#1 2010-07-03 18:54:11

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

[Były członek] Taguchi Junnosuke

Profil zostanie wkrótce uzupełniony^^

Offline

 

#2 2010-07-19 21:33:09

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Kocham tego gościa, jak tylko jego uśmiech widzę, to od razu samej mi się chce uśmiechać. On jest takim wielkim, uśmiechniętym dziciakiem, bez którego od razu smutniej się robi. I jego solówki wymaitają, taka pozytywna energia z nihc bije. Uśmiałam się, jak zobaczyłam na koncercie Natsu no Basho I nie ma to jak pisać listy do samego siebie xd
Btw, jestem ciekawa, czego się z ciekawostek dowiem

 

#3 2010-07-19 22:06:48

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Oj tak, Junno to jest ktoś. I sam fakt, że po takim wypadku zebrał się na nogi i jest jednym z najlepszych tancerzy, jakich widziałam w całym Jimusho, to... no cóż, to po prostu coś : D

 

#4 2010-07-19 22:23:52

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Ej ej ej, jakim wypadku?!

 

#5 2010-07-19 22:44:33

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

na próbie Dream Boya jakiegoś uszkodził kręgosłup i miał załamanie, że nie jest lubiany w zespole itd bo długo nikt nie przyszedł go odwiedzić... i dopiero po jakimś czasie cała piąteczka znalazła czas (zagonieni ponoć byli) ruszyła tyłeczki i go odwiedziła... i wtedy stanął na nogi i jednocześnie miał rehabilitacje i ćwiczył układy taneczne itd... ogólnie niesamowity człowiek.

 

#6 2010-07-19 22:48:47

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

No coś czytałam o tym, ale nie wiedziałam, że to takie poważne było... Ehh, biedny Junno... Nie ma to jak kumple z zespołu.

 

#7 2010-07-19 23:46:01

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

kumple z zespołu zawsze wspierają, ne? ale Junno... To Junno, i już!
~Iriguchi, Deguchi, Taguchi desu~!

 

#8 2010-07-20 09:38:43

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

No to i ja się wypowiem - Junno ma koszmarnie wielgachny uśmiech i przypomina mi moją starszą siostrę(nie wiem dlaczego ), ale i tak go KOSIAM <hahaha> Pozytywnie zakręcona postać

A i dzięki za wytłumaczenie mi tego incydentu z wypadkiem Junna, coś słyszałam, ale widać: Nie taki czarny diabeł, jak go malują... Siuper ludki z naszych KAT-UN !

Offline

 

#9 2010-07-20 10:11:32

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

A ja dość długo się do niego przyzwyczajałam, a kiedyś nawet mówiłam że dla mnie to on mógłby śmiało opuścić ten zespół, ale teraz nawet go polubiłam ^ ^ chociaż często było mi go żal (głównie dla tego że nikt nie śmiał się z jego żartów i że wszyscy go olewali) to muszę powiedzieć że on jest naprawdę słodką i miłą osobą a jego uśmiech jest bardzo uroczy ^ ^


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#10 2010-07-20 11:18:28

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

nie no, Junno jest niesamowity. jego uśmiech mnie zawsze rozbraja, robi się tak ciepło człowiekowi gdzieś w środku jak widzi ten uśmiech. podejrzewam, że nie jestem w stanie odróżniać jego prawdziwego uśmiechu od fałszywego, bo albo są niemal identyczne, albo nie ma fałszywych uśmiechów... nie wiem, grunt, że każden jeden jego uśmiech mi potrafi poprawić humor i zacieszyć mordkę.

a i w dodatku w Cartoon KAT-TUN, jak przysłał im list, żeby go nie kopali... Po prostu ubaw po pachy i to na długie, długie tygodnie, jak tylko o tym pomyślałam

 

#11 2010-07-20 14:15:19

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

No i wydaje mi się, że on czasem udaje uśmiech, bo ma wtedy takiego zawiasa albo smutek w oczkach.. Biedactwo..
A czasami jak się śmieje - to aż oślepia, i po oczkach widać i po całej mince, że zaciesza
A to dobre.. No, bo te kopniaki są takie.. martwiące..., to jak Jin wszystkich po łepetynie uderza śmieszy, ale jak Junna kopią to tylko mnie denerwuje, chyba że się Junno uśmiechnie tym swoim mega uśmiechem i wiem, że tak ma być, jak to mówią: Show musi nadal trwać.. Co tam, że Rzym płonie, a Junno będzie miał ogromnego sińca na pośladku - czasem mi się wydaje, że on sam te kopniaki, a potem jeszcze skecz z listem wymyślił, tak jak te swoje gadki(niby kawały ).. Bo przecież sam o sobie powiedział, że jest Komikiem <hahaha>

Offline

 

#12 2010-07-20 14:27:03

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

też tak sądzę, że to jego pomysł był. taki kakkoi

 

#13 2010-07-20 17:32:43

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Junno rządzi Tylko jego uśmiech sprawia, że i mi się chce śmiać A KAT-TUN niech doceni, co tam ma

 

#14 2010-07-20 17:50:59

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Dla mnie Junno jest największym dzieciakiem z nich wszystkich.Jest słodki, ale nie w ten sam sposób co ,p. Uepi i Maru, Jest słodki na ten swój Junnowaty sposób(chociaż nie powinnam tak mówić, bo mój pies się Junno nazywa).
Też jest mi go szkoda z powodu tych dowcipów, tylko ciężko się je tłumaczy, bo większość to gra słów.
Czego się nigdy po nim nie spodziewałam to, to że jest najbardziej konserwatywny.
Dokuczają mu najbardziej, ale to jest wyrażanie sympatii, w końcu chłopcy biją się dla zabawy, ne?

Offline

 

#15 2010-07-20 19:43:20

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Smurfette napisał:

Dokuczają mu najbardziej, ale to jest wyrażanie sympatii, w końcu chłopcy biją się dla zabawy, ne?

Ta.. "A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.. " Pewnie masz rację, jest takie przysłowie: Kto się lubi ten się czubi...
Ale nie zawsze tak jest, chociaż sama wolałbym wierzyć, że Junno jest przez wszystkich lubiany, to jednak.. nigdy się nie dowiemy co im/KT tam w główkach się przewija XD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angielski.pun.pl www.newunion.pun.pl www.bushi.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl