#1 2010-05-26 22:09:22

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Byli członkowie

Uchi Hiroki

http://images38.fotosik.pl/294/12acbbf8c1ae96f3.jpg

Imię i nazwisko: Uchi Hiroki ( 内博貴 )
Pseudonimy: Piroki, Shakkun
Zawód: aktor, piosenkarz
Data urodzenia: 10.09.1986
Miejsce urodzenia: Osaka, Japonia
Wzrost: 175 cm
Waga: 52 kg
Grupa krwi: AB
Znak zodiaku: Panna
Agencja: Johnny's Entertainment

http://images39.fotosik.pl/294/234a2f70bac630f6.jpg

DRAMY:

Tengoku no Koi (2013)
Shiritsu Bakaleya Koukou (NTV, 2012)
Yamato Nadeshiko Shichi Henge (TBS, 2010)
Osen (NTV, 2008)
Isshun no Kaze ni Nare (Fuji TV, 2008)
Ganbatte Ikimasshoi (Fuji TV, 2005, odcinki 1-2)
Tema4 (2003)
Boku no Ikiru Michi (Fuji TV, 2003)
Doremisora (MBS, 2002)


FILMY:

Ninja Kids!!! Summer Mission Impossible (2013)
Shiritsu Bakaleya Koukou (2012)
One Piece: The Cursed Holy Sword jako Toma (głos) (2004)

http://images37.fotosik.pl/293/2644734378448a16m.jpg

CIEKAWOSTKI:

* wstąpił do JE 29 maja 1999
* przez członków Eito jest nazywany Hime-chan
* w maju 2005 roku przeszedł operacje płuc, wtedy odwiedził go Koyma i podtrzymywał na duchu
* jest aktywny, niecierpliwy, niekłopotliwy, uparty, mówi co chce i komu chce
* umie grać na gitarze
* jego matka urodziła go w wieku 18/19 lat
* ma sławnych rodziców ( matka jest aktorką)
* ma psa o imieniu Leon ( mały biały terier)
* lubi czekoladę
* był wokalistą V.west
* razem z Ryo oprócz News należał do zespołu Kanjani8
* 16 lipca 2005 roku został zawieszony w News, Kanjanach i JE


Kusano Hironori

http://images48.fotosik.pl/298/8e2ab4ddfa2d1b8c.jpg

* Imię i nazwisko: Kusano Hironori ( 草野 博 纪 )
* Pseudonimy: Kusano, Notti lub Kusano-kun
* Zawód: aktor i piosenkarz
* Data urodzenia: 15.02.1988
* Miejsce urodzenia: Kanagawa
* Wzrost: 170cm
* Waga: 56 kg
* Znak zodiaku: Wodnik
* Grupa krwi: B
* rodzina: rodzice, 2 starsze siostry, 1 młodsza siostra
* Agencja: Johnny's Entertainment

http://images36.fotosik.pl/185/31e3de680fabdd5a.jpg

Te ciekawostki są z 2007 roku, więc na dzień dzisiejszy nie wiem ile z tego opisu charakteru i innych niepotwierdzonych rzeczy ( typu kolor iPoda czy to w co wierzy) to prawda.
Obecnie wokalista zespołu porehead.

* razem z Kato i Koyamą był w zespole K.K.Kity
* grał w dramie Gekidan Engimono Ie ga Tooi ( razem z Massu, Tegoshim i Kato)
* wstąpił do JE 4 lutego 2001 roku
* był wielkim fanem Kame z KT
* uwielbia dziewczyny, które traktują dobrze innych
* jest bardzo drażliwy
* uwielbia  ryż curry
* nienawidzi gorzkiej żywności, zielonej papryki, bakłażanów i pomidorów ( tym mnie powaliłXD)
* uwielbia Ushera, Alicię Keys, Justina Timberlake'a i Beyonce
* doskonale zna język angielski
* został wybrany w kilku japońskich fanowskich ankietach jako Jr, którego chciałoby się na brata
* ma dziwne zwyczaje jak np. częste dotykanie swojego nosa
* ma jamnika o imieniu Ricky
* oprócz Kato i Koyamy przyjaźni(ł) się też z Tegoshim
* Tegoshi mówił, że jest bardzo pozytywną osobą o dobrym sercu i zawsze robi to co trzeba be względu na to jakie to trudne
* lubi Dragon Ball Z, jego ulubionym bohaterem jest Mr. Satan
* kiedy był młodszy wstapił do zespołu All Japan Baseball
* jego iPod jest różowo-biały i w większości słucha zachodniej muzyki
* nadal wierzy w Świetego Mikołaja
* ma dużą kolekcję ubrań, ponieważ uwielbia zakupy, jego ulubioną marką jest Fubu
* ciągle stara sie rozmawiać po angielsku, nawet jego telefon jest w tym językuXD
* podczas hipnozy w programie Ya-Ya-Yah wyznał, że kocha Koyamę, w tym samym odcinku kochał też Yabu (jaki zmiennyXD)

Na koniec najnowsze zdjęcie;D Tak, on teraz tak wygląda;D

http://images45.fotosik.pl/299/5a52cf84ce49c594m.jpg



Moriuchi Takahiro


http://images41.fotosik.pl/294/4bd357c82a8a37d3.jpg

Imię: Moriuchi Takahiro
Pseudonim: Taka
Data urodzenia: 17.04.1988
Miejsce urodznia: Tokio, Japonia
Wzrost: 163 cm
Waga: 45 kg
Grupa krwi: A
Znak zodiaku: Byk

http://images36.fotosik.pl/185/27f2874371f0d2f1m.jpg

Do JE wstąpił w lutym 2001 roku. Zadebiutował z zespołem News we wrześniu 2003 roku.  Jednak 18 grudnia tegoż samego roku opuścił zespół, ponieważ wolał poświecić się nauce. W 2005 roku został wokalistą zespołu rockowego ONE OK ROCK. I przyjął przydomek TAKA. Śpiewa z nimi do dzisiaj.

Z ciekawostek mogę napisać, że jest synem znanej piosenkarki Mori Shinichi. Jego rodzice niedawno się rozwiedli i zmienił imię na Morita Takahiro.

A oto zdjęcie jego nowego zespołu^^ On jest w środku jakby co^^

http://images40.fotosik.pl/294/a10bfcf160073acdm.jpg

Offline

 

#2 2010-05-26 22:58:11

lovegood

Gość

Re: Byli członkowie

No to ja już go skomentuję skoro jeszcze go nie ma xDD

Uwielbiam Kusano, naprawdę...właściwie jeżeli chodzi o talent, to uważam że miał go najwięcej w całych NEWSach (jak nie w całym JE) bo kurcze, nie dość że chłopak świetnie śpiewa, ma telewizyjną osobowość, to jeszcze ten TANIEC *.* Świetnie się rusza i Cherish mi świadkiem xDD No i wyglądaŁ jak Jiro Wang xDD (ta fryzura i te zęby ahaha xDD). W sumie wywalenie z JE dobrze mu zrobiło, bo teraz wygląda świetnie a nie sądzę że jego dzisiejszy image zostałby zaaprobowany przez agencję xDD

Hah, Uchi mi się będzie kojarzył albo z Ryo, albo z jego powitaniem na CD 08/09 "Dooomoooo, Uchi Hiroki desu~~" bo to było straszne xDD W każdym razie fajny jest, mimo że nie znam go za dobrze

A o panu hm...(szuka w googlach jak łon się nazywał xD) Moriuchim to mogę powiedzieć tylko tyle że świetnie śpiewał. Bo w sumie za dużo go nie widziałam xDD

 

#3 2010-05-26 23:04:38

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Byli członkowie

Nom Kusano był wspaniały*_* Pokochałam go ( chyba moge tak powiedzieć:P) właśnie po Cherish^^ Genialny tancerz i jego obecny image bardzo mi się podoba, pasuje mu;D

No Moriuchi długo nie pośpiewałXD No ale teraz ma zespół:P I nadal wygląda jak wyglądał tylko rock śpiewa zamiast balladXD Zresztą jutro coś więcej o nim napiszę:D Chociaż i tak mniej niź o Uchim czy NottimXD bo mało w necie o nim pisze ><

Offline

 

#4 2010-05-27 00:05:55

lovegood

Gość

Re: Byli członkowie

Kusano jako tancerza pokochałam w Cherish a jako wokalistę w Kibou:Chlej xD Ten moment w którym on solo wyje jest cudowny

Więc czekam do jutra xD

Ostatnio edytowany przez lovegood (2010-05-27 00:06:17)

 

#5 2010-06-05 22:38:33

Naisha

Gość

Re: Byli członkowie

co do Uchiego, to myślałam, że jego mama go urodziła w wieku 16-17 lat (oglądałam jakiś program i tak mi się zapamiętało ). ostatnio się do niego przekonałam(wcześniej go nie lubiłam, bo zobaczyłam jak bije Massu w buźkę ) . mam nadzieję, że zacznie coś solo (albo z Kusano) bo obydwaj mają super głosy.

Kusano, mój kochany...COŚ TY ZE SOBĄ ZROBIŁ.
mogłam nie otwierać tego zdjęcia, bo zawalił się mój światopogląd
nadal wierzy w Mikołaja xD dobre.
jestem zagorzałą fanką Massu,więc ciężko mi to przyznać,ale jest lepszym tancerzem od MR. Pampucha
gdyby go nie zawiesili to ,kto wie,był by pewnie na 1 lub 2 miejscu.

co do Moriuchiego to uważam, że dobrze mu zrobiło odejście z NEWSa. jakoś tak nie pasował. kocham jego głos.
w ONE OK ROCK jest cudowny. w ogóle polecam ten zespół


Kibou chlej jest świetne. to Ty przerabiasz to wszystko Lovegood ? jeśli tak to gratuluję pomysłu na Kibou,Daj mi lampę,lawu adikszon i sakura girl (jest jeszcze takie fajne happy birthday, ale nie wiem czy z tego samego profilu)

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-06-05 22:41:07)

 

#6 2010-06-05 22:51:11

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Byli członkowie

mama go urodziła w wieku 16-17 lat

Hmm ze źródła, z którego ja pisałam było 18/19 XD Ale sprawdzę to^^ Ale pamiętam, że był taki program, ale wtedy mówił ile jego mama ma obecnie i wydaje mi się, że wyliczając było 18/19 ale sprawdze to^^


w ONE OK ROCK jest cudowny. w ogóle polecam ten zespół

Mam nawet w planach coś od nich przetłumaczyć^^ Też polecam^^ Chłopak ma głos nieziemski^^

Offline

 

#7 2010-06-05 23:01:39

Naisha

Gość

Re: Byli członkowie

Hikaru-chan napisał:

mama go urodziła w wieku 16-17 lat

Hmm ze źródła, z którego ja pisałam było 18/19 XD Ale sprawdzę to^^ Ale pamiętam, że był taki program, ale wtedy mówił ile jego mama ma obecnie i wydaje mi się, że wyliczając było 18/19 ale sprawdze to^^

w sumie oglądałam to dawno, więc mogę źle pamiętać prowadzący chyba wtedy powiedział coś w stylu "poznaj mnie z nią" (albo mam urojenia xD



Hikaru-chan napisał:

w ONE OK ROCK jest cudowny. w ogóle polecam ten zespół

Mam nawet w planach coś od nich przetłumaczyć^^ Też polecam^^ Chłopak ma głos nieziemski^^

ooo to super a live czy pv ?

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-06-05 23:04:05)

 

#8 2010-06-05 23:14:51

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Byli członkowie

w sumie oglądałam to dawno, więc mogę źle pamiętać  prowadzący chyba wtedy powiedział coś w stylu "poznaj mnie z nią" (albo mam urojenia xD

To było chyba Heyheyhey więc całkiem możliweXD
Hmm jak ja oglądałam to nie było dokładnej daty programu i potem analizując fryzury i piosenkę z którą przyszli doszłam do wnoisku z czego to, więc może lata przekręciłaś albo coś^^


ooo to super a live czy pv ?

Póki co  PV^^ Ale jak masz jakieś życzenia to pisz^^ I jakbyś jeszcze linki do klipów miałaXD

Offline

 

#9 2010-06-05 23:54:09

lovegood

Gość

Re: Byli członkowie

Naisha napisał:

Kibou chlej jest świetne. to Ty przerabiasz to wszystko Lovegood ? jeśli tak to gratuluję pomysłu na Kibou,Daj mi lampę,lawu adikszon i sakura girl (jest jeszcze takie fajne happy birthday, ale nie wiem czy z tego samego profilu)

Happy Birthday nie ode mnie xD To nie mój styl, Nanya nie dobiera tych jakże głębokich rymów jakimi się posługuję xD (patrz-> siedzę w nocy i wymyślam co się rymuje do "kieliszek" xDD).

Dziękuję za słowa uznania
No ale z Kibou jestem najbardziej dumna xD Bo sama robiłam czasówkę etc. ;p

 

#10 2010-06-06 12:16:08

Naisha

Gość

Re: Byli członkowie

kibou jest najlepsze xD "podnieś w górę kieliszek, johnny i tak prześle czek xD"

 

#11 2011-02-15 18:41:00

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Byli członkowie

http://images39.fotosik.pl/626/8284d29ad2b71cce.jpg




W Japonii już co prawda jest 16XD No ale dopiero teraz znalazłam czas ( no i w Polsce wciąż jest 15:P). Notti już może nie należy do NEWS, ale nadal jest głęboko w moim serduszku ^^ Dlatego też:


Z okazji urodzin życzę ci wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym^^

Happy Birthday!!

Offline

 

#12 2011-03-25 22:19:28

anthja

Gość

Re: Byli członkowie

Musze przyznać, iż kocham niezmiernie One Ok Rock i jak dowiedziałam się, że Taka debiutował z NEWS to otworzyłam szeroko oczy O_O i długo z szoku wyjść nie mogłam.
I chyba dobrze i nie dobrze wyszło, że zrezygnował, bo jego wokal chyba by nie pasował do chłopaków.
Głos Taki, a ja mam zjazd *_*

O to to chyba tyle ^^

 

#13 2011-03-25 22:25:08

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Byli członkowie

Cóż ja wciąz pamiętam Takę i Tegomass śpiewających Arigatou Ima i to było piękne *_* I jak dla mnie pasował mu głos, tylko wyglądem nie pasował:P

Offline

 

#14 2011-03-25 22:26:59

anthja

Gość

Re: Byli członkowie

Emm... jak pierwszy raz go zobaczyłam to sobie pomyślałam: "Jest nie specjalny><"
ALe teraz przepraszam Go za te słowa, jak dla mnie wszystko z nim gra i to jak on macha łapkami i w ogóle jest boski *_*
To przez niego podjęłam pewną decyzję

 

#15 2011-09-10 13:09:11

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Byli członkowie

http://www.dramawiki.pl/images/thumb/f/fc/HirokiUchi.jpg/250px-HirokiUchi.jpg


Wszystkiego najlepszego Uchi, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń;) No i czegoś nowegoXD Jakąś dramę czy co^^

Happy Birthday^^

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpggryf.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.angelsclan.pun.pl