• Index
  •  » Inni
  •  » Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

#1 2011-08-27 16:30:22

Ana

Gość

Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

Po pierwsze; nienawidzę zaczynać tematu xD
Po drugie; proponuję swego rodzaju zabawę, a mianowicie nie macie tak, że ogólnie  ujmując azjatyckie gwiazdy kojarzą się Wam z jakimiś postaciami z anime/bajek? Nie chodzi mi teraz o żadne ustalanie obsady... W sumie mam wrażenie, że jak rozpiszę moje skojarzenia, to będzie latwiej niż tłumaczyć...

Dodam tłumaczenia aby było łatwiej by nikt się nie obrażał XD
G DRAGON
http://1.bp.blogspot.com/_P5zmHk1OKzw/SqPKT8ggu3I/AAAAAAAAB9c/7blnNfbHVjk/s400/G-dragon.jpg
No cóż, raper BB to dla mnie... Ed z FMA....
Dlaczego? Ano mój pierwszy kontakt z nim to był Heartbreaker, a moją pierwszą reakcję na ten klip można streścić w jednej emotce: xD. W dodatku jak to oglądałam na YT to w którymś komentarzu wyczytałam, że GD jest niski i lubi pyskować do innych, więc proste równanie: blond włosy + mały rzucający się do wszystkich Pcheł = ED xD

Kato Shigeaki
Kato chyba wiadomo jak wyglada generalnie, a kojarzy mi się z Kenem z Weiss Kreuz, ale tu potnijcie mnie nie wiem czemu xD

No i zaczynają się schody....
Bo o ile mam nadzieję, że zostanę rozgrzeszona ze skojarzenia Chinen - Elwirka (taka ruda dziewczynka z Animków, chyba tak się nazywała) ze względu na "tuli tuli wszystko" tak...

Śnił mi się kiedyś Tegoshi, któremu bardzo zależało by był "najbardziej zajebisty na świecie" (gomen). W tym śnie biegał za mną i krzyczał bym go doceniła xD (cokolwiek to miało znaczy i jakkolwiek miało mnie to interesować bo w pokoju obok próbę miał Pi XD), ale było to tak pocieszne i w pewnym momencie jak opowiadałam o tym kumpeli to nasunęło mi się skojarzenie z...
tym.
Wyzszy pan, to dla mnie Koyama... I też nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, poza
- Tegoshi, co będziemy robić dziś w nocy?
- To co zawsze Kei, obmyślać plan zajebi**tości...

PS. Mam 5 sezonów na dysku xD

 

#2 2011-08-27 16:47:04

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

BuahhahaXD To porównanie Tego mnie zabiłoXD

Mi Pi zawsze kojarzył się z Lantisem z MKRXD
Oraz z Tsuzukim z Yami no matsuei;)

A Tego z  Eaglem z MKR (zwłaszcza jak powiedział, że chciałby białe włosyXD) znaczy no głownie z charakteru, ale oczy mają podobnexD

Oprócz tego Tego (lolXD) pasowałby mi na Hisokę z Yami no Matsuei.

No a, że kocham go jako Shuji z Shissou i Kouhei'a z 15 sai no blues, to pasowałby mi na rolę Shinjiego z Neon Genesis Evangelion


Już nie wypominając, że zespół z Uta no Prince-sama kojarzy mi się z NEWSXD Tylko jakoś odpowiednika Massu brakuje;P no ale nawet kolorki majaXD

Offline

 

#3 2011-08-28 01:25:08

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

Hmm moje skojarzenia Koki jako Onizuka z GTO , Taguchi jako Kashino Rei z Marsa , a Ryochan na Taksido bo jego złośliwości lepiej pasują do początkowej serii

Offline

 

#4 2011-08-28 10:32:26

KaoriK

Gość

Re: Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

Jakby się tak zastanowić to mnie Koki kojarzy się z Naruto...Ten wyszczerz i ramen, zwłaszcza po tym jak obejrzałam program gdzie czytał listy z Maru xD Jak patrzę na Kukai'a z Shuga Chara to mam przed oczami Koyamę, pasuje mi jeszcze do roli Nakatsu z HanaKimi(choć tu i tak Ikuta jest mistrzem xD) Ana, rozwaliło mnie to skojarzenie z Tegoshim i Koyamą, na to bym nie wpadła

 

#5 2011-10-03 11:37:42

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

Taguchi jako Gorry Gabriev no tu pasuje idealnie zwłaszcza po Yukan Clubie

Offline

 

#6 2011-10-03 12:14:31

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)

A mi Taguchi zawsze pasował na Tsuzukiego z Yami no Matsuei. I ze względu na charakter i wygląd. No i bardzo bym chciała zobaczyć takiego cool Taguchiego jak szaleje ze swoimi shiki. Tegoshi w sumie pasowałby na Hisokę, tu się zgadzam. Fajnie by wyglądali razem.

Typowo wizualnie to Kame pasuje mi na Kaname z Vampire Knight.
Chociaż jak zobaczyłam go ostatnio w tych swoich srebrnych włosach to uważam, że przypomina Alana z D.Gray Mana. I tutaj pasuje mi już całościowo


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 
  • Index
  •  » Inni
  •  » Azjatyckie "gfiazdy" a postacie z bajek/anime :)
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.progta.pun.pl www.zielonesmoki.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.akwariumop.pun.pl www.haxmetin2.pun.pl