• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido

#31 2010-07-15 16:15:45

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

O ile ciekawostek z Ryo, trzeba dopisać;D

Hmm o Tego to w sumie wszystko wiedziałam oprócz tych cukierkówXD A co do paska z Mumble to raczej go już nie ma;P

Hmm jeśli chodzi o te ciastka co zrobił to jest to w ciakwostkach Tego napisane^^

Offline

 

#32 2010-07-16 04:12:55

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Właśnie jak kiedyś napisałaś w Ryo, że masz mało o nim, to miałam podesłać, ale mi umknęło >< Ja znalazłam tą stronę całkiem przez przypadek, jeszcze przy moich początkach z niusem, ale dzięki niej nauczyłam się rozpoznawać członków, no i poznałam ich charaktery ^^ Jeśli chodzi o pasek to pewnie tak, bo strona dość stara ( pisze, że Ryo jako jedyny miał solowy koncert ><) i nieaktualizowana, więc pewnie niektóre informacje się przedawniły Osobiście uwielbiam wynajdować o nich takie różne ciekawostki, ale coraz trudniej znaleźć coś, o czym już nie wiem xPP

 

#33 2010-07-16 08:14:42

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No na Live Diamond robił zdjęcie komórką i nie pamiętam takiego paskaXD Zreszą żadnych ozdóbek XD a niby je lubi^^

Offline

 

#34 2010-07-16 14:06:38

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

niezły tekst ale skąd ci się tam Pi znalazł ??
wyobrażam sobie reakcję tych ludzi

Szczególnie Massu, który wychodzi spod prysznica odebrać telefon i tańczy do dzwonka

cicho bo ja też tak mam :Pno podobnie
  tyle że ja wychodzę z wanny
albo w wannie odbieram
bo często biorę telefon do łazienki 
nio i ja nie tańczę ale zaczynam "śpiewać"

 

#35 2010-07-16 15:07:49

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja tylko topię telefon w wannie a potem dwa dni suszę... i nie odbieram od razu bo lubie sygnał <lol2>

 

#36 2010-07-17 05:25:27

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ludzie? Miny mieli ciekawe, ale myśleli, że się przejęzyczyłam i powiedziałam w skrócie Jan Paweł II xD Jakby nie było, brzmi podobnie Nie wiem skąd się wziął? Wiesz, głodnemu chleb na myśli ^^ Ale u mnie ostatnio ten Pi to na porządku dziennym, ostatnio nawet mój malutki bratanek też awansował xDD A wcale nie ma imienia na J ani P xPP
Ja też zawsze odbieram po którymś sygnale, bo co to za zabawa mieć fajną melodię, a nawet jej nie słyszeć >< A ostatnio też zaczęłam wychodzić spod prysznica, ale jeszcze nie tańczę xD Raczej śpiewam właśnie ^^
Bułka, ty utopiłaś telefon, ale nie wiem czy mnie pobijesz, bo ja spuściłam w kiblu kartę >< DO tej pory nie doszłam jak to się stało, ( do tej pory utrzymuję, że pewnie jeszcze jest gdzieś w łazience...)ale miałam abonament i trochę mnie to kosztowało Tak, to tylko ja... xD

 

#37 2010-07-17 13:31:37

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

nie, w ubikacji to tylko jeden z moich kotów się lubiał kąpać xD a potem go siostra "myła" w ubikacji bo nie pachniał zbyt ładnie i jej mówiłam, żeby z tym topielcem coś zrobiła bo to na jej kolana skakał (biedak nie trafiał bo akurat zawsze wstawała <lol2>

 

#38 2010-07-18 15:56:34

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

to fajny kot ja jeszcze nigdy takiego nie miałam
moje to zazwyczaj takie poukładane są (prawie )
a teraz to już kota nie mam zostawił mnie
ale mam nadzieję że jednak wróci

 

#39 2010-07-18 16:20:22

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

haha mi też już tylko jeden został, ale nie na długo podejrzewam że xD zresztą u mnie ogólnie zwierzęta są... ambitne xD mój szczur opanował sztuczkę "zdechł szczur" tylko to ona sobie sama to polecenie wydaje <lol2> i sprawia, że moja mama dostaje zawału jak widzi szczura leżącego na plecach z rozłożonymi na cztery strony świata łapami- nie ruszającego się oczywiście xD

 

#40 2010-07-18 16:39:34

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

dobry szczur
mój to tylko gryzł
nawiał za meble i tata go ... niechcący
a mój kot to trochę chamski jest
dostał rui i wyskoczył z okna (z drugiego piętra)
i za jakimś samcem poleciał
a mnie zostawił samą
to mamiśka dostaje zawału ale przeze mnie
bo ja coś zrobię ona myśli że coś mi się stało a ja w śmiech
nie na darmo mamiśka mówi na mnie kaskaderka

 

#41 2010-07-18 17:32:57

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja ogólnie mam trochę inaczej w domu więc cóż takie jest życie xD ale też mi się coś wiecznie dzieje xD głównie w szkole: *gleba* -co się stało? co się stało? -nic nowego, bułka leży...

 

#42 2010-07-18 18:30:05

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja jak byłam w markecie z mamiśką i jej narzeczonym to miałam takie śliczne białe kozaczki (zdaniem mamiśki za wysokie jak dla mnie) i tam była mokra podłoga a ja biegłam i gleba
wszyscy tam się na mnie gapili a ja się śmiałam
nio to jeden z tych mniejszych wypadków
bo z jednego większego z którego też się śmiałam to mi blizna została

byłoby fajnie gdyby Ryo mógł tu pisać po polsku
i opowiadać czy on miał takie wypadki

 

#43 2010-07-18 18:44:58

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

cóż, na pewno był zmuszany do wypowiadania różnych dziwnych kwestii xD

 

#44 2010-07-18 20:16:55

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Huanitka napisał:

byłoby fajnie gdyby Ryo mógł tu pisać po polsku
i opowiadać czy on miał takie wypadki

No byłoby fajnie, było... xD
Jak to napisałaś, to nie wiem czemu, ale aż się zaczęłam zastanawiać czy Ryo ma jakieś blizny... xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#45 2010-07-18 22:29:31

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Może ma, ale dobrze ukryte. Ewentualnie za fotoszopem nie no, jakby Ryo mógłby tu pisać i czytać, to by się pośmiał, nie ma co albo został narcyzem, w końcu prawie każda go tu kocha szczególnie ta, co przede mną się wypowiadała

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mkskusyszczecin.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.newunion.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.angielski.pun.pl