#31 2010-07-10 21:52:34

Naisha

Gość

Re: Koyama Keiichiro

dlaczego ? można się zawsze wyżyć xD

 

#32 2010-07-10 23:55:29

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

No tak, co racja to racja xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#33 2010-07-14 12:59:35

LaLuna

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Naisha napisał:

nie wiedziałam, że Tegoshi chowa się w szafie, żeby wystraszyć Keii-chana, gdzie to było ? w jakimś programie ?

Nie, czytałam to na takiej stronie o Newsie i było w ciekawostkach >< Nie wiem, skąd to ktoś wziął, pewnie z jakiegoś programu, ale jeszcze nie znalazłam Jakbyś ty to gdzieś kiedyś widziała to też daj znać ^^

Biedni chłopacy, wyżywacie się na nich xDD Ale gdyby mi ktoś puścił taki tekst, że myślał, że się wyleczyłam, to bym chyba utłukła, więc to znęcanie raczej już lepsze Ale teraz musicie wiedzieć jak się News czuje z nachalnymi fankami ><

 

#34 2010-07-15 14:57:49

Tsuki

Gość

Re: Koyama Keiichiro

oni często mają takie odchyły xD ale cyba największe właśnie Tegoś xD ma najlepsze pomysły xD no i uroczy śmiech xD jak przykleił Yamaiemu i Koyamie Taśmą klejącą torbe i buty to my ślałam że padne xd a do tego jeszcze ta radość Tego ze swojego genialnego pomyśłu xD

 

#35 2010-07-15 16:17:11

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

Bo on jest jak dzieckoXD Cieszy się jak coś nabroi XD

Offline

 

#36 2010-07-16 04:00:45

LaLuna

Gość

Re: Koyama Keiichiro

U mnie jak na razie z Tego w roli głównej najlepsze jest Believe! i  latający Shige z N.E.W.S. xDD To jest po prostu mistrzostwo xDD Te komentarze i duma Tego " Tegoshi, jesteś niesamowity!" Albo jak Koyama opowiadał gdzieś, że Tegoshi to diabeł i były te zdjęcia z oświetloną twarzą, to też myślałam, że padnę >< Szczególnie śmiech Tego zademonstrowany przez Koyame jak mu podgłośnił na maksa muzykę, kiedy spał Ten człowiek za każdym razem mnie zaskakuje xPP To jest uroczo przerażające (osobiście współczuję jego ofiarom xDD) ^^

 

#37 2010-07-16 05:16:58

Tsuki

Gość

Re: Koyama Keiichiro

ten śmiech jest rozbrajający xD

LaLuna napisał:

osobiście współczuję jego ofiarom xDD ^^

najczęściej ofiarom pewnie padają członkowie NewSa, a oni pewnie są juz do tego przyzwyczajeni xD i sami nie są lepsi xPP zawsze któryś coś musi wymyśleć xD to jest najlepsze w tych documentarach i innych programach xD

 

#38 2010-07-16 08:24:03

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

To o tym diable było w Gekkon Koyamaru XD Jak to zobaczyłam od razu wiedziałam, że muszę przetłumaczyćXD

Ale ja kocham jak on  po psikusie zrobi taka mine i uśmiech geniusza zbrodni normalnieXD

Offline

 

#39 2010-07-16 21:24:36

Harumi

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Mnie najbardziej powaliło jak w programie "NEWS wo abake" (co w ten deseń xd), Tegoś zgłosił się do odpowiedz, stwierdzając, że jest Koyamą, że te on jest najprzystojnieszy w NEWSie xD A Koyama wstaje z krzesełka, a potem nie może na nie trafić xd uśmiałam się jak głupia xd

A co do samego Kei-chana... On jest po prostu cudowny, jak go zobaczyłam to... To była miłość od pierwszego wejrzenia. On ma taki uśmiech xd i śmiech xdddd i w ogóle jest taki wesoły... A z Shige tworzą cudowny duet ;d
btw, nie mogę, to Shige zapomina, że trzeba spać? ;p JakiKei-chan jest troskliwy ;p xd

 

#40 2010-07-16 21:50:14

Bułka

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Harumi napisał:

Mnie najbardziej powaliło jak w programie "NEWS wo abake" (co w ten deseń xd), Tegoś zgłosił się do odpowiedz, stwierdzając, że jest Koyamą, że te on jest najprzystojnieszy w NEWSie xD A Koyama wstaje z krzesełka, a potem nie może na nie trafić xd uśmiałam się jak głupia xd

i jak tu nie kochać Koyamy, ne? ;3 słodziaszny

 

#41 2010-07-16 22:05:06

Harumi

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Jego się po prostu nie da nie kochać. Kiedyś moim numerem jeden był YamaPi, ale teraz dzieli je z Koyamą A co do dram... To kurde, ja bym chciała zobaczyć Kei-chana w jakieś głownej roli, albo przynajmniej jakiejś większej...

 

#42 2010-07-16 22:15:53

Bułka

Gość

Re: Koyama Keiichiro

ano, mógłby zagrać coś więcej, bo z niego podśmiechują że tylko oszustów grywa

 

#43 2010-07-16 22:19:32

Harumi

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Phi, nie ma się z czego śmiać! Oszusta też ktoś grać musi

 

#44 2010-07-16 22:22:30

Bułka

Gość

Re: Koyama Keiichiro

dokładnie, musi. a że Koyamie wychodzi to idealnie to znaczy, że dobry aktor jest

 

#45 2010-07-16 22:28:10

Harumi

Gość

Re: Koyama Keiichiro

No właśnie, właśnie! Ten kto się podśmiewuje, pewnie zazdrości
Dlatego chciałabym go zobaczyć w roli większej niż pobocznej Ja to mogę nawet fabułę dramy wymyśleć, na głowną rolę dla niego można mieć tysiąc pomysłów

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.bushi.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.angielski.pun.pl