• Index
  •  » Inni
  •  » WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

#16 2011-05-07 15:04:14

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Mhm sora o niej:) W sumie ta strona interesowała się tez koncertem Tegomass więc ją znamXD

No właśnie Tegomass promowali JE w Szwecji i w sumie jak tak oglądałam taki szwedzki program, to tam JE cieszy się wielkim powodzeniem, single wydają itp. Tegomass też odniósł tam wielki sukces, chociaż wystąpili tam nim jeszcze zadebiutowali w Japonii, więc średnio byli znani, tak samo jak i ich piosenki. Zresztą za drugim razem jak mieli przyjechać (tylko nie przyjechali przez świńską grypę>< a koncert został przeniesiony nie wiadomo na kiedy) to właśnie mieli przyjechać na prośbę fanek:D Więc to działa;D Pamiętam jak fanki z całej Europy miały przyjechać a liczba miejsc była ograniczona do 800 chyba, bo tylko tyle sala pomieściłaXD Także według mnie, zawsze warto próbować:D

A w ogóle u mnie w mieście jest taki Dom Kultury, który sprowadza ciekawe nieznane zagraniczne zespołyXD

Offline

 

#17 2011-05-07 18:25:04

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Nie znam ale jestem podpisana ;D Może wokaliści wychwalą i rozsławią Polską publiczność XD


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#18 2011-05-07 18:55:55

Sunako

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Ja też nie znam ale z chęcią podpisałam:D Trzeba sobie pomagać nawzajem:D Dawać mi tu ich do Polski xD

 

#19 2011-05-07 21:32:06

Kitsune

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Sora, też myślałam, żeby tego linku tu nie umieścić xD Podpisałam się jak tylko to zobaczyłam <3 Uwielbiam całą tę 5 ^^ ( co prawdą Minho najchętniej bym udusiła, no, ale.... ) Patrząc na liczbę podpisów w jeden dzień to jest szansa, że się uda :] Wtedy jak nic trzeba będzie podziękować Francji ^^ Patrzę też na to tak, że jak szajniaki przyjadą, to takie SuJu tym bardziej <33 Mimo wszystko nadal są bardziej popularni <3 Ah.... takiego Kyuhyuna zobaczyć na żywo *______* No dobra... bez marzeń.. na razie Taemin z Keyem wystarczą xD (tylko błagam... niech ten klucz zmieni fryzurę >.<)

 

#20 2011-05-07 22:20:33

LaLuna

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Liczba na dzień, Ty patrz jak to się z sekundy na sekundę zmienia!! masakra...  Przez ostatnie 5 minut miałam zabawę i odświeżałam stronę xDD Haha, nie no, czekam na nich, ja już nie widzę opcji, że mają nie przyjechać ^^ A za nimi może i SuJu i BANGI!!! i w ogóle później najlepiej niech przeskoczą na Japonię i lecimy Pi, News i kat-tun!!! *____________________* <marzy> Ja już odleciałam, nie wiem jak Wy... AAAAAAAAAAA jakoś w jednej chwili poczułam, że mogę wszystko i marzenia się jednak spełniają...^^ ( a raczej cuda zdarzają) xD

 

#21 2011-05-07 23:04:01

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Kitsune nie duś mojego Minho!!   Lepiej oddaj go mi, ja już się nim zaopiekuję
Są wspaniali, oj tak, tak. A ja informację dałam gdzie mogłam, A co!  i jeszcze mi ana3.33 pomogła i dała tam gdzie mnie nie ma <nie wiem czy i jak się jej odwdzięczę>

Ale to prawda, najgorsze są początki, gdyby nie Francja, to nawet nie byłoby co marzyć że jakaś firma się zainteresuje, a tak?
Liczba podpisów mnie szokuje i cały dzień mam tą samą zabawę co LaLuna

Tak marzenia się spełniają (mam nadzieję, że niedługo to powiem) ja ich kocham i kocham was i i
i znów się wzruszyłam


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#22 2011-05-07 23:09:38

Sunako

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Tak zobaczycie zaniedługo wszystkie powiemy że marzenia się spełniają *__*

 

#23 2011-05-07 23:22:16

Kitsune

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

sora napisał:

Kitsune nie duś mojego Minho!!   Lepiej oddaj go mi, ja już się nim zaopiekuję

Wiesz.. z miłą chęcią xD pomyśleć, że on był moim pierwszym ulubieńcem w szajnach xD Lubiłam go naprawdę... ale po Hello Baby za każdym razem kiedy go widzę, to moje ręce same mi się tak chcą zacisnąć na jego szyi xD Ale w Dream Team go bardzo lubię xD Tzn. Lubiłam go najbardziej dopóki nie poznałam reszty wesołej ferajny xD

sora napisał:

Ale to prawda, najgorsze są początki, gdyby nie Francja, to nawet nie byłoby co marzyć że jakaś firma się zainteresuje, a tak?
Liczba podpisów mnie szokuje i cały dzień mam tą samą zabawę co LaLuna

Jeśli coś z tego wyjdzie to ja pójdę i wyściskam te Francuzki co stały przed Luwrem... bo gdyby nie one... ach... Oby dalej tak tych podpisów przybywało xD pomyśleć, że rano tylko 200 było *__* Tylko boję się, że dojdzie gdzieś do 3-4 tysięcy i stanie >.< 

sora napisał:

Tak marzenia się spełniają

No wiesz.. jeszcze nie tak dawno rozmawiałyśmy z LaLuną o tym, że jak Miyavi przyjedzie do Niemiec to jedziemy i nie ma bata... byłyśmy na to gotowe... a ten nam zrobił niespodziankę i przyjechał do Polski ( i to jeszcze do Gdańska xDDD), więc te azjatyckie powoli przestają być takie niedostępne xD (obiecuję sobie, że pojadę na kolejne Despy jak będą... ale raczej sama się nie odważę xD Za bardzo się tych wariatów boję xD )

 

#24 2011-05-07 23:36:32

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Kitsune napisał:

Wiesz.. z miłą chęcią xD pomyśleć, że on był moim pierwszym ulubieńcem w szajnach xD Lubiłam go naprawdę... ale po Hello Baby za każdym razem kiedy go widzę, to moje ręce same mi się tak chcą zacisnąć na jego szyi xD

Haha, a ja go pokochałam po HB, jak i całą resztę, nauczyłam się ich rozróżniać i przepadłam w lśniącym świecie

Jeśli coś z tego wyjdzie to ja pójdę i wyściskam te Francuzki co stały przed Luwrem... bo gdyby nie one... ach... Oby dalej tak tych podpisów przybywało xD pomyśleć, że rano tylko 200 było *__* Tylko boję się, że dojdzie gdzieś do 3-4 tysięcy i stanie >.<

To ja jadę z Tobą i będę je ściaskać  
200, to mało?! 200 podpisów było po 2 godzinach od rozpoczęcia akcji! i na pewno będzie szło do pszodu, przecież teraz tylko Polska głosuje (poza paroma wyjątkami) i mamy juz prawie 1100, jak pójdzie info na AllKpop, to cała Europa będzie głosować! Musi, musi, musi  To musi wypalić

No wiesz.. jeszcze nie tak dawno rozmawiałyśmy z LaLuną o tym, że jak Miyavi przyjedzie do Niemiec to jedziemy i nie ma bata... byłyśmy na to gotowe... a ten nam zrobił niespodziankę i przyjechał do Polski ( i to jeszcze do Gdańska xDDD)

Wiem, to musiało być wspaniałe przeżycie, jak oglądam filmiki z tego koncertu (to se włosy z głowy wyrywam, że mnie tam nie było) to jestem pewna, że Miyavi zapamięta Polskę i polskich fanów, i się tylko dziwię, że nie puszczają tego co nagrał z We love you, w japońskiej telewizji


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#25 2011-05-07 23:45:44

Kitsune

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

sora napisał:

Haha, a ja go pokochałam po HB, jak i całą resztę, nauczyłam się ich rozróżniać i przepadłam w lśniącym świecie

Ja już wtedy ich rozpoznawałam całe szczęście :] Uczyłam się ich ze zdjęć i MV xD Gdyby nie to, że podczas oglądania HB miałam meeeeeega fazę na Wszechmocnego Klucza, to pewnie bym go tak nie znienawidziła xD

To ja jadę z Tobą i będę je ściaskać.

Ooo xD A już się bałam, że będę jechać sama xD

tylko dziwię, że nie puszczają tego co nagrał z We love you, w japońskiej telewizji

ja też >.< w ogóle mało nagrań z Polski wstawił w ogóle na YT...


Ale mnie teraz na SHINee wzięło xDD Gdyby nie to, że 3 dni temu oglądałam HB z Tsuki to obejrzałabym po raz kolejny xD Ale 5 raz to chyba byłaby już przesada xDDDD Biorę się za piosenki xD

 

#26 2011-05-08 00:13:46

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

sora napisał:

Są wspaniali, oj tak, tak. A ja informację dałam gdzie mogłam, A co!  i jeszcze mi ana3.33 pomogła i dała tam gdzie mnie nie ma <nie wiem czy i jak się jej odwdzięczę>

Kochanie dla sexy Azjatów to ja zrobię wszystko A poza tym chociaż tyle mogę zrobić, by pomóc ich fanom spełnić swoje marzenie ^^
Ciekawe, czy kiedyś jakiś Tajwańczyk zrobi trasę koncertową po Europie? <czyt. Alan Luo *___*> *marzy*


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#27 2011-07-17 15:03:41

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Nie chcę zakładać kolejnego tematu, więc tylko powiem, że istnieje akcja Dreamstage Korea: Global Flashmob Day - Warsaw (Poland)

Więcej informacji znajdziecie tu:
http://www.facebook.com/event.php?eid=172560969477917


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#28 2011-10-06 16:44:38

Natka

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Ja też się podpisuje
Mam nadzieje że się pojawią w Polsce!!!

 

#29 2011-10-08 10:24:01

fanka

Gość

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

Chciałabym aby SHINee przyjechali do Polski:)
Proszę podpisujcie się !!!!!

 

#30 2017-12-18 16:25:36

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!

http://i68.tinypic.com/ea4ls1.jpg


W żadnym innym temacie tyle nie rozmawiano o SHINee, więc postanowiłam tutaj zamieścić informację o tym, że dzisiejszego dnia zmarł Jonghyun. Więcej informacji znajdziecie między innymi tutaj: Radio Zet
Niech spoczywa w pokoju. Moje kondolencje dla rodziny, bliskich i fanów.

Offline

 
  • Index
  •  » Inni
  •  » WAŻNE!!! SHINee w POLSCE !!!
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angielski.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.bushi.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl