• Index
  •  » Inni
  •  » Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

#1 2011-11-10 19:23:37

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

W sumie założyłam ten temat głównie dlatego, że kocham szperać i wynajdywać różne nowinki, a nie z każdym mam jak o nich pogadać;D A też trudno by było dla każdej gwiazdy założyć temat do rozmów, skoro np. podoba mi się jedna ich piosenkaXD
No więc tutaj będę Wam zapodawać różne nowości, które wpadły w me ręce i mi się spodobały;D Zachęcam również innych do dzielenia się tutaj swoimi znaleziskami;D

No to tak najpierw zapodam tu kilka w sumie staroci jak mają do 3 miesięcy;D


1. Na pierwszy ogień idzie jedno z nowych PV Nany Tanimury, z jej 1 albumu Nana Best, przyznam szczerze, że piosenka mnie wręcz urzekła*_* Piosenka klimatem przypomina jej pierwsze single, a do tego jest w niej odrobiną dzikości;D  W ogóle jak ona sexy wygląda w całkiem krótkich włosach*_* No i ma boskich tancerzy*_* Chociaż ciut gejowato wyglądająXD

Gimme mo

Oprócz tego PV na albumie pokazało się jeszcze jedno:) Nie powiem bardzo przyjemna balladka i wpada w uchoXD Do tego jest tu ślicznie ubrana*_*

My Way


2. Dalej lecą 2 nowe PV Morning Musume, już niestety ostatnie z Ai-chan. Cóż mogę rzecz? W sumie bardziej podobają mi się stroje w 1 PV, ale za to jest trochę monotonne i nudnawe bo kilkukrotnym obejrzeniu. Za to to drugie jest zabawne i zawsze mam uśmiech gdy go oglądamXD A gdy się wsłuchałam to pokochałam piosenkę;D No i starsznie podoba mi się to przejście z jednej piosenki w drugą;D


Kono Chikyu no Heiwa wo Honki de Negatterundayo! / Kare to Isshoni Omise ga Shitai!


3. No to zostańmy już w tej agencjiXD Niedawno wyszła wspólna piosenka Morning Musume, Berryz Koubou, C-ute, Mano Erina i S/mileage, cóż prawie same moje ulubione zespoły. A jak wyszła?? Cóż według mnie stroje nawet spoko Sam teledysk średni, ale piosenka naprawdę wpada w ucho i jest bardzo sympatyczna;)
Jakby co to:
czerwone - Morning Musume, niebieskie - Berryz Koubou, różowe/fioletowe - C-ute, złota - Mano Erina, białe/srebrne - S/mileage


Busu ni Naranai Tetsugaku


4. Yaa wyszły też nowości od Laruku:D

1 piosenka w sumie już z miesiąc ma, ale co tamXD Ja się od niej uzależniłam*_* Szkoda tylko, że Hyde taką dziwną fryzurę ma, ale co tam nerwica biodrowa rulez XD

XXX

Dzisiaj znalazłam nowe PV ( chciałabym by w takim tempie NEWS wydawałXD W sumie nie wbił mi się w umysł tak jak XXX, ale wszystko przed nimXD W ogóle ten początek jak nie oni O-o Ale potem już I nerwica bioderXD

Chase


5. Teraz pora na takie inne nowości i całkowite nowościXD
Otóż w sumie to nowy zespół i debiutuje dopiero, może nie są jakieś super, ale muszę przyznać, że przypadła mi do gustu ich piosenka;)
Oto AKBN 0 XD Przynajmniej nie jest ich 48:P No i choreografia porażaXD

MY WAY


6. Tak jak po 1 piosence stwierdziłam NMB48 są lepsze od AKB! I nie zawiodłam się! I ich drugi singiel również mi się podoba ha;D To dobry znak:D Teledysk a'la dramaXD Do tego ten aktor mnie prześladujeXD A cheerleaderki kojarzą mi się dwuznacznie;D W każdym razie.... kocham tę piosenkę!


Oh! My! GOD!


7. W sumie... czy ta laska zawsze ma tę samą fryzuręXD Muszę przyznać, że jak śpiewały z Tegomass tę piosenkę o walentynce to umiałam je zdzierżyć w solo już nieXD I to chyba jedyna ich piosenka, która... mi się podobaXD Ale powaga boski klimat;)
Oto Watarirouka Hashiritai 7 czy podgrupa AKB48 XD

Tylko tytułu to nie znamXD


8. A najgorsze na koniec XD Dobra nie jest tak źle;P Taa oto najnowsza piosenka AKB48, jedno szczęście, że najwięcej jest MarikoXD W sumie fajnie, że wreszcie zaczęli pokazywać te mniej popularne, jedyny minus to czerwona sukienka, która zepsuła całe PV XD Zresztą ta sukienka ją pogrubiałaXD Taaa... przynajmniej było jej małoXD I miały fajne mundurki:P

Yutaka ono mariko

Offline

 

#2 2011-11-13 13:49:37

soniqa121

Gość

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

6 i 7 <- te piosenki strrrasznie mi się podobają
Oh! My! GOD! ma fajną choreografię i przy okazji fajnie wpleciono tu coś na wzór mini dramy Ciekawie to wyszło, a piosenka ładna i aż się chce ją śpiewać razem z nimi :>
7-ka XD Oglądając początek myślałam, że to reklama, albo jakieś wiadomości mi wyskoczyły XD Ogółem pomysłowe i takie typowe disco polo, tylko, że japońskie I to już druga piosenka którą lubię tego zespołu :>

 

#3 2012-09-01 22:00:53

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

Piosenki 3 i 8 sa naaaajleprze xD Dziewczyny wyyyymiatają xD

Offline

 

#4 2013-07-29 21:03:56

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … AYU1guQvuU
Nie mogłam się opanować i wstawiam tu. Dla mnie jest to mieszanka dwóch koreańskich girlsbandów, a przynajmniej ich wizerunek i kompletnie mi nie podchodzi.
Jestem ciekawa czy tylko ja mam takie odczucia względem ich.

Ostatnio edytowany przez Smurfette (2013-07-29 21:15:37)

Offline

 

#5 2013-07-29 23:52:32

 KichiShichi

Moderator

7697052
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2013-03-27
Posty: 392
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

Wizerunkowo bardzo rzucają się w oczy i mnie się to nie podoba.
Ale piosenka w sumie nie brzmi źle. Poszły bardzo w amerykański styl, muzyka dance jest teraz dosłownie wszędzie.
Szkoda, że jest więcej komputera i efektów niż ich głosów.
Ogólnie podoba mi się, ale głowy nie urywa. Nie wiem czy bym sięgnęła po ich kolejną piosenkę.
Zresztą jestem bardzo uprzedzona do girlsbandów, więc muszą być naprawdę dobre.


https://lh5.googleusercontent.com/-J2wbnKsS7LE/Uoo9WXAg1sI/AAAAAAAAAlQ/5rlnhudJEbY/w637-h343-no/tumblr_mvuvuodRch1slkmk6o1_1280.gifhttps://lh3.googleusercontent.com/-LEpRnnP42L4/Uoo8Zu9O4CI/AAAAAAAAAko/lhXwk2hlBrc/w433-h250-no/tumblr_mwbimbHrIP1sj2zmoo2_400.gifhttps://lh4.googleusercontent.com/-A0KCVMtxMgI/Uoo9GlrKVLI/AAAAAAAAAkw/YxUcP26uJUM/w295-h165-no/tumblr_mh0o92zeat1qhtjmpo4_250.gifhttps://lh6.googleusercontent.com/-tgXLC2j_MvU/Uoo9azavKLI/AAAAAAAAAlc/2WzBWzovoZY/w529-h251-no/tumblr_mskp7ezDR41rh6f2eo1_500.gifhttps://lh6.googleusercontent.com/-OyPMgtCvri0/Uoo9sb0BMpI/AAAAAAAAAmM/dFgEz7wwEhE/w601-h331-no/tumblr_mwakncLF8M1sxf3lso2_500.gif

Offline

 

#6 2013-07-30 14:35:21

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

Ja wiem, że kpop się dobrze sprzedaje ale bez przesadyXD Mnie też to właśnie przypomina jakiś koreański girlsband, stroje, styl, nawet wygląd i włosy O_o masakra>< Może muzyka jest nieco lepsza bo przynajmniej nie jest to ciągły umcyk, umcyk:P Ale i tak mnie nie powala XD (z góry sorki jak uraziłam fanki kpop ale ja tej muzyki nie lubię^^' )

W zasadzie wszystkie zespoły kpopowe idą w amerykański styl i w dance więc to akurat żadna nowość. Chociaż nie to nowość... bo to japoński zespół a wokalistki to raczej japonkami nie są, przynajmniej nie wszystkieXD

Z drugiej strony Japonia tworzy swój "kpop" XD  To też jakiś sposób;P Nieświadomi ludzie rozprzestrzenią to do Polski i tak za granicą zapanuje era jpopu XD Nawet by mi się to podobałoXD

Offline

 

#7 2013-07-31 10:03:00

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

Jako fanka obu popów ("j" i "k" są tak blisko siebie w alfabecie ) muszę powiedzieć, że to nie brzmi jak k-pop. Za nic w świecie. Co prawda moja znajomość girlsbandów jest na pewno mniejsza niż boysbandów, ale to brzmi jak utwór jakiegoś europejskiego DJ-a, a nie jak k-pop.

Hikaru-chan napisał:

W zasadzie wszystkie zespoły kpopowe idą w amerykański styl i w dance więc to akurat żadna nowość. Chociaż nie to nowość... bo to japoński zespół a wokalistki to raczej japonkami nie są, przynajmniej nie wszystkieXD

Hika, nie wszystkie zespoły idą w amerykański styl. Jest dość duża różnorodność wśród zespołów, tylko trzeba znaleźć czas by je poznać, bo wiele z nich wygląda i brzmi tak samo, ale można znaleźć perełki.

A wracając do piosenki, to nie podoba mi się, nawet bardzo.


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#8 2013-07-31 11:53:28

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

Może ciut źle się wyraziłam XD Brzmią podobnie do tych utworów z kpop, które ja słyszałam. Nie twierdzę, że nie istnieją w kpop jakieś perełki (sama lubiłam/lubię DBSK czy SS501) niestety obecnie na co trafię to leci w tę samą nutę:/ Może to też dlatego, że jak trafię to głównie na girlsbandy a jak sama mówiłaś, lepiej się znasz na boysbandach i być może tu tkwi na różnica;) Albo mam pecha przy sięganiu po kpop XD
A że to co słyszałam skutecznie mnie zniechęciło to też bardziej się w to nie zagłębiam ^^'

Mam nadzieję, że cię nie uraziłam ^^' Jeśli tak to przepraszam^^

Offline

 

#9 2013-07-31 19:49:00

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Nowości na azjatyckim rynku muzycznym

Oczywiście, że mnie nie uraziłaś. Nie było nawet czym. Tak czułam, że po prostu nie trafiłaś na to co dobre i co by Ci pasowało. I dlatego słabiej się znam na girlsbandach bo tak niewiele mi się spodobało XD  Ale w sumie jeśli chodzi o japońskie dziołchy to też mi średnio podeszły więc więc po kilku się poddałam w poznawaniu.  Także świetnie Cię rozumiem.


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Inni
  •  » Nowości na azjatyckim rynku muzycznym
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsclan.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.mta-nps.pun.pl