 4.57 milionów kopii
13.MAX → 3.82 milionów kopii
14.NEWS → 3.55 milionów kopii
15.Shinohara Ryuko → 3.48 milionów kopii
16.SKE48 → 2.72 milionów kopii
17.w-inds → 2.63 milionów kopii
18.Hey! Say! JUMP → 2.41 milionów kopii
19.Mizuki Alisa  → 2.32 milionów kopii

20.Uchida Yuki  → 1.92 milionów kopii
21.Hirosue Ryoko →1.83 milionów kopii
22.Matsuura Aya → 1.62 milionów kopii
23.Tackey & Tsubasa → 1.51 milionów kopii
24.NMB48 → 1.4 milionów kopii
25.Takahashi Yumiko → 1.27 milionów kopii
26.CoCo → 1.2 milionów kopii
27. Perfume →1.18 milionów kopii
28.WaT → 1.01 milionów kopii
29.KARA → 1 milionów kopii
30.Kis-My-Ft2 → 0.99 milionów kopii


Ja jestem z nich dumna*_* Znaleźli się w pierwszej 20 ;D Oby kiedyś dorównali Arashi i Smap *_*

Offline

 

#13 2012-08-30 01:28:45

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Spodziewałem się KAT TUN na wyższej pozycji ale porównując ich staż ( 6 lat) do stażu SMAP Arashi V6 to całkiem niesły wynik.

Offline

 

#14 2012-08-30 10:56:49

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

Tu też duży wpływ na to ma fakt, że Morning Musume czy np. AKB48 mają po 6 edycji jednego singlaXD A potem, że sprzedały więcej a czemu się dziwić:/

Offline

 

#15 2012-12-17 22:17:06

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Rankingi wszelakie z udziałem NEWS i KAT-TUN

I kolejne dziwne rankingi

Ze względu na sezon zaczniemy od Johnnysa (do trzydziestki XD) z którym najchętniej oglądałabyś świąteczne iluminacje:

35. Takaki Yuya (o)
33. Totsuka Shota (0.8)
33. Goseki Koichi (0.8)
31. Senga Kento (1.5)
31. Kawai Fumito (1.5)
27. Arioka Daiki (2.3)
27. Yokoo Wataru (2.3)
27. Nikaido Takashi (2.3)
27. Tsukada Ryoichi (2.3)
23. Yabu Kota (3.1)
23. Inoo Kei (3.1)
23. Miyata Toshiya (3.1)
23. Kitayama Hiromitsu (3.1)
21. Tanaka Koki (9.2)
21. Ueda Tatsuya (9.2)
19. Kato Shigeaki (9.9)
19. Yasuda Shota (9.9)
17. Yaotome Hikaru (12.2)
17. Taguchi Junnosuke (12.2)
16. Masuda Takahisa (13.7)
15. Akanishi Jin (15.3)
13. Koyama Keichiro (18.3)
13. Maruyama Ryuhei (18.3)
12. Nakamaru Yuichi (22.1)
11. Fujigaya Taisuke (26.0)

10. Tegoshi Yuya (26.7)

9. Tamamori Yuta (29.8)

8. Kamenashi Kazuya (45.0)

7. Ohkura Tadayoshi (49.6)

6. Nishikido Ryo (61.8)

5. Ninomiya Kazunari (69.5)

4. Yamashita Tomohisa (75.6)

3. Aiba Masaki (87.8)

2. Matsumoto Jun (88.5)

1. Ikuta Toma (100)

Z Tomą czemu nie Ale najlepiej razem z numerem 4. i 8.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogamer.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.rpggryf.pun.pl