• Index
  •  » Inni
  •  » JE ładnie się sprzedaje

#31 2011-06-24 13:43:09

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: JE ładnie się sprzedaje

Yesasia nie wlicza się do Oriconu? A ja tam zawsze kupowałam bo ogłaszali, że się wlicza! Może będę się musiała przerzucić na CD Japan?
No cóż jakieś te rankingi muszą być. Wszystkim się nie dogodzi. Zawsze jeszcze są roczne rankingi, może trochę bardziej obiektywne. No ale większość płyt czy singli i tak najlepiej sprzedaje się w pierwszym tygodniu więc czasami to nie ma znaczenia że coś jest wydane pod koniec roku. Shuuji to Akira debiutowało w listopadzie a i tak mieli piosenkę roku

Według mnie to Arashi zdobyło takie zainteresowanie dzięki swoim dramom i piosenkom jakie do nich śpiewali. No i to że prowadzą kilka programów telewizyjnych jednocześnie też im raczej nie zaszkodziło Ale ja nie mam nic przeciwko. Lubię ich i uważam, że zapracowali sobie na tę popularność. Fakt, nie słucham ich zbyt dużo ale np takie PIKA NCHI mam ustawione jako budzik ponad pół roku i jeszcze mi się nie znudziło. Po prostu lubię ich trochę mniej popowe kawałki bo np zawsze mnie skręca jak słyszę Love so sweet XD Chyba nigdy nie obejrzałam przez to całej czołówki do HYD2

Och ja też sądzę, że późniejszy debiut K-T był rzeczą celową. Ale z trochę innych niż ty powodów.
Pewnie, że w 2001 roku było na to za wcześnie. Nikt przecież na początku nie stawiał na nich jako na wokalistów (co akurat mnie zawsze śmieszyło bo wspólny śpiew wychodzi im zdecydowanie lepiej niż wspólny taniec ) Wydaje mi się że chodziło raczej o marketing i wzbudzenie jak największego zainteresowania wśród fanów. Co się niewątpliwie udało bo miliona kopii debiutanckiego singla nie sprzedało nawet Arashi. Ale w sumie możemy sobie gdybać co i dlaczego. Ta agencja ma czasami bardzo dziwne pomysły.
Fakt, na początku żarli się bardzo ale wątpię czy akurat w agencji tak bardzo przywiązują wagę do wzajemnych relacji między członkami. Gdyby tak było to np zadebiutowało by Four Tops a nie rozbijaliby tej grupy aby stworzyć NEWS. Bo stosunki w NEWS też były na początku raczej mroźne (i zmieniły się w sumie dopiero po odwieszeniu) więc jak widać member-ai nie jest koniecznym warunkiem debiutu  
Cóż, gdyby wszyscy się tak kochali jak w Eito to na pewno byłoby im łatwiej.

Masu był przez chwilę w Kis-My-Ft jak brakowało im osoby na M (bo chwilowo tylko on potrafił jeździć na wrotkach ).  Kis-My-Ft2 powstało zdaje się w 2005 gdy połączyli Kis-My-Ft z A.B.C. Jr.

V.WEST? Oni byli tacy popularni? Bo mi ktoś kiedyś tłumaczył, że ich stworzyli jako taką kansajską wersję FIVE. Tyle, że V.WEST miało stałego wokalistę a FIVE nie. A potem chyba część zespołu odeszła i tak jakby  zawiesili działalność, a jak dostali nowych członków to z nich powstało K8. Prawda to czy coś pokręciłam?

Ostatnio edytowany przez erica (2011-06-24 13:54:20)


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#32 2011-06-24 15:02:23

Kanako

Gość

Re: JE ładnie się sprzedaje

Love so sweet był pisany przez SPINa czyli prawdopodobnie przez Uedę XD

Sama kłótnie Ueda-Nishikido była marketingiem. Przez to JE promowało sobie spokojna dwa zespołu. Może nawet trzy...? Nie wiem czy to jakoś dotykało NEWS.

Napisać, że EITO się na początku kochali, myślę, że to czyste przegięcie. Okura nie miał kolorowo, bo doszedł na końcu. Z tego co wiem, Hina na początku nie szczędził mu przykrych słów. Maruyama budował "ścianę" pomiędzy sobą a członkami, sam to przyznał. Jedynie Yasu był wstanie do niego dostrzec, ale i tak do dzisiaj narzeka, że nadal nic nie wiem co się dzieje w jego prywatnym życiu.  Subaru był przecież jedną nogą na wylocie z JE. Myślę, że wszyscy mieli swoje przejścia.

Był FIVE i był V.WEST. Oni byli jakby taką konkurencję: Tokio vs Kansai (przecież Yoko prowadził silną rywalizację z juniorami spoza Kansai czyli "Tokio"). FIVE nie mogło osiągnąć takiej popularności jak WESTy. Oni nawet dorobili się własnego programy w Kansai TV. Część zespołu odeszła, a właściwie to dwójka z nich, gdy spostrzegli, że nigdy nie doścignął w popularności Uchiego (wokal), Yasudy (gitarzysty), Maruyamy (basisty). Później dołączyła do nich czwórka juniorów "złotego wieku" tzn. Ryo, Hina, Yoko i Subaru. Jako siódemka byli znani pod nazwą Kanjani. Zostali program w Kansai TV na kanale 8 i Johnny sobie umyślił, że muszę sobie dobrać jeszcze jednego członka, aby zostać oficjalną grupą.

 

#33 2011-06-24 16:31:59

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: JE ładnie się sprzedaje

Kanako napisał:

Love so sweet był pisany przez SPINa czyli prawdopodobnie przez Uedę XD

Tak wiem ale i tak jej nie lubię XD  zresztą SPIN napisał chyba kilka piosenek dla Arashi.
Kto wie może to i Ueda skoro w sumie Le Ciel też jego

Wiesz, ja wiadomości o K8 czerpię od znajomych fanek Eito. A one mi zawsze powtarzały, że twoi (czyli K-T) to się ciągle żrą między sobą, natomiast nasi (K8) to prawdziwi przyjaciele W sumie to temat aż tak bardzo mnie nie ciekawił żeby szukać samemu, więc dzięki za wyjaśnienia


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#34 2011-06-24 16:58:32

Kanako

Gość

Re: JE ładnie się sprzedaje

Ja też jakoś szczególnie za Love so sweet  nie przepadam. Wolę truth, Monster czy też My Girl.

Cała przyjemność po mojej stronie xD

 
  • Index
  •  » Inni
  •  » JE ładnie się sprzedaje
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsvsd.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.3lipca.pun.pl