#1 2011-02-11 13:19:51

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Kiedy następny odcinek?

Ja wiem, że wiele grup nie lubi takiego pytania:P Ale cóż ja doskonale rozumiem jak ktoś chce coś obejrzeć i czeka, czeka i się nie doczeka:P
Dlatego zakładam taki temacik:) Bo niekiedy osoby się mnie pytają na gg czy PW i potem o jedną dramę odpowiadam 5 razy:P A tak odpowiem raz i każdy zainteresowany wie:)

Jeśli ktoś bardzo na coś czeka to może właśnie tu zapytać kiedy ewentualnie dana rzecz się pojawi. Ale pamietajcie tłumacze to tylko ludzie i czasem mogą minąć się  z obiecanym terminem z powodów osobistych czy też jakimś problemem
Sami tłumacze też mogą tutaj pisać, gdyby coś obiecali, albo mieli jakieś problemy:) Żeby ludzie wiedzieli dlaczego dana drama stoi z powodu problemów;)


Ja może na pierwszy ogień napiszę co z Deka WankoXD Otóż po pierwsze zrobiłam jakieś 50% z japońskiego Ale pojawiły się 2 angielskie tłumaczenia, dlatego planowałam w tym tygodniu ją wydać, jednak jakość tych napisów pozostawia wiele do życzenia i w sumie i tak lepiej z tego japońskiego mi wychodziłoXD No ale dowiedziałam się, że grupa serenityfansubs, która pierwotnie miała tłumaczyć dramę, już ją kończy (zatrudnili kilka fanek Tego i widać efekty^^) a, że oni robią napisy z takimi bajerami jak karaoke itp. i do tego wydadzą softy:P Więc w sumie już stwierdziłam, że poczekam na nich^^ Bo zależy mi na solidnym tłumaczeniu dramy, a nie trochę takim na odwal, no może to złe sformułowanie, ale rozumiecie^^ Zależy mi na dokładności:) A, że w sumie nie mam teraz czasu tego kończyć, to nic się nie stanie jak poczekam jeszcze tydzień;) W przyszły czwartek będę mieć już wreszcie wolne i wtedy serenity powinno wydać napisy, więc ostatecznie premiera Deka Wanko powinna być w przyszłym tygodniu:P

Offline

 

#2 2011-02-26 15:06:39

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

Wszystkich, którzy czekają na 2 epek Deka Wanko chciałam poinformować, że jest przetłumaczony, ale grupa, z której tłumaczyłam w kilku miejscach trochę pomieszała i jest kilka błędów rzeczowych ( tak wnioskuje, bo kilka rzeczy jest bez sensu:P albo później ten sam wątek jest inaczej sformułowany) dlatego chce poczekać na tłumaczenie serenity ( powiedzieli, że jest gotowe i dziś wydadzą hard, więc jutro bedą softy^^) i zweryfikować kilka rzeczy:)  Dlatego premiera nieco się opóźni z niedzieli, do góra wtorku-środy ( to zależy od korekty i ostatecznego wydania tych softów;))

Co jeszcze, a no tak, zaczęłam już tłumaczyć 3 epek i mam już 25% Wydam go w zależności od tego 2 w okolicach piątek-sobota:)

Do 4 jeszcze nie ma napisów, także zobaczymyXD Jak wyjdą w tym tygodniu i to dobre, to może i w niedziele wydam, albo dopiero za tydzień, bo za 2 tygodnie mam tę poprawke z histy><


No ale w ramach rekompensaty wydam jutro 4 programy z Tego, w tym 2 związane z premierą Wanko;)

Offline

 

#3 2011-11-12 12:25:36

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: Kiedy następny odcinek?

Skoro już jest taka możliwość to ja zapytam: kiedy będzie moje kochane PPOI???!!! Teraz już nie ma zmiłuj i wymigiwania się, ponieważ czasówka jest zrobiona do chyba 7epków Ja myślałam, że pomoc przyśpieszy wydanie tego, a tu nawet 1epka nie widać <załamka>
Napiszę tylko "A nie mówiłam", nie mogłam się powstrzymać.

EDIT:

Zadałam pytanie prawie tydzień temu, a nie dostałam odpowiedzi do tej pory, a chyba po to został stworzony ten temat Poczułam się zignorowana <BULWA>

Ostatnio edytowany przez ana3.33 (2011-11-18 20:29:12)


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#4 2011-11-18 18:05:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

GomeneXD Miałam ten temat otwarty i wydawało mi się, że odpisałam O-o

No ale oki. Pisałam do Freyi bo to w końcu projekt z nią bo już chciałam z kimś innym  zacząć robić, ale ona mówiła, że chceXD No to powiedziałam jej by swoją część (przynajmniej połowę) zrobiła do Mikołaja a końcówkę na święta. Więc wtedy powinno wyjść;) Jeśli znowu się nie wyrobi, no to albo ja zrobię jej część albo ktoś inny:) W każdym razie ja swoje zrobię w tych terminach:)

Offline

 

#5 2011-12-06 17:02:17

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

Więc teraz ja zapytam się jak ma się tłumaczenie PPOI ?

Offline

 

#6 2011-12-06 22:15:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

No cóż Freya obiecała wydać na Mikołaja i mówiła, że na 100% będzie, tak sobie postanowiła. No ale jak widać... cisza. Dlatego dzisiaj przekazałam jej część Soli (niestety ale Freya robi nieparzyste, a co za tym idzie ma odcinek 1, więc ja nie mogę nic wydać bez jej części).
Skoro nie dała znaku życia, ani nic i nie dotrzymała słowa, to projekt zmienił właściciela Przynajmniej w połowieXD
Tym razem odcinki na Wigilię powinny wyjść, zrobimy co w naszej mocy by wyszła naraz cała seria, albo przynajmniej większość. Tym razem powinno być wszystko ok:)

Offline

 

#7 2013-09-11 22:06:10

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

Dawno nic się już tu nie pisałoXD No ale pora odświeżyć temat, bo mam kilka informacji:)

Po pierwsze jak pewnie wiecie w tym roku NEWS obchodzi 10 rocznicę - mam zaplanowany ten wieeelki projekt z tej okazji + potem czekają nas tygodnie poświęcone danym członkom, którzy wygrali w poszczególnych kategoriach w ankietach (rozpiska będzie zamieszczona w odpowiednim temacie 15 września) Dochodzi do tego kilka zaległości urodzinowych + przyszłe urodziny, rocznica Tegomass i święta więc co za tym idzie zawieszam wszystkie swoje projekty, które nie są w jakiś sposób związane z NEWS.


Wyjątkiem są tutaj:
- Summer Nude - po pierwsze Pi - były ale zawsze z NEWS XD Kilka odcinków dramy wyjdzie  z okazji rocznicy nawet, w każdym bądź razie nadal będzie wydawana tak szybko jak dotychczas;)
- Suppli i Bem the movie <- mam porobione odcinki Suppli do przodu, które są już wysłane erice, kiedy je zrobi to oczywiście je wydam, ale żadne kolejne po za tymi, które do tej pory zrobiłam raczej nie dam rady zrobić w najbliższym okresie, Bema też robimy we 3 więc oczywiście będzie wydany jak tylko wszystko ogarniemy^^
- nowa drama Kame - podobnie jak Summer Nude będzie wychodzić na bieżąco, poza kolejnością więc mimo natężonego grafiku związanego z NEWS znajdę dla niej czas^^ Zresztą robimy ją we 3 więc na pewno da radę;)
- oraz Omoni naitemasu - mało zostało więc chcę się temu poświęcić;)


W święta (czy to Mikołaj czy Wigilia) wydam za pewne coś z działu anime i z innych dram istnieje też możliwość, że będę mieć mało roboty na uczelni, będę się w miarę sprawnie wyrabiać z tłumaczeniem dram NEWS i wydam też tak jakieś anime czy filmik, ale wątpię w to i naprawdę nie wiem

W każdym bądź razie wolałam na zapas zawiadomić, że projekty inne niż NEWS (poza wyjątkami) zawieszam na czas nieokreślony><

Offline

 

#8 2014-05-05 23:08:09

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

No to kolejne ogłoszenie parafialne XD

Z powodu nadmiaru różnych zaliczeń, ponownie wszystko zawieszam (tym razem nawet te Newsowe rzeczy:P) do końca maja
I teraz tak:
- do końca przyszłego tygodnia dodam te rzeczy, które są już gotowe od dawna, ale z różnych powodów wciąż jeszcze nie zostały wydane + wstawię zaległe aktualki (nie ma tego dużo - w sumie na palcach jednej ręki można policzyćXD)
- dalszy ciąg aktualki z okazji urodzin Keiia pojawi się raczej dopiero w czerwcu (chyba, że będę mieć trochę więcej luzu i w przerwie zrobię jakieś krótsze rzeczy)
- tak samo aktualka z okazji naszej rocznicy najprawdopodobniej wyjdzie z tygodniowym opóźnieniem, ponieważ akurat rocznicę mamy w najtrudniejszym tygodniu, w którym jest wszystkoXD
- wszelkie zaległe rzeczy, które miały wyjść z okazji tygodni NEWS (pewnie zauważyliście, że w niektórych tygodniach nic nie wyszło, prawda?XD) wyjdą w czerwcu - ja to pamiętam i nie pożałuje im dodatkowych aktualek:P)

Także w sumie wszystko będzie w czerwcu:) Wtedy także odwieszę projekty inne W tym roku mam wyjątkowo długie wakacje i poza dokończeniem tego, co zaczęłam planuję wydać także dużo nowości:D Czyli nie pozostaje nic innego tylko czekać na wakacje;D

Offline

 

#9 2014-07-11 17:43:44

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kiedy następny odcinek?

Cóż, niestety z przykrością stwierdzam, że biorę sobie urlop od tłumaczeń do odwołania!

Teoretycznie czas mam, ale chęci już niestety nie. Dokończę ostatnie aktualki (pewnie do góra 2 tygodni). Wydam także zaległe PV i live.
Chcę się pozbyć większości moich planów, więc nie ukrywam, że postaram się przemóc, by wydać cokolwiek przez wakacje, ale nie obiecuję ile tego będzie i co... na co przyjdzie ochota to zrobię.

Może jak znajdę sens dalszego tłumaczenia i wróci mi pasja do tego, to znowu będę w miarę regularnie coś robić, na dzień dzisiejszy tak niestety nie jest.



Oczywiście nowinki w tematach będę pisać tak jak dawniej^^

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mta-nps.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.narutogamer.pun.pl