#31 2012-05-04 16:58:42

maki666

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2011-11-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

1. Kamenashi
2. Akanishi (o ile można go jeszcze liczyć:D)
3. Nakamaru
I reszta na równi, choć nie przepadam szczególnie za Uedą, jakoś mi nie pasi

Offline

 

#32 2012-06-04 14:04:38

Slayerka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 47
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

Również nie mam dostępu do tego rankingu, a wiec mój własny: xDDD

1. Uepi (a czemu, to mogłabym wymieniać naprawdę długo. xD Mój bezapelacyjny numer jeden. ;*)
2. Kame (zaraz za Uepim, dzieli ich mało, ale jednak coś chyba dzieli... choc nie wiem co. xD)
3. Koki (za całokształt. Piosenki solowe. Rap)
4. Junno (za wesołość... I za Finale. <3)
5. Jin (jeśli można go zaliczyć do tego rankingu. xD Lubię jego piosenki! Choć te amerykańskie są... no... no. xDDD)
6. Maru (nie to, że go nie lubię, ale mimo wszystko ktoś musi być ostatni.^^)

Offline

 

#33 2012-07-08 21:49:39

Kejli

Gość

Re: Własny ranking KAT-TUN

Na moim rankingu KAT-TUN'ów pierwsze miejsce dzielą 2 osoby ^^ Niestety dotyczy on dawnych czasów zespołu, oscylujących mniej więcej do lat 2007/08.
(Kocham i wielbię stare, dobre KT, brzmienia rockowo-popowe. Nowym interesuję się jedynie z obowiązku fanki)

1. Ueda *,* ~mój pierwszy idol azjatycki ^^ najbardziej lubiałam ''starego/młodego'' Uedę, tego słodkiego, nieśmiałego i bojącego się kamery niewiniątka (lata 2007, Cartoon II You, wypady na Okinawe itede ^_^)
  Kame (obecnie za gorszy wygląd wylądowałby zdecydowanie na 2 miejsce. wolałam młodszego, chudszego Kame^^)
2. Koki ~no, to jest gość xD w sumie w rankingu na równi z Nakamaru, podobać, nigdy mi się nie podobał, ale uwielbiałam człowieka za m.in. zwały w makingach, cudowne i mocne rockowe solówki (+zachrypnięty głos), no i ogólnie za charakter, no xD
3. Nakamaru
4. (dawny członek) Jin ~ojj do tego pana jakoś nigdy nie umiałam się przekonać - zbyt męski xD (wolę kobiecych) ale jakby spojrzeć wstecz, na tego młodziutkiego Jina za czasów SUMMARY of Johnnys World, czy nawet wcześniej - to umieściłabym go na 3 miejscu^^ wtedy taki kochany wesołek z niego był^^
5. Junno ~pan ''pozytywnie walnięty'', mi tam zwisa i powiewa, ale jak zaczyna odwalać na koncertach to ciężko się z niego nie zaśmiać ;p

 

#34 2012-07-08 23:12:34

JinJin

Korektor KTNEWS

8719366
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 65
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

To ja też chce swój własny : D
Chociaż będzie trochę przekłamany, bo ja naprawdę uwielbiam ich wszystkich tak samo bardzo. Dla mnie są najlepsi <3

1. Kamenashi- No tego Pana ustawie zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki niemu poznałam KAT-TUN (chociaż tak naprawdę to dzięki Tegoshiemu xD) i przez niego tak strasznie pokochałam ten zespół. Teraz już aż tak nie jest nad resztą, ale jednak zasługuje na pierwsze miejsce.
2. Koki- Koki to po prostu Koki xD Ma imię pieska i jest strasznie słodki. Uwielbiam czytać jego wpisy i w ogóle jest cudowny.
3. Maru- Właściwie to z Kokim bardzo często zamieniają się miejscami xD Chłopak obłędny. Słodki, miły, skromny, ładny, uroczy itd. <3 Uwielbiam go za całokształt. 
4. Ueda- O nim też słowa złego nie powiem^^'' Jego uśmiech czaruje i w sumie powinien być na drugim razem z Junno, Kokim i Maru xD  Jego słodkość mnie zwala z nóg. Podoba mi się, że gra na pianinie i do tego trenuje boks.
5. Junno- Boli mnie, ze jest dopiero na piątym ;_; Ale to też dlatego, że do niego przekonałam się dopiero niedawno. Co wcale nie znaczy, że jest gorszy. Po prostu chwilę zajęło mi przyzwyczajenie się do jego urody i zrozumienie tej jego wyjątkowości. No i ma książęcą urodę~!
6. Jin- On to leci na minusie. Lubię go, jest strasznie przystojny, ale nie jest członkiem KT i jego teksty piosenek, a nawet kwestie jakie śpiewał w KT mnie obrzydzają. Ale 'JAPONICANA' jest dobrą płytą, która mi się podoba. Ciesze się, że nie umiem tak dobrze angielskiego xD


http://24.media.tumblr.com/78776b57e955fa37c61177d005bd57d0/tumblr_mr8mjwEAgN1rsku4ao1_400.gif

Offline

 

#35 2012-08-29 23:22:31

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

1 Kame- bezapelacyjnie
2 Ueda
3 Koki
4 Taguchi
5 Maru
Jeśli by liczyć Jina byłby hmm wahałbym  się miedzy 2 a 3 miejscem

Offline

 

#36 2013-03-29 23:18:20

 KichiShichi

Moderator

7697052
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2013-03-27
Posty: 392
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

Hmm...mój własny ranking KAT-TUN

1. Pewnie, że Kazuya Kamenashi - moja pierwsza japońska miłość. Jak dla mnie jest świetnym piosenkarzem i aktorem. Naprawdę wyróżnia się z tłumu. Imponuje mi tym, że jest bardzo ambitny i pracowity. A na koncertach zmienia się w prawdziwe zwierzę sceniczne Jego głos wyzwala we mnie najgłębsze i najskrytsze emocje. Nie bez powodu ma, aż tyle fanek. Posiada w sobie nutkę tajemnicy, który świetnie okrasza jego złożony charakter. Myślę, że jest kwintesencją zespołu KAT-TUN.
2. Tatsuya Ueda - polubiłam go dzięki przyjaciółce. Dzielę go na dwa typy człowieka. Na tego pierwszego, w dłuższych włosach: słodkiego, uśmiechniętego, wrażliwego, zabawnego. Oraz drugiego, w krótkich włosach: dzikiego, nieokrzesanego, zawadiakę. Ale najbardziej lubię go chyba za to, jak się zachowuje na koncertach, wkłada całego siebie w to co robi. Ma naprawdę ciekawe solówki.
3. Junnosuke Taguchi - jest strasznie sympatyczny i wiecznie uśmiechnięty. Jak dla mnie taki najbardziej pozytywny członek KAT-TUN. Lubi się wygłupiać (zresztą tak samo jak reszta), jak się na niego patrzy to aż serce rośnie z radości.
4. Yuichi Nakamaru - zawsze mi go szkoda, jak chłopaki się nad nim znęcają Jest sympatyczny i świetnie prowadzi różne programy, ma do tego żyłkę. Bardzo lubię jego głos, jest taki ciepły i prawdziwy.
5. Koki Tanaka - on jest cały pozytywnie zwariowany, jak można go nie lubić? Wesoły, a czasami rozbrajający. Podoba mi się to, że chociaż nie wygląda, to jest bardzo rodzinny i przyjacielski.

Haa...no a Jin Akanishi pewnie byłby numerem 2, za swój koci taniec, głos (ale ten jeszcze nie zniszczony przez papieroski) oraz sposób bycia, ogólnie interesujący charakter

A tak na prawdę to ich wszystkich baaaardzo lubię i według mnie każdy zasługuje na numer 1.


https://lh5.googleusercontent.com/-J2wbnKsS7LE/Uoo9WXAg1sI/AAAAAAAAAlQ/5rlnhudJEbY/w637-h343-no/tumblr_mvuvuodRch1slkmk6o1_1280.gifhttps://lh3.googleusercontent.com/-LEpRnnP42L4/Uoo8Zu9O4CI/AAAAAAAAAko/lhXwk2hlBrc/w433-h250-no/tumblr_mwbimbHrIP1sj2zmoo2_400.gifhttps://lh4.googleusercontent.com/-A0KCVMtxMgI/Uoo9GlrKVLI/AAAAAAAAAkw/YxUcP26uJUM/w295-h165-no/tumblr_mh0o92zeat1qhtjmpo4_250.gifhttps://lh6.googleusercontent.com/-tgXLC2j_MvU/Uoo9azavKLI/AAAAAAAAAlc/2WzBWzovoZY/w529-h251-no/tumblr_mskp7ezDR41rh6f2eo1_500.gifhttps://lh6.googleusercontent.com/-OyPMgtCvri0/Uoo9sb0BMpI/AAAAAAAAAmM/dFgEz7wwEhE/w601-h331-no/tumblr_mwakncLF8M1sxf3lso2_500.gif

Offline

 

#37 2013-05-22 21:03:29

oliwcia007

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

Jeśli chodzi o mnie to:
1) Marrrru<3
2) Akanishi Jin (to nic że masz już żone i dziecko)
3) Kame
4) Koki
5) Taguchi
6) Ueda

Offline

 

#38 2013-10-14 22:57:05

 Emiley

KTNews Urlopowicz

Zarejestrowany: 2013-10-14
Posty: 43
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

Tak jak zrobiłam z Newsami, biorę pod uwagę wszystkich 6 członków zespołu.
1. Jin - Mój ukochany, a raczej dawny ukochany. Uwielbiam jego styl, taniec, głos, kapelusze, patelastą twarz, sesję z Anana, opierdalanie się, a sorry... Tego nie lubię <.<" I właśnie gdyby nie te opierdalanie się, to byłby ideałem, a tak to, no cóż, nie jest aż tak różowo. Za to nienawidzę jego obecnego image'u, tej całej Ameryki, która z niego się wylewa, klubowej muzyki, lubię Jina w bardziej rockowym stylu, a nie jakiegoś dyskotekowego chłoptasia.
2. Kame - Człowiek, którego nie da rady nie lubić. Nawet jak grzebie w nosie, to wygląda majestatycznie. Zdecydowanie największy plus Tunów. Przyciąga uwagę, co może nie jest zbyt dobre dla reszty członków, ale on już tak ma. Poza tym lubię to, jak gra. A no i głos ma coraz lepszy <3
3. Koki - Rozpaczam teraz, ale co tam. Koki to następny człowiek, którego nie da rady nie lubić, kreuje się z deczka na psychodelicznego, niegrzecznego, ale mimo wszystko widać, że mu zależy/zależało.
4. Junno - Kocham jego energię, uwielbiam jak na koncertach wszyscy stoją nieruchomo, śpiewają, a on już nie może, po prostu muzyka nie daje mu ustać w miejscu i cały czas się rusza. Cudny chłopak i naprawdę pocieszny(gadam jak o jakimś dzieciaku o.O).
5. Ueda - Do niedawna nie przepadałam za nim, w ogóle jakoś tak chyba chłopak miał kiedyś kompleksy, bo zawsze sobie usta zakrywał, ale teraz to już nie jest ten sam chłopak. Widać, że wydoroślał i bije od niego siła xD Oby tak dalej.
6. Nakamaru Plujący w Mikrofon - No jakoś tak nigdy nie byłam w stanie się do niego w pełni przekonać, nawet teraz nie bardzo go lubię, ale cenię go za jego wkład.


http://img266.imageshack.us/img266/9661/ah0.gif

Offline

 

#39 2013-10-15 02:17:58

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

Jin i Ameryka to jedno. Jin i muzyka która tworży to jedno. Jeżeli nie lubisz obecnego Jin'a nie lubisz i dawnego. Fakt moze dawniej nie emanował tak ameryką ale wciąż ona była jego marzeniem.

Offline

 

#40 2013-10-15 06:30:25

 Emiley

KTNews Urlopowicz

Zarejestrowany: 2013-10-14
Posty: 43
Punktów :   

Re: Własny ranking KAT-TUN

Jin i Ameryka to jedno. Jin i muzyka która tworży to jedno. Jeżeli nie lubisz obecnego Jin'a nie lubisz i dawnego.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. To że nie podoba mi się w jaką stronę poszedł Jin (muzyka klubowa) w porównaniu do tego, co zaprezentował, będąc w Tunach jest tak odmienne, że może mi się nie podobać ten nowy Jin, tak jak z niektórymi może być odwrotnie. Lubię Jina, który był w Tunach i tyle, nie wiem co niby jest z w tym dziwnego i że niby skoro lubiłam Jina w Tunach, to przymusowo muszę lubić Jina w wersji klubowej?

Fakt moze dawniej nie emanował tak ameryką ale wciąż ona była jego marzeniem.

Co nie znaczy, że mi się podoba to, że tam rzeczywiście wyjechał i tworzy muzykę, za którą nie przepadam, niech sobie robi co chce, ale mi się to podobać nie musi.


http://img266.imageshack.us/img266/9661/ah0.gif

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angielski.pun.pl www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bluangel.pun.pl