#16 2010-06-06 16:41:02

Kiiro-chan

Gość

Re: Kato Shigeaki

ej wiecie ja chciałam wrócić jeszcze do tych nożyczek
troszkę tego nie rozumiem bo dzisiaj ja też
lewą ręką (jestem praworęczna)używałam nożyczek
i jakichś bardzo wielkich kłopotów mi nie sprawiło
co prawda było trochę trudniej ale jak na pierwszy raz to dobrze
więc co w tym takiego trudnego ??

 

#17 2010-06-06 16:48:24

lovegood

Gość

Re: Kato Shigeaki

Naisha, zabiłaś mnie tym xD
Ale wiesz co, może w tym coś jest ;p Tylko ja bym to brała raczej na: "Jestem mistrzem w udawaniu że coś mi się podoba/jestem zadowolony mimo że jest zupełnie odwrotnie" xD I w sumie nie wiem czemu on się tym chwali (albo raczej - zespół tak o nim mówi ;p) bo to niekoniecznie o nim dobrze świadczy ^^ Hah, może myśli że to tak z grzeczności wypada ahaha xD
A Shige wygląda na takiego co go dziewczyny zostawiają a nie on je xD

 

#18 2010-06-06 17:36:57

Naisha

Gość

Re: Kato Shigeaki

to w takim razie też jestem mistrzynią fałszywego  uśmiechu xD bynajmniej tak mi się wydaje
niee, jak go można zostawić xD  chociaż... rzeczywiście może trochę nieśmiały jest :]
ale kto tam może wiedzieć jacy oni są naprawdę gadają jedno, robią drugie. ja nie wierzę w to, że np. Massu nigdy się nie całował nawet (znaczy nie chce w to wierzyć >.<)
chłopak 24 lata, popularny, kogo on chce oszukać ?

 

#19 2010-06-28 14:01:00

makino271

Gość

Re: Kato Shigeaki

Shige moj nr 1 tyle mnie z nim laczy ^^ np lubimy ten sam kolor, zbieram kaktusy (mam ich chyba z 20 ^^), tez zawsze mam przy sobie ipoda uwazam ze bez ipoda to tak jak bez reki xD, nalogowo gram w gry wideo i tez rzadko sprzatam swoj pokoj... zaczynam jak juz nie mozna przejsc ^^'
a o co chodzi z tym falszywym usmiechem? i z tym ze nie umie obslugiwac nozyczek??? xD

 

#20 2010-06-28 14:05:13

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Te nożyczki to pewnie dlatego, że jest leworęczny:P

A fałszywy uśmiech, hmm pewnie chodzi o to, że nawet w złej dla siebie sytuacji kiedy powinien sie wściekać udaje, że nic się nie stało i sie ładnie uśmiecha XD - np. jak News się nad nim znęcaXD

Offline

 

#21 2010-06-28 14:19:47

makino271

Gość

Re: Kato Shigeaki

ahaaa... tez jestem leworeczna ale jakos daje sobie rade z nozyczkami ^^ a nie... w sumie to ich w ogole nie uzywam xD
czyli dobry z niego aktor ^^ a z tym znecaniem...  biedaczek ^^

 

#22 2010-06-28 14:31:16

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

No ostatnio coraz lepszy aktor^^ Patrząc na gości czy Troublemana;D

Offline

 

#23 2010-06-28 15:17:09

lovegood

Gość

Re: Kato Shigeaki

Mi tam go nie jest szkoda jeżeli chodzi o znęcanie się reszty zespołu, bo oni robią to z miłości xDD Zresztą tak naprawdę to trochę jego wina, bo się im daje xDD

Ach, ostatnio moja faza na Kato osłabła, przyćmił ją blask Sengi z Kisumai xD
Btw, Hikaru, dałoby się założyć jakiś temat o juniorkach? xDD

 

#24 2010-06-28 15:31:17

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Zauważyłam, że Senga przyćmił po twoim avku i sygnaturceXD

Dałoby się;P Załóż go w dziale inni ^^ Bo to właśnie temat dla tych innych ulubieńcówXD (ta kiedyś wreszcie założe tam temat dla ToruXD)

2010-07-10 22:51:08

Od dobrych kilkunastu godzin na czas Japonii ma urodziny nasz kochany Kajtuś *_*

No to ja mojemu numerowi 2 XD Składam najszczersze życzenia z okazji urodzin, dużo zdrowia, szczęścia, wielu nowych dram, programów, wygłupów z KeiiemXD poprawy biegu no  i na koniec, żebyś zawsze był elitą;D I wydał tą nowelkę a potem był reżyserem jakiegoś filmuXD Także podumowując elitarny Shige-san żyj nam 100 lat !!

http://images46.fotosik.pl/313/994d009607ac590f.jpg

Offline

 

#25 2010-07-11 12:18:14

Kiiro-chan

Gość

Re: Kato Shigeaki

przyłączam się do życzeń
i jeszcze życzę Shige
żeby nauczył się obsługiwać nożyczki
Wszystkiego Najlepszego Shige

 

#26 2010-07-11 14:35:57

Naisha

Gość

Re: Kato Shigeaki

i jeszcze żeby był dobrym prawnikiem


Shige, kochanie, życzę Ci wielu sukcesów, dużo uśmiechu na pyszczku i żeby Twoi fryzjerzy przestali się nad Tobą znęcać xDD

 

#27 2010-07-11 20:51:24

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

To ja tak tradycyjnie: Wszystkiego najlepszego Shige^^ I jeszcze, żebyś o wiele częściej uśmiechał się szczerze, a nie fałszywie xD

Kocham Kato, ale chyba polubiłam go, jako ostatniego. Na początku wydawał mi się taki strasznie nieśmiały. Jednak teraz sądzę, że tej nieśmiałości w nim jest bardzo mało xD Poza tym on i Koyama wymiatają

nawyk: gra na nosie

Chciałabym, to zobaczyć, a właściwie usłyszeć xD

specjalność: potrafi wsadzić pięść do ust

O matko... Jak on, to robi?! xD

typ idealnej dziewczyny: podobna do kota ( no tak Koyama idealnyXD)

No tak, Koyama pasuje idealnie^^ I w sumie, to ładna z nich para

kocha łowić ryby razem z Ohno z Arashi

Tym jestem trochę zaskoczona, ale w pozytywnym sensie

kocha motocykle i chciałby jakiś, ale mama jest zbyt nerwowa, żeby mu kupić

On juz jest pełnoletni, więc sam może sobie kupić Fajnie by wyglądał na motocyklu^^

najlepsze na koniec: nie umie obsługiwać nożyczek XD

Trochę tego nie ruzmiem. Jednak czytające wasze komentarze, to może faktycznie osobą leworęcznym trudniej jest posługiwać się nożyczkami.

A Shige wygląda na takiego co go dziewczyny zostawiają a nie on je xD

Dlaczego? Przecież on jest taki sympatyczny i sądzę, że jest świetnym materiałem na chłopaka^^

Ostatnio edytowany przez Yoriko (2010-07-11 20:51:53)


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#28 2010-07-11 23:38:35

Tsuki

Gość

Re: Kato Shigeaki

nie wypada nie złożyć życzeń solenizantowi xD tak więc: Wszystkiego Najlepszego
a twój uśmiech jest przepiękny , choć czasem sztuczny to nadal piękny ^^ ale nie zaszkodziłoby gdybyś zminił go na naturalny ;D

 

#29 2010-07-12 10:31:03

Bułka

Gość

Re: Kato Shigeaki

trochę późno ale mało wczoraj byłam z dostępem do neta xD tak czy inaczej życzę mu najlepszego, żeby spotkał Bułkę i częściej robił striptiz

 

#30 2010-07-14 13:53:03

LaLuna

Gość

Re: Kato Shigeaki

No cóż, ja to też mam poślizg i to nawet nie lekki >< Ale to niestety z powodu braku czasu =/
Wszyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyystkigo wszystkiego wszystkiego naj Shige! Oby więcej takich dram jak traubleman ( właśnie, muszę nadrobić, bo słyszałam, że nieźle ruszyło xPP) i więcej uśmiechu na twarzy ( jeśli się tylko tak da xD), więcej głupich pomysłów no i coraz więcej fanów Takie skromne i spóźnione życzenia od LaLuny ^^

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimastertruck.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.bushi.pun.pl www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl