#1 2011-04-19 20:56:34

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Ulubione PV

No więc tak jak w temacie;) Jakie jest/są Wasze ulubione PV??

W razie czego wstawiam listę jakie oni w ogóle mają:)

NEWS

1. News Nippon
2. Kibou~Yell~
3. Akaku Moyuru Taiyou
4. Cherish
5. Teppen
6. Sayaendou
7. Hoshi wo mezashite
8. Weeeek
9. Taiyou no namida
10. Summer time
11. Happy Birthday
12. Koi no ABO
13. Sakura girl
14. Fighting man
15. Chankapaana
16. WORLD QUEST

Tegomass

1. Miso soup
2. Kiss~kaerimichi no love song
3. Ai ai gassa
4. Tanabata Matsuri
5. Moshimo kono sekai kara OO ga Nakunattara
6. Aoi bench
7. Sayonara ni Sayonara
8. Neco Chudoku


YamaP

1. Daite seniorita
2. Loveless
3. One in a million
4. Hadakanbou
5. I, Texas
6. Love Chase
7. ERO
8. MONSTERS (cover)
9. MONSTERS
10. Que Sera Sera
11. Summer Nude
12. Nocturne
13. UNUSUAL



Ja w sumie wypowiem się w temacie jutro, albo po kimś, by tak nie zaśmiecać 1 posta^^'

Offline

 

#2 2011-04-19 23:42:36

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Ulubione PV

Okej no więc moja lista, hmm napiszę tylko o NewS bo... emm jestem zbyt leniwa by pisać więcej ;d
NEWS:
1. Summer Time - no ten teledysk chyba wiecznie będzie dla mnie numerem jeden przy nim zawsze mam banana na twarzy xD No i oni tak ociekają szczęściem że i mnie to uszczęśliwia ;D
2. Weeeek - to wszystko przez to, że są w garniturach a im to taak pasuję ;P no i fryzury mieli genialne ;DD ach i jeszcze uwielbiam jak się tak po przyjacielsku obejmowali jedną ręką za szyję ;P
3. Taiyou no Namida - imponuję mi ten teledysk *o* lubię go puszczać gdy za oknem pada deszcz xD tak się z tym identyfikuje ;P No i niezapomniany chwyt gdy jadą paluszkiem po policzku ^^
4. Teppen - Ach przy tym teledysku jest mi bardzo gorąco xD dobrze że ciapkają się w basenie te kropelki wody na mnie pryskają^^ czuję to ;P No i jest tu tyle uśmiechów, że nie da się nie lubić tego PV ;D
5. Hoshi wo Mezashite - uwielbiam xD to taki spontaniczny klimat ;D pchają się w kadr kamery, nie mają żadnych układów tanecznych mi się akurat to podoba ^^
6. Fighting Man - tą piosenkę uwielbiam, a teledysk jest taki dziki i w ogóle ;D nie wiem czemu chciałabym zobaczyć cracka Hikaru do tego ;P
7. Happy Brithday - o tym teledysku to powiem jedynie że jest uroczy xD nie wiem tak jakoś gdy to oglądam to taki cukierkowaty jest ;DD no i pudełkowe prezenty ;DD
8. Cherish - tutaj podobały mi się ich układy taneczne ';d no i zbliżenia twarzy przy ich solo kwestiach xDDD no i akurat tych lasek mogli by sobie podarować xDD hah jestem złaaa ;DD
9. Sakura Girl - o rany ja by się tu wytłumaczyć z takiej niskiej pozycji ;p otóż ja całkiem inaczej sobie wyobrażałam ten teledysk xD ale i tak cudnie zrobili ujęcia na chłopaków *o*
10. Koi no ABO - Co by tu powiedzieć? xD Taki ten teledysk przeciętny ;P motyw klubu mi się trochę przejadł, bo na vivie wszyscy tak mają wiec można powiedzieć że teledysk nie zaskakuję ;d
11. Sayaendou - Emm tu mnie nie zachwycili, ujęcia z koncertów plus obrazki w tle na poziomie 1 klasy xD nie podobało mi się ;d mogli bardziej się postarać ;dd

reszty teledysków nie widziałam ;P zresztą chłopaki są również wybitnymi aktorami więc pasjonująco wychodzą w teledyskach ^^
YamaPi emm dopisszę kiedy indziej uzasadnienei:
1. Loveless
2. Daite Seniorita
3. Hadakanbou
4. One in a milion


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#3 2011-05-16 19:22:01

Miya

Gość

Re: Ulubione PV

A więc oto moja lista:
1. Summer Time. Teledysk jest genialny. Taki kolorowy, śmiechowy. Uśmiech sam pojawia się na twarzy, oglądając go. Mistrzowie drugiego planu.
2. Hoshi wo mezashite. Oglądając można dostać palpitacji serca. xD Ryo i ten jego uśmiech. <3 Ale nie tylko on. Tego wygląda cudnie, tak inaczej niż jestem przyzwyczajona go oglądać. W sumie to takie dłuższe włosy pasują chłopakom. Ogólnie to cały ten klip, wygląda jak jeden wielki spontan. I wszyscy są tacy uśmiechnięci. Słodko i pozytywnie. No i to śpiewanie do swojego odbicia, do samego siebie (hm.. nie wiem jak to ująć., ale każdy pewnie wie o co chodzi. xD).. genialne. I pamiętaj "Moim celem są gwiazdy". ^^
3. Taiyou no namida. Uwielbiam ten klimat. Chłopakom udało stworzyć się klip z charakterem. Cudo.
4. Weeeek. garnitury, garnitury. <3
5. Fighting man. Bo tak. xD I czemu nie potrafię jakoś logicznie wytłumaczyć dlaczego lubię ten teledysk.. hm. xD
6. Koi no ABO. Hahah ten taniec chłopaków zawsze chwyta mnie za serce. xD No i Koyama jest tu osobą, na którą mogę patrzeć i patrzeć. xD
7. Sakura girl. Szału nie ma.. Ale znowu Koyama. <3 Heh, nie wiem co się ze mną dzieje, ale uwielbiam go w tym teledysku.^^
A reszta PV jest mniej więcej na równym ósmym miejscu.

Z solówek:
YamaPi:
1. Loveless. Zarówno piosenka jak i PV cudne. PI wygląda wspaniale i nie ma momentu, w którym by mi się nie podobał. xD To jeden z tych klipów, gdzie możemy bezkarnie gapić się i podziwiać idealność YamaPa. xD
2. One in a million. Fajne, fajne.
3. Daite seniorita. Bo tu też można pogapić się na PI. <3 No i ciekawie wszystko pokazane.

Kocham też Ryo'we Code. Ten kilimat. <3 No i moment kiedy Ryo drze twarz przy mikrofonie, z gitarą. Ech, tylko wzdychać można. xD Nawet nie wiem ile to już razy obejrzałam PV. Jedno jest pewne- nigdy mi się nie znudzi.

A i nie mogłabym zapomnieć o Kato i jego Shalala Tambourine i o Massu- Superman. Matko.! Toć te dwa teledyski to wyżeracze mózgu. xD Hahah udały im się. Ale i tak Kato lepszy. Tak sobie myślę, że tylko Japończycy mogli 'coś' takiego wymyślić. xD

Ostatnio edytowany przez Miya (2011-05-16 19:29:19)

 

#4 2011-06-07 10:44:13

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: Ulubione PV

To teraz moja lista Ale wymienię tylko te naprawdę ulubione.

1. Weeeek - pierwszy obejrzany i pierwsza miłość. Super zabawny i pokręcony, w sumie myślę, że im chyba też się go dobrze kręciło. Szkoda, że NEWS nie wydaje makingów do swoich PV tak jak KAT-TUN. To dzięki niemu zaczęłam ich najpierw oglądać, a potem słuchać Jejku, jak oni tu wszyscy bosko wyglądają, zwłaszcza Pi *_* I Tegoshi, jeszcze był z niego taki słodziak wtedy. No i ta jego solówka "O! To oni jednak potrafią śpiewać!" Chociaż jak zaczął obmacywać plakat Shige to już można było zacząć podejrzewać co z niego wyrośnie XD. Zdecydowanie mój ulubiony teledysk Obawiam się, że gdybym zaczęła od Happy Birthday, jak miałam w planach to moja przygoda z NEWS skończyła by się na tym teledysku,  a tak zaraziłam się kolejną manią. Ech... Blisko było

2. Summer Time
Lato, wakacje, obłędne kolory i zwariowana banda. Czy komuś potrzeba coś więcej? Kocham humor z tego teledysku, powinien być puszczany zimą dla wszystkich ludzi z depresją sezonową Jest tu tyle świetnych momentów, że aż nie wiem co wymienić. Ryo kontra pranie i przerażony wzrok Massu, Tego ze swoim lusterkiem, Shige i sesja z Yamapi (o! jeszcze lubię ten fragment jak Pi i Ryo piją coś z jednej szklanki ). Każdy się tam przytula, ściska, uśmiecha, no po prostu member ai kwitnie. Koyama musiał być szczęśliwy

3. Hoshi wo mezashite
Lubię początkowe ujęcia, Yamapi ma tu swój image z Kurosagiego (nawet te krzywe zęby jakoś mi nie przeszkadzają ), Massu wygląda słodko, Ryo fajnie. Tegoshi może trochę za bardzo dziewczyńsko ale do przeżycia (za to cały teledysk lepi się do Yamapi, mały lizus ), Koyama jak zwykle tylko Shige jakiś taki potargany  
No i świetny pomysł z tym śpiewaniem do samego siebie. Massu by najchętniej przytulił sam siebie, a Ryo miał minę jakby zaraz się miał bić. Co za człowiek, nawet samemu sobie by nawrzucał
W sumie to wszystkie moje ulubione teledyski są podobne, czyli właściwie brak choreografii i dobra zabawa

Resztę lubię mniej więcej po równo. No może bardziej Taiyou no namida bo jest tak fajnie wystylizowane i wszyscy w nim ładnie wyglądają i Fighting man i Sayaendou bo lubię te piosenki.

Tegomassu - zdecydowanie Ai ai gassa bo blond Tegoshi razem z Massu wyglądają w nim jak dwa prawdziwe aniołki. Czysta słodycz i oślepiające uśmiechy

Solówki
Daite Seniorita - bo lubię jak teledyski mają jakąś fabułę. No i Pi ładnie się bije, jakbym Gokusen oglądała
Shalala Tambourine - odwołuję swoje opinie, że Shige nie potrafi grać. Ten kelner z karaoke to jego życiowa rola No i ta śliczna licealistka, nie wspominając o całej bandzie pozostałych świrów, którzy tam występuje. Genialne XD
Code - świetna stylistyka i dobra piosenka. Efekty specjalne są akurat we właściwych proporcjach. No i Ryo może sobie wreszcie pograć na gitarze.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#5 2011-08-01 20:55:11

Ana

Gość

Re: Ulubione PV

NEWS
Koi no ABO
- pierwsza piosenka NEWSów jaką słyszałam i była "tak głupia, że aż zaje...", do dziś uwielbiam i piosenke i teledysk i mam go wrzuconego wszędzie (telefony, komputery, konsole), ba! nawet mój brat ma ją jako dzwonek na komórce i mam oficjalny zakaz wywalania tego klipu Osobiście mam wrażenie, że panowie świetnie się bawili kręcąc ten klip,
Summer time/TEPPEN - dla mnie to są dwa wakacyjne klipy, obydwa pozytywne i obydwa kojarzą mi się z wakacjami nad morzem i kolorem morskim, ba! Summer time był dla mnie inspiracją jak urządzałam sobie pokój,
Sakura girl nie wiem czemu...
Taiyo no namida chyba ich najbardziej "dorosly" klip
Fighting man jak wyżej

Nie trawię klipu do HB, ale samej piosenki tez nie lubie

Yamashita
Loveless (mam świra na punkcie tego klipu)
Daite seniorita
Unusual
One in a million (klipu nie lubie, ale lubie jak on tam wyglada)
Hadakanbo

 

#6 2012-05-08 15:33:25

oliwcia18

Gość

Re: Ulubione PV

NEWS
1.Taiyo no namida
2.Happy Brithday
3.Sayaendou (nie wiem czemu ale bawi mnie ten teledysk)
4.Weeeek
5.Sakura girl

YamaPi
1.Loveless (i ta łza spływająca z jego oka ;()
2.Daite Seniorita
3.One a milion
4.Unsual

 

#7 2012-06-26 12:06:11

 aneczka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 135

Re: Ulubione PV

l
Hadakanbou ,piosenki jakos nie lubie ,klip tez dziwny ale chociaz Yamapi ładnie wygląda,
Koi no ABO ,taniec poprostu rozawala,i te włosy długie Yamapiego oooo nie
loveless piosenka jak i klip  poprostu pięknie


http://farm1.static.flickr.com/245/459912110_65ce982075_m.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3215/2662853838_9463abdff3_m.jpg

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.bushi.pun.pl